Menu

گردشگری

03
عملکرد 5 روزآخر سال دستگاههای اجرایی در ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: 18 دستگاه اجرایی در نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برگزارشد؛ عملکرد 5 روزه خود را ارایه کردند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنکی،صنایع دستی وگردشگری؛در جلسه روز اول فروردین ماه نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر،نمایندگان 18 دستگاه اجرایی حضور یافته و عملکرد دستگا... ادامه »
02
اطلاعیه شماره 19 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تبریک ایام نوروز،با صدور اطلاعیه ای از هموطنان درخواست کرد،در حین سفر به نقاط مختلف کشور به شرایط جوی و ترافیک جاده ها توجه کنند.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری؛متن این اطلاعیه به شرح ذیل است : با توجه به متغییر بودن شرایط جوی و بارندگی های  پراکنده در ... ادامه »
02
اقامت حدود 5 میلیون و 500 هزار نفر مسافر در کشور
چکیده: تعداد بازدیدهای نظارتی از مراکز اقامتی، رستوران ها و مراکز پذیرایی بین راهی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز اقامتی موقت مانند کمپ ها و منازل استیجاری تا پایان روز اول فروردین ماه به 9 هزار و 23 مورد رسید. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ت... ادامه »
02
500هزار نوروزبان بی نوروز در خدمت مسافران نوروزی
چکیده: برای خدمات رسانی هر چه بیشتر به مسافران و گردشگران نوروزی، 500 هزار نیرو در سراسر کشور فعال هستند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ،دکتر مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روز یکشنبه در سمنان با بیان اینکه این افراد آسایش و آرامش خود را فدای امنیت و آس... ادامه »
02
مسافران نوروزی تهران، اصفهان و فارس بیشترین تماس را با 09629 داشته‌اند
چکیده: بیشترین تماس‌ با سامانه جامع اطلاعات گردشگری و رسیدگی به شکایات 09629 از استان‌های تهران، اصفهان و فارس بوده است. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری؛محمد رنگرز مسئول سامانه جامع اطلاعات گردشگری و رسیدگی به شکایات 09629 گفت: این سامانه به صورت شبانه‌روزی با 21 نفر از کارشناسان ستاد هماهن... ادامه »
02
اطلاعیه شماره 18 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تسلیت ایام سوگواری بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه فاطمیه با صدور اطلاعیه ای به مسافران نوروزی توصیه کرد از وسایل گرما زا در  چادرهای مسافرتی استفاده نکنند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمانن میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری؛متن اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به شرح ذیل است : با تو... ادامه »
02
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تبریک ایام نوروز،با صدور اطلاعیه ای به مسافران نوروزی توصیه کرد،برای سفر به تغییر ساعت رسمی کشور توجه کنند.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ؛متن اطلاعیه به شرح ذیل است : هموطنان عزیز که در این روزها به سفر می روند توجه داشته باشند؛طبق روال هر ساله سا... ادامه »
01
اطلاعیه شماره 16 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز 94  با صدور اطلاعیه ­ای توصیه هایی را در رابطه با همکاری با مسئولین اسکان در نقاط تعیین شده به گردشگران اعلام کرد متن این اطلاعیه به شرح ذیل است :   به مسافران نوروزی توصیه می شود برای اسکان موقت در محدوده شهرها و مسیرهای تردد، حتما از محل ها و اماکنی استفاده کنند که قبلا&n... ادامه »
01
سلطانی فر در کمپ اسکان موقت و رایگان شهر قم
چکیده: روز پنج شنبه 28 اسفند 93 و در روزهای پایانی سال 93 ، مسعود سلطانی فرمعاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به دل جاده زد تا راهی قم شود. قرار بود  یک کمپ 14 هکتاری برای اسکان موقت زائرانی که راهی شهر قم می شوند ،یا برای زیارت بارگاه امام رضا(ع)ازآنجا عبور می کنند؛مهیا شود. تعطیلات نوروز ؛برای شهری که شاهراه مواصلات... ادامه »
01
چکیده: رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خواستار آمادگی همه دستگاهها اجرایی  برای خدمات رسانی به مسافران در دور دوم سفرهای نوروزی شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛مسعود سلطانی فرمعاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری روز شنبه اول فروردین ماه در نشست ستاد مرکزی... ادامه »
صفحه 54 از 61اولین   قبلی   49  50  51  52  53  [54]  55  56  57  58  بعدی   آخرین