Menu

گردشگری

11
خبرگزاری آنسا: سفر به ایران، کشوری شگفت‌انگیز و برنده جایزه اسکار
چکیده: خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا) در گزارشی تأکید کرد گردشگرانی که تاکنون به ایران سفر کرده‌اند از دیدن این کشور به‌وجد آمده و عاشق ایران شده‌اند و این باعث شده تا ایران به یک مسیر گردشگری محبوب تبدیل شود؛ اکنون لحظه مناسبی برای بازدید از این کشور است. خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا)، دوشنبه 9 اسفند، در گزارشی نوشت: «اهدای جایز... ادامه »
11
یگان حفاظت می‌تواند نقش پررنگ و مؤثری در نوروز متفاوت داشته باشد
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «برپایی نوروز متفاوت با شعار اعتدال و صلح و امنیت در دستور کار سازمان میراث‌فرهنگی است که یگان حفاظت می‌تواند نقش پررنگ و مؤثری در این بخش داشته باشد.» میرهادی قره‌سید رومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان&zw... ادامه »
11
انتظار خدمات متفاوت از صنعت حمل‌ونقل هوایی در نوروز 96
چکیده: معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در جمع مدیران شرکت‌های هواپیمایی کشور گفت: «تحقق خدمات متفاوت حمل‌ونقل هوایی کشور با هدف مناسب‌سازی سفر و افزایش رضایتمندی هم‌وطنان در نوروز 96 قابل‌انتظار است.» مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری امروز 10 اسفند در نشست مشترک کمیته‌های اقتصادی و خدمات فرودگاه... ادامه »
10
مهم‌ترین پیام نوروز امید است/ رعایت منشور حقوق شهروندی امید و اعتماد را به مردم برمی‌گرداند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر استان مرکزی، که روز دوشنبه 9 اسفند در محل فرمانداری شهرستان زرندیه برگزار شد، تأکید کرد که مهم‌ترین پیام نوروز پیام امید است و مردم ما شایسته امید، شایسته آینده بهتر، خدمات بهتر و تکریم‌اند. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع&z... ادامه »
09
تاریخ 5هزارساله لامرد گردشگران را فرامی‌خواند
چکیده: شهرستان لامرد از جنوبی‌ترین شهرستان‌های استان فارس است که از جنوب به استان هرمزگان، از غرب به شهرستان مهر و از شمال به شهرستان لارستان محدود می‌شود. شهرستان لامرد از جنوبی‌ترین شهرستان‌های استان فارس است که از جنوب به استان هرمزگان، از غرب به شهرستان مهر و از شمال به شهرستان لارستان محدود می‌شود. این شهرستان، با مرکزی... ادامه »
08
ضرورت آمادگی کامل برای مدیریت و کنترل بازار شب عید/ هتل‌ها افزایش قیمت ندارند
چکیده: جلسه ستاد تنظیم بازار، ظهر امروز شنبه 7 اسفند، به‌ریاست معاون‌اول رئیس‌جمهوری و با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. اسحاق جهانگیری معاون‌اول رئیس‌جمهوری، با تأکید بر ضرورت آمادگی کامل برای مدیریت و نظارت بر بازار ایام پایانی سال، گفت: «گروه‌های بازرسی و نظارت سازمان ... ادامه »
07
نظارت جدی بر کیفیت خدمات و قیمت‌ها در نوروز 96/ ایرادات هواپیماها تا پیش از آغاز سال نو رفع می‌شود
چکیده: بیست‌وچهارمین جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو در محل سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. بیست‌وچهارمین جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر، امروز شنبه 7 اسفند، با حضور مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری، سمیع‌الله حسینی‌مکارم معاون توسعه مدیریت سازمان میراث&... ادامه »
07
نظارت بر تعامل مناسب با اتباع ایرانی در مرزهای زمینی
چکیده: معاون گردشگری خواستار نظارت و کنترل جدی مرزهای زمینی و توجه به تعامل مناسب با اتباع ایرانی شد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری، امروز 7 اسفند در جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر، با معرفی امنیت به‌عنوان یکی از ارکان جدی و مهم در حوزه گردشگری، افزود: «متأسفانه از برخی مرزهای زمینی، همچون گوربولاغ (بازرگان)، اخبار خوبی از نحوه ... ادامه »
06
پایگاه طبیعت‌گردی استان یزد افتتاح شد
چکیده: پایگاه طبیعت‌گردی استان یزد، امروز جمعه 6 اسفند در مراسمی با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری در شهر تفت، به‌طور رسمی افتتاح شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دومین روز از سفر خود به استان یزد، در شهر تفت حاضر شد و پایگاه طبیعت‌گردی استان یزد... ادامه »
06
مردم در نوروز 96 فرصت سفر به یزد را از دست ندهند
چکیده: زهرا احمدی‌پور امروز جمعه 6 اسفند در گفت‌وگو با خبرنگار صداوسیمای استان یزد با اشاره به جاذبه‌های تاریخی و گردشگری این استان گفت: «مردم فرصت سفر به یزد را در نوروز 96 از دست ندهند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دومین روز از سفر دوروزه خود ... ادامه »
صفحه 7 از 58اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین