Menu

گردشگری

14
نشست تخصصی معاونان گردشگری استان‌ها در تبریز افتتاح شد
چکیده: نشست تخصصی معاونان گردشگری استان‌ها به ریاست معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی در تبریز افتتاح شد.  مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این نشست گفت: «امسال علاوه بر این‌که در تبریز موضوع پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی را پیش رو داریم، در راستای تحقق آن زیرساخت&zw... ادامه »
13
رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی از سرای گردشگری «مهر و ماه» بازدید کرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، در سفر به قم، از سرای گردشگری «مهر و ماه» بازدید کرد. این مجتمع گردشگری با سرمایه‌گذاری 45میلیارد تومان به‌بهره‌برداری رسیده است و هم‌اکنون 600 نفر به‌صورت مستقیم در آن مشغول‌به‌کار هستند. سرای گردشگری «مهر و ماه» دارا... ادامه »
11
خرمشهرها را زنده کنيم، دريا را دريابيم
چکیده: درست از سوم خرداد ١٣٦١ تا اکنون که بيش از ٣٥ سال از آن روز گذشته است، بحث بازسازی خرمشهر و آبادان و رؤيای بازگشت رونق و شکوه به اين دو پاره عزيز وطن همواره موضوع جدل‌های سياسی و اقتصادی بوده است.  آبادان و خرمشهر که روزگاری دروازه دریایی ایران بودند و نیروی کار و فکر از سراسر ایران و حتی جهان به آنجا سرازیر می‌شد، اکنون با آمار با... ادامه »
10
رحمانی موحد: نیازمند برنامه جدی و قوی در حوزه تبلیغات و بازاریابی هستیم
چکیده: معاون گردشگری کشورمان، با بیان اینکه گردشگری ورودی دروازه اصلی توسعه این صنعت است، گفت: «نیازمند یک برنامه جدی و قوی در حوزه تبلیغات و بازاریابی هستیم. بخش‌خصوصی و سازمان میراث‌فرهنگی هر دو مسافر جاده توسعه گردشگری کشور هستند که باید در این مسیر با هم همراه باشند.»  مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر بازاریابی ... ادامه »
08
معاون رئیس‌جمهوری: 500 روستای کشور هدف گردشگری قرار می‌گیرند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «500 روستای کشور با داشتن قابلیت‌های صنایع‌دستی و میراث‌فرهنگی، هدف طرح گردشگری قرار می‌گیرند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  در چمخاله لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگ... ادامه »
08
معاون‌اول رئیس‌جمهوری: گیلان محور توسعه گردشگری در کشور است
چکیده: معاون‌اول رئیس‌جمهوری، گیلان را محور توسعه گردشگری در کشور عنوان کرد و گفت: «این استان یکی از کانون‌های اصلی گردشگری و سالانه پذیرای 38میلیون گردشگر است که این تعداد گردشگر باید تأثیر خود را در حوزه اقتصاد این استان بگذارد.» اسحاق جهانگیری معاون‌اول رئیس‌جمهوری، در جلسه شورای اداری استان گیلان  ــ&n... ادامه »
07
مجتمع گردشگری 3ستاره پاسارگارد در گیلان افتتاح شد
چکیده: مجتمع گردشگری 3ستاره پاسارگارد چمخاله،با حضور زهرا احمدی‌پور افتتاح شد. در این افتتاحیه، غیر از زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، محمدحسین اصغریان معاون اقتصادی استانداری گیلان، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لاهیجان و لنگرود در مجلس شورای اسلامی، سیدرضا جوادپور فرماندار لنگرود،... ادامه »
07
لزوم توجه به ظرفیت استان‌ها در تدوین سیاست راهبردی گردشگری
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به ظرفیت استان‌های کشور در حوزه گردشگری و ایجاد رونق اقتصادی از طریق توسعه این صنعت، گفت: «توجه به ظرفیت استان‌ها در تدوین سیاست‌های راهبردی این حوزه ضروری است.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حاشیه سفر... ادامه »
07
معاون‌اول رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد گیلان شدند
چکیده: معاون‌اول رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد گیلان شدند. اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری به‌همراه زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بدو ورود به استان گیلان مورد استقبال رسمی محمدعلی نجفی استاندار گیلان، رضا علیزاده مدیرکل میراث‌فرهن... ادامه »
07
ابلاغ 13 رسته منتخب گردشگری و صنایع‌دستی در برنامه اشتغال فراگیر سال 96
چکیده: معاون‌اول رئیس‌جمهوری، 13 رسته منتخب حوزه گردشگری و صنایع‌دستی را در برنامه اشتغال فراگیر سال 96 ابلاغ کرد.  در برنامه اشتغال فراگیر در سال ۱۳۹۶ برای ایجاد ۹۷۰هزار شغل در سال جاری  که توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری ابلاغ شده است، 13 رسته در بخش گردشگری و صنایع‌دستی مورد تأکید قرار گرفته است. ایجاد، ... ادامه »
صفحه 8 از 72ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها