Menu

گردشگری

27
ورود گردشگران خارجی پیام امنیت موجود در ایران را به دنیا مخابره می‌کند
چکیده: معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری با اشاره به اهمیت، اثرگذاری و جایگاه گردشگری گفت: «حوزه گردشگری یکی از محورهای توسعه کشور و تولید ثروت و حتی یکی از محورهای اثرگذار فرهنگی برای انقلاب اسلامی است.» او افزود: «از نظر فرهنگی نیز رونق صنعت گردشگری بسیار تأثیر‌گذار است و از همه مهم‌تر اینکه توسعه گردشگری و افزایش ورود گردشگر... ادامه »
26
سازمان میراث‌فرهنگی از پیشنهادهای صاحب‌نظران برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار استفاده می‌کند
چکیده: معاون گردشگری گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از نظرات و پیشنهادهای فعالان و صاحب‌نظران حوزه گردشگری برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار استفاده می‌کند.» مرتضی رحمانی‌موحد در نشست هم‌اندیشی گردشگری پایدار برای توسعه که امروز 26 بهمن با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس ... ادامه »
26
حمایت یونسکو از طرح پایلوت کریدور گردشگری شوش، شوشتر و چغازنبیل
چکیده: رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران صبح امروز 26 بهمن در نشست «هم‌اندیشی گردشگری پایدار برای توسعه» از حمایت یونسکو از طرح پایلوت کریدور گردشگری شوش، شوشتر و چغازنبیل خبر داد. استرکیش لاروش رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران، در این نشست که در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد گفت: «گردش... ادامه »
26
معاون رئیس‌جمهوری: دستیابی به توسعه پایدار گردشگری نیازمند عزم و اراده ملی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: برای توسعه پایدار گردشگری ما به روابط سیستماتیک بین دستگاهی با عزم و اراده ملی برای مدیریت این بخش نیاز داریم. زهرا احمدی‌پور معاون‌ رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نشست «هم‌اندیشی گردشگری پایدار برای توسعه» ... ادامه »
25
همایش ارتباطات با گردشگران برای راهنمایان استان تهران برگزار شد
چکیده: همایش ارتباطات با گردشگران در راهنمایی گشت‌ها، دیروز 24 بهمن، با حضور جمعی از راهنمایان گردشگری تهران در سالن همایش‌های موزه ملی برگزار شد. رجبعلی خسروآبادی با اعلام این خبر گفت: «قانون براساس سیاست‌های فرهنگی، اجتماعی و امنیتی کشور وظایف و اختیارات راهنمایان را در قبال گردشگران به‌روشنی معین کرده است؛ بنابراین، راهنمایان... ادامه »
25
استفاده از ظرفیت‌های بسیج در نوروز 96/ بسیج در برنامه‌هایش نوآوری بیشتری داشته باشد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عصر امروز 25 بهمن با فرمانده مرکز مقاومت بسیج و تعدادی از اعضای بسیج کارکنان این سازمان دیدار کرد. زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور در این جلسه گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی باید بتواند از منابعِ دراختیار خود برای رفاه ب... ادامه »
23
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از معاونت گردشگری بازدید کرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز 23 بهمن، از بخش‌های مختلف معاونت گردشگری این سازمان بازدید کرد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور و مدیران کل این معاونت نیز حضور داشتند، زهرا احمدی‌پور از نزدیک با کارکنان و کارشناسان این معاونت گفت‌وگو کرد. او در این بازدید با اشاره ب... ادامه »
23
افزایش استقبال عمومی از رویداد بزرگ گردشگری کشور
چکیده: دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران شب گذشته 21 بهمن در حالی پایان یافت که به‌گفته مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تعداد بازدیدکنندگان داخلی و خارجی این نمایشگاه افزایش داشته است. علی‌باقر نعمتی مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنا... ادامه »
21
ادای احترام به مقام شامخ شهدای قوچان/ معاون رئیس‌جمهوری خراسان شمالی را به‌مقصد تهران ترک کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ساعاتی قبل، پیش از ترک خراسان شمالی به‌مقصد تهران، به مقام شامخ شهدای قوچان ادای احترام کرد. زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ظهر امروز 21 بهمن‌ماه، در پایان سفر دو روزه خود به استان خراسان شمالی، در گلزار شهد... ادامه »
21
بجنورد می‌تواند از حالت معبر به مقصد گردشگری تبدیل شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری صبح امروز 21 بهمن، هم‌زمان با دهه مبارک فجر، در دومین روز سفرش به خراسان شمالی در جمع خبرنگاران ‌حاضر شد و گفت: «بجنورد می‌تواند به‌عنوان یکی از مقاصد گردشگری معرفی شود و از حالت معبر به مقصد تغییر کند.» زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌د... ادامه »
صفحه 6 از 54اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین