Menu

گردشگری

30
بازدید از پیشرفت فیزیکی پروژه هتل اسپیناس پالاس
چکیده: مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری عصر امروز 29 فروردین ماه ازمحل پروژه هتل اسپیناس پالاس، مراحل ساخت و نیز پیشرفت فیزیکی آن بازدید کردند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهو... ادامه »
29
تفاهم‌نامه همکاری سازمان میراث‌فرهنگی و صندوق کارآفرینی امید امضاء شد
چکیده: تفاهم‌نامه همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و صندوق کارآفرینی امید تحت عنوان شیوه نامه اجرایی اعطای تسهیلات به اقامتگاه‌های بوم‌گردی و دفاتر خدمات مسافرتی فعال در زمینه طبیعت گردی با حضور مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به امضاء رسید.     به گزار... ادامه »
27
گیلان از ظرفیت گردشگری بالایی برخوردار است
چکیده: حجت الاسلام و المسلمین روحانی رییس جمهور کشور اسلامی ایران گیلان را در زمینه گردشگری و جذب گردشگر داخلی و خارجی دارای استعداد و ظرفیت بالایی دانست. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، حجت الاسلام حسن روحانی روز پنجشنبه در پایان پانزدهمین سفر استانی دولت و کاروان تدبیر و امید، در جلسه شورای اداری است... ادامه »
27
چکیده: معاون رییس جمهورو رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تاسیس دانشکده گردشگری در گیلان را حرکت خوبی دانست و اظهار کرد: این موضوع پیگیری و حمایت می شود.   به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری؛سلطانی فر روز پنجشنبه در جمع دانشگاهیان استان گیلان افزود: آموزش، یکی از مهمترین چالش های بخش گرد... ادامه »
27
حضور سلطانی فر در محل اجرای پروژه پلرود گیلان
چکیده: معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با حضور در محل اجرای پروژه سد پلرود رودسر از نزدیک از روند اجرایی طرح بازدید کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ؛ مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بعد از جلسه شورای اداری رودسر به محل ... ادامه »
27
حمایت از سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری در استان گیلان
چکیده: سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری از سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در شهرستان املش و استان گیلان را دارند حمایت می کنیم.   به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری؛مسعود سلطانی فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه سفر کاروان تدبیر ... ادامه »
27
حضور گردشگران در گیلان موجب توسعه اقتصادی در کشور است
چکیده: معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری حضور گردشگران در گیلان موجب توسعه  اقتصادی در کشور دانست. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مسعود سلطانی فر در ادامه  بازدید دولت تدبیر و امید از گیلان در جلسه شورای اداری شهرستان رودسر گفت:حضور گردشگران در گیلان موجب توسعه &n... ادامه »
26
حمایت از سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری در استان گیلان
چکیده: سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری از سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در شهرستان املش و استان گیلان را دارند حمایت می کنیم. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مسعود سلطانی فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه سفر کاروان تدبیر و امید ب... ادامه »
26
حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در شهرستان املش
چکیده: تا لحظاتی دیگر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در جمع مردم شهرستان املش حضور خواهد یافت. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، تا لحظاتی دیگر مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری با ورود در شهرستان املش ، پس از گلباران مزار شهد... ادامه »
26
دومين قطار گردشگران اروپايي وارد پايتخت معنوي ايران شد
چکیده: دومين قطار گردشگران اروپايي معروف به قطار عقاب طلايي صبح امروز چهارشنبه 26 فروردين ماه وارد مشهد مقدس، پايتخت معنوي ايران شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ اين قطار شامل 56 گردشگر از كشورهاي مختلف اروپايي، آمريكايي و آسياي مركزي است و  در بدو ورود به مشهد مورد استقبال تعدادي از مسئولان دولتي... ادامه »
صفحه 71 از 86ابتدا   قبلی   66  67  68  69  70  [71]  72  73  74  75  بعدی   انتها