Menu

گردشگری

15
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد؛ پروژه جدید ایران برای لغو روادید
چکیده: علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری‌ گفت: پروژه لغو ویزای ایران هدفمند می‌شود و تمرکز ما روی کشورهایی خواهد بود که لغو ویزا با آن‌ها به ورود بیشتر گردشگر منجر شود.  معاون رئیس‌جمهوری  درباره لغو رودادید با کشورهای مختلف گفت: ما خیلی گیرِ داستان لغو روادید ایران نیستیم، چون خ... ادامه »
13
محب‌خدایی در جلسه ستاد استانی «تبریز 2018»: «تبریز 2018» در ترکیش ایرلاین‌ تبلیغ می‌شود
چکیده: جلسه ستاد استانی «تبریز2018» با حضور محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، مجید خدا‌بخش استاندار آذربایجان شرقی، فرمانداران، شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای مختلف این استان، در محل استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.  محمد محب‌خدایی معاون گردشگری کشور در این ... ادامه »
09
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با رؤسای جوامع هتل‌داران کشور: پروژه‌های محرک گردشگری تعریف شود
چکیده: علی اصغرمعاون رئیس‌جمهوری با بیان این‌که پروژه‌های محرک گردشگری یکی از عوامل مهم در توسعه این صنعت است، گفت: «آثار تاریخی، فرهنگی، طبیعی و داشته‌های بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف در کشور وجود دارد، اما باید با افزایش جاذبه‌ها و معرفی پروژه‌های محرک گردشگری، ماندگاری اقامت گردشگران را در نقاط مختلف کشور افزای... ادامه »
09
معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی: داشبوردی برای تجمیع آمار گردشگری راه‌اندازی می‌شود
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی از راه‌اندازی داشبورد مدیریتی گردشگری به‌منظور تجمیع آمار و استفاده از آمار صنعت گردشگری خبر داد.  محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگریر گفت: «تمام آمارها و ارقام حوزه گردشگری در سیستمی‌تجمیع می‌شود که به آن داشبورد مدیریتی می&z... ادامه »
08
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی: گردشگری به پول نیاز ندارد، به پل نیاز دارد
چکیده: نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: «گردشگری امروز به پول نیاز ندارد، بلکه به پل‌هایی برای ارتباط و تعامل بین سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و سایر بخش‌ها با سازمان میراث‌فرهنگی نیاز دارد.»  نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی  افزود: «تا امروز ما فقط نوری از گردشگری را شاهد بوده‌ای... ادامه »
07
نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی:  راه نجات اقتصاد کشور، صنعت گردشگری است
چکیده: نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس تمام پشیبانی خود را از قانون جامع حمایت از گردشگری اعلام می‌کند گفت: «همه می‌دانیم که راه نجات اقتصاد کشور، صنعت گردشگری است.» زهرا سعیدی نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی  گفت: «پیرو جلسه‌ای که نمایندگان کمسیون اقتصادی مجلس با علی‌اصغر مونسان معا... ادامه »
06
 بازدید مشاور رئیس‌جمهوری از نمایشگاه ایران در ترکیه
چکیده: اکبر ترکان مشاور رئیس‌جمهوری از نمایشگاه اختصاصی ایران در استانبول بازدید کرد. اکبر ترکان مشاور رئیس‌جمهوری  با حضور در نمایشگاه اختصاصی ایران در استانبول ضمن بازدید از نمایشگاه در جریان روند فعالیت بخش‌های مختلف قرار گرفت. در جریان این بازدید، مسئولان و متولیان مجموعه‌های مختلف حاضر در نمایشگاه به تشریح برنامه‌های... ادامه »
06
 دومین نشست وزرای گردشگری IORA در جزیره کیش برگزار می‌شود
چکیده: دومین نشست وزرای گردشگری اتحادیه همکاری کشورهای حاشیه اقیانوس هند(IORA) به‌مدت سه روز از 7 تا 9 اسفند امسال در جزیره کیش و چابهار برگزار می‌شود.  نشست هم‌اندیشی به‌منظور تبادل‌نظر و برنامه‌ریزی برای میزبانی هرچه باشکوه‌تر دومین نشست وزرای گردشگری اتحادیه همکاری کشورهای حاشیه اقیانوس هند(IORA)، برگزار شد. ... ادامه »
04
مونسان: لغو ویزا با کشورهای هدف گردشگری در دستور کار است
چکیده: رداشته شدن ویزا  به سفر راحت‌تر گردشگران خارجی کمک می‌کند، البته در حال حاضر هم وضعیت خوب است، ما برای اتباع ۱۸۰ کشور امکان دریافت ویزای فرودگاهی را ایجاد کرده‌ایم، اقداماتی هم در مورد کشورهای هدف در حال انجام است و با وزارت امور خارجه در حال پیگیری هستیم که برای گردشگران کشورهای هدف ویزا را حذف کنیم. مونسان معاون رئ... ادامه »
04
 مونسان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی سمنان: برنامه‌های دقیقی برای دست‌یابی به اهداف برنامه ششم توسعه تهیه شده است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ما در سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برنامه‌های دقیقی برای این حوزه درنظر گرفته‌ایم تا با مشخص کردن کشورهای هدف به اهداف مدنظر در برنامه ششم توسعه برسیم. سین جامع حمایت از گردشگری نیز در حال تدوین است.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس&... ادامه »
صفحه 9 از 85ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها