Menu

گردشگری

28
پای سفره ایرانی به گردشگری باز می شود
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با برگزاری جشنواره های منطقه ای غذا در استان های کشور، پای سفره ایرانی به صنعت گردشگری باز می شود.    مرتضی رحمانی موحد ضمن اشاره به اهمیت نقش غذاهای ملی و محلی منطبق بر اقلیم و فرهنگ متنوع ایرانی و به کارگیری این ظرفیت در صنعت گردشگری کشور اظهار داشت: برگزاری جشنواره های منطقه... ادامه »
26
خلیج فارس همزمان به دنیای گذشته و جهان آینده تعلق دارد
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خلیج فارس را دارای جایگاه ویژه ای درگستره کهن دیار ایران دانست و نظر به وجود آثار باستاني برجاي مانده از شهرهاي كرانه هاي خليج فارس با انعکاس فرهنگي شش هزار ساله، آن را هم متعلق به دنياي گذشته و هم دريچه اي رو به جهان آينده دانست.    مرتضی رحمانی موحد در یازدهمین همایش علمی –... ادامه »
25
ایران، ظرفیت و شانس بزرگی در جذب گردشگران فرهنگی-تاریخی دارد
چکیده:   ایران ظرفیت و شانس بزرگی در حوزه جذب گردشگران فرهنگی-تاریخی، طبیعی و زیارتی دارد. ماهر اونال وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری گردشگری بین دو کشور و در دیدار با مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تعریف گردشگری صرفا به آفتاب، دریا و ساحل، امری اشتباه است و باید ... ادامه »
22
مجری پروژه تدوین بسته حمایت از گردشگری منصوب شد
چکیده: طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد به عنوان مجری پروژه تدوین بسته حمایت از گردشگری و اجرای آن منصوب شد. در حکم ابلاغی از سوی مسعود سلطانی فر به مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان مجری  پروژه "تدوین بسته حمایت از گردشگری و اجرای آ... ادامه »
22
بازديد نماينده ويژه رئيس جمهور از بيمارستان پاستور بم
چکیده: نماينده ويژه رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي كشور از بيمارستان آموزشي و درماني پاستور بم بازديد كرد. " مسعود سلطاني فر"  نماينده ويژه رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي كشور از بيمارستان  آموزشي و درماني پاستور بم بازديد و از نزديك مسايل و مشكلات اين مركز درماني را بررسي كرد. معاون رئيس جمهور در حاشيه اين بازديد از بيماران بستر... ادامه »
21
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر نقش مفید سامانه های اطلاعات جغرافیایی در برنامه ریزی، پایش و ارزیابی فعالیت های گردشگری تاکید کرد.   مرتضی رحمانی موحد صبح دوشنبه 20 اردیبهشت با حضور در بیست و سومین همایش «ژئوماتیک 95» که توسط سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد؛ ضمن تاکید بر اهمیت بهره مندی از سامانه ... ادامه »
14
اختصاص یارانه سفر به مقاصد جدید و متنوع داخلی
چکیده: باید ذهن و توجه مردم را به سوی مقاصد متنوع وجدید داخلی سوق دهیم و به همین منظور یارانه سفر به مقاصد متنوع و جدید به گردشگران داخلی اختصاص می یابد.  مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهورو رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جلسه‌ای که با حضور اعضای هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران برگزارشد، گفت: گردشگری، یکی از حوزه هایی است که ... ادامه »
14
اختصاص یارانه سفر به مقاصد جدید و متنوع داخلی
چکیده:   باید ذهن و توجه مردم را به سوی مقاصد متنوع وجدید داخلی سوق دهیم و به همین منظور یارانه سفر به مقاصد متنوع و جدید به گردشگران داخلی اختصاص می یابد. مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهورو رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جلسه‌ای که با حضور اعضای هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران برگزارشد، گفت: گردشگری، یکی از حوزه هایی است ک... ادامه »
08
توسعه گردشگري نيازمند استفاده حداكثري از ظرفيت هاي جهاني است
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقي و استان هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و توسعه گردشگري كشور گفت: رونق گردشگري با توجه به مهيا بودن شرايط كشور در پسابرجام و تحقق سند چشم انداز برنامه ششم توسعه درخصوص پنج برابرشدن گردشگران خارجي نيازمند بهره مندي از ظرفيت هاي جهاني است.  اسدالله درويش اميري روز سه شنبه هفتم اردیبهشت در جمع خبرنگاران استان ايلام اظه... ادامه »
08
برگزاری تورهای تلفیقی و افزایش مبادلات صنایع دستی بین ایران و آذربایجان
چکیده: در دیدار مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و ابوالفضل گارایف وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری آذربایجان بر برگزاری تورهای تلفیقی و افزایش مبادلات صنایع دستی بین دو کشور تاکید شد. مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که از روز سه شنبه هفتم اردیبهشت به منظور شرکت... ادامه »
صفحه 54 از 86ابتدا   قبلی   49  50  51  52  53  [54]  55  56  57  58  بعدی   انتها