Menu

گردشگری

29
رحمانی‌موحد: ایجاد اعتماد و امنیت مهم‌ترین دستاورد برجام در توسعه گردشگری
چکیده: صنعت گردشگری کشور در دوران تحریم‌ها با مشکلات فراوانی روبه‌رو شد که تأثیر منفی و مستقیم در ورود گردشگران به کشور داشت. تحریم به عوامل متعددی برای کاهش شدید ورود گردشگران به کشور منجر شد که تقریباً اغلب این عوامل بازدارنده با حصول برجام رنگ باختند.  تأثیرات مثبت برجام بر صنعت گردشگری و جذب گردشگر به کشور را باید به بخش‌ها... ادامه »
26
رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان‌میراث‌فرهنگی: اعزام کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی برای طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در 73 روستا آغاز شد
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان‌میراث‌فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری اعلام کرد که اعزام کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به 73 روستا برای طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در این روستاها از امروز شنبه 26 فروردین 96 آغاز شده است. پوریا سوری رئیس مرکز روابط‌عمومی و اط... ادامه »
26
هفتمین قطار گردشگری هزار‌و‌یک شب وارد مشهد شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی خراسان رضوی از ورود هفتمین قطار گردشگری هزار‌و‌یک شب به ایستگاه راه‌آهن مشهد خبر داد. حسین زارع‌صفت مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان رضوی  با اعلام این خبر گفت: «هفتمین قطار گردشگری هزار‌و‌یک شب امروز وارد ایستگاه راه‌آهن مشهد شد.» او افزود: «به‌منظورتو... ادامه »
22
افزوده شدن 35 هتل به مجموع هتل‌های کشور در دولت یازدهم
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی،در جریان سفر رئیس‌جمهوری به استان مازندران، از افزوده شدن 35 هتل به مجموعه هتل‌های کشور در طول خدمت دولت یازدهم خبر داد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، در نشست ویدئوکنفرانس مربوط به افتتاح... ادامه »
22
رئیس دولت تدبیر و امید: گردشگری یکی از سریع‌ترین راه‌های اشتغال‌زایی است
چکیده: رئیس دولت تدبیر و امید در ادامه سفر خود به استان مازندران تأکید کرد که گردشگری یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای رسیدن به اشتغال‌زایی است و ایران، با توجه به برخورداری از جاذبه‌های بسیار زیاد، ظرفیت‌های فراوانی در این حوزه دارد.   حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، در مراسم افتتاح ... ادامه »
21
افتتاح چهار پروژه گردشگری در سفر رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به مازندران
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران گفت: «هم‌زمان با سفر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و رئیس‌جمهوری به استان مازندران، چهار پروژه تفریحی و گردشگری، با صرف هزینه 1430میلیارد ریال، افتتاح می‌شود.»  دلاور بزرگ‌نیا مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان، ... ادامه »
20
سال 96، سال توسعه گردشگری دریایی خواهد بود/ دریای خزر تبدیل به انبار اختصاصی برخی از دستگاه‌ها شده است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نشست توسعه گردشگری دریایی، با اشاره به اهمیت این موضوع، تأکید کرد: «دولت به‌طور جدی به‌دنبال توسعه گردشگری دریایی است، چراکه این نوع از گردشگری ظرفیتی پنهان در کشور ما محسوب می‌شود.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، ... ادامه »
19
روابط بین جوامع میزبان و مهمان بر پایه فرهنگ و احترام استوار است
چکیده: افراد پیشنهادی برای عضویت در شورای سیاست‌گذاری همایش سبک‌ زندگی و مهمان‌نوازی با معاون رئیس‌جمهوری دیدار و گفت‌و‌گو کردند.  در این نشست که، در دفتر زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد، مهم‌ترین موضوعات مرتبط با برگزاری همایش ملی &l... ادامه »
17
ظرفیت‌های میراث‌فرهنگی بوشهر باید معرفی و سامان‌دهی شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «ظرفیت‌های میراث‌فرهنگی استان بوشهر باید معرفی و سامان‌دهی شود تا گردشگران با این استان بیشتر آشنا شوند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، از شهر باستانی تموکن در استان بوشهر بازدید کرد. این شهر باستانی که دارای 25&... ادامه »
17
سیراف سند سیادت ایران بر خلیج‌فارس است و نگه‌داری از آن عزم ملی می‌طلبد/ در نوروز ۹۶ از حداکثر ظرفیت اقامتگاه‌های بوم‌گردی استفاده شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری عصر امروز اعلام کرد: «سمن‌ها می‌توانند حد‌فاصل دولت با مردم را پُر کنند و کمک کنند تا فعالیت‌هایی که دولت در اجرای آن‌ها محدودیت دارد به‌سرانجام برسند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با اعلام این خبر در نشس... ادامه »
صفحه 6 از 61اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین