Menu

(آرشیو نویسنده روابط عمومی)

30
فراخوان جشنواره صنایع‌دستی فجر اعلام شد
چکیده: فراخوان جشنواره صنایع‌دستی فجر از سوی معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منتشر شد.  صنایع‌دستی و هنرهای سنتی به‌عنوان جلوه درهم تنیده فرهنگ و پیشه، بستری است برای به‌نمایش درآمدن خلوتِ ذوق و شوق افرادی که ساختن را مشغله خود کرده‌اند و با خلق آثار خود، روایت ساختن را برای ... ادامه »
30
محب‌خدایی در دیدار با چند تن از مدیران صداوسیما: جشنواره تولیدات تلویزیونی با موضوع گردشگری برگزار می‌شود
چکیده:  نشست محمد محب‌خدایی معاون گردشگری با چند تن از مدیران سازمان صداوسیما  برگزار شد. محب‌خدایی در این نشست گفت: «گردشگری یک موضوع فرابخشی است که باید با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود رونق پیدا کند.» او تصریح کرد: «اگر بخواهیم رونق اقتصادی به کشور برگردد و مشکل اشتغال کشور حل شود فقط از طریق گردش... ادامه »
30
سرپرست صندوق احیا: نظام احیای بناهای تاریخی دارای مالکیت بخش خصوصی سامان‌دهی می‌شود
چکیده: سرپرست صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای فرهنگی و تاریخی از اتخاذ تدابیر ویژه در این صندوق برای تسهیل باززنده‌سازی و بهره‌برداری از بناهای تاریخی دارای مالکیت خصوصی و سامان‌دهی نظامی به همین منظور خبر داد. پرهام جانفشان سرپرست این صندوق با اعلام این خبر افزود: «بر اساس ماده 7 آیین‌نامه نحوه انتقال مالکیت، مصو... ادامه »
30
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان را تبریک گفت.  در پیام علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  صادر شده آمده است: «هفته بسیج فرصت ارزنده‌ای است تا به شای... ادامه »
29
مراسم معارفه مدیرکل جدید حراست سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد
چکیده: مراسم معارفه جواد جهانبانی مدیرکل حراست سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حراست سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس... ادامه »
27
معاون گردشگری: تشکل‌های مردم‌نهاد با تولید ایده و آسیب‌شناسی در توسعه صنعت گردشگری موثر باشند
چکیده: معاون گردشگری گفت: «تشکل‌ها می‌توانند با تولید ایده، آسیب‌شناسی و بازگو کردن نقاط ضعف و قوت در فرآیند صنعت گردشگری موثر باشند.»  نشست هم‌اندیشی تشکل‌های مردم‌نهاد با محمد محب‌خدایی معاون گردشگری با هدف استفاده از ظرفیت‌های مردمی در توسعه صنعت گردشگری  برگزار شد. محمد محب‌خدایی م... ادامه »
26
معاون گردشگری کشور: ارتقای راندمان گردشگری یکی از استراتژی‌های اصلی است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‎فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «راندمان سالانه گردشگری ایران نسبت به ظرفیت کل جاذبه‌ها، 35 تا 40درصد است، برای همین یکی از استراتژی‌های اصلی، ارتقای این راندمان است.» ، محمد محب‌خدایی معاون گردشگری کشور با بیان این‌که راندمان گردشگری در مقاطع زمانی مثل نوروز، 100درصد می&zwn... ادامه »
26
مشکلات هنرمندان آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه بررسی شد/ توزیع محموله کمک‌های سازمان میراث‌فرهنگی در مناطق زلزله‌زده
چکیده: با حضور بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، مشکلات هنرمندان و صنعتگرانی که در زمین‌لرزه استان کرمانشاه دچار خسارت و یا آسیب‌هایی شده بوند از نزدیک بررسی شد. بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی که از چهارشنبه 24 آبان به نمایندگی از ... ادامه »
25
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان: زمین‌لرزه به آثار تاریخی اردبیل آسیبی وارد نکرده است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل گفت: «بر اثر زلزله شب گذشته، هیچ‌کدام از آثار تاریخی استان آسیبی ندیده‌اند.» کریم حاجی‌زاده مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان با اعلام این خبر تصریح کرد: «در پی وقوع زمین‌لرزه  در جمهوری آذربایجان که در شهرستان‌های شمالی استان اردبیل نیز احس... ادامه »
25
پیام تسلیت معاون صنایع‌دستی برای درگذشت استاد حاج‌اصغر کاشی‌تراش
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، در پیامی درگذشتِ استاد حاج‌‌اصغر کاشی‌تراش، پیشکسوت و هنرمند صاحب‌نام صنایع‌دستی و طراح سازنده کاشی را به خانواده او و جامعه هنرمندان صنایع‌دستی کشور تسلیت گفت. متن پیام تسلیت بهمن نامور مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی برای درگذشت این هنرمند به شرح زیر است: «... ادامه »
صفحه 1 از 240ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها