Menu

گردشگری

22
حضور زهرا احمدی‌پور در خبرگزاری تسنیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تسنیم بازدید کرد. ، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور در تسنیم از بخش‌های مختلف این خبرگزاری بازدید به عمل آورد. احمدی‌پور همچنین در نشستی با مدیران و خبرنگاران تسنیم به مسائل مهم ... ادامه »
21
چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد میهمان‌نوازی برگزار می‌شود
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «”چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد میهمان‌نوازی“ در چهار حوزه عکس، سفرنامه‌نویسی، ایده و فیلم برگزار می‌شود.» ، نشست خبری «چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد میهمان‌نوازی» با حضور مرتضی رحمان&z... ادامه »
20
روسای 18 کارگروه‌ تخصصی تهیه سیاست‌های کلی گردشگری کشور تعیین شدند
چکیده: رؤسای کارگروه‌های تخصصی تهیه سند سیاست‌های کلی گردشگری کشور در جلسه‌ای با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اعضای کمیسیون اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شدند.  نخستین جلسه مشترک اعضای شورای راهبردی سیاست‌گذاری گردشگری و اعضای کمیسیون اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظا... ادامه »
17
احمدی‌پور در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان تأکید کرد دولت دوازدهم برآمده از عقلانیت و بلوغ سیاسی مردم است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «دولت از منظر اقتصاد مقاومتی بر دو اولویت مهم تولید و اشتغال تأکید دارد که مقام معظم رهبری تیبین کرده‌اند.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان که  در محل استانداری همدان برگزار شد، ... ادامه »
16
معاون رئیس‌جمهوری در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی قم تأکید کرد لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی قم  تأکید کرد که تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی از ملزومات استفاده از ظرفیت‌های گردشگری است.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تبریک انتخاب هو... ادامه »
10
گزارش گاردین از رونق گردشگری در دوران روحانی
چکیده: یکی از بخش‌هایی که حسن روحانی رئیس جمهوری ایران برای رورنق اقتصاد کشور بر آن تأکید زیاد (در کارزار انتخاباتی اخیر و پیش از آن در طول چهار سال اول دولت تدبیر و امید) داشت رونق بخشیدن به صنعت گردشگری و کسب درآمد سریع‌تر و اشتغال‌زایی از این صنعت بود. روزنامه بریتانیایی گاردین در گزارشی درباره رونق گردشگری در ایران نوشت: «کتاب&zw... ادامه »
10
کمک به سرمایه‌گذاری خارجی در حوزه گردشگری با تسهیل روند اخذ مجوز و اعطای تسهیلات بانکی
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در گفت‌وگو با مجله بیزینس‌ییر، اهداف، برنامه‌ها و مسائل سازمان میراث‌فرهنگی درباره توسعه گردشگری و جذب سرمایه‌گذاران خارجی را تشریح کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس‌ سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در گفت‌وگو با مجله بیزنس‌ییر The Busine... ادامه »
07
ساخت پیشرفته‌ترین سرویس‌های بهداشتی در ایران
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با اشاره به اینکه بیشترین وظیفه سامان‌دهی سرویس‌های بهداشتی در ایران بر عهده وزارت راه است، از ساخت پیشرفته‌ترین سرویس‌های بهداشتی برای گردشگران در کشور خبر داد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در توضیح این مسئله که شما... ادامه »
06
همکاری سفارت ایران در یونان با سازمان میراث‌فرهنگی برای توسعه و تسهیل گردشگری
چکیده: مشاور و دستیار ویژه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با سفیر ایران در یونان دیدار و گفت‌و‌گو کرد. در این دیدار که  در محل سفارت ایران در یونان برگزار شد، مصطفی دهقان مشاور و دستیار ویژه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و مجید مطلبی شب... ادامه »
06
معاون رئیس‌جمهوری: آمریکایی‌ها پُرتعداد به ایران سفر می‌کنند/ رایزنی برای عادی‌سازی سفر شیعیان عربستانی به مشهد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، ضمن تشریح زمان عادی‌سازی سفر شیعیان عربستانی به مشهد، از سفر خوب و پُرتعداد اتباع آمریکایی‌ به ایران خبر داد و گفت: «بحث‌های ترامپ در آمار سفر آمریکایی‌ها به ایران تأثیر منفی نگذاشته است.» ، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگر... ادامه »
صفحه 5 از 66ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها