Menu

گردشگری

19
شرکت معاون رئیس‌جمهوری در هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری بعدازظهر امروز 18 اسفند در «هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم» شرکت کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در سفرش به برلین،  در «هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم» که با حضور طالب الرفاعی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری م... ادامه »
18
بازدید معاون گردشگری از مراحل تکمیل غرفه ایران در نمایشگاه ITB برلین
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیروز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری ITB برلین از مراحل ساخت و تکمیل غرفه ایران بازدید کرد. مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سه‌شنبه 17 اسفند، در آستانه آغاز مراسم افتتاحیه پنجاه‌ویکمین نمایشگ... ادامه »
17
پیام ایران برای جهانیان صلح و امنیت است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشورمان، روز سه‌شنبه 17 اسفند، در ادامه سفر چندروزه خود به برلین برای شرکت در هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم، با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ملل‌متحد دیدار و گفت‌وگو کرد. زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی... ادامه »
17
دیدار زهرا احمدی‌پور با معاون پارلمان آلمان/ هیچ منعی برای ورود گردشگران به ایران نداریم
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، روز سه‌شنبه 17 اسفند، در ادامه سفر چندروزه به برلین برای شرکت در هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم با کلودیا روت معاون پارلمان آلمان دیدار و گفت‌وگو کرد در این دیدار که علی ماجدی سفیر ایران در آلمان و مرتضی رحمانی‌موحد، معاون... ادامه »
17
توجه به میراث‌فرهنگی، توسعه گردشگری و جلوگیری از سقوط آزاد صنایع‌دستی با اجرای برجام
چکیده: در نشستی تخصصی با عنوان «برجام، اقتصاد‌مقاومتی، اقتصاد گردشگری و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی»برگزار شد، مهمترین تاثیرات برجام و اقتصاد مقاومتی بر سه حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت. در این نشست که با حضور تعدادی از مدیران سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صاحب‌نظران و پ... ادامه »
16
توسعه روابط گردشگری ایران و فرانسه با تمرکز بر آموزش
چکیده: مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری روز گذشته در دیدار با وزیر اسبق فرهنگ فرانسه بر بهره‌مندی از تجربیات گردشگری کشور فرانسه در بخش آموزش تخصصی نیروی انسانی و نیز ارائه خدمات به گردشگران تأکید کرد. علی‌باقر نعمتی‌زرگران مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری، یکشنبه 15 اسفند در دی... ادامه »
15
جلوگیری از پروژه تخریب 10 هکتار از باغستان‌های قزوین با همکاری سمن‌ها
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین اعلام کرد که با همکاری سمن‌ها از پروژه تخریب 10 هکتار از باغستان‌های این استان جلوگیری به‌عمل آمده است. محمدعلی حضرتی‌ها مدیرکل اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین، دیروز 14 اسفند، در گفت‌وگو با خبرنگار میراث آریا، درباره باغستان سنتی... ادامه »
14
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر تأکید کرد مدیریت نوروز 96 با رعایت منشور حقوق شهروندی
چکیده: رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر و معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «نوروز 96 باید با رعایت منشور حقوق شهروندی و تمرکز بر خدمات متفاوت مدیریت شود.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری، روز چهارشنبه 11 اسفند در همایش معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور، با تشریح بر... ادامه »
14
تفاهم‌نامه مهم سازمان میراث‌فرهنگی با وزارت کشور: مراقبت از عناصر هویتی در روستاها و شهرهای کوچک/ توسعه متوازن زیرساخت‌های گردشگری
چکیده: تفاهم‌نامه‌ای با موضوع تبادل‌نظر و تشریک مساعی به‌منظور برنامه‌ریزی، راهبری و نظارت بر مجموعه اقدامات مشترک، روز 11 اسفند، به‌‌امضای زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور رسید. این تفاهم‌نامه، به‌مدت 5 سال و برا... ادامه »
11
خبرگزاری آنسا: سفر به ایران، کشوری شگفت‌انگیز و برنده جایزه اسکار
چکیده: خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا) در گزارشی تأکید کرد گردشگرانی که تاکنون به ایران سفر کرده‌اند از دیدن این کشور به‌وجد آمده و عاشق ایران شده‌اند و این باعث شده تا ایران به یک مسیر گردشگری محبوب تبدیل شود؛ اکنون لحظه مناسبی برای بازدید از این کشور است. خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا)، دوشنبه 9 اسفند، در گزارشی نوشت: «اهدای جایز... ادامه »
صفحه 10 از 61اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین