Menu

گردشگری

10
رحمانی‌موحد: گردشگری در بستر امن تعاملات بین‌المللی توسعه پیدا می‌کند
چکیده: رحمانی‌موحد در «همایش گفتمان میهما‌ن‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری»، گفت: گردشگری در بستر امن تعاملات بین‌المللی توسعه پیدا می‌کند. خوشبختانه ما در دوره دولت یازدهم تلاش کرده‌ایم آرامشی که در حوزه گردشگری وجود دارد به‌هم نخورد. رشد گردشگری مزایای زیادی برای کشورمان داشته و دارد. مرتضی رحمانی‌مو... ادامه »
10
معاون رئیس‌جمهوری: گفتمان دولت تدبیر و امید گفتمان گردشگری است و خواهد بو
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت:فرهنگ ایران فرهنگی است انسانی و اخلاق‌مدار و بی‌شک میراث کهن مهمان‌نوازی نیز برگ برنده آن در گردشگری خواهد بود و گفتمان فرهنگ میهمان‌نوازی و استفاده از این ظرفیت فرهنگی کشور باید در دستورکار تمام نهادها ودستگاه‌های دولتی و خصوصی کشور قرار گیرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس ... ادامه »
10
معاون گردشگری مطرح کرد رونق گردشگری عشایر با تبدیل وظایف تخصصی دولتی به رویکرد عمومی
چکیده: معاون گردشگری از تمامی نهادهای فرابخشی تأثیرگذار در توسعه گردشگری عشایر خواست با تبدیل وظایف تخصصی خود به رویکرد عمومی موجبات دستیابی به اهداف «کارگروه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی عشایر» را فراهم کنند. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری در نشست کارگروه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی عشایر که با حضور جمعی از نهادهای فرابخشی عضو... ادامه »
09
معاون گردشگری مطرح کرد رونق گردشگری عشایر با تبدیل وظایف تخصصی دولتی به رویکرد عمومی
چکیده: معاون گردشگری از تمامی نهادهای فرابخشی تأثیرگذار در توسعه گردشگری عشایر خواست با تبدیل وظایف تخصصی خود به رویکرد عمومی موجبات دستیابی به اهداف «کارگروه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی عشایر» را فراهم کنند.  مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری  در نشست کارگروه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی عشایر که با حضور جمعی از نهاده... ادامه »
09
چهارمین جشنواره ملی عشایر ایران‌زمین در یاسوج برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: «با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده چهارمین جشنواره ملی و فرهنگی عشایر ایران زمین در یاسوج برگزار می‌شود.» محمود باقری مدیر‌کل میراث‌‎فرهنگی این استان در نشست کارگروه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر اظهار کرد:... ادامه »
06
ایران خواستار سهم بیشتری از بازار گردشگری کره جنوبی است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ایران را دارای ظرفیت‌های بی‌شمار تاریخی، فرهنگی و طبیعی خواند و بر ایجاد توسعه روابط گردشگری و جذب گردشگر از کشور کره‌جنوبی تأکید کرد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری در دیدار با هوانگ میونگ سان، معاون وزیر در امور سیاست‌گذاری گردشگری کره‌جنوبی و دو ... ادامه »
06
معاون رییس جمهوری:نوروز 96 با مشارکت سمن‌ها به‌یادماندنی شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به نتایج ارزشمند همکاری تشکل‌های مردمی و سمن‌ها با ادارات و سازمان میراث‌فرهنگی در برگزاری نوروز متفاوت 96، گفت: نوروز امسال با مشارکت سمن‌ها به‌یادماندنی شد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این مطلب ... ادامه »
04
قدر‌دانی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از زهرا احمدی‌پور
چکیده: در پی تصویب رویداد فراملی «تبریز 2018» در هیئت دولت، مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از زهرا احمدی‌پور تقدیر کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با قلی الله‌قلی‌زاده نماینده مردم شهرستان کلیبر و هوراند در مجلس شورای اسلامی، که با حض... ادامه »
04
با پیگیری سازمان ميراث‌فرهنگی، صنايع‌دستی و گردشگری كشور رویداد فراملی «تبریز ۲۰۱۸» در هیئت دولت تصویب شد
چکیده: رویداد فراملی «تبریز ۲۰۱۸» با پیگیری‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در هیئت دولت تصویب شد.  هیئت دولت رویداد فراملی تبریز ۲۰۱۸ را تصویب و این مصوبه را برای اجرا به سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری ابلاغ کرد. سیدهادی قره‌سید رومیانی، معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های ساز... ادامه »
04
حضور 80هزار گردشگر خارجی در بناهای تاریخی اصفهان/ رکورد 40ساله شکست
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان از ثبت رکورد حضور بیش از 85هزار گردشگر خارجی در محل بناهای تاریخی استان اصفهان در فروردین‌ماه 1396 خبر داد. فریدون الله‌یاری مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان با اعلام این خبر، افزود: «بررسی‌های کارشناسانه نشان‌دهنده این نکته است که در طی چهار ده... ادامه »
صفحه 9 از 66ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها