Menu

گردشگری

10
رییس سازمان میراث فرهنگی امروز وارد برلین شد
چکیده: معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و معاون گردشگری  به منظور شرکت در مراسم گشایش نمایشگاه بین المللی گردشگری(ITB) برلین و "پنجمین اجلاس وزرای گردشگری عضو پروژه راه ابریشم سازمان جهانی جهانگردی"  صبح روز دوشنبه 11 اسفند عازم کشور آلمان شدند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع د... ادامه »
10
اطلاعیه شماره 5 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفردوشنبه 11 اسفتد پنجمین اطلاعیه ویژه نوروز 94 را در خصوص «انتخاب مقاصد جدید سفر» صادر کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر طی اطلاعیه­ای از هموطنان عزیز خواست که در نوروز 94 استان های کمتر دیده شده را به عنوان مقصد سفر انتخاب نمایند... ادامه »
09
شبکه گردشگری در چمدان شما
چکیده: سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی پس از کش و قوس های فراوان با تغییر مدیریتی بالاخره یکی از شبکه های خود را برای همکاری با معاونت ریاست جمهوری در راستای معرفی میراث فرهنگی، رونق گردشگری و ترویج خرید کالاهای صنایع دستی در نظر گرفت.    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ در بسیاری از کشورهای توری... ادامه »
09
شبکه گردشگری در چمدان شما
چکیده: سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی پس از کش و قوس های فراوان با تغییر مدیریتی بالاخره یکی از شبکه های خود را برای همکاری با معاونت ریاست جمهوری در راستای معرفی میراث فرهنگی، رونق گردشگری و ترویج خرید کالاهای صنایع دستی در نظر گرفت. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛در بسیاری از کشورهای توریست پذیر دنیا ... ادامه »
08
اطلاعیه شماره 4ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه ای بر اعمال حداکثر مجازات برای تخلف و گرانفروشی خدمات گردشگری تاکید کرد. در راستای سیاست‌های متخذه توسط ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور در امر تثبیت قیمت بسته‌های سفر و  فروش تور و نیز رعایت نرخ تأسیسات اقامتی در ایام نوروز 94، موکداً به اطلاع می‌رساند با هرگونه تخلف احتمالی و گران... ادامه »
08
چکیده: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، در راستای عمل به وظایف خود در زمینه ارتقای فرهنگ اتومبیلرانی  ایمن و ترویج رانندگی صحیح، 7 اسفندماه 93، با برگزاری نشستی، فعالیت رسمی پروژه بین‌المللی "هنگام خواب آلودگی رانندگی نکنید"، را کلید زد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ در ابتدا... ادامه »
08
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از فرودگاه بین‌المللی قم در منطقه نمونه گردشگری طرلاب
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از منطقه نمونه گردشگری طرلاب و فرودگاه در حال احداث این منطقه بازدید کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که در چارچوب سفر هیات دولت به قم سفر کرده بود از منطقه نمونه گردشگری طرلاب و فرودگا... ادامه »
08
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از پروژه‌های گردشگری قم بازدید کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که در چارچوب سفر هیات دولت به قم سفر کرده بود از چند پروژه‌ گردشگری این استان بازدید کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مسعود سلطانی‌فر صبح روز گذشته با سفر به استان قم از پروژه‌های در حال ساخت این استان بازدید کرد. پروژه مجتمع گردشگر... ادامه »
08
پروژه‌های گردشگری قم از تسهیلات صندوق توسعه ملی بهره‌مند می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه بازدید  از کارگاه ساخت ضریح عسکرین در استان قم و در مصاحبه با واحد مرکزی خبر از اعطای تسهیلات ویژه صندوق توسعه ملی به پروژه‌های گردشگری و ساخت هتل این استان خبر داد. به گزارش میراث آریا(chtn) مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه ... ادامه »
07
در دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رئیس جامعه المصطفی العالمیه بر همکاری های دو مجموعه در زمینه توسعه گردشگری زیارتی و مذهبی تاکید شد.
چکیده: در دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رئیس جامعه المصطفی العالمیه بر همکاری های دو مجموعه در زمینه توسعه گردشگری زیارتی و مذهبی تاکید شد.   به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که در چارچوب سفر هی... ادامه »
صفحه 84 از 86ابتدا   قبلی   77  78  79  80  81  82  83  [84]  85  86  بعدی   انتها