Menu

گردشگری

12
پیش‌نویس سند جامع سیاست‌های کلی گردشگری تا شهریور به مجمع تشخیص مصلحت تحویل می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حل موانع و مشکلات موجود در حوزه گردشگری اعلام آمادگی کرده است و ما باید تا پیش از شهریور سال جاری، پیش‌نویس اولیه سند جامع سیاست‌های کلی گردشگری کشور را به مجمع تحویل دهیم.» «دومین نشست کانون ملی هماهنگی گردشگری» حضور زهرا ... ادامه »
11
اقتصاد گردشگری، اقتصادی بلورین
چکیده: صنعت گردشگری پس از نفت و خودرو، درآمدزاترین صنعت جهان است. صنعت گردشگری پس از نفت و خودرو، درآمدزاترین صنعت جهان است. در سال گذشته میلادی در سراسر جهان بیش از ١,٢‌ میلیارد سفر انجام شده و خدمات ناشی از گردشگری در ٦٠ کشور جهان در رتبه نخست سبد صادراتی آنها بوده است. سهم ۱۰درصدی صنعت گردشگری از «GDP» جهانی که انعکاس‌ نقش هزار... ادامه »
10
رحمانی‌موحد: گردشگری در بستر امن تعاملات بین‌المللی توسعه پیدا می‌کند
چکیده: رحمانی‌موحد در «همایش گفتمان میهما‌ن‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری»، گفت: گردشگری در بستر امن تعاملات بین‌المللی توسعه پیدا می‌کند. خوشبختانه ما در دوره دولت یازدهم تلاش کرده‌ایم آرامشی که در حوزه گردشگری وجود دارد به‌هم نخورد. رشد گردشگری مزایای زیادی برای کشورمان داشته و دارد. مرتضی رحمانی‌مو... ادامه »
10
معاون رئیس‌جمهوری: گفتمان دولت تدبیر و امید گفتمان گردشگری است و خواهد بو
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت:فرهنگ ایران فرهنگی است انسانی و اخلاق‌مدار و بی‌شک میراث کهن مهمان‌نوازی نیز برگ برنده آن در گردشگری خواهد بود و گفتمان فرهنگ میهمان‌نوازی و استفاده از این ظرفیت فرهنگی کشور باید در دستورکار تمام نهادها ودستگاه‌های دولتی و خصوصی کشور قرار گیرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس ... ادامه »
10
معاون گردشگری مطرح کرد رونق گردشگری عشایر با تبدیل وظایف تخصصی دولتی به رویکرد عمومی
چکیده: معاون گردشگری از تمامی نهادهای فرابخشی تأثیرگذار در توسعه گردشگری عشایر خواست با تبدیل وظایف تخصصی خود به رویکرد عمومی موجبات دستیابی به اهداف «کارگروه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی عشایر» را فراهم کنند. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری در نشست کارگروه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی عشایر که با حضور جمعی از نهادهای فرابخشی عضو... ادامه »
09
معاون گردشگری مطرح کرد رونق گردشگری عشایر با تبدیل وظایف تخصصی دولتی به رویکرد عمومی
چکیده: معاون گردشگری از تمامی نهادهای فرابخشی تأثیرگذار در توسعه گردشگری عشایر خواست با تبدیل وظایف تخصصی خود به رویکرد عمومی موجبات دستیابی به اهداف «کارگروه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی عشایر» را فراهم کنند.  مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری  در نشست کارگروه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی عشایر که با حضور جمعی از نهاده... ادامه »
09
چهارمین جشنواره ملی عشایر ایران‌زمین در یاسوج برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: «با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده چهارمین جشنواره ملی و فرهنگی عشایر ایران زمین در یاسوج برگزار می‌شود.» محمود باقری مدیر‌کل میراث‌‎فرهنگی این استان در نشست کارگروه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر اظهار کرد:... ادامه »
06
ایران خواستار سهم بیشتری از بازار گردشگری کره جنوبی است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ایران را دارای ظرفیت‌های بی‌شمار تاریخی، فرهنگی و طبیعی خواند و بر ایجاد توسعه روابط گردشگری و جذب گردشگر از کشور کره‌جنوبی تأکید کرد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری در دیدار با هوانگ میونگ سان، معاون وزیر در امور سیاست‌گذاری گردشگری کره‌جنوبی و دو ... ادامه »
06
معاون رییس جمهوری:نوروز 96 با مشارکت سمن‌ها به‌یادماندنی شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به نتایج ارزشمند همکاری تشکل‌های مردمی و سمن‌ها با ادارات و سازمان میراث‌فرهنگی در برگزاری نوروز متفاوت 96، گفت: نوروز امسال با مشارکت سمن‌ها به‌یادماندنی شد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این مطلب ... ادامه »
04
قدر‌دانی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از زهرا احمدی‌پور
چکیده: در پی تصویب رویداد فراملی «تبریز 2018» در هیئت دولت، مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از زهرا احمدی‌پور تقدیر کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با قلی الله‌قلی‌زاده نماینده مردم شهرستان کلیبر و هوراند در مجلس شورای اسلامی، که با حض... ادامه »
صفحه 4 از 61اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین