Menu

گردشگری

29
هدف‌گذاری برای ورود 6میلیون گردشگر خارجی و 120میلیون گردشگر داخلی تا پایان سال 96
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در دولت تدبیر و امید شاهد برنامه‌ریزی‌های تاثیرگذار در حوزه گردشگری هستیم و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و اقدامات صورت‌گرفته نشان می‌دهد گردشگری در دولت تدبیر و امید مورد توجه ویژه قرار گرفته است.»  مرتضی رحمانی‌موحد معا... ادامه »
28
طرح سامان‌دهی خدمات‌سفر ویژه تابستان 96 تصویب شد
چکیده: در بیست‌و‌پنجمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو این ستاد برگزار شد، طرح سامان‌دهی خدمات سفر ویژه تابستان 96 به تصویب رسید. بیست‌و‌پنجمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر،د با حضور مرتضی رحمانی‌موحد رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری، مرتضی حاجی رئیس کانون ج... ادامه »
27
معاون رئیس‌جمهوری خبر داد کروزها برمی‌گردند/ خارجی‌هایی که دور از انتظار به ایران سفر کردند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از سفر غیرقابل انتظار اتباع یکی از کشورهای دنیا به ایران خبر داد و گفت: «مردم را برای سفر زمستانه به سواحل خلیج فارس تشویق می‌کنیم.»  زهرا احمدی‌پور در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری دریایی با محوریت خلیج فارس اظهار ... ادامه »
27
طرح «توسعه گردشگری جاده ابریشم» الزام قانونی شد
چکیده: دستیار ویژه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و گردشگری اعلام کرد: «طرح توسعه گردشگری جاده ابریشم، الزامی قانونی برای سایر دستگاه‌ها شده است.»  مصطفی دهقان در پی تصویب طرح گردشگری جاده ابریشم و تشکیل دبیرخانه دائمی آن در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «چین روی این جاده به‌لحاظ اقتصادی و سی... ادامه »
27
رحمانی‌موحد: تروریسم کور تأثیری بر حرکت باصلابت گردشگری کشور ندارد
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: «تروریسم کور تأثیری بر حرکت باصلابت موتور گردشگری کشور ندارد و چرخ گردشگری کشور روان‌تر از همیشه به راه خود ادامه می‌دهد.»  مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور پس از گذشت حدود 10 روز از حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و مرقد امام راحل فزود: «ای... ادامه »
26
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از پروژه «گران‌میراث رشیدیه» بازدید کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  همراهی چند تن از معاونان این سازمان، از پروژه گردشگری‌تفریحی «گران‌میراث رشیدیه» در منطقه پونک تهران بازدید کرد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری و سعید شیرکوند معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی، در این بازدید، زهرا اح... ادامه »
26
رئیس‌جمهوری: گردشگری از اولویت‌های سیاست‌گذاری دولت دوازدهم است
چکیده: رئیس‌جمهوری گفت: «ظرفیت‌های کشور در حوزه گردشگری این حوزه را به یکی از اولویت‌های سیاست‌گذاری کشور در سال‌های آتی تبدیل می‌کند.» حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، در دیدار سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام و جمعی از مدیران کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی، ضمن ایراد سخنانی، بر توسعه صنعت گردشگری کشو... ادامه »
24
معاون رئیس‌جمهوری خبر داد تلاش سازمان میراث‌فرهنگی برای برای تبادل گردشگر با کشورهای شرق دور
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از رایزنی برای تسهیل در صدور روادید با سه کشور مهم آسیایی از جمله ژاپن خبر داد.  زهرا احمدی‌پور در گفت‌وگو با تسنیم، درباره سرنوشت گسترش روادید الکترونیک اظهار داشت: «درباره روادید الکترونیک که با مشارکت و محوریت وزارت امورخارجه و چند نهاد... ادامه »
23
معاون رئیس‌جمهوری خبر داد تلاش برای انتقال دو هفته از تعطیلات تابستان به زمستان/ با دو روز تعطیل آخر هفته‌ موافقت شده است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری از تلاش برای انتقال دو هفته از تعطیلات تابستان به فصل زمستان خبر داد و گفت که ما موافقت سازمانی را برای تأیید دو روز تعطیلی در آخر هفته‌ها را اعلام کردیم. ، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، درباره انتقال بخشی از تعطیلات تابستان به زمستان و سروسامان ... ادامه »
22
معاون گردشگری: خانم‌ها منعی برای اقامت مجردی ندارند
چکیده: معاون گردشگری در واکنش به اجرای سلیقه‌ای دستور «منع قانونی اقامت زنان تنها یا مجرد در هتل‌ها» گفت: «این سازمان هیچ محدودیتی برای حضور بانوان به هر شکلی، در اماکن اقامتی قائل نیست و دستوری در این راستا صادر نکرده است.» مرتضی رحمانی موحد،معاون گردشگری  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  که ا... ادامه »
صفحه 10 از 72ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها