Menu

گردشگری

19
آمادگی ایران و اسپانیا برای همکاری‌های مشترک/ پرواز مستقیم به بارسلونا راه‌اندازی می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا تأکید کرد که دولت جمهوری اسلامی ایران معتقد است توسعه گردشگری می‌تواند به تقویت روابط کشورها کمک کند. زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا در ... ادامه »
19
آمادگی ایران برای ساخت هتل در فرودگاه‌های کشور با همکاری آکور
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تأکید کرد که ایران آمادگی دارد برای ساخت هتل در فرودگاه‌های کشور با آکور همکاری داشته باشد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری صبح امروز 19 بهمن، در حاشیه همایش سرمایه‌گذاری در بخش هتل‌داری و گردشگری ایران که ... ادامه »
18
بازدید  احمدی‌پور از دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته بازدید کرد. معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری صبح امروز 18 بهمن روبان و کیک افتتاحیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابس... ادامه »
18
اصلی‌ترین راه دیپلماسی فرهنگی از دروازه گردشگری می‌گذرد
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: «ما معتقدیم که اصلی‌ترین راه دیپلماسی فرهنگی روابط بین کشورها از دروازه گردشگری می‌گذرد.» سیدرضا صالحی‌امیری در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته که امروز 18 بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد افزود: «شما مهمانان خارجی دو تصویر از ا... ادامه »
18
عزم دولت تدبیر و امید ایجاد صلح و امنیت پایدار از طریق گردشگری است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «این عزم جدی در دولت تدبیر و امید وجود دارد تا از طریق گردشگری، صلح پایدار و امنیت پایدار در منطقه فراهم شود.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز 18 بهمن در مراسم افتتاحیه دهمی... ادامه »
16
جریان گردشگری بین‌المللی ایران مسیر خود را طی می‌کند
چکیده: معاون گردشگری گفت: «جریان گردشگری بین‌المللی ایران مسیر خودش را طی می‌کند و امروز شاهد هستیم که بسیاری از گردشگران کشورهای اروپایی، ایران را به عنوان مقصد سفر خود در سال 2017 انتخاب کرده‌اند، گردشگری یک جریان زنده است و با اینگونه نگاه‌های منجمدگرایانه نسبتی ندارد.» در نشست رسانه‌ای دهمین نمایشگاه بین&zwn... ادامه »
16
دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری با حضور 21 کشور برگزار می‌شود
چکیده: دهمین نمایشگاه ‌بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته 18 تا 21 بهمن با حضور شرکت‌ها و بخش خصوصی گردشگری 21 کشور در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. نشست رسانه‌ای دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌وابسته امروز 16 بهمن با حضور مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری، فرهاد امینیان مدیر ... ادامه »
16
بازدید اعضای کنوانسیون راهنمایان جهانی گردشگری از دیار بادگیرها
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد گفت: «یزد، تنها شهر خشتی زنده جهان، میزبان راهنمایان گردشگری 40 کشور دنیاست و اعضای کنوانسیون راهنمایان جهانی گردشگری از این شهر تاریخی بازدید کردند.» فاطمه دانش‌یزدی اظهار داشت: «اعضای کنوانسیون راهنمایان گردشگری 40 کشور جهان امروز از بافت تاریخی و بناهای شاخص اس... ادامه »
15
طرح گردشگری قنات قصبه گناباد به‌زودی اجرا می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «قنات قصبه یکی از مهم‌ترین آثار تاریخی است که باید از این اثر عظیم تاریخی برای رونق گردشگری استفاده کرد و بر همین اساس طرح گردشگری قنات قصبه گناباد به‌زودی اجرایی می‌شود.» زهرا احمدی‌پور با بیان این مطلب در مر... ادامه »
14
معاون رئیس جمهوری: قنات قصبه، به مقصد مهم گردشگری در گناباد تبدیل شود
چکیده: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: قنات قصبه باید به جاذبه مهم گردشگری در شهرستان گناباد تبدیل شود و می تواند به توسعه و رونق گردشگری در این شهرستان کمک کند. دکتر زهرا احمدی پور که به منظور شرکت در جشن ثبت جهانی قنات قصبه به گناباد سفر کرده است در حاشیه بازدید از آثار و بناهای تاریخی این شهرستان با ا... ادامه »
صفحه 8 از 54اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین