Menu

گردشگری

21
لزوم توجه ویژه به میراث ناملموس خراسان شمالی/ برجام دلیل نگرش متفاوت جهان به ایران از پنجره گردشگری است
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری، امروز 20 بهمن هم‌زمان با دهه مبارک فجر و در اولین روز سفرش به استان خراسان شمالی در نشستی صمیمی با نخبگان، فرهیختگان و سمن‌های این استان بر لزوم توجه ویژه به میراث ناملموس خراسان شمالی تأکید کرد و برجام را دلیل نگرش متفاوت جهان به ایران از پنجره گردشگری دانست. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس&z... ادامه »
20
فضای مجازی می‌تواند در زمینه تبلیغات گردشگری مؤثر باشد
چکیده: محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز 20 بهمن، با همراهی مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ساعت‌های پایانی سومین روز از برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران، از آن بازدید کرد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بازدید از غرفه‌های استانی در این نما... ادامه »
20
«دفترچه راهنمای سفر به ایران» رونمایی شد
چکیده: مراسم رونمایی از «دفترچه راهنمای سفر به ایران»، صبح امروز 20 بهمن، در استیج مرکزی سالن ۳۸ نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران برگزار شد. در این مراسم مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، حسن قشقاوی معاون امور مجلس وزارت امورخارجه، محمد سعیدی معاون وزیر نیرو و رئیس ... ادامه »
20
زمینه‌های همکاری ایران و زیمبابوه در حوزه گردشگری
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، صبح امروز 20 بهمن، با والتر موزمبی، وزیر گردشگری و مهمان‌نوازی جمهوری زیمبابوه، دیدار و گفت‌وگو کرد. زهرا احمدی‌پور، در این دیدار گفت: «کشورهای آفریقایی جایگاه مناسبی در سیاست خارجی ایران دارند و در این میان کشور زیمبابوه ن... ادامه »
20
باید برای گردشگری سلامت برندسازی کنیم
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به موفقیت دست‌اندرکاران گردشگری سلامت ایران در برندسازی گفت: «باید برای شناساندن گردشگری سلامت تلاش کنیم.» مرتضی رحمانی‌موحد روز گذشته 19 بهمن در پنل بررسی چالش‌ها و فرصت‌ها در سرمایه‌گذاری برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری سلامت، که ... ادامه »
20
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با رئيس كنفدراسيون صنايع آلبانی گفت: «افق‌های خوبی در زمينه توسعه همكاری‌ها میان ایران و آلبانی وجود دارد.» به‌گزارش میراث آریا به‌نقل از ستاد خبری دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، مرتضی رحمانی‌موحد در حاشيه... ادامه »
19
دستاوردهای دولت فرصت مناسبی برای افزایش درآمدهای گردشگری ایجاد کرده است
چکیده: مرتضی رحمانی‌موحد در همایش تجاری‌سازی خدمات گردشگ، که صبح امروز در حاشیه دومین روز از نمایشگاه گردشگری برگزار شد، با بیان اینکه صنعت گردشگری با اثراث شگفت اقتصادی و اجتماعی در طول شش دهه یکی از پررشدترین بخش‌های اقتصادی در جهان بوده است گفت: «گردشگری در عصر جدید به موضوع توسعه گره خورده و موجب ظهور مقصدهای جدیدی در جهان شده است... ادامه »
19
گفتمان اعتدال‌محور مسیر خود را در جامعه باز خواهد کرد/ دماوند باید به مقصد گردشگری تبدیل شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در جشن دهه فجر شهرستان دماوند گفت: «امروز در سال‌های پایانی دهه سوم انقلاب هستیم و این برگی درخشان در تاریخ انقلاب است که از گردنه‌های سخت عبور کرده است، و ما امروز با گفتمان اعتدال جایگاه واقعی خود را بازیافته‌ایم.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع... ادامه »
19
با حضور احمدی‌پور صورت گرفت،رونمایی از لوگوی انجمن توسعه گردشگری ورزشی
چکیده: با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، از لوگوی انجمن توسعه گردشگری ورزشی رونمایی شد. مراسم رونمایی از لوگوی انجمن توسعه گردشگری ورزشی و آغاز ثبت‌نام در این انجمن با حضور مدیران و معاونان سازمان‌ میراث‌فرهنگی، صنایع&zwn... ادامه »
19
مانعی برای توسعه روابط گردشگری ایران و ترکیه وجود ندارد
چکیده: معاون گردشگری کشورمان تأکید کرد که هیچ مانعی برای توسعه روابط گردشگری ایران و ترکیه وجود ندارد. مرتضی رحمانی‌موحد، در دیدار شب گذشته 18 بهمن در هتل لاله با حسین پایمان معاون وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه، سفیر ترکیه در کشورمان و نیز رئیس اتحادیه هتل‌داران آنتالیا، با بیان این مطلب گفت: «در اولین فرصت به‌منظور افزایش همکاری&... ادامه »
صفحه 7 از 54اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین