Menu

گردشگری

25
نوروزی پُرطراوت با گشت‌های دریایی خلیج‌فارس در استان بوشهر
چکیده: سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بوشهر با اشاره به طبیعت زیبای بهار در سواحل زیبای خلیج‌فارس این استان گفت: «گردشگران و مسافران نوروزی در سفر به این بوشهر می‌توانند نوروزی پُرطراوت را با گشت‌های دریایی خلیج‌فارس در این استان تجربه کنند.» ناصر امیرزاده سرپرست اداره‌کل میراث&zwnj... ادامه »
23
افزایش 85درصدی حضور رسانه‌های خارجی در کشور پس از برجام
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «از ابتدای امسال بیش از 100 گروه از خبرنگاران و گزارشگران رسانه‌های خارجی با همکاری این مرکز مجوز تهیه گزارش از اماکن تاریخی و گردشگری کشور را دریافت کرده‌اند.» پوریا سوری  با اشاره به افزایش چشمگیر درخواست‌ه... ادامه »
22
اطلاعیه شماره 2 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر ویژه نوروز 96: نظارت بر فعالیت دفاتر خدمات سیاحتی و گردشگری
چکیده: در دومین اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر، ویژه نوروز 96، بر نظارت بر فعالیت دفاتر خدمات سیاحتی و گردشگری تأکید شده است. در اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر که روز 22 اسفند منتشر شده است، بر نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در راستای احقاق حقوق شهروندی تأکید و توجه شده است. در متن این اطلاعیه آمده است: «س... ادامه »
21
بازدید معاون رئیس‌‌جمهوری از سامانه جامع امور گمرکی
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری  با همراهی معاونان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از سامانه جامع امور گمرکی بازدید کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، از سامانه جامع امور گمرکی بازدید کرد و از نزدیک با نحوه ثبت ورود و خروج کالاهای مختلف ازجمله صنایع‌دستی ... ادامه »
21
کنوانسیون جهانی اخلاق گردشگری شکل می‌گیرد
چکیده: پیش‌نویس کد جهانی اخلاق گردشگری مصوب سال 1999، که یک گروه کاری بین‌المللی متشکل از نمایندگان 36 کشور آن را تهیه کرده، به کنوانسیون جهانی اخلاق گردشگری تبدیل می‌شود. سازمان جهانی گردشگری ملل‌متحد (UNWTO) این اقدام را برای ایجاد تعهد بیشتر در کشورهای عضو در دستور کار قرار داده است. طالب الرفاعی، دبیرکل سازمان جها... ادامه »
19
خیز بلند سیستان‌وبلوچستان برای جذب گردشگران
چکیده: گروه خبرنگاران حوزه گردشگری در قالب یک تور رسانه‌ای راهی سیستان‌وبلوچستان شده‌اند تا در این استان، از زابل تا چابهار، شهربه‌شهر بچرخند و از قابلیت‌های گردشگری آنجا بنویسند. صدرا محقق، روزنامه‌نگار، در گزارشی که  در روزنامه شرق منتشر شده، از دیده‌ها و شنیده‌هایش می‌گوید. «همیشه ما را با نداشته... ادامه »
19
شرکت معاون رئیس‌جمهوری در هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری بعدازظهر امروز 18 اسفند در «هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم» شرکت کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در سفرش به برلین،  در «هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم» که با حضور طالب الرفاعی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری م... ادامه »
18
بازدید معاون گردشگری از مراحل تکمیل غرفه ایران در نمایشگاه ITB برلین
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیروز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری ITB برلین از مراحل ساخت و تکمیل غرفه ایران بازدید کرد. مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سه‌شنبه 17 اسفند، در آستانه آغاز مراسم افتتاحیه پنجاه‌ویکمین نمایشگ... ادامه »
17
پیام ایران برای جهانیان صلح و امنیت است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشورمان، روز سه‌شنبه 17 اسفند، در ادامه سفر چندروزه خود به برلین برای شرکت در هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم، با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ملل‌متحد دیدار و گفت‌وگو کرد. زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی... ادامه »
17
دیدار زهرا احمدی‌پور با معاون پارلمان آلمان/ هیچ منعی برای ورود گردشگران به ایران نداریم
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، روز سه‌شنبه 17 اسفند، در ادامه سفر چندروزه به برلین برای شرکت در هفتمین نشست وزیران گردشگری جاده ابریشم با کلودیا روت معاون پارلمان آلمان دیدار و گفت‌وگو کرد در این دیدار که علی ماجدی سفیر ایران در آلمان و مرتضی رحمانی‌موحد، معاون... ادامه »
صفحه 2 از 54اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین