Menu

گردشگری

09
رییس جمهوری:گردشگری پلی میان ملت‌ها است
چکیده: رئیس جمهوری در هفدهمین کنوانسیون بین‌المللی راهنمایان گردشگری تأکید کرد که توریسم و گردشگری پلی میان ملت‌ها است. شما راهنمایان پل‌های میان فرهنگ‌‌ها، تمدن‌ها و ملت‌های جهان هستید.   دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران درهفدهمین کنوانسیون بین‌المللی راهنمایان گردشگری گفت: «در تاریخ اسلامی... ادامه »
09
کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در تهران آغاز به‌کار کرد
چکیده: هفدهمین کنوانسیون بین‌المللی راهنمایان گردشگری با حضور رئیس‌جمهوری، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیرکل سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد آغاز به‌کار کرد.   ایران از ششم بهمن میزبان بزرگترین گردهمایی راهنمایان گردشگری جهان است. این رویداد هر دو سال یک‌بار در یکی از کشورهای عضو فدراسیون جهانی راهنمایان بر... ادامه »
09
پس از برجام، شاهد اشتیاق کشورهای مختلف برای سفر به ایران هستیم
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان با تشریح سابقه تاریخی و تمدنی این استان و هم چنین جاذبه‌های گردشگری و نیز صنایع دستی از جمله سفال لالجین گفت: راهنمایان جهانی گردشگری که امروز به این استان سفر کرده‌اند می‌توانند همدان را به عنوان یکی از زیباترین مقاصد سفر و گردشگری در دنیا معرفی کنند.   عل... ادامه »
09
وضعیت ایران در تامین امنیت گردشگران خارجی بی نظیر است
چکیده: رییس هیأت‌مدیره کانون راهنمایان گردشگری ایران با اشاره به حضور صدها نفر از راهنمایان جهانی گردشگری از ۴۹ کشور مختلف جهان در ایران گفت: خوشبختانه برنامه های تدارک‌دیده‌شده برای این راهنمایان بدون هیچ‌گونه مشکلی و با امنیت کامل در حال برگزاری است.   آرش نورآقایی  با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم شد... ادامه »
06
راه‌اندازی کمیته تنظیم رویدادهای مشترک گردشگری ایران و اتریش
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، راه‌اندازی کمیته تنظیم رویدادهای مشترک گردشگری ایران و اتریش را به‌عنوان گامی جدی در راه آشنایی دو کشور با ظرفیت‌های متعدد موجود در این حوزه پیشنهاد داد.    مرتضی رحمانی‌موحد در دیدار با گیر لینگر، معاون امور علوم، تحقیقات و اقتصاد وزارت امور سیاست ... ادامه »
06
تمبر نوروز متفاوت 96 با معرفی برند هر استان رونمایی می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، گفت: تمبر نوروز متفاوت 96 با معرفی برند گردشگری و صنایع‌دستی تمام استان‌ها پس از تعطیلات نوروزی رونمایی می‌شود.   دکتر زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز چهارشنبه 6 بهمن... ادامه »
06
بازدید ۱۴۱ راهنمای جهانی گردشگری از جاذبه‌های قزوین زنجان و همدان
چکیده: ۱۴۱ راهنمای جهانی گردشگری که هم‌زمان با برگزاری هفدهمین کنوانسیون جهانی گردشگری به ایران سفر کرده‌اند از جاذبه‌های گردشگری سه استان قزوین، زنجان و همدان بازدید می‌کنند.   این تعداد راهنمای گردشگری از ۳۵ کشور مختلف جهان، صبح امروز، سفر خود را به‌مقصد سه استان قزوین، زنجان و همدان آغاز کردند. این راهنمایان،... ادامه »
06
معاون رئیس‌جمهوری: نوروز ۹۶ نوروزی متفاوت خواهد بود
چکیده:  معاون رئیس‌جمهوری در ادامه نشست خبری به پرسش‌های خبرنگاران  پاسخ گفت. دکتر احمدی‌پور در پاسخ به سؤال خبرنگار شبکه برون‌مرزی «سحر» با موضوع ظرفیت‌های رسانه‌ای حوزه گردشگری گفت: «این‌ یک فرصت است و تا زمانی که از طریق رسانه‌های مختلف و تبلیغات مناسب نتوانیم جاذبه‌ها و ظرفیت&z... ادامه »
05
بیشترین ثمره برجام در سازمان میراث‌فرهنگی بروز یافته است
چکیده: «بیشترین ثمره برجام در سازمان میراث‌فرهنگی بروز یافته و ما امروز شاهد تصویرسازی رعب‌آور از ایران نیستیم و بسیاری از نشریات معتبر گردشگری دنیا، ایران را مقصدی جذاب و امن برای گردشگران معرفی می‌کنند.»   دکتر زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز ... ادامه »
05
اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه دو رویکرد مهم حوزه گردشگری است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه دو رویکرد مهم حوزه گردشگری در سال ۹۶ است.   مرتضی رحمانی موحد بابیان این مطلب در روز دوم نشست معاونان گردشگری استان‌ها که در سالن فجر سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد گفت: موضوع گردشگری در استان‌ها از اهمیت ب... ادامه »
صفحه 10 از 54اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین