Menu

گردشگری

26
زمانی برای جهانی شدن ایران
چکیده: شاید برای خیلی‌ها این پرسش مطرح شود که فلسفه ارائه گزارش عملکرد و برنامه از همان ماه‌های نخستین آغاز به کار، از سوی دولت چیست و چرا دولت تدبیر و امید چنین الزامی برای خویش قائل شده است؟ در این زمینه ضمن باور بر این نگاه که ارائه چنین گزارشی می‌تواند حکم پیش نیاز و نقشه راه را برای دستگاه‌های دولتی داشته باشد، سازمان میراث فره... ادامه »
25
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد مذاکره برای اصلاح و هدفمند‌شدن مالیات بر ارزش افزوده در بخش گردشگری
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری از مذاکره با سازمان امور مالیاتی برای اصلاح و هدفمند‌شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده در بخش گردشگری خبر داد. معاون رئیس‌جمهوری درباره مذاکراتی که به تازگی با سازمان امور مالیاتی انجام شده، توضیح داد: «مالیات بر ارزش افزوده را نمی‌توان حذف کرد، اما معاون گردشگری با سازمان امور مالیاتی نشست‌های ... ادامه »
24
معاون گردشگری کشور: برخورد قانونی لازم با حاشیه‌سازان نمایشگاه پارس صورت می‌گیرد
چکیده: معاون گردشگری گفت: «در پیمودن مسیر موفقیت در حوزه گردشگری شاید اشتباهات سهوی و عمدی صورت پذیرد کمااینکه ما در بسیاری از حوزه‌های دیگر هم شاهد این اشتباهات هستیم.» محمد محب خدایی معاون گردشگری در مورد اتفاقی که در خارج از فضای نمایشگاهی در روز دوم نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز روی داده است گفت: «موضوع گردشگری امروز ... ادامه »
23
رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی تأکید کرد استفاده مونسان از تجربه موفق كيش برای توسعه گردشگری كشور
چکیده: رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که اقدامات رئيس سازمان ميراث‌فرهنگی در زمان مديريت منطقه آزاد كيش قابل تأمل و تأثيرگذار بوده و او می‌تواند از اين تجربه برای توسعه گردشگری در كشور استفاده كند.  جبار کوچکی‌نژاد در ديدار اعضای هيئت رئيسه فراكسيون گردشگری با رئيس سازمان ميراث‌فرهنگی، صنايع‌دستی و گرد... ادامه »
21
در دیدار با اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی مونسان: راه میان‌بر رونق اقتصادی، توسعه گردشگری است/ تغییر نام سازمان به وزارتخانه مشکلی را حل نمی‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «راه میان‌بر رونق اقتصادی توسعه گردشگری است و در این خصوص نیازمند همکاری بخش‌های مختلف از جمله مجلس شورای اسلامی هستیم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نشستی با اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیو... ادامه »
21
مونسان در پیامی به دومین جشنواره ناصر خسرو: توسعه گردشگری یکی از مهم‌ترین ابزارهای توسعه پایدار کشور است
چکیده: دومین جشنواره ناصر خسرو  با پیام علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دانشگاه علم و فرهنگ آغاز شد. علی‌اصغر مونسان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیام خود به این جشنواره که از سوی محمد‌حسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث&zw... ادامه »
21
در راستای شناسایی کشورهای هدف جدید گردشگری استان گردشگران ویتنامی به اصفهان سفر می‌کنند
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان در نشست مشترک فعالان گردشگری کشور ویتنام و اصفهان اعلام کرد که با تفاهم‌های به‌عمل‌آمده و در راستای شناسایی کشورهای هدف جدید گردشگری، گردشگران ویتنامی به اصفهان سفر می‌کنند. این نشست به‌همت مدیریت هتل ابن‌سینا اصفهان و با حضور بوئی دوئی هونگ، معاون گردشگری کشور ویتنام، نگوین هونگ&... ادامه »
19
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در پاسخ به اصحاب رسانه: افزایش عوارض خروج از کشور صرف توسعه گردشگری شود/ طرح «کاشی ماندگار» ادامه می‌یابد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ایران یک کشور تاریخی است که صیانت از آثار تاریخی متعدد در کشور  با کمک مردم و خبرنگاران میسر می‌شود.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز یکشنبه 19 آذر در نشست خب... ادامه »
14
مونسان در دیدار با نماینده مردم همدان: نقش‌آفرینی اصلی در رویداد «همدان پایتخت گردشگری آسیا» برعهده مدیران استانی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تأکید بر برگزاری هرچه بهتر رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیا در سال 2018 گفت: «برگزاری هرچه بهتر این رویداد نیازمند همت والای مسئولان استانی است و مدیران استان همدان و مدیریت شهری نقش‌آفرینان اصلی برگزاری هرچه بهتر این رویداد هستند.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌... ادامه »
13
همزمان با رویداد «تبریز2018» جشن جهانی نوروز 97 در تبریز برگزار می‌شود
چکیده: برگزاری جشن جهانی نوروز به عنوان یک رویداد بین‌المللی در تبریز همزمان با رویداد «تبریز2018» در ششمین جلسه شورای راهبری به تصویب رسید.  محمد محب‌خدایی معاون گردشگری در ششمین جلسه شورای راهبری رویداد «تبریز2018» که با حضور مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی، بیمقدار نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی، مرتضی ... ادامه »
صفحه 6 از 86ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها