Menu

گردشگری

03
گردشگری اصفهان با تدبیر و امید به مرز پایداری رسیده است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان در آیین افتتاح نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری استان گفت: «با تدبیر و امید توانستیم گردشگری اصفهان را از نوسانات اجتماعی و اقتصادی خارج کرده و به مرز پایداری برسانیم.» نهمین نمایشگاه ملی صنعت گردشگری و صنایع‌ وابسته استان اصفهان، با حضور رسول زرگرپور استاندار، فریدون ال... ادامه »
03
بازدید بیش از 123هزار گردشگر خارجی از اردیبهشت اصفهان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اصفهان،  ازآمار123هزارنفربازدید گردشگران خارجی ازبناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان اصفهان در اردیبهشت به‌عنوان زیباترین ماه دیار نصف جهان خبر داد. فریدون الله‌یاری مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان با اعلام این مطلب گفت: «بررسی و تجزیه و تحلیل آمارهای مو... ادامه »
03
سامانه اماکن مناسب‌سازی‌شده برای معلولان رونمایی می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «به‌زودی از سامانه اماکن مناسب‌سازی‌شده برای معلولانی که قصد سفر و استفاده از تأسیسات گردشگری را دارند رونمایی می‌شود.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  در مراسم گرامیداشت روز موزه و معلولیت که در مجموعه فر... ادامه »
02
سومین نشست مثلث گردشگری کشور برگزار شد
چکیده: سومین نشست مثلث طلایی گردشگری کشور،  در اتاق بازرگانی استان اصفهان برگزار شد. محمدرضا نصیری سرپرست معاونت گردشگری این استان، در این مورد گفت: «”سومین نشست مثلث طلایی گردشگری کشور“ با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان، معاونان گردشگری استان‌های یزد، اصفهان و شیراز و جمعی از دست‌اندرکا... ادامه »
01
چکیده: بیست‌ونهمین نشست کمیسیون مشترک جنوب آسیا و شرق آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)،  در شهر چیتاگونگ بنگلادش برگزار شد. ، در این نشست که تمام کشورهای عضو سازمان جهانی گردشگری از دو منطقه جنوب و شرق آسیا و اقیانوسیه حضور داشتند، اعضا به بحث و تبادل‌نظر درباره برنامه‌های در دست اقدام این سازمان در حوزه&... ادامه »
01
ایران میزبان رویداد بین‌المللی گردشگری پایدار
چکیده: بیست‌ونهمین نشست کمیسیون مشترک جنوب آسیا و شرق آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)،  در شهر چیتاگونگ بنگلادش برگزار شد. ، در این نشست که تمام کشورهای عضو سازمان جهانی گردشگری از دو منطقه جنوب و شرق آسیا و اقیانوسیه حضور داشتند، اعضا به بحث و تبادل‌نظر درباره برنامه‌های در دست اقدام این سازمان در حوزه&... ادامه »
30
پیام معاون گردشگری به‌مناسبت حماسه اردیبهشت صنعت گردشگری چشم‌انداز بسیار روشنی را پیش‌ روی خود می‌بیند
چکیده: ٢٩ ارديبهشت به‌مدد مشارکت آگاهانه ملت هميشه در صحنه، روزی ماندگار شد.  مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری در پیامی به‌مناسبت حضور حماسی مردم ایران در انتخابات روز 29 اردیبهشت پیامی را منتشر کرد. متن این پیام به این شرح است: «شور و شوق وصف‌ناپذیر مردمی كه به‌پا خواستند تا از مسیر مردم‌سالاری دینی، عقلانیت، ... ادامه »
30
معاون گردشگری کشور: توسعه صنعت گردشگری دستاورد بزرگ برجام بود
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با شروع دولت تدبیر و امید در زمینه گردشگری با کوه بزرگی از معضلات و فهرست بلندی از مشکلات روبه‌رو بودیم که تقریباً اکثر این موانع با حصول برجام رنگ باختند و گردشگری به‌مرور رونق گرفت.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور در گردهمایی مدیران ... ادامه »
29
معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با شروع دولت تدبیر و امید در زمینه گردشگری با کوه بزرگی از معضلات و فهرست بلندی از مشکلات روبه‌رو بودیم که تقریباً اکثر این موانع با حصول برجام رنگ باختند و گردشگری به‌مرور رونق گرفت.»
چکیده:   معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با شروع دولت تدبیر و امید در زمینه گردشگری با کوه بزرگی از معضلات و فهرست بلندی از مشکلات روبه‌رو بودیم که تقریباً اکثر این موانع با حصول برجام رنگ باختند و گردشگری به‌مرور رونق گرفت.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور در گردهما... ادامه »
27
 ایران درّودی: سربلندم که به دنیا بگویم از سرزمین فردوسی هستم
چکیده: ایران درودی، هنرمند نقاش، گفت: «باید در قبال نسل آینده احساس مسئولیت کنیم و جای پایی برای آیندگان بگذاریم که بدانند ما چه کرده‌ایم. اطمینان داشته باشید که به هر آنچه از خداوند بخواهید می‌رسید فقط باید تلاش کنید و در راهی که می‌روید ثابت‌قدم باشید.» ایران درّودی، نقاش، نویسنده و کارگردان برجسته کشورم... ادامه »
صفحه 6 از 66ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها