Menu

گردشگری

04
 مونسان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی سمنان: برنامه‌های دقیقی برای دست‌یابی به اهداف برنامه ششم توسعه تهیه شده است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ما در سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برنامه‌های دقیقی برای این حوزه درنظر گرفته‌ایم تا با مشخص کردن کشورهای هدف به اهداف مدنظر در برنامه ششم توسعه برسیم. سین جامع حمایت از گردشگری نیز در حال تدوین است.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس&... ادامه »
04
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجتمع ققنوس سمنان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی  از مجمتع ققنوس سمنان بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در دومین روز سفرش به استان سمنان از این مجتمع که در زمینی به مساحت ۷۲۰۰ متر و با زیربنای فعلی ۴۵هزار مترمربع در ۱۸ طبقه، به‌ارتفاع ۱۱۰ متر درحال ساخت است و طرح ... ادامه »
03
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در برنامه «شیرین‌‌بیان» صداوسیمای سمنان: گردشگری می‌تواند عدالت اجتماعی را محقق کند/ سمنان باید مقصد گردشگری شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در برنامه زنده «شیرین‌‌بیان» صدا و سیمای مرکز استان سمنان حضور پیدا کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به‌همراه محمدرضا خباز استاندار سمنان، حسین خواجه‌بیدختی مدیرکل میراث‌فرهنگی استان در این برنامه حضو... ادامه »
02
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در جمع اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: وضعیت گردشگری در سند چشم‌انداز کشور باید کاملا مشخص شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تأکید بر اینکه وضعیت گردشگری باید در سند چشم‌انداز کشور به‌درستی مشخص و تبیین شود، افزود: «برای پیشبرد اهداف این صنعت که نگاه‌های متفاوتی نسبت به آن وجود دارد، ما به ابلاغ سیاست‌ها و چشم‌انداز از سوی ارکان نظام نیاز داریم.» علی‌اصغر مونسان معاون... ادامه »
01
مونسان در افتتاحیه نمایشگاه آثار منتخب هنرهای فلزی ایران: به‌دنبال سهم واقعی‌تری از بازار گردشگری کره‌ جنوبی هستیم
چکیده: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به سابقه روابط فرهنگی و اقتصادی بین ایران و کره جنوبی گفت: «به دنبال سهم واقعی‌تری از بازار گردشگری کره جنوبی هستیم.» علی‌اصغر مونسان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه آثار منتخب هنرهای فلزی ایران که با حضور سفیر کره جنوبی در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران ب... ادامه »
01
معاون گردشگری: صنعت گردشگری در حوزه عشایری مولد است
چکیده: سومین جلسه کارگروه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی عشایری  با حضور محمد محب‌خدایی معاون گردشگری، محمدعلی فیاضی مدیرکل توافق‌های ملی گردشگری، فریدون میرزالو مدیرکل دفتر آموزش و حمایت از تولید و نمایندگانی از سایر دستگاه‌های عضو این کارگروه در سالن خلیج‌فارس معاونت گردشگری برگزار شد. اعضای این کارگروه در این جلسه سه دستو... ادامه »
30
گردشگری و صنایع‌دستی، خلاق و خوش‌آتیه در حوزه صادرات
چکیده: ۲۹ مهر، بیست‌ویکمین سالروز ملی صادرات را در حالی گرامی می‌داریم که گردشگری و صنایع‌دستی به عنوان دو بخش مهم در حوزه صنایع خلاق، خوش‌آتیه  و روبه رشد، گام‌های تحول را با شتاب طی کرده و جایگاه خود را در صادرات غیرنفتی بیش از پیش تثبیت می‌کنند. اهمیت اقتصادی و ارزآوری این دو بخش موجب شده تا آمارهای صادرات گردشگری ... ادامه »
29
معاون‌اول رئیس‌جمهوری: گردشگری به‌دلیل امکان ایجاد سریع شغل و وجود ظرفیت‌های داخلی در اولویت قرار دارد
چکیده: معاون اول رئیس‌جمهوری تأکید کرد گردشگری به‌دلیل امکان ایجاد سریع شغل و وجود ظرفیت‌های داخلی و همچنین کمک فراوانی که به اقتصاد کشور می‌کند در اولویت قرار دارد.  اسحاق جهانگیری  در مراسمی که به مناسبت بیست‌ویکمین سال‌روز ملی صادرات در سالن اجلاس سران برگزار شد، با تآکید بر اهمیت صادرات در اقتصاد ایران اظهار ... ادامه »
29
مونسان در مراسم بیست‌ویکمین سالروز ملی صادرات تأکید کرد لزوم توجه به صنایع‌دستی و گردشگری برای توسعه صادرات
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در مراسم بیست‌ویکمین سالروز ملی صادرات، بر لزوم توجه به صنایع‌دستی و گردشگری برای توسعه صادرات تأکید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مراسم بیست‌ویکمین سالروز ملی صادرات که با حضور اسحاق جهانگیر... ادامه »
28
 رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در بازگشت ازسفر به ترکیه خبر داد  سرمایه‌گذاران و تورگردانان ترکیه‌ای تا دو ماه دیگر به ایران می‌آیند/ معرفی شمس تبریزی در «روز عروس»
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در بدو ورود به ایران دستاوردهای سفرش به ترکیه را تشریح کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  گفت: «پیرو سفر رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهوری ترکیه به ایران قرار شد که اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری نیز سفری به ترکیه داشته با... ادامه »
صفحه 10 از 86ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها