Menu

گردشگری

22
اطلاعیه شماره 10 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: در اطلاعیه شماره 10 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به افرادی که از چادرهای مسافرتی برای اقامت استفاده می کنند چند توصیه شده است. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر طی اطلاعیه ای، به آن دسته از هموطنان عزیزی که از چادرهای مسافرتی برای اقامت استفاده می کنند، توصیه های ذیل را ا... ادامه »
21
تشریح برنامه‌های ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: برنامه‌های ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در نشست رسانه‌ای معاون گردشگری تشریح شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در نشست اعلام برنامه های ستاد هماهنگی خدمات سفر که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، گفت: این ستاد سال گذشته ب... ادامه »
19
رحمانی‌موحد رئیس کمیته سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی نمایشگاه‌های گردشگری و صنایع وابسته شد
چکیده: با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد به عنوان رئیس کمیته سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی نمایشگاه‌های گردشگری و صنایع وابسته منصوب شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛در حکمی که از سوی مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث... ادامه »
19
هوشمندانه و هدفمند سفر کنید
چکیده: رحمانی موحد به مسافران نوروزی پیشنهاد داد با برنامه ریزی، مطالعه و هدفمند و هوشمندانه به سفر بروند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری با تشریح اجمالی روند تشکیل ستاد هماهنگی خدمات سفر در بهمن ماه سال گذشته، گفت: این ستاد، سال گذشته با مصوبه دولت، با چارچوب مشخص و چند ش... ادامه »
18
آغاز به کار اتاق فکر نمایشگاه نهم
چکیده: در مراسمی که به تجلیل از دست اندرکاران برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اختصاص داشت، معاون گردشگری از آغاز به کار اتاق فکر نهمین نمایشگاه گردشگری خبر داد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ؛مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وا... ادامه »
18
پیگیری مفاد سند مبادله شده میان ایران و ترکیه
چکیده: دیدار رضا چاکان تکین  سفیر کشور ترکیه در تهران با معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری که عصر روز دوشنبه 18 اسفند ماه انجام شد،نتایج مطالوبی به همراه داشت. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ دراین دیدار که در دفتر مسعود سلطانی فر انجام شد؛ سفیر کشور ترکیه در تهران و ... ادامه »
18
 اطلاعیه شماره 9 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از هموطنان عزیز تقاضا دارد ضمن استفاده از امکانات دفاتر خدمات مسافرتی با خرید تور اقدام به سفر کنند.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر تاکید دارد گردشگران به منظور مسافرتهای نوروزی با بررسی مقاصد سفر، تنوع قیمت ها و خدمات تور، صرفاً از ... ادامه »
17
تهران کلانشهر آرامش در نوروز
چکیده: تهران با وجود جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، فرهنگی و زیارتی می‌تواند مقصد سفرهای نوروزی مردم باشد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد، از تهران به عنوان کلانشهر آرامش در نوروز یاد کرد و افزود: با توجه به حجم بسیار زیاد شهروندان تهرانی که برای دید و بازدید اقوام و خانواده‌های... ادامه »
17
تعامل و همکاری بین‌بخشی مهمترین عامل موفقیت ستاد است
چکیده: مهمترین عاملی که در ستادهای استانی و ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر شاهد آن بودیم تعامل و همکاری نزدیک بین بخشی بین اعضاء بود. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر استان تهران که با حضور سیدحسن هاشمی استاندار تهران و نمایندگان اعضای ستاد برگزار... ادامه »
17
هوشمندانه و هدفمند سفر کنید
چکیده: رحمانی موحد به مسافران نوروزی پیشنهاد داد با برنامه ریزی، مطالعه و هدفمند و هوشمندانه به سفر بروند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری با تشریح اجمالی روند تشکیل ستاد هماهنگی خدمات سفر در بهمن ماه سال گذشته، گفت: این ستاد، سال گذشته با مصوبه دولت، با چارچوب مشخص و چند ش... ادامه »
صفحه 54 از 58اولین   قبلی   49  50  51  52  53  [54]  55  56  57  58  بعدی   آخرین