Menu

گردشگری

27
معاون گردشگری: تشکل‌های مردم‌نهاد با تولید ایده و آسیب‌شناسی در توسعه صنعت گردشگری موثر باشند
چکیده: معاون گردشگری گفت: «تشکل‌ها می‌توانند با تولید ایده، آسیب‌شناسی و بازگو کردن نقاط ضعف و قوت در فرآیند صنعت گردشگری موثر باشند.»  نشست هم‌اندیشی تشکل‌های مردم‌نهاد با محمد محب‌خدایی معاون گردشگری با هدف استفاده از ظرفیت‌های مردمی در توسعه صنعت گردشگری  برگزار شد. محمد محب‌خدایی م... ادامه »
26
معاون گردشگری کشور: ارتقای راندمان گردشگری یکی از استراتژی‌های اصلی است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‎فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «راندمان سالانه گردشگری ایران نسبت به ظرفیت کل جاذبه‌ها، 35 تا 40درصد است، برای همین یکی از استراتژی‌های اصلی، ارتقای این راندمان است.» ، محمد محب‌خدایی معاون گردشگری کشور با بیان این‌که راندمان گردشگری در مقاطع زمانی مثل نوروز، 100درصد می&zwn... ادامه »
23
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با وزیر حوادث غیرمترقبه آذربایجان مطرح کرد آشنایی راهنمایان و سرمایه‌گذران گردشگری ایران و آذربایجان با برگزاری فم‌تور
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی  با کمال‌الدین حیدراُف وزیر حوادث غیرمترقبه جمهوری آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کرد.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این دیدار گفت: «در همه بخش‌های کشور جاذبه‌های بسیار زیادی موجود است که می‌تواند برای گر... ادامه »
22
مونسان: از قانون حمايت از توسعه و ايجاد اشتغال پايدار در مناطق روستايی و عشايری باید بهترین استفاده را ببریم
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با اشاره به ابلاغ آیین‌نامه اجرایی قانون حمايت از توسعه و ايجاد اشتغال پايدار در مناطق روستايی و عشایری گفت: «برای اجرای این قانون 1.5میلیارد دلار از محل منابع صندوق توسعه ملی اختصاص خواهد یافت و ما باید بتوانیم بهترین بهره را از این قانون ببریم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس س... ادامه »
22
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با سفیر آذربایجان پیشنهاد کرد برگزاری رالی‌‌تورهای خانوادگی بین ایران و جمهوری آذربایجان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی  در دیدار با سفیر جمهوری آذربایجان پیشنهاد کرد که رالی‌تور خانوادگی بین ایران و آذربایجان برگزار شود.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با بنیاد حسین‌اف سفیر جمهوری آذربایجان در ایران با اشاره به این‌که روابط خوبی... ادامه »
21
مونسان در برنامه تلویزیونی «حالا خورشید»: معرفی و تدوین مسیرهای گردشگری و ایجاد زیرساخت‌ها در کنار یکدیگر راهگشاست
چکیده: علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «عدم معرفی و تبلیغات مهم‌ترین چالش صنعت گردشگری کشور است، پورتال جامع گردشگری کشور برای معرفی بسته‌ها و مسیرهای گردشکری در حال تدوین است.» معاون رئیس‌جمهوری  با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «حالا خورشید»، میهمان رضا رشیدپو... ادامه »
20
محب‌خدایی: طرح شهر گردشگر یک نگرش جدید در حوزه گردشگری ایجاد می‌کند
چکیده: محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نشست هم‌اندیشی مدیران‌کل و معاونان گردشگری و صنایع دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری امسال که بهمن‌ماه برگزار خواهد شد، ایران به معنای خاص معرفی می‌شود و باید بر روی محصولات ت... ادامه »
17
مونسان در دیدار با اعضای انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری: حضور در نمایشگا‌ه‌های گردشگری باید هدفمند و منظم باشد
چکیده: مونسان معاون رییس جمهوری از آمادگی سازمان میراث‌فرهنگی برای واگذاری برگزاری و حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی به بخش خصوصی فعال در این صنعت خبر داد و افزود: «برنامه و تقویم نمایشگاه‌ها باید مشخص شود و حضور در این عرصه‌ها باید به شکل هدفمند و منظم باشد، غرفه‌های کوچک و بدون هدف دستاوردی برای صنعت گردشگری کشور نخواهد... ادامه »
16
محب خدایی در همایش گردشگری سلامت تأکید کرد؛ آمادگی سازمان میراث‌فرهنگی برای توسعه توریسم سلامت
چکیده: معاون گردشگری  گفت: «این سازمان برای توسعه توریسم سلامت آمادگی کاملی برای همکاری با وزارت بهداشت دارد تا پتانسیل و ظرفیت و توانمندی پزشکی ایران را در جامعه جهانی تبلیغ کند.» محمد محب‌خدایی  در همایش رؤسای بیمارستان‌های دارای واحد پذیرش بیماران بین‌الملل، اظهار کرد: «خدمات حوزه سلامت در ایران کیفیت بسیار... ادامه »
15
مونسان در دیدار با  نمایندگان مجلس مطرح کرد؛ اختصاص درصدی از مالیات بر ارزش افزوده به توسعه گردشگری و مرمت و حفظ بناهای تاریخی در بودجه سال 97
چکیده: علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با چند‌ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار اختصاص درصدی از مالیات بر ارزش افزوده در بودجه سال 97 برای مرمت، حفظ و احیای بناهای تاریخی ثبت‌شده و توسعه گردشگری شد.  معاون رئیس‌جمهوری  در دیدار با محمد خدابخشی نماینده الیگودرز... ادامه »
صفحه 8 از 85ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها