Menu

گردشگری

07
افتتاح دو هتل 4 و 5ستاره در گیلان/ نصب کاشی ماندگار بر سردر خانه استاد مسعودی
چکیده: در سفر معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استان گیلان دو هتل 4 و 5 ستاره افتتاح خواهد شد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که روز چهارشنبه 7 تیر 96 به استان گیلان سفر می‌کند، در سفر دوروزه‌اش به گیلان، افتتاح چند... ادامه »
07
گیلان، میزبان معاون‌اول رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: گیلان  میزبان معاون‌اول رئیس‌جمهوری دولت تدبیر و امید و نیز رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خواهد بود. اسحاق جهانگیری معاون‌اول رئیس‌جمهوری و زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تا ساعاتی دیگر به استان گیلان سفر می‌کنند. دی... ادامه »
07
معاون گردشگری کشور: مردم در سفرهای خود به انتخاب مسیرهای جدید بپردازند
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تأکید کرد که بهتر است مردم در سفرهای خود مسیرهای سنتی را انتخاب نکنند و مثلاً برای دسترس به شمال کشور از مسیر سمنان بروند و جاذبه‌های جدید را تجربه کنند. ، مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «اخیراً اطلاعی... ادامه »
04
چکیده: در پی مصوبه مورخ 16 خرداد 96 شورای‌عالی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مبنی بر تشکیل دبیرخانه دائمی توسعه گردشگری راه ابریشم با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط، به‌زودی، ساختار، شرح وظایف و اهداف این دبیرخانه تهیه و برای تصویب به دولت ارائه می‌شود.  نشست کارگروه تخصصی راه ابریشم  به&zw... ادامه »
02
 با حضور احمدی‌پور صورت گرفت تقدیر از پیشکسوتان آژانس‌های هواپیمایی
چکیده: در مراسمی که شامگاه امروز 1 تیر 96، به‌همت انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهان‌گردی ایران در هتل هما برگزار شد از پیشکسوتان آژانس های هواپیمایی تقدیر به‌عمل آمد.     این مراسم با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،... ادامه »
01
احمدی‌پور: طرح ضربتی تولید و اشتغال باید با سرعت بیشتری اجرا شود
چکیده: احمدی‌پور، با اشاره به اهمیت اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال، تأکید کرد: «این طرح باید با سرعت و شتاب بیشتری به‌اجرا درآید.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه بررسی روند پیشرفت طرح ضربتی تولید و اشتغال  ــ که با حضور تعدادی از معاونان و... ادامه »
31
تشکیل کارگروه تدوین دستورالعمل اجرایی گردشگری دریایی تصویب شد
چکیده: معاون گردشگری کشور «تصویب تشکیل کارگروه تدوین دستورالعمل اجرایی گردشگری دریایی با رویکرد نقش حداکثری بخش‌خصوصی» را اقدامی به‌منظور اجرایی کردن قانون برنامه ششم توسعه برای سامان‌دهی سواحل شمالی و جنوبی کشور عنوان کرد.  مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری کشور، در نشست تخصصی گردشگری دریایی که با حضور جمع کثیری از ... ادامه »
31
پیش‌نویس آیین‌نامه مشارکت شوراهای شهر و روستا در حفاظت از میراث‌فرهنگی تهیه می‌شود
چکیده: تهیه پیش‌نویس آیین‌نامه مشارکت شوراهای اسلامی شهر و روستا در حفاظت از میراث فرهنگی و تاریخی در جلسه کمیته داخلی حفاظت از میراث‌فرهنگی موردتأکید و توافق قرار گرفت.  جلسه کمیته داخلی حفاظت از میراث‌فرهنگی  با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگر... ادامه »
31
در دیدار احمدی‌پور با سفیر ویتنام در تهران تأکید شد توسعه روابط ایران و ویتنام در حوزه گردشگری کشاورزی و دریایی
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری با سفیر ویتنام در تهران، افزایش تعامل و روابط دو کشور در بخش گردشگری، به‌ویژه گردشگری کشاورزی و دریایی، مورد تأکید و توافق قرار گرفت. زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در شانزدهمین نشست بین‌المللی خود، در دیدار با نگوین هونگ تک، سفی... ادامه »
29
تشکیل مجمع خیرین برای ساخت «سرویس بهداشتی» در کشور
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تشکیل خیرین ساخت سرویس بهداشتی در کشور خبر داد. ، یکی از معضلات مهم گردشگری در کشور مبحث نابسامانی سرویس‌های بهداشتی است که غالب مردم نیز در طول سفرهای خود از کثیفی و حتی نبود سرویس بهداشتی در جاده‌ها خاطرات تلخی دارند، و حال این معضل زمانی تلخ‌تر... ادامه »
صفحه 9 از 72ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها