Menu

گردشگری

25
استفاده از ظرفیت‌های بسیج در نوروز 96/ بسیج در برنامه‌هایش نوآوری بیشتری داشته باشد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عصر امروز 25 بهمن با فرمانده مرکز مقاومت بسیج و تعدادی از اعضای بسیج کارکنان این سازمان دیدار کرد. زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور در این جلسه گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی باید بتواند از منابعِ دراختیار خود برای رفاه ب... ادامه »
23
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از معاونت گردشگری بازدید کرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز 23 بهمن، از بخش‌های مختلف معاونت گردشگری این سازمان بازدید کرد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور و مدیران کل این معاونت نیز حضور داشتند، زهرا احمدی‌پور از نزدیک با کارکنان و کارشناسان این معاونت گفت‌وگو کرد. او در این بازدید با اشاره ب... ادامه »
23
افزایش استقبال عمومی از رویداد بزرگ گردشگری کشور
چکیده: دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران شب گذشته 21 بهمن در حالی پایان یافت که به‌گفته مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تعداد بازدیدکنندگان داخلی و خارجی این نمایشگاه افزایش داشته است. علی‌باقر نعمتی مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنا... ادامه »
21
ادای احترام به مقام شامخ شهدای قوچان/ معاون رئیس‌جمهوری خراسان شمالی را به‌مقصد تهران ترک کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ساعاتی قبل، پیش از ترک خراسان شمالی به‌مقصد تهران، به مقام شامخ شهدای قوچان ادای احترام کرد. زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ظهر امروز 21 بهمن‌ماه، در پایان سفر دو روزه خود به استان خراسان شمالی، در گلزار شهد... ادامه »
21
بجنورد می‌تواند از حالت معبر به مقصد گردشگری تبدیل شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری صبح امروز 21 بهمن، هم‌زمان با دهه مبارک فجر، در دومین روز سفرش به خراسان شمالی در جمع خبرنگاران ‌حاضر شد و گفت: «بجنورد می‌تواند به‌عنوان یکی از مقاصد گردشگری معرفی شود و از حالت معبر به مقصد تغییر کند.» زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌د... ادامه »
21
لزوم توجه ویژه به میراث ناملموس خراسان شمالی/ برجام دلیل نگرش متفاوت جهان به ایران از پنجره گردشگری است
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری، امروز 20 بهمن هم‌زمان با دهه مبارک فجر و در اولین روز سفرش به استان خراسان شمالی در نشستی صمیمی با نخبگان، فرهیختگان و سمن‌های این استان بر لزوم توجه ویژه به میراث ناملموس خراسان شمالی تأکید کرد و برجام را دلیل نگرش متفاوت جهان به ایران از پنجره گردشگری دانست. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس&z... ادامه »
20
فضای مجازی می‌تواند در زمینه تبلیغات گردشگری مؤثر باشد
چکیده: محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز 20 بهمن، با همراهی مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ساعت‌های پایانی سومین روز از برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران، از آن بازدید کرد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بازدید از غرفه‌های استانی در این نما... ادامه »
20
«دفترچه راهنمای سفر به ایران» رونمایی شد
چکیده: مراسم رونمایی از «دفترچه راهنمای سفر به ایران»، صبح امروز 20 بهمن، در استیج مرکزی سالن ۳۸ نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران برگزار شد. در این مراسم مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، حسن قشقاوی معاون امور مجلس وزارت امورخارجه، محمد سعیدی معاون وزیر نیرو و رئیس ... ادامه »
20
زمینه‌های همکاری ایران و زیمبابوه در حوزه گردشگری
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، صبح امروز 20 بهمن، با والتر موزمبی، وزیر گردشگری و مهمان‌نوازی جمهوری زیمبابوه، دیدار و گفت‌وگو کرد. زهرا احمدی‌پور، در این دیدار گفت: «کشورهای آفریقایی جایگاه مناسبی در سیاست خارجی ایران دارند و در این میان کشور زیمبابوه ن... ادامه »
20
باید برای گردشگری سلامت برندسازی کنیم
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به موفقیت دست‌اندرکاران گردشگری سلامت ایران در برندسازی گفت: «باید برای شناساندن گردشگری سلامت تلاش کنیم.» مرتضی رحمانی‌موحد روز گذشته 19 بهمن در پنل بررسی چالش‌ها و فرصت‌ها در سرمایه‌گذاری برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری سلامت، که ... ادامه »
صفحه 10 از 58اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین