Menu

گردشگری

20
 احمدی‌پور: گردشگری، فرصت‌های توسعه را برای زنان به‌دنبال دارد
چکیده: دومین رالی گردشگری بانوان ایران با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده و اوکتاویان علیم‌الدین سفیر اندونزی در ایران  افتتاح شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مراسم ... ادامه »
20
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «مشکلات اصلی صنعت گردشگری ناشی از تکان‌های سیاسی در فضای داخلی و خارجی است، اقتصاد گردشگری اقتصادی بلورین است که باید با خرد و دور از هیجان از آن حفاظت کنیم، هیجانات سیاسی در بسیاری از موارد به این صنعت آسیب زده که حمله به سفارت عربستان یک نمونه از این آسیب‌هاست.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس&z... ادامه »
20
دانشگاهیان در تدوین سند گردشگری مشارکت کنند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «مشکلات اصلی صنعت گردشگری ناشی از تکان‌های سیاسی در فضای داخلی و خارجی است، اقتصاد گردشگری اقتصادی بلورین است که باید با خرد و دور از هیجان از آن حفاظت کنیم، هیجانات سیاسی در بسیاری از موارد به این صنعت آسیب زده که حمله به سفارت عربستان یک نمونه از این آسیب‌هاست.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس&z... ادامه »
18
معاون گردشگری: 600 پروژه نیمه‌تمام گردشگری در دولت تدبیر و امید به‌بهره‌برداری رسید
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «از حدود 1700 پروژه نیمه‌تمام با پیشرفت فیزیکی 10 تا 80درصد که اکثراً از دولت قبل باقی مانده بود، 600 پروژه در دولت تدبیر و امید به‌بهره‌برداری رسید.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی در نشست ف... ادامه »
17
مبنای پیش‌بینی اشتغال‌زایی گردشگری در ایران میانگین جهانی است
چکیده: پیرو انتشار گزارشی با عنوان «امکان ایجاد 4میلیون شغل از 10میلیون گردشگر میسر نیست/ پاسخ‌های متولی گردشگری کشور درباره چالش جدی قالیباف و روحانی» در آن سایت خبری مورخ 96/2/15، پاسخ سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به شرح زیر به‌منظور انعکاس در آن رسانه وفق قانون مطبوعات و خبرگزاری‌ها ارسال می‌شود. ... ادامه »
17
احمدی‌پور: چهار استان در اولویت طرح ضربتی اشتغال قرار دارند
چکیده: اولین نشست کمیته راهبری اجرایی کردن تفاهم‌نامه وزارت کشور و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری درباره مناطق روستایی و شهری به‌ریاست معاون رئیس‌جمهوری برگزار شد. در این نشست که مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور، هوشنگ خندان‌دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، مدیرانی از ساز... ادامه »
16
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در جمع سمن‌ها و فعالان حوزه صنایع‌دستی ملایر: از همه ظرفیت‌های موجود در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی باید استفاده کنیم
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جمع سمن‌ها و فعالان حوزه صنایع‌دستی شهرستان ملایر، با اشاره به اینکه حوزه گردشگری حوزه‌ای درآمد‌زاست، اظهار کرد: «باید از همه ظرفیت‌های موجود در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی کشور استفاده کنیم.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری ... ادامه »
15
تبادل کارشناسان دو کشور ایران و صربستان برای بررسی زمینه‌های همکاری
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری با وزیر فرهنگ و رسانه صربستان، بر تبادل کارشناسان و متخصصانی از دو کشور برای شناسایی و ارزیابی ظرفیت‌ها و زمینه‌های افزایش همکاری‌ها بین ایران و صربستان تأکید و توافق شد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با ولاد... ادامه »
12
پیش‌نویس سند جامع سیاست‌های کلی گردشگری تا شهریور به مجمع تشخیص مصلحت تحویل می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حل موانع و مشکلات موجود در حوزه گردشگری اعلام آمادگی کرده است و ما باید تا پیش از شهریور سال جاری، پیش‌نویس اولیه سند جامع سیاست‌های کلی گردشگری کشور را به مجمع تحویل دهیم.» «دومین نشست کانون ملی هماهنگی گردشگری» حضور زهرا ... ادامه »
11
اقتصاد گردشگری، اقتصادی بلورین
چکیده: صنعت گردشگری پس از نفت و خودرو، درآمدزاترین صنعت جهان است. صنعت گردشگری پس از نفت و خودرو، درآمدزاترین صنعت جهان است. در سال گذشته میلادی در سراسر جهان بیش از ١,٢‌ میلیارد سفر انجام شده و خدمات ناشی از گردشگری در ٦٠ کشور جهان در رتبه نخست سبد صادراتی آنها بوده است. سهم ۱۰درصدی صنعت گردشگری از «GDP» جهانی که انعکاس‌ نقش هزار... ادامه »
صفحه 8 از 66ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها