Menu

گردشگری

02
اقامت حدود 5 میلیون و 500 هزار نفر مسافر در کشور
چکیده: تعداد بازدیدهای نظارتی از مراکز اقامتی، رستوران ها و مراکز پذیرایی بین راهی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز اقامتی موقت مانند کمپ ها و منازل استیجاری تا پایان روز اول فروردین ماه به 9 هزار و 23 مورد رسید. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ت... ادامه »
02
500هزار نوروزبان بی نوروز در خدمت مسافران نوروزی
چکیده: برای خدمات رسانی هر چه بیشتر به مسافران و گردشگران نوروزی، 500 هزار نیرو در سراسر کشور فعال هستند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ،دکتر مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روز یکشنبه در سمنان با بیان اینکه این افراد آسایش و آرامش خود را فدای امنیت و آس... ادامه »
02
مسافران نوروزی تهران، اصفهان و فارس بیشترین تماس را با 09629 داشته‌اند
چکیده: بیشترین تماس‌ با سامانه جامع اطلاعات گردشگری و رسیدگی به شکایات 09629 از استان‌های تهران، اصفهان و فارس بوده است. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری؛محمد رنگرز مسئول سامانه جامع اطلاعات گردشگری و رسیدگی به شکایات 09629 گفت: این سامانه به صورت شبانه‌روزی با 21 نفر از کارشناسان ستاد هماهن... ادامه »
02
اطلاعیه شماره 18 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تسلیت ایام سوگواری بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه فاطمیه با صدور اطلاعیه ای به مسافران نوروزی توصیه کرد از وسایل گرما زا در  چادرهای مسافرتی استفاده نکنند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمانن میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری؛متن اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به شرح ذیل است : با تو... ادامه »
02
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تبریک ایام نوروز،با صدور اطلاعیه ای به مسافران نوروزی توصیه کرد،برای سفر به تغییر ساعت رسمی کشور توجه کنند.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ؛متن اطلاعیه به شرح ذیل است : هموطنان عزیز که در این روزها به سفر می روند توجه داشته باشند؛طبق روال هر ساله سا... ادامه »
01
اطلاعیه شماره 16 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز 94  با صدور اطلاعیه ­ای توصیه هایی را در رابطه با همکاری با مسئولین اسکان در نقاط تعیین شده به گردشگران اعلام کرد متن این اطلاعیه به شرح ذیل است :   به مسافران نوروزی توصیه می شود برای اسکان موقت در محدوده شهرها و مسیرهای تردد، حتما از محل ها و اماکنی استفاده کنند که قبلا&n... ادامه »
01
سلطانی فر در کمپ اسکان موقت و رایگان شهر قم
چکیده: روز پنج شنبه 28 اسفند 93 و در روزهای پایانی سال 93 ، مسعود سلطانی فرمعاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به دل جاده زد تا راهی قم شود. قرار بود  یک کمپ 14 هکتاری برای اسکان موقت زائرانی که راهی شهر قم می شوند ،یا برای زیارت بارگاه امام رضا(ع)ازآنجا عبور می کنند؛مهیا شود. تعطیلات نوروز ؛برای شهری که شاهراه مواصلات... ادامه »
01
چکیده: رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خواستار آمادگی همه دستگاهها اجرایی  برای خدمات رسانی به مسافران در دور دوم سفرهای نوروزی شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛مسعود سلطانی فرمعاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری روز شنبه اول فروردین ماه در نشست ستاد مرکزی... ادامه »
29
ارائه خدمات اصلی به مسافران نوروزی با سامانه09629
چکیده: رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در بازدید از سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخگویی به شکایات 09629  ارائه سه خدمت اصلی ارائه اطلاعات گردشگری، رسیدگی به شکایات و امداد و نجات جاده ای توسط این سامانه را از مهم ترین خدمات مورد نیاز مسافران نوروزی عنوان کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتض... ادامه »
29
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز 94 به مسافران نوروزی ، طی اطلاعیه ای توصیه-های ذیل را برای رفاه حال مسافران عزیز اعلام نمود.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری؛متن اطلاعیه دبیر خانه ستاد هماهنگی خدمات سفر  به شرح ذیل است: با توجه به شرایط ناپایدار جوی و بارن... ادامه »
صفحه 71 از 78ابتدا   قبلی   66  67  68  69  70  [71]  72  73  74  75  بعدی   انتها