Menu

گردشگری

02
توسعه گردشگری شبانه در تهران/ لزوم همخوانی مرمت و احیای مکان‌های تاریخی با نیازهای مردم
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران در نشست خبری جشنواره ملی «کافه، مقصد گردشگری شهری» بر لزوم توسعه گردشگری شبانه در تهران تأکید کرد؛ همچنین مدیر باغ‌موزه قصر در این نشست اعلام کرد که باغ‌موزه قصر مهم‌ترین مقصد گردشگری شبانه تهران می‌شود. رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث&zwn... ادامه »
01
سرمایه‌گذار مناطق نمونه گردشگری هنگام و هرمز انتخاب شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان از انتخاب سرمایه‌گذار برای مناطق نمونه گردشگری جزایر هنگام و هرمز خبر داد. محسن ضیایی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان، امروز یکشنبه 1 اسفند، با بیان اینکه این اداره‌کل به‌منظور جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ایجاد منطقه... ادامه »
30
صدور مجوز 3 اسکله آبی و حوضچه آرامش/ مازندران یکی از قطب‌های گردشگری سلامت می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مازندران صبح امروز با زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، و میرهادی قره‌سید رومیانی معاون حقوقی و امور استان‌های این سازمان دیدار کرد. او افزود: «همچنین درباره ظرفیت‌های مغفول صنعت گردشگری و برنامه‌هایی که برای استفاده از ... ادامه »
30
تعیین اولویت‌های همكاری با جامعه راهنمایان گردشگری
چکیده: معاون گردشگری، برنامه‌ریزی به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌های آموزشی و تخصصی جامعه راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی را یکی از اولویت‌های کاری پیش رو در سال 96 عنوان کرد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، پنجشنبه 28 بهمن، در نشست صمیمانه با هیئت‌مدیره ... ادامه »
28
بخش صنایع‌دستی مکمل گردشگری است
چکیده: عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی امروز 28 بهمن با اشاره به برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی گفت: «صنعت صنایع‌دستی در ایران به‌دلیل تکثر و زیبایی منحصربه‌فرد خود مکمل بخش گردشگری کشور است.» علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار این ستاد خبری درخص... ادامه »
27
ورود گردشگران خارجی پیام امنیت موجود در ایران را به دنیا مخابره می‌کند
چکیده: معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری با اشاره به اهمیت، اثرگذاری و جایگاه گردشگری گفت: «حوزه گردشگری یکی از محورهای توسعه کشور و تولید ثروت و حتی یکی از محورهای اثرگذار فرهنگی برای انقلاب اسلامی است.» او افزود: «از نظر فرهنگی نیز رونق صنعت گردشگری بسیار تأثیر‌گذار است و از همه مهم‌تر اینکه توسعه گردشگری و افزایش ورود گردشگر... ادامه »
26
سازمان میراث‌فرهنگی از پیشنهادهای صاحب‌نظران برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار استفاده می‌کند
چکیده: معاون گردشگری گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از نظرات و پیشنهادهای فعالان و صاحب‌نظران حوزه گردشگری برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار استفاده می‌کند.» مرتضی رحمانی‌موحد در نشست هم‌اندیشی گردشگری پایدار برای توسعه که امروز 26 بهمن با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس ... ادامه »
26
حمایت یونسکو از طرح پایلوت کریدور گردشگری شوش، شوشتر و چغازنبیل
چکیده: رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران صبح امروز 26 بهمن در نشست «هم‌اندیشی گردشگری پایدار برای توسعه» از حمایت یونسکو از طرح پایلوت کریدور گردشگری شوش، شوشتر و چغازنبیل خبر داد. استرکیش لاروش رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران، در این نشست که در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد گفت: «گردش... ادامه »
26
معاون رئیس‌جمهوری: دستیابی به توسعه پایدار گردشگری نیازمند عزم و اراده ملی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: برای توسعه پایدار گردشگری ما به روابط سیستماتیک بین دستگاهی با عزم و اراده ملی برای مدیریت این بخش نیاز داریم. زهرا احمدی‌پور معاون‌ رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نشست «هم‌اندیشی گردشگری پایدار برای توسعه» ... ادامه »
25
همایش ارتباطات با گردشگران برای راهنمایان استان تهران برگزار شد
چکیده: همایش ارتباطات با گردشگران در راهنمایی گشت‌ها، دیروز 24 بهمن، با حضور جمعی از راهنمایان گردشگری تهران در سالن همایش‌های موزه ملی برگزار شد. رجبعلی خسروآبادی با اعلام این خبر گفت: «قانون براساس سیاست‌های فرهنگی، اجتماعی و امنیتی کشور وظایف و اختیارات راهنمایان را در قبال گردشگران به‌روشنی معین کرده است؛ بنابراین، راهنمایان... ادامه »
صفحه 9 از 58اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین