Menu

(آرشیو نویسنده روابط عمومی)

04
قدر‌دانی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از زهرا احمدی‌پور
چکیده: در پی تصویب رویداد فراملی «تبریز 2018» در هیئت دولت، مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از زهرا احمدی‌پور تقدیر کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با قلی الله‌قلی‌زاده نماینده مردم شهرستان کلیبر و هوراند در مجلس شورای اسلامی، که با حض... ادامه »
04
مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی کشور خبر داد حضور 18 هنرمند صنایع‌دستی از 7 استان در نمایشگاه فلورانس
چکیده: مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی و هنرهای‌سنتی گفت: «18 هنرمند ایرانی در هشتادویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی و هدایا در شهر فلورانس ایتالیا از 2 تا 11 اردیبهشت‌ماه سال جاری به‌مدت 10 روز به رقابت و هنرنمایی می‌پردازند.» هشتادویکمین دوره نمایشگاه بین‌المل... ادامه »
04
با پیگیری سازمان ميراث‌فرهنگی، صنايع‌دستی و گردشگری كشور رویداد فراملی «تبریز ۲۰۱۸» در هیئت دولت تصویب شد
چکیده: رویداد فراملی «تبریز ۲۰۱۸» با پیگیری‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در هیئت دولت تصویب شد.  هیئت دولت رویداد فراملی تبریز ۲۰۱۸ را تصویب و این مصوبه را برای اجرا به سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری ابلاغ کرد. سیدهادی قره‌سید رومیانی، معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های ساز... ادامه »
04
حضور 80هزار گردشگر خارجی در بناهای تاریخی اصفهان/ رکورد 40ساله شکست
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان از ثبت رکورد حضور بیش از 85هزار گردشگر خارجی در محل بناهای تاریخی استان اصفهان در فروردین‌ماه 1396 خبر داد. فریدون الله‌یاری مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان با اعلام این خبر، افزود: «بررسی‌های کارشناسانه نشان‌دهنده این نکته است که در طی چهار ده... ادامه »
03
همایش گفتمان فرهنگ میهمان‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری برگزار می‌شود
چکیده: «همایش گفتمان فرهنگی میهمان‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری» با مشارکت دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور و معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار می‌شود. نشست خبری «همایش گفتمان فرهنگ میهمان‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری»  با حضور مرتضی رحمان‌موحد معاون گردشگری ک... ادامه »
03
معاون گردشگری کشور: گردشگری امری سیاسی نیست/ درآمد بیش از 32میلیارددلاری گردشگری در 4 سال دولت تدبیر و امید
چکیده: معاون گردشگری کشور، با تأکید بر اینکه روند صنعت گردشگری در کشور امیدوارکننده است و گردشگری امری سیاسی نیست، گفت: «درآمد حاصل از گردشگری در بین سال‌های 92 تا 95، بیش از 32میلیارد دلار بوده و در این مدت 19میلیون و 900هزار نفر گردشگر خارجی وارد کشور شده‌اند.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری س... ادامه »
03
احمدی‌پور در دیدار با مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی: برنامه اجرایی «تبریز، پایتخت گردشگری جهان اسلام» با برش زمانی و مکانی تهیه شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، در دیدار با مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی، خواستار تهیه برنامه دقیق اجرایی با برش زمانی و مکانی با موضوع «تبریز، پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018» شد.  در این دیدار زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خواستار تدوین برنامه دقی... ادامه »
03
با حضور معاون رئیس‌جمهوری صورت گرفت، تقدیر از برگزیدگان نخستین مسابقه طراحی و خلاقیت در صنایع‌دستی
چکیده: مراسم اختتامیه «نخستین مسابقه طراحی و خلاقیت در صنایع‌دستی» با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی کشور و جمعی از هنرمندان و صاحب‌نظران این حوزه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.  هیئت داوران این مسابقه در این مراسم، با تقدیر از گروه هنری... ادامه »
03
معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی: خانه‌های دانش‌بنیان صنایع‌دستی راه‌اندازی می‌شو
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی گفت: «با یک طراحی خوب می‌توان کالا را به اثر و مصرف‌کننده را به مخاطب تبدیل کرد، ما به صنایع‌دستی یک طراحی خوب بدهکار بودیم و امروز با این برنامه دین خود را ادا کردیم.» بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی در مراسم اختتامیه مسابقه طراحی و خلاقیت... ادامه »
02
تعامل خوب احمدی‌پور با فعالان صنایع‌دستی امیدآفرین بوده است
چکیده: یکی از فعالان حوزه صنایع‌دستی اظهار کرد: تعامل خوب زهرا احمدی‌پور با هنرمندان فعال در عرصه صنایع‌دستی امید تازه‌ای در ما ایجاد کرده است. شاهرخ پوری، از فعالان حوزه صنایع‌دستی گفت: «از زمانی که دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، به این سازمان ... ادامه »
صفحه 1 از 175اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین