Menu

گردشگری

03
معاون گردشگری کشور: گردشگری امری سیاسی نیست/ درآمد بیش از 32میلیارددلاری گردشگری در 4 سال دولت تدبیر و امید
چکیده: معاون گردشگری کشور، با تأکید بر اینکه روند صنعت گردشگری در کشور امیدوارکننده است و گردشگری امری سیاسی نیست، گفت: «درآمد حاصل از گردشگری در بین سال‌های 92 تا 95، بیش از 32میلیارد دلار بوده و در این مدت 19میلیون و 900هزار نفر گردشگر خارجی وارد کشور شده‌اند.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری س... ادامه »
02
عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی در تعامل با بخش خصوصی مثبت است/ سفرهای احمدی‌پور به نقاط حاشیه‌ای کشور از نقاط قوت فعالیت سازمان است
چکیده: عضو هیئت‌مؤسس انجمن راهنمایان گردشگری استان تهران تأکید کرد: عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را در دوره مدیریت جدید در تعامل با بخش خصوصی مثبت ارزیابی می‌کنم. آرش نورآقایی، کارشناس گردشگری و از فعالان بخش خصوصی حوزه گردشگری،گفت: «تعامل سازنده‌ای بین بخش خصوصی و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع&... ادامه »
02
میراث فرهنگی و گردشگری پایدار ظرفیت مناسبی برای سند آندف است/ توسعه گردشگری روستایی ازجمله زمینه‌های همکاری با UNDP است
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی از سال 2000 برای ”مسترپلان گردشگری“ با UNDP همکاری داشته و هم‌اکنون نیز معاونت‌های گردشگری و صنایع‌دستی با امضای تفاهم‌نامه با UNDP درحال همکاری هستند.   پوریا سوری، رئیس  مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی درباره طرح ارزیابی ظرفیت تول... ادامه »
31
معاون رئیس‌جمهوری از اقامتگاه بوم‌گردی خانه باغ ایرانی بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از اقامتگاه بوم‌گردی خانه باغ ایرانی در شهر شیراز بازدید کرد. این اقامتگاه بوم‌گردی در بافت میانی شیراز واقع شده و با ظرفیت ١٣ اتاق می‌تواند از ٤٥ گردشگر پذیرایی کند. این اقامتگاه بوم‌گردی با اعتباری بالغ بر ... ادامه »
31
معاون رئیس‌جمهوری: سند جامع گردشگری را در سال اول توسعه ششم نهایی می‌کنیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نشستی با فعالان حوزه گردشگری فارس گفت: «گردشگری فرصتی برای ایجاد انسجام اجتماعی و دستیابی به سود اقتصادی است. پارسال درآمد کشور از محل گردشگری 8میلیارد دلار بود و امروز شاهد افزایش ورود تورهای خارجی به کشور هستیم، که باید برای آن‌ها برنامه‌ای منسجم تدارک ببینیم.»  زهرا احمدی‌پور مع... ادامه »
31
استان‌های غربی کشور، میزبان دومین تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری دومین تور رسانه‌‍‌ای این سازمان به‌مقصد استان‌های غربی کشور خبر داد. پوریا سوری رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی با اعلام این خبر، افزود: «بعد از برگزاری موفقیت‌آمیز ا... ادامه »
30
احمدی‌پور: موازنه تورهای ورودی و خروجی در سال 96 در دستورکار قرار می‌گیرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، با تأکید بر اینکه نگاه دولت حمایت از بخش گردشگری است، گفت: «موازنه تورهای ورودی و خروجی از مهم‌ترین مباحثی است که در سال 96 به آن می‌پردازیم؛ ما باید به هر آنچه برای توسعه صنعت گردشگری به آن نیاز داریم توجه کنیم.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی... ادامه »
29
اولین ورود دولت تدبیر و امید در حوزه اطلاع‌رسانی و خدمات گردشگری در مرز مهران
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ورود دولت تدبیر و امید در حوزه اطلاع‌رسانی و خدمات‌ گردشگری برای اولین بار در پایانه مرزی مهران خبر داد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور در نشست سامان‌دهی گردشگران ورودی مهران در پایانه مرزی مهران گفت: «این موفقیت بزرگ نشان‌دهنده مشارکت و همک... ادامه »
29
رحمانی‌موحد: ایجاد اعتماد و امنیت مهم‌ترین دستاورد برجام در توسعه گردشگری
چکیده: صنعت گردشگری کشور در دوران تحریم‌ها با مشکلات فراوانی روبه‌رو شد که تأثیر منفی و مستقیم در ورود گردشگران به کشور داشت. تحریم به عوامل متعددی برای کاهش شدید ورود گردشگران به کشور منجر شد که تقریباً اغلب این عوامل بازدارنده با حصول برجام رنگ باختند.  تأثیرات مثبت برجام بر صنعت گردشگری و جذب گردشگر به کشور را باید به بخش‌ها... ادامه »
26
رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان‌میراث‌فرهنگی: اعزام کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی برای طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در 73 روستا آغاز شد
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان‌میراث‌فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری اعلام کرد که اعزام کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به 73 روستا برای طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در این روستاها از امروز شنبه 26 فروردین 96 آغاز شده است. پوریا سوری رئیس مرکز روابط‌عمومی و اط... ادامه »
صفحه 10 از 66ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها