Menu

گردشگری

25
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با وزیر فرهنگ ارمنستان مطرح شد ایران مقصد اول گردشگری مردم ارمنستان شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی  با آرمن امیریان وزیر فرهنگ جمهوری ارمنستان دیدار کرد.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گرشگری در این دیدار که با حضور آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در ایران، گریگور گریگوریان رئیس موزه تاریخ ارمنستان، محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی، م... ادامه »
25
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در حاشیه افتتاح نمایشگاه «ارمنستان، ایران خاطره یک سرزمین» خبر داد بسته‌های گردشگری مشترک بین ایران و ارمنستان تدوین می‌شو
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اشتراکات فرهنگی بین ایران و ارمنستان و ضروت توسعه گردشگری بین دو کشور گفت: «بسته‌های مشترک گردشگری بین ایران و ارمنستان تدوین می‌شود.»  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‎‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حاشی... ادامه »
22
در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مونسان: کسب‌و‌کارهای کوچک را در حوزه گردشگری رواج می‌دهیم
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «یکی از موضوعاتی که در سازمان میراث‌فرهنگی دنبال می‌شود، استفاده از مزیت‌های کشور و گسترش آن است. ما تلاش کردیم تا کسب‌و‌کارهای کوچک را در حوزه گردشگری رواج دهیم تا از این ظرفیت‌ها در بازه زمانی کوتاه بهره‌مند شویم و زیر‌ساخت‌های مورد نیاز را تأمین کنیم.» ... ادامه »
22
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: کیش یکی از کانال‌های مهم گردشگری کشور است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفرش به کیش تأکید کرد که جزیره کیش یکی از کانال‌های مهم گردشگری کشور است که می‌تواند به توسعه این صنعت در کشور کمک کند. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بدو ورود به جزیره کیش در گفت‌وگو با صداوسیمای مرکز کیش گفت: «گ... ادامه »
22
به‌منظور شرکت در مراسم تکریم‌و‌معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد جزیره کیش شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش وارد این جزیره شد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با استقبال محمدابراهیم انصاری لاری مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش وارد این جزیره شد... ادامه »
21
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه ارگ کریم‌خانی و مجموعه زندیه بازدید کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه ارگ کریم‌خانی در شهر شیراز بازدید کرد.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از این مجموعه تاریخی بازدید کرد. ارگ کریم خانی در مرکز شهر شیراز قرار دارد. این ارگ در دوره سلطنت سلسله زندیه ساخته شده&zwnj... ادامه »
21
مونسان در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیمای فارس: همکاری دستگاه‌ها موجب رشد و رونق گردشگری می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیمای مرکز فارس گفت: «آنچه موجب رشد و رونق گردشگری می‌شود همکاری و همراهی همه دستگاه‌هاست.»  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و  گردشگری  در حاشیه نشست هم‌اندیشی ب... ادامه »
21
 مونسان در نشست هم‌اندیشی با فعالان بخش گردشگری: تدوین قانون جامع حمایت از گردشگری در دستور کار است/ رئیس‌جمهوری به گردشگری نظر مثبتی دارد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به توجه دولت تدبیر و امید به حوزه گردشگری گفت: «شخص رئیس‌جمهوری به گردشگری نظر مثبتی دارد.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نشست هم‌اندیشی فعالان بخش گردش... ادامه »
20
بازدید مونسان از مجموعه میراث‌جهانی پاسارگاد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه میراث‌جهانی پاسارگاد بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در  دومین روز سفر به استان فارس از این مجموعه تاریخی بازدید کرد. مجموعه میراث جهانی پاسارگاد مجموعه‌ای از سازه‌های با... ادامه »
20
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید از میراث جهانی پاسارگاد تأکید کرد تعریف تورهای گردشگری هدفمند در پاسارگاد/ ایجاد اقامتگاه‌ برای ماندگاری بیشتر گردشگران
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «باید برای معرفی بیشتر مجموعه میراث جهانی پاسارگاد تورهای گردشگری هدفمند تعریف شود.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در جریان بازدید از محوطه میراث جهانی پاسارگاد گفت: «معرفی ظرفیت‌ها... ادامه »
صفحه 4 از 78ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها