Menu

(آرشیو نویسنده روابط عمومی)

02
صادرات صنایع‌دستی کشور 59 درصد افزایش‌یافته است
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: صادرات صنایع‌دستی کشور نسبت به سه سال گذشته حدود 59 درصد افزایش‌یافته است.  بهمن نامور مطلق در سمنان با اشاره به افزایش 36 درصدی میزان صادرات صنایع‌دستی در سال 93 نسبت به سال 92، افزود: سال گذشته حدود 13 درصد به رشد سال 93 و امسال نیز ... ادامه »
01
سازمان میراث فرهنگی از تأمین زیرساخت‌های گردشگری حمایت می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه دولت یازدهم برای موضوع گرشگری اهمیت ویژه‌ای قائل است گفت: عزم دولت تولید ثروت از طریق توسعه گردشگری است.   دکتر زهرا احمدی‌پور شب گذشته در سفر یک‌روزه خود به استان مرکزی با بیان این مطلب در نشست با مدیران تاسیسات گردشگری استان مرکز... ادامه »
01
پیام تسلیت معاون رئیس‌جمهوری در پی سانحه فروریختن ساختمان پلاسکو
چکیده: معاون رئيس‌جمهوری و رياست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كشور در پيامي شهادت تعدادي از آتش‌نشانان فداكار را كه در پي حادثه آتش‌سوزي و تخريب ساختمان پلاسكو تهران رخ داد، تسليت گفت.   متن این پیام به شرح زیر است:  «سانحه فروریختن ساختمان پلاسکوی تهران و جان‌باختن گروهی از آتش‌نشانان فداکار و فر... ادامه »
30
دولت یازدهم به مرمت و صیانت از بازارهای تاریخی و سنتی تاکید و توجه دارد
چکیده: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که به استان مرکزی سفر کرده است با حضور در بازار تاریخی اراک از این اثر تاریخی و سنتی بازدید به عمل آورد.   در این بازدید که استاندار قم و تعدادی از مدیران استانی نیز حضور داشتند، دکتر زهرا احمدی‌پور ضمن بازدید از بخش های مختلف این بازار تاریخی بر صیانت از آثار سنتی که نش... ادامه »
30
سمن‌ها برند گردشگری استان مرکزی را معرفی کنند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: سمن‌ها و تشکل‌ها یک ظرفیت بسیار مهم در کنار دولت هستند که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند.   زهرا احمدی‌پور با بیان این مطلب در جلسه نشست با سمن‌ها و تشکل‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: سمن‌ها باید قدر جای... ادامه »
30
ایران بازار صنایع دستی خود را در فضای مناسب پس از برجام بازمی‌یابد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه دولت یازدهم در سال 92 در دو بخش داخلی و خارجی با مشکلاتی روبه‌رو بود گفت: مهم‌ترین مشکل خارجی دولت پروژه بزرگ ایران‌هراسی بود که دولت یازدهم با استفاده از سیاست گفت‌و‌گو و تعامل این مشکل را حل کرد.   دکتر زهرا احمدی‌پور که به ... ادامه »
30
طرح برگزاري «نمایشگاه صنایع دستی در مدارس» آغاز شد
چکیده: طرح برگزاري «نمایشگاه صنایع دستی در مدارس» صبح امروز در مدرسه پسرانه پيوند آغاز شد.  این طرح به‌منظور فرهنگ‌سازی و گسترش و توسعه صنایع‌دستی کشور، برای نخستین بار در کشور اجرا می‌شود. نمایشگاه صنایع‌دستی در مدرسه پیوند با 13 غرفه و عرضه آثار هنرمندان رشته‌های مختلف صنایع‌دستی، برپا شده است... ادامه »
30
معاون رئیس‌جمهوری در مراسم قالی‌بران شهرستان خمین شرکت کرد
چکیده: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که به استان مرکزی سفرکرده است، در مراسم قالی بران شهرستان خمین شرکت کرد.   دکتر احمدی پور با حضور در شرکت تعاونی فرش و گلیم برجسته نقش ریز وحدت در شهرستان خمین ضمن شرکت در آیین قالی‌بران بر صیانت از آیین‌ها و آداب و رسوم هر شهر و منطقه تاکید کرد. مراسم قالی‌ ... ادامه »
30
با تكيه بر ثمرات برجام، ایران به عنوان مقصد گردشگری در دنیا معرفی مى شود
چکیده: معاون رئیس جمهوری تأکید کرد که معرفی ایران به عنوان مقصد گردشگری در دنیا، اراده دولت تدبیر و امید است.  دکتر زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه سفر به استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره تلاش‌های دولت یازدهم برای توسعه و رونق صنعت گردشگری گفت: «با توجه به ثمرات برجام و فضای به‌وجود ... ادامه »
30
خمین به عنوان قطب گردشگری انقلاب اسلامی توسعه پیدا می‌کند
چکیده: معاون رئیس جمهوری در بازدید از بیت تاریخی امام خمینی (ره) در شهرستان خمین تأکید کرد خمین به عنوان قطب گردشگری انقلاب اسلامی حفظ و توسعه پیدا می‌کند. دکتر زهرا احمدی‌پور در سفربه استان مرکزی به مقام شامخ حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ادای احترام کرد. او در بازدید از بیت تاریخی امام خمینی (ره) با اشاره به اهمیت شهرستان خمی... ادامه »
صفحه 1 از 130اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین