Menu

گردشگری

05
خدمات متفاوت در نوروز 96 در قالب منشور حقوق شهروندی ارائه می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به چشم‌انداز نوروز متفاوت در سال 96، گفت: «خدمات متفاوت در نوروز 96 در قالب منشور حقوق شهروندی ارائه می‌شود.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنجشنبه 5 اسفند در اولین روز از سفر دوروزه‌اش به استان... ادامه »
05
سایت اولین کارگزار تخصصی گردشگری در استان یزد رونمایی شد
چکیده: با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز پنجشنبه 5 اسفند در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد از سایت «سفر به یزد»، اولین کارگزار تخصصی گردشگری در این استان، رونمایی شد. در این جلسه که با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، مح... ادامه »
05
پرونده ثبت‌جهانی یزد با جدیت پیگری می‌شود/ آمادگی یزد برای میزبانیِ 97هزار گردشگر نوروزی
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به اینکه یزد بهترین و متراکم‌ترین بافت تاریخی را در کل کشور دارد گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پرونده ثبت‌جهانی یزد را با جدیت پیگری می‌کند.» فاطمه دانش‌یزدی با بیان این مطلب در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر این اس... ادامه »
04
افتتاح نخستین هتل‌رستوران اردبیل در خانه تاریخی صادقی
چکیده: نخستین هتل‌رستوران اردبیل، با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، عصر دیروز در خانه تاریخی صادقی افتتاح شد. هتل‌رستوران خانه تاریخی صادقی واقع در محله اوچدکان اردبیل با حضور آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان، کریم حاجی‌زاده مدیرکل میراث‌فرهنگ... ادامه »
03
ظرفیت اقامتی سمنان سال آینده دوبرابر می‌شود/ شکوفایی اقتصاد محلی با گردشگرپذیری مناطق روستایی
چکیده: تشکل‌های مردم‌نهاد و فعالان صنعت گردشگری سمنان و مدیران این استان، عصر امروز، 3 اسفند، در نشست با معاون رئیس‌جمهوری مسائل و دغدغه‌های خود را بیان کردند. حسین خواجه‌بیدختی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سمنان در این نشست گفت: «تا دو سال قبل استان سمنان 25 واحد اقامتی داشت و ظرفیت اقامتی این ... ادامه »
03
ارتقای جذابیت سفر در گیلان با شناسایی مقاصد جدید گردشگری
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان گفت: «ارتقای جذابیت سفر در گیلان با شناسایی مقاصد جدید گردشگری محقق می‌شود.» امروز سه‌شنبه 3 اسفند در حاشیه دهمین گردهمایی سراسری راهنمایان گردشگری کشور که درحال برگزاری است، اظهار کرد: «دهمین گردهمایی سراسری راهنمایان گردشگری کشور امسال به‌میزبانی گیل... ادامه »
03
نظارت بر کیفیت و قیمت محصولات و خدمات در نوروز 96/ سمنان از معبر به مقصد گردشگری تبدیل می‎شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در ایام نوروز 96 بر کیفیت و قیمت محصولات و خدماتی که در این ایام ارائه می‌شود نظارت خواهد شد.» زهرا احمدی‌پور امروز سه‌شنبه سوم اسفند در حاشیه بازدید از بافت تاریخی استان سمنان در گفت‌وگو با صداوسیمای این استان گفت: «با تو... ادامه »
03
مانور ستاد هماهنگی خدمات سفر 24 اسفند برگزار می‌شود/ دیرین‌دیرین جاذبه‌های گردشگری را معرفی می‌کند
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت آمادگی هر چه بیشتر برای ارائه خدمات مناسب در تعطیلات نوروز 96 گفت: «مانور ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، روز سه‌شنبه 24 اسفند، در تهران برگزار می‌شود.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و ... ادامه »
02
کارگاه آموزشی آمارهای اقماری گردشگری آغاز به کار کرد
چکیده: کارگاه آموزشی آمارهای اقماری گردشگری (TSA) با حضور معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و با تدریس آمارشناس اتریشی از امروز، دوشنبه 2 اسفند، به‌مدت دو روز، آغاز به کار کرد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری با حضور در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی آمارهای گردشگری (TSA) ضمن خوشامدگویی به متخصصان حوزه آمار و گردش... ادامه »
02
نوروز متفاوت با ارائه خدمات متفاوت و رعایت حقوق شهروندی محقق می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «نوروز 96 باید نوروزی متفاوت با ارائه خدماتی متفاوت و توأم با رعایت حقوق شهروندی باشد، و نظارت بر اجرای فعالیت‌ها و ارائه خدمات در استان‌ها و ایجاد هماهنگی در این امور ما را در این هدف به‌موفقیت می‌رسانند.» زهرا احمدی‌پور مع... ادامه »
صفحه 8 از 58اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین