Menu

گردشگری

16
ورود اولین قطار حامل گردشگران خارجی به اصفهان در سال 96
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان، 15 فروردین، از ورود اولین قطار حامل گردشگران خارجی به اصفهان در سال 96 خبر داد.  فریدون الله‌یاری مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان، با اعلام این مطلب افزود: «این قطار، حامل 47 گردشگر خارجی از کشورهای آمریکا، آلمان، فرانسه و کشورهای آسیایی است که با... ادامه »
16
انتقاد معاون گردشگری از کوتاهی در برخورد با جرمی دردسرساز
چکیده: معاون گردشگری کشور اعلام کرد: «کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه فعالیت وب‌سایت‌ها و شبکه‌های مجازی را که بدون‌مجوز و غیرقانونی به مردم خدمات پوچ یا جعلی می‌فروشند عملی مجرمانه نمی‌داند.»  مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با یادآوری پرو... ادامه »
14
معاون گردشگری: 59میلیون نفرشب اقامت و 94میلیون بازدید از مراکز گردشگری تا پایان 13 فروردین ثبت شد
چکیده: معاون گردشگری کشور اظهار کرد: «براساس پایه‌های آماری، تا پایان روز 13 فروردین 96، 59میلیون و 343هزار و 678 نفرشب اقامت ثبت شده؛ همچنین 94میلیون و 523هزار و 321 نفربازدید از تمام مراکز فرهنگی‌تاریخی و 77هزار بازدید نظارتی در این مدت به‌ثبت رسیده است.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی و رئیس ... ادامه »
14
سیزده‌به‌دری به‌یادماندنی در کاروانسرای شاه‌عباسی ماهیدشت
چکیده: جمع کثیری از مردم کرمانشاه و مهمانان نوروزی ماهیدشت،  13 فروردین 96، مهمان مجموعه گردشگری، اقامتی و پذیرایی شاه‌عباسی این شهر بودند.  صدها نفر از مردم کرمانشاه و مسافران نوروزی که به غرب کشور و کرمانشاه سفر کرده بودند، علاوه‌بر اینکه از اولین روزهای نوروز متفاوت 96 مجموعه شاه‌عباسی ماهیدشت را به‌... ادامه »
14
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس: گردشگری می‌تواند یکی از کلیدهای توسعه در کشور باشد/ همدان پایتخت فرهنگ و تمدن است
چکیده: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر جایگاه ویژه همدان در گرشگری کشور، گفت: «این شهر پایتخت فرهنگ و تمدن است؛ ضمن اینکه جاذبه‌های تاریخی و طبیعی و آب‌وهوایی استان همدان و واقع شدن راه‌های ترانزیت در آن باعث اقبال گردشگران به این استان شده است.»  حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان ... ادامه »
09
رحمانی‌موحد خبر داد: ثبت 38میلیون نفرشب اقامت تا پایان 8 فروردین
چکیده: رئیس ستاد هماهنگی خدمات‌سفر گفت: «از ابتدای تعطیلات نوروزی تا روز گذشته 30میلیون نفرشب اقامت در کشور به‌ثبت رسیده است.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی،  در دیدار با جاسم جادری استاندار هرمزگان، گفت: «بیشترین آمار مربوط به 10 استان مسافرخیز کشور ازجمله هرمزگان است که نزدیک به 2میلیون... ادامه »
09
احمدی‌پور تأکید کرد: محور ساسانی و منظر فرهنگی اورامانات در راه ثبت جهانی/ برگزاری تور رسانه‌ای معرفی جاذبه‌های گردشگری به مقصد سه استان غربی
چکیده: زهرا احمدی‌پور، در جریان سفر یک‌روزه خود به استان کرمانشاه، هماهنگی بین‌دستگاهی در استان کرمانشاه را فرصت بسیار مناسبی دانست.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با بیان این مطلب در جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان کرمانشاه ــ که با حضور اسدالله رازان... ادامه »
08
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از ستاد اجرایی خدمات‌سفر کرمانشاه
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حاشیه بازدید از ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان کرمانشاه میثاق‌نامه کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» را امضا کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، از ستاد اجرایی خدمات‌سفر این استان بازدید... ادامه »
08
معاون گردشگری کشور: تا پایان ٦ فروردین، ٢٩میلیون و ٧٠٠هزار نفرشب اقامت در کشور ثبت شده است
چکیده: معاون گردشگری کشور با اعلام اینکه تا پایان روز ٦ فروردین ٢٩میلیون و ٧٠٠هزار نفرشب اقامت در کشور انجام شده است، اضافه کرد: «٣٤میلیون نفر بازدید از مراکز فرهنگی‌تاریخی و موزه‌های کشور در این مدت ثبت شده است.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر کشور، در جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌... ادامه »
08
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: هم‌افزایی دستگاه‌های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر رضایت‌بخش است/ «سامانه سفر» باید ایجاد شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اعلام رضایت از عملکرد دستگاه‌های عضو ستاد هماهنگی خدمات‌سفر در خدمت‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی گفت: «”سامانه مشترک سفر“ برای انسجام در پاسخ‌گویی به مردم باید در دستورکار قرار گیرد.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و ر... ادامه »
صفحه 7 از 61اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین