Menu

گردشگری

27
 با حضور علی‌اصغر مونسان، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی نمایشگاه گردشگری فیتور گشایش می‌یابد
چکیده: با حضور ایران و ۱۶۵ کشور تا ساعتی دیگر نمایشگاه گردشگری فیتور در مرکز نمایشگاهی مادرید گشایش می‌یابد. سی‌و‌هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا، از ۲۸ دی تا دوم بهمن با حضور ۱۶۵ کشور در قالب ۹۸۹۶ کمپانی و ۲۴۴۹۷۲ شرکت کننده تجاری و جهان‌گردی و بیش از صد‌ها خبرنگار بین‌المللی از نشریات مختلف گشایش ... ادامه »
27
معاون گردشگری در برنامه «صبح به‌خیر ایران» خبر داد معرفی محصولات گردشگری استان‌ها در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران
چکیده: محمد محب‌خدایی گفت: «کشور ما دارای ظرفیت‌های عظیمی در حوزه‌های مختلف است، چهارفصل بودن، وجود قومیت‌های مختلف، جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و زیارتی در تمام نقاط کشور، همگی پتانسیل‌های گردشگری کشور ماست که باید از آنها استفاده کنیم.» محمد محب‌خدایی معاون گردشگری  در برنامه زنده تلویزیونی «صبح به... ادامه »
27
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد بررسی موانع فعالان گردشگری اسپانیا برای ورود تورهای گردشگری به ایران
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به برنامه‌های خود در سفر به اسپانیا اشاره کرد و گفت: «در حاشیه نمایشگاه فیتور با بخش‌های غیردولتی اسپانیا که در حوزه گردشگری فعال هستند نشست خواهیم داشت تا بتوانیم با آنها همکاری کنیم، مشکلات را احصا، بررسی و رفع کنیم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس... ادامه »
26
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفر به هلند: ایران طی یک برنامه ۸ساله رقم گردشگران خود را به ۲۰میلیون نفر خواهد رساند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفر به هلند تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران طی یک برنامه هشت‌ساله، رقم گردشگران خود را به رقم ۲۰میلیون نفر خواهد رساند. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی  در سفرش به هلند که برای بررسی توسعه همکاری در زمینه جذب گردشگر، تبادل تجربه درخصوص صنایع‌دستی و نزدیک ش... ادامه »
26
دومین نشست شورای هماهنگی راهبری «همدان۲۰۱۸» برگزار شد
چکیده: دومین نشست شورای هماهنگی راهبری «همدان ۲۰۱۸» (پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی) با حضور محمد محب‌خدایی معاون گردشگری، علی مالمیر مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان و نمایندگانی از دستگاه‌های مختلف برگزار شد. محمد محب‌خدایی معاون گردشگری در این نشست گفت: «باید به‌دنبال ایده‌هایی باشیم ک... ادامه »
24
نماینده سراوان : نگاه مجلس به گردشگری ویژه است
چکیده: نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و مهرستان با اشاره به اهمیت حوزه گردشگری در کشور گفت: «مجلس، گردشگری را به‌شکل ویژه‌ای می‌بیند و برای توسعه و رونق این حوزه، برای همکاری با دولت آمادگی کامل دارد.» محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و مهرستان  با بیان این مطلب افزود: «خوشبختانه هم‌افز... ادامه »
24
سفر مونسان به هلند و اسپانیا برای نشست با فعالان گردشگری و سرمایه‌گذاران اقتصادی
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفری پنج‌روزه به هلند و اسپانیا با دبیر کل سازمان جهانی گردشگری و مقامات اسپانیایی در حوزه گردشگری و وزیر آموزش‌و‌پرورش و ورزش اسپانیا و نیز با شهرداران شهرهای اوترخت و لایدندرف دیدار و گفت‌و‌گو خواهد کرد. معاون رئیس‌جمهوری در سفر به هلند ضمن حضور در نمایشگاه... ادامه »
23
تبریز، اولین «شهر گردشگر» ایران در تحقق اقتصاد بدون نفت
چکیده: اقتصاد، کلید واژه‌ای است که توسعه آن در بستر گردشگری در هم تنیده و آنچه امروز نگاه صاحب‌نظران در عرصه گردشگری را به خود معطوف می‌دارد وجود ظرفیت‌های بی‌شمار این صنعت برای توسعه اقتصادی است. امروز در جهانی که گسترش خدمات به‌عنوان عنصری راهگشا و کلیدی در ایجاد جهش اقتصادی نقش ایفا می‌کند، چاه‌های نفت آرام آر... ادامه »
22
معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی:  فرصت خوبی برای فعال کردن گردشگری ایران فراهم شده است
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری وبرنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اینکه سالانه ۲میلیون ۴۰۰‌هزار زائر عراقی به ایران سفر می‌کنند اظهار کرد: «حداقل ۱۵درصد آنان برای درمان به ایران می‌آیند با ظرفیتی که در قم داریم می‌توانیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم.» سعید اوحدی معاون سرما... ادامه »
20
مونسان در حاشیه جلسه هیئت دولت: تعطیلی زمستانی مدارس به توسعه گردشگری کشور کمک می‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این‌که تعطیلی زمستانی مدارس به توسعه گردشگری کمک می‌کند، گفت: «ما با این طرح موافقیم و برای اجرای آن با سایر سازمان‌ها همراهی می‌کنیم.» علی‌اصغر مونسان در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره طرح پیشنهادی تعطیلی یک ماهه مدارس در فصل زم... ادامه »
صفحه 2 از 86ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها