Menu

گردشگری

17
توجه به میراث‌فرهنگی، توسعه گردشگری و جلوگیری از سقوط آزاد صنایع‌دستی با اجرای برجام
چکیده: در نشستی تخصصی با عنوان «برجام، اقتصاد‌مقاومتی، اقتصاد گردشگری و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی»برگزار شد، مهمترین تاثیرات برجام و اقتصاد مقاومتی بر سه حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت. در این نشست که با حضور تعدادی از مدیران سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صاحب‌نظران و پ... ادامه »
16
توسعه روابط گردشگری ایران و فرانسه با تمرکز بر آموزش
چکیده: مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری روز گذشته در دیدار با وزیر اسبق فرهنگ فرانسه بر بهره‌مندی از تجربیات گردشگری کشور فرانسه در بخش آموزش تخصصی نیروی انسانی و نیز ارائه خدمات به گردشگران تأکید کرد. علی‌باقر نعمتی‌زرگران مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری، یکشنبه 15 اسفند در دی... ادامه »
15
جلوگیری از پروژه تخریب 10 هکتار از باغستان‌های قزوین با همکاری سمن‌ها
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین اعلام کرد که با همکاری سمن‌ها از پروژه تخریب 10 هکتار از باغستان‌های این استان جلوگیری به‌عمل آمده است. محمدعلی حضرتی‌ها مدیرکل اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین، دیروز 14 اسفند، در گفت‌وگو با خبرنگار میراث آریا، درباره باغستان سنتی... ادامه »
14
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر تأکید کرد مدیریت نوروز 96 با رعایت منشور حقوق شهروندی
چکیده: رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر و معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «نوروز 96 باید با رعایت منشور حقوق شهروندی و تمرکز بر خدمات متفاوت مدیریت شود.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری، روز چهارشنبه 11 اسفند در همایش معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور، با تشریح بر... ادامه »
14
تفاهم‌نامه مهم سازمان میراث‌فرهنگی با وزارت کشور: مراقبت از عناصر هویتی در روستاها و شهرهای کوچک/ توسعه متوازن زیرساخت‌های گردشگری
چکیده: تفاهم‌نامه‌ای با موضوع تبادل‌نظر و تشریک مساعی به‌منظور برنامه‌ریزی، راهبری و نظارت بر مجموعه اقدامات مشترک، روز 11 اسفند، به‌‌امضای زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور رسید. این تفاهم‌نامه، به‌مدت 5 سال و برا... ادامه »
11
خبرگزاری آنسا: سفر به ایران، کشوری شگفت‌انگیز و برنده جایزه اسکار
چکیده: خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا) در گزارشی تأکید کرد گردشگرانی که تاکنون به ایران سفر کرده‌اند از دیدن این کشور به‌وجد آمده و عاشق ایران شده‌اند و این باعث شده تا ایران به یک مسیر گردشگری محبوب تبدیل شود؛ اکنون لحظه مناسبی برای بازدید از این کشور است. خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا)، دوشنبه 9 اسفند، در گزارشی نوشت: «اهدای جایز... ادامه »
11
یگان حفاظت می‌تواند نقش پررنگ و مؤثری در نوروز متفاوت داشته باشد
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «برپایی نوروز متفاوت با شعار اعتدال و صلح و امنیت در دستور کار سازمان میراث‌فرهنگی است که یگان حفاظت می‌تواند نقش پررنگ و مؤثری در این بخش داشته باشد.» میرهادی قره‌سید رومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان&zw... ادامه »
11
انتظار خدمات متفاوت از صنعت حمل‌ونقل هوایی در نوروز 96
چکیده: معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در جمع مدیران شرکت‌های هواپیمایی کشور گفت: «تحقق خدمات متفاوت حمل‌ونقل هوایی کشور با هدف مناسب‌سازی سفر و افزایش رضایتمندی هم‌وطنان در نوروز 96 قابل‌انتظار است.» مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری امروز 10 اسفند در نشست مشترک کمیته‌های اقتصادی و خدمات فرودگاه... ادامه »
10
مهم‌ترین پیام نوروز امید است/ رعایت منشور حقوق شهروندی امید و اعتماد را به مردم برمی‌گرداند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر استان مرکزی، که روز دوشنبه 9 اسفند در محل فرمانداری شهرستان زرندیه برگزار شد، تأکید کرد که مهم‌ترین پیام نوروز پیام امید است و مردم ما شایسته امید، شایسته آینده بهتر، خدمات بهتر و تکریم‌اند. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع&z... ادامه »
09
تاریخ 5هزارساله لامرد گردشگران را فرامی‌خواند
چکیده: شهرستان لامرد از جنوبی‌ترین شهرستان‌های استان فارس است که از جنوب به استان هرمزگان، از غرب به شهرستان مهر و از شمال به شهرستان لارستان محدود می‌شود. شهرستان لامرد از جنوبی‌ترین شهرستان‌های استان فارس است که از جنوب به استان هرمزگان، از غرب به شهرستان مهر و از شمال به شهرستان لارستان محدود می‌شود. این شهرستان، با مرکزی... ادامه »
صفحه 3 از 54اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین