Menu

گردشگری

08
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد افزایش همکاری کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون ‌رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با محمدمهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو دیدار و از این مؤسسه بازدید کرد.  زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پس از این دیدار با بیان این‌که دو طرف بر افزایش همکاری&zw... ادامه »
07
از سوی سرپرست معاونت گردشگری برنامه‌ها و استراتژی‌های توسعه گردشگری کشور اعلام شد
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برنامه‌های در دست اقدام و استراتژی‌های مرتبط با توسعه گردشگری کشور را با هدف تحقق در عرصه‌های عملیاتی این حوزه اعلام کرد.   میرهادی قره‌سید رومیانی سرپرست معاونت گردشگری  در نشستی با مدیران کل معاونت گردشگری، برنامه‌ها و استراتژی&zwn... ادامه »
07
احمدی‌پور: حضور هنرمندان سرمایه‌ای برای برگزاری مردمی رویداد «تبریز2018» است
چکیده: نشست هم‌اندیشی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی گردشگری با اصحاب هنر و فرهنگ با موضوع رویداد جهانی «تبریز2018»، در سالن جلسات این سازمان، برگزار شد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در این نشست گفت: «همه ما می‌دانیم که ایران به&z... ادامه »
03
رومیانی سیاست‌ها و برنامه‌های تازه معاونت گردشگری را تبیین کرد
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری کشور، در نخستین نشست تبیین سیاست‌ها و برنامه‌های این معاونت که با حضور مدیران و کارشناسان دفاتر و ادارات‌کل معاونت گردشگری برگزار شد، با اشاره به وظایف حاکمیتی دولت در سه بعد حمایت، هدایت و نظارت، گفت: «معاونت گردشگری باید پیشران و تسهیل‌کننده امور گردشگری باشد.» میرهادی قره‌سی... ادامه »
03
تأکید رومیانی بر سیاست‌های تشویقی توسعه گردشگری ارزان‌قیمت
چکیده: در جلسه کارگروه ملی زیارت که  به ریاست محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهوری برگزار شد، بر رفت و برگشت آسان زائران، اسکان راحت آنان در مراکز مطلوب اقامتی و کاهش هزینه‌های زائران به‌عنوان اهداف اصلی این کارگروه زیارت تأکید شد.  محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهوری در این جلسه که در محل استانداری خراسان‌رضوی و با ... ادامه »
03
گردشگری با مشارکت بخش خصوصی رونق می‌گیرد نه با تصدی‌گری دولت
چکیده: زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تصریح کرد: «گردشگری با مشارکت بخش خصوصی رونق می‌گیرد نه با تصدی‌گری دولت.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نشستی که با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان، س... ادامه »
02
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در جمع مردم روستای نوره: گردشگری منجر به تولید ثروت و ایجاد اشتغال برای روستاییان می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در جمع مردم روستای نوره تأکید کرد که ثبت جهانی شهر مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش می‌تواند کردستان را به مقصد گردشگران بین‌المللی تبدیل کند. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  پس از بازدید از روستای نوره و کلاس‌های آموزش صن... ادامه »
01
رومیانی: حرکت روبه‌رشد صنعت گردشگری شتاب می‌گیرد
چکیده: جلسه تودیع و معارفه معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد.  جلسه تودیع مرتضی رحمانی‌موحد و معارفه سیدهادی قره‌سید رومیانی به‌عنوان سرپرست معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با حضور فاطمه کرباسی مشاور و مدیرکل حوزه ریاست سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع... ادامه »
01
حمایت جامعه هتل‌داران ایران از انتصاب سرپرست جدید معاونت گردشگری
چکیده: رئیس جامعه هتل‌داران ایران با ارسال پیامی، از انتصاب سرپرست جدید معاونت گردشگری را به‌نیابت از اعضای این تشکل حمایت کرد.  جمشید حمزه‌زاده رئیس جامعه هتلداران ایران با ارسال پیامی انتصاب میرهادی قره‌سید رومیانی با به‌عنوان سرپرست جدید معاونت گردشگری به زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث&zw... ادامه »
01
میرهادی قره‌سید رومیانی سرپرست معاونت گردشگری شد
چکیده: دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در حکمی، میرهادی قره‌سید رومیانی را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست معاونت گردشگری این سازمان منصوب کرد. متن حکم دکتر زهرا احمدی‌پور به‌شرح زیر است: « جناب آقای میرهادی قره‌سید رومیانی با سلام نظر به تعهد... ادامه »
صفحه 6 از 72ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها