Menu

گردشگری

08
ضرورت آمادگی کامل برای مدیریت و کنترل بازار شب عید/ هتل‌ها افزایش قیمت ندارند
چکیده: جلسه ستاد تنظیم بازار، ظهر امروز شنبه 7 اسفند، به‌ریاست معاون‌اول رئیس‌جمهوری و با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. اسحاق جهانگیری معاون‌اول رئیس‌جمهوری، با تأکید بر ضرورت آمادگی کامل برای مدیریت و نظارت بر بازار ایام پایانی سال، گفت: «گروه‌های بازرسی و نظارت سازمان ... ادامه »
07
نظارت جدی بر کیفیت خدمات و قیمت‌ها در نوروز 96/ ایرادات هواپیماها تا پیش از آغاز سال نو رفع می‌شود
چکیده: بیست‌وچهارمین جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو در محل سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. بیست‌وچهارمین جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر، امروز شنبه 7 اسفند، با حضور مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری، سمیع‌الله حسینی‌مکارم معاون توسعه مدیریت سازمان میراث&... ادامه »
07
نظارت بر تعامل مناسب با اتباع ایرانی در مرزهای زمینی
چکیده: معاون گردشگری خواستار نظارت و کنترل جدی مرزهای زمینی و توجه به تعامل مناسب با اتباع ایرانی شد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری، امروز 7 اسفند در جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر، با معرفی امنیت به‌عنوان یکی از ارکان جدی و مهم در حوزه گردشگری، افزود: «متأسفانه از برخی مرزهای زمینی، همچون گوربولاغ (بازرگان)، اخبار خوبی از نحوه ... ادامه »
06
پایگاه طبیعت‌گردی استان یزد افتتاح شد
چکیده: پایگاه طبیعت‌گردی استان یزد، امروز جمعه 6 اسفند در مراسمی با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری در شهر تفت، به‌طور رسمی افتتاح شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دومین روز از سفر خود به استان یزد، در شهر تفت حاضر شد و پایگاه طبیعت‌گردی استان یزد... ادامه »
06
مردم در نوروز 96 فرصت سفر به یزد را از دست ندهند
چکیده: زهرا احمدی‌پور امروز جمعه 6 اسفند در گفت‌وگو با خبرنگار صداوسیمای استان یزد با اشاره به جاذبه‌های تاریخی و گردشگری این استان گفت: «مردم فرصت سفر به یزد را در نوروز 96 از دست ندهند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دومین روز از سفر دوروزه خود ... ادامه »
05
خدمات متفاوت در نوروز 96 در قالب منشور حقوق شهروندی ارائه می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به چشم‌انداز نوروز متفاوت در سال 96، گفت: «خدمات متفاوت در نوروز 96 در قالب منشور حقوق شهروندی ارائه می‌شود.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنجشنبه 5 اسفند در اولین روز از سفر دوروزه‌اش به استان... ادامه »
05
سایت اولین کارگزار تخصصی گردشگری در استان یزد رونمایی شد
چکیده: با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز پنجشنبه 5 اسفند در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد از سایت «سفر به یزد»، اولین کارگزار تخصصی گردشگری در این استان، رونمایی شد. در این جلسه که با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، مح... ادامه »
05
پرونده ثبت‌جهانی یزد با جدیت پیگری می‌شود/ آمادگی یزد برای میزبانیِ 97هزار گردشگر نوروزی
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به اینکه یزد بهترین و متراکم‌ترین بافت تاریخی را در کل کشور دارد گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پرونده ثبت‌جهانی یزد را با جدیت پیگری می‌کند.» فاطمه دانش‌یزدی با بیان این مطلب در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر این اس... ادامه »
04
افتتاح نخستین هتل‌رستوران اردبیل در خانه تاریخی صادقی
چکیده: نخستین هتل‌رستوران اردبیل، با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، عصر دیروز در خانه تاریخی صادقی افتتاح شد. هتل‌رستوران خانه تاریخی صادقی واقع در محله اوچدکان اردبیل با حضور آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان، کریم حاجی‌زاده مدیرکل میراث‌فرهنگ... ادامه »
03
ظرفیت اقامتی سمنان سال آینده دوبرابر می‌شود/ شکوفایی اقتصاد محلی با گردشگرپذیری مناطق روستایی
چکیده: تشکل‌های مردم‌نهاد و فعالان صنعت گردشگری سمنان و مدیران این استان، عصر امروز، 3 اسفند، در نشست با معاون رئیس‌جمهوری مسائل و دغدغه‌های خود را بیان کردند. حسین خواجه‌بیدختی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سمنان در این نشست گفت: «تا دو سال قبل استان سمنان 25 واحد اقامتی داشت و ظرفیت اقامتی این ... ادامه »
صفحه 4 از 54اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین