Menu

گردشگری

21
برای شرکت در بیست‌ودومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به چین سفر کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای شرکت در بیست‌ودومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری به کشور چین سفر کرد.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با همراهی محمد محب‌خدایی معاون گردشگری تهران را به مقصد شهر چنگدو در جنوب‌غ... ادامه »
18
 معاون رئیس‌جمهوری در حاشیه بازدید از موزه استاد فرشچیان: عمده گردشگرانی که به ایران می‌آیند فرهنگی هستند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان اینکه عمده گردشگرانی که به ایران می‌آیند فرهنگی هستند گفت: «باید بتوانیم از ظرفیت هنرمندان در حوزه گردشگری و رونق فرهنگی استفاده کنیم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری د... ادامه »
18
رشد و ترقی گردشگری بر دو پایه میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی در دولت دوازدهم/ گردشگری برخلاف نفت یک صنعت پایدار است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان اینکه هنر بهترین ابزار انتقال مفاهیم است گفت: «امیدواریم در دولت دوازدهم با کمک مردم و نخبگان موجبات رشد و ترقی گردشگری بر دو پایه میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی بیش از پیش فراهم شود.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازم... ادامه »
14
مونسان: امیدواریم گلستان به ایستگاه گردشگران تبدیل شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «امیدواریم با همکاری مسئولان استانی، گردشگری در گلستان رونق پیدا کند و این استان به ایستگاه گردشگری تبدیل شود.»  مراسم افتتاحیه یازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام در استان گلستان  با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنای... ادامه »
14
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری: طرح گردشگری آشوراده همگام با محیط‌زیست اجرا می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «طرح گردشگری را همگام با مسائل زیست‌محیطی اجرایی می‌کنیم.» ، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در حاشیه بازدید از نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در گرگان در گفتگو با خبرگزاری صداوسیمای مرکز استان گلستان، گفت: &l... ادامه »
13
معاون گردشگری در نشست تخصصی با نمایندگان دفاتر اطلاع رسانی ایران در خارج از کشور: موازی‌کاری‌ها به صنعت گردشگری کشور لطمه می‌زند
چکیده: محمد محب‌خدایی، معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی در نشست تخصصی با نمایندگان دفاتر اطلاع‌رسانی ایران در خارج از کشور، اتاق بازرگانی و وزارت امورخارجه در کرمان افزود: «باید جایگاه و شأن گردشگری ایران به اثبات برسد.» او با تاکید بر اینکه همه ما در صنعت گردشگری بر روی یک کشتی قرار داریم تصریح کرد: «باید همراهی‌ها... ادامه »
13
معاون گردشگری :  کرمان می‌تواند بزرگ‌ترین پایلوت گردشگری کشور باشد
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی در دومین همایش نمایندگان اطلاع‌رسانی و گردشگری ایران در خارج از کشور تأکید کرد که کرمان می‌تواند بزرگ‌ترین پایلوت گردشگری کشور باشد. محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «نمایندگان اطلاع‌رسانی گردشگری باید از همه ظرفیت‌های گردشگری استفاده کنند و باید... ادامه »
13
معاون گردشگری: ارزش افزوده گردشگری با زبان اقتصادی ایجاد می‌شود
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور با اشاره به ارزآوری آسان و کم‌هزینه بخش گردشگری گفت: «در حوزه گردشگری باید با زبان اقتصادی ارزش افزوده ایجاد شود.»  محمد محب‌خدایی معاون گردشگری در نشست سه‌جانبه نمایندگان اطلاع‌رسانی، کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی... ادامه »
11
معاون گردشگری: تبلیغات گردشگری ایران را با مشارکت ذی‌نفعان فعال می‌کنیم
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «تبلیغات گردشگری ایران را با مشارکت برندها و جامعه ذی‌نفعان فعال می‌کنیم.» محمد محب‌خدایی معاون گردشگری، با بیان این مطلب افزود: «تبلیغات گردشگری چندان متناسب با ظرفیت‌های کشور نیست و با برنامه‌ریزی‌هایی که برای آینده نزدیک داری... ادامه »
09
مونسان کلنگ طرح توسعه هتل 5 ستاره زنجان را به زمین زد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کلنگ طرح توسعه هتل 5ستاره بزرگ زنجان را به زمین زد.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  در دومین روز از سفرش به استان زنجان این طرح را کلنگ‌زنی کرد. فاز دوم هتل بزرگ زنجان در 14 طبقه، شامل 3 طبقه زیرزمین و ... ادامه »
صفحه 8 از 78ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها