Menu

گردشگری

13
در جمع خبرنگاران مونسان: لیاقت ایران، جذب 20‌میلیون گردشگر خارجی است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس‌ سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این‌که منظور از گردشگری حلال گردشگری مذهبی نیست و این نوع از گردشگری تنها به مسلمانان محدود نمی‌شود، گفت: «منظور از گردشگری حلال گردشگری و تفریح غیرگناه‌آلود است.» علی‌اصغر مونسان معاون‌ رئیس‌جمهوری و رئیس س... ادامه »
13
معاون گردشگری کشور خبر داد سایت تقویم گردشگری کشور راه‌اندازی شده است
چکیده: معاون گردشگری گفت: «برنامه‌های متنوعی با اهداف ویژه در معاونت گردشگری در حال پیگیری است، سایت تقویم گردشگری کشور به تازگی راه‌اندازی شده است، در این سایت امکان ثبت ایده‌ها و طرح‌های گردشگری برای علاقه‌مندان یه این حوزه فراهم است و افراد می‌توانند در ازای ثبت طرح و ایده خود شماره پیگیری دریافت کنند.» بز... ادامه »
11
معاون اول رئیس‌جمهوری تأکید کرد تدوین راهکارهای توسعه گردشگری و برنامه‌ریزی برای سال‌های 96 و 97
چکیده: معاون اول رئیس‌جمهوری در جلسه شورای عالی صادرات غيرنفتی گفت: «گردشگری یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در اشتغال‌زایی و ایجاد درآمد ارزی کشور است.»  اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری در این جلسه  بخش گردشگری را از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌ها در اشتغال‌زایی و ایجاد درآمد ارزی دانست و از ... ادامه »
05
گردشگری ابزار توسعه پايدار
چکیده: رشد و توسعه صنعت گردشگری در ایران به عنوان یكی از راهكارهای مهم در رهایی از اقتصاد تك‌محصولی مبتنی بر نفت و كمك به توزیع عادلانه درآمدها در كشور باید بیش از پیش مورد توجه برنامه‌ریزان و سیاست‌گذاران قرار گیرد و در این زمینه اجماعی عمومی شكل بگیرد.  امروز پنجم مهر برابر با ٢٧ سپتامبر به عنوان روز جهانی گردشگری در حال... ادامه »
04
محب‌خدایی در مراسم روز جهانی گردشگری: گردشگری به‌عنوان مطالبه ملی مردم در صدر برنامه‌ریزی‌های دولت قرار گرفته است
چکیده: معاون گردشگری گفت: «توسعه پایدار گردشگری دارای دو جنبه حفاظت از محیط زیست و منابع و میرات‌فرهنگی است. از این رو گردشگری پایدار باید با سیاست مشخص و مدونی به اجرا درآید تا بتواند حرکت امیدبخشی را در توسعه همه‌جانبه فضاهای جغرافیایی تضمین کند.»  محمد محب‌خدایی معاون گردشگری در مراسم روز جهانی گردشگری  در سالن ا... ادامه »
02
بازدید رایگان از موزه‌ها در روز جهانی گردشگری
چکیده: بازدید از موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی تحت پوشش سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در روز جهانی گردشگری رایگان است.  با موافقت ریاست این سازمان و به پیشنهاد معاونت گردشگری، بازدید از تمام موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی تحت پوشش سازمان میراث‌فرهنگی روز چهارشنبه 5 مهر 96 برای عموم مردم رایگان است. بر... ادامه »
02
محب‌خدایی در نشست خبری روز جهانی گردشگری: 40 برنامه در حوزه گردشگری برای عبور از دوره گذار تدوین شده است
چکیده: نشست خبری روز جهانی گردشگری و تشریح طرح شهر گردشگر با حضور محمد محب‌خدایی معاون گردشگری، روح‌الله مهدی‌نژاد رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی و مدیران این معاونت در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. محمد محب‌خدایی در این نشست گفت: «یکی از بحث‌های مهم برای اینکه شاهد ت... ادامه »
01
 رئیس سازمان میراث‌فرهنگی زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را نواخت
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی روز اول مهر 96 زنگ آغاز سال تحصیلی را نواخت.  علی اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مراسم نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی با تبریک شروع سال تحصیلی جدید ضمن ادای احترام به شهدای دفاع مقدس گفت: «دفاع‌مقدس یکی از بزرگ‌ترین حماسه‌های کشو... ادامه »
01
استفاده از ظرفیت‌های صنایع‌دستی و گردشگری عدالت اجتماعی را به‌دنبال دارد
چکیده: متمم سوم تفاهم‌نامه بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق کارآفرینی امید  به امضای علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  و اصغر نورالله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید رسید. رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری د... ادامه »
30
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با استاندار مازندران: استان‌ها باید تقویم گردشگری ارائه کنند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با استاندار مازندران تأکید کرد که هر استان باید تقویم گردشگری استان خود را ارائه کند. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و ررئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با ربیع فلاح‌جلودار استاندار مازندران گفت: «مازندران مانند گیلان یکی به‌صورت بالقوه یکی از قط... ادامه »
صفحه 6 از 78ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها