Menu

گردشگری

17
ضرورت توسعه اقامت گاه های بین راهی در گفتگوی رییس مجلس با مسئولان سازمان میراث فرهنگی
چکیده: دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی  در دیدار نوروزی مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و معاونان این سازمان که صبح دوشنبه در محل مجلس شورای اسلامی انجام شد، اظهار داشت: ساخت و توسعه اقامت گاه های بین راهی با توجه به حجم سفرهای نوروزی و تابستانی گردشگران داخلی یک ضرورت است. به گزارش مرکز رو... ادامه »
16
بیش از23 هزار مورد با سامانه 09629 تماس گرفته شد
چکیده: معاون گردشگری اعلام کرد 23 هزار و 250 مورد تماس با سامانه 09629  گرفته شد که فقط 98 مورد آن شکایت بوده است. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشکری؛مرتضی رحمانی موحد در نشست خبری روز یکشنبه 16 فروردین که در محل ستاد هماهنگی خدمات سفر برگزار شد با اشاره به این که این آمار از 25 اسفند 93 تا 14 فروردین سا... ادامه »
16
ثبت بیش از 60 میلیون نفر اقامت در شب طی ایام نوروز 94
چکیده: در دوره تاریخی 28 اسفند سال 93 تا 14 فروردین سال 94 در کل 31 استان کشور و 7 منطقه آزاد، تعداد 60 میلیون و 84 هزار نفر اقامت در شب ثبت شده است. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در اولین نشست خبری سال 94 که به منظور... ادامه »
15
معاون رییس جمهوری، شهادت شهیدان نوروزی خوزستان را تسلیت گفت
چکیده: معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیامی عروج شهیدان نوروزی خوزستان را به محضر مقام معظم رهبری،ریاست محترم جمهوری، ملت شریف ایران به ویژه مردم خوزستان و خانواده این شهیدان تسلیت گفت. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری متن پیام دکتر مسعود سلطانی‌فربه این شرح... ادامه »
15
سال 94 سال رونق بیشتر گردشگری در ایران خواهد بود
چکیده: سال 1394 سال رونق بیشتر گردشگری و حضور گسترده تر گردشگران خارجی در ایران خواهد بود.   به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  صبح روز شنبه در دیدار نوروزی خود با کارکنان و مدیران سازمان میراث فرهنگی با اعلام این خب... ادامه »
15
اطلاعیه شماره 32 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با عنایت به پایان تعطیلات نوروزی و آغاز به کار ادارات و نهادها و بازگشت مسافران و گردشگران به شهرهای خود ضمن آرزوی توفیق برای هموطنان برای شروع سال کاری جدید، اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در اطلاعیه شماره 32 ستاد مر... ادامه »
14
چکیده: رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به دنبال بازدید های نظارتی صورت گرفته در طول تعطیلات نوروز نحوه خدمت رسانی و میزبانی از گردشگران نوروزی در کاخ موزه نیاوران را نیز مورد ارزیابی قرار داد.  به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد صبح امروز با حضور در کاخ موزه نیاوران و بازدید از محوط... ادامه »
14
میزبانی کاخ موزه نیاوران از گردشگران نوروزی مورد ارزیابی قرار گرفت
چکیده: رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به دنبال بازدید های نظارتی صورت گرفته در طول تعطیلات نوروز نحوه خدمت رسانی و میزبانی از گردشگران نوروزی در کاخ موزه نیاوران را نیز مورد ارزیابی قرار داد.  به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد صبح امروز با حضور در کاخ موزه نیاوران و بازدید از محوط... ادامه »
14
اطلاعیه شماره 31 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: مسافران زمان بازگشت خود را مدیریت کنند   به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با توجه به حجم بالای سفرهای مربوط به تعطیلات آخر نوروز و به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی برای بازگشت مسافران و هموطنان عزیز با صدور اطلاعیه شماره 31 توصیه های ذیل را  برای ب... ادامه »
13
اطلاعیه شماره 30 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه‌ای از تمامی دستگاههای عضو ستاد خواست تا ضمن استمرار خدمت رسانی بهینه به مسافران در ساعات پایانی تعطیلات نوروزی با گشاده رویی به وظایف و تکالیف قانونی خود عمل کنند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در اطلاعیه شماره 30 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر آمده... ادامه »
صفحه 66 از 78ابتدا   قبلی   61  62  63  64  65  [66]  67  68  69  70  بعدی   انتها