Menu

گردشگری

29
معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با شروع دولت تدبیر و امید در زمینه گردشگری با کوه بزرگی از معضلات و فهرست بلندی از مشکلات روبه‌رو بودیم که تقریباً اکثر این موانع با حصول برجام رنگ باختند و گردشگری به‌مرور رونق گرفت.»
چکیده:   معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با شروع دولت تدبیر و امید در زمینه گردشگری با کوه بزرگی از معضلات و فهرست بلندی از مشکلات روبه‌رو بودیم که تقریباً اکثر این موانع با حصول برجام رنگ باختند و گردشگری به‌مرور رونق گرفت.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور در گردهما... ادامه »
27
 ایران درّودی: سربلندم که به دنیا بگویم از سرزمین فردوسی هستم
چکیده: ایران درودی، هنرمند نقاش، گفت: «باید در قبال نسل آینده احساس مسئولیت کنیم و جای پایی برای آیندگان بگذاریم که بدانند ما چه کرده‌ایم. اطمینان داشته باشید که به هر آنچه از خداوند بخواهید می‌رسید فقط باید تلاش کنید و در راهی که می‌روید ثابت‌قدم باشید.» ایران درّودی، نقاش، نویسنده و کارگردان برجسته کشورم... ادامه »
27
تقدیر رئیس اتاق بازرگانی ایران از عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه گردشگری
چکیده: رئیس اتاق بازرگانی ایران از خدمات و فعالیت‌های گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دولت تدبیر و امید، با اهدای لوح به مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری، تقدیر کرد.  مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور در مراسم تقدیر رئیس اتاق بازرگانی از خدمات و فعالیت‌های گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنای... ادامه »
26
 درختِ برجام در حوزه گردشگری استان مرکزی به ثمر نشست ایتالیایی‌ها برای عقد قرارداد سرمایه‌گذاری به اراک آمدند
چکیده: سرمایه‌گذاران شرکت ایتالیایی "سیلک رود" برای اولین بار در ایران در حوزه گردشگری سرمایه‌گذاری خواهند کرد که این مهم را باید میوه شیرین برجام  دانست.  سید‌محمد حسینی، مدیرکل میراث‌فرهنگی استان مرکزی پس از نشست با مدیران شرکت ایتالیایی «سیلک‌رود»، گفت: «برای اولین بار در کشور، سرمایه‌گذاری د... ادامه »
25
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: ایران‌گردی و ارزان‌سازی سفر نقشه راه‌ ماست/ شناور شدن قیمت هتل و ایرلاین‌ها در آینده نزدیک
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری با حضور در مؤسسه ایران از ارزان‌سازی برای سفر به استان‌های سواحل جنوبی کشور، ایجاد دفتر اطلاع‌رسانی در روسیه، انتقال برگزاری همایش‌ها از تهران به تبریز در فصل بهار و پاییز و دیگر اخبار این حوزه خبر داد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گ... ادامه »
25
احمدی‌پور در کافه‌خبر: بازارهای جدید بر روی گردشگری ایران گشوده می‌شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری در گفت‌وگوی زنده کافه‌خبر خبرآنلاین، محورها، برنامه‌ها و اولویت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را تشریح کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این گفت‌وگوی ویدئویی که&... ادامه »
22
احمدی‌پور از کمپ گردشگری قرمزی‌گل در آذرشهر بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور در دومین روز از سفر خود به آذربایجان‌شرقی، از کمپ گردشگری قرمزی‌گل (قرمزگل) در شهرستان آذرشهر بازدید کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان یراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این بازدید با ظرفیت‌های گردشگری شهرستان آذرشهر و روستای گردشگری قرمزی‌گل از نزدیک آشنا شد. رئیس ... ادامه »
22
 زهرا احمدی‌پور: «تبریز 2018» یک رویداد مردمی است و دولت تمام‌قد از آن حمایت می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در پنجمین شورای سیاست‌گذاری «تبریز 2018» با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد گفت: «جهت‌گیری معاونت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سال 96، مبتنی بر رویداد فراملی "تبریز 2018" است.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، ... ادامه »
21
احمدی‌پور در نشست با فعالان بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی: رویداد فراملی «تبریز 2018» باید این شهر را به نماد گردشگری تبدیل کند
چکیده: احمدی‌پور در نشست با فعالان بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی گفت: «رویداد فراملی ”تبریز 2018“ باید این شهر را به  نماد گردشگری تبدیل کند و اگر قرار است ظرفیت‌‌های گردشگری‌مان را به دنیا معرفی کنیم باید از طریق برگزاری این رویداد باشد.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهو... ادامه »
21
معاون رئیس‌جمهوری: از تمام ظرفیت‌های کشور برای معرفی ایران به‌عنوان مقصد گردشگری در «تبریز 2018» استفاده شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «با برگزاری رویداد ”تبریز 2018“ باید از تمام ظرفیت‌های کشور برای معرفی ایران به‌عنوان مقصد گردشگری استفاده شود.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه شورای اداری استانداری آذربایجان‌شرقی که با حضور ر... ادامه »
صفحه 2 از 61اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین