Menu

گردشگری

13
معاون گردشگری:پیام صلح و دوستی را به نمایندگان 49 کشور اعلام کردیم
چکیده: مراسم اختتامیه هفدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری که به‌مدت چهار روز در تهران برگزار شد، امروز چهارشنبه 13 بهمن، با حضور مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری و راهنمایان گردشگری 49 کشور در هتل هما تهران برگزار شد. معاون گردشگری در این مراسم، با آرزوی سفری خوش برای راهنمایان گردشگری در ایران، گفت: «امیدوارم لحظات خوبی را در ایران گذ... ادامه »
13
معاون گردشگری:پیام صلح و دوستی را به نمایندگان 49 کشور اعلام کردیم
چکیده: مراسم اختتامیه هفدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری سال 2017 با حضور معاون گردشگری برگزار شد. مراسم اختتامیه هفدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری که به‌مدت چهار روز در تهران برگزار شد، امروز چهارشنبه 13 بهمن، با حضور مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری و راهنمایان گردشگری 49 کشور در هتل هما تهران برگزار شد. معاون گردشگری در این مراسم، با... ادامه »
13
چکیده: سازمان جهانی گردشگری ملل‌متحد (UNWTO) با صدور بیانیه‌ای به‌عنوان آژانس تخصصی سازمان ملل‌متحد در زمینه گردشگری، نگرانی عمیق و محکومیت شدید خود را در مورد ممنوعیت اخیر سفر به ایالات متحده آمریکا برای اتباع هفت‌کشور (عراق، سوریه، ایران، سودان، لیبی، سومالی و یمن) ابراز کرد. در این بیانیه به‌نقل از طالب الریفاعی، دبیرکل س... ادامه »
12
سفر به ایران دیدگاه‌های منفی را از ذهن پاک می‌کند
چکیده: نشان دادن روند ساده زندگی مردم مثل جمع‌های خانوادگی و غذا خوردن آن‌ها در پارک می‌تواند دیدگاه‌های منفی را به ایران تغییر دهد. هفدهمین دوره کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در هتل همای تهران از ۹ تا ۱۳ بهمن درحال برگزاری است. این برنامه شامل برپایی ورک‌شاپ، تعیین هیأت‌مدیره، تعیین میزبان کنوانسیون ۲۰۱۹ و... است. ... ادامه »
11
غذاهای بومی و محلی در توسعه و جذب گردشگری غذا تأثیرگذارند
چکیده: نماینده انجمن اسلوفود در کشور ایتالیا گفت: «اسلوفودها غذاهای بومی و محلی هستند که می‌توانند در توسعه و جذب گردشگری غذایی تأثیرگذار باشند.» میکله رومیز در نخستین همایش گردشگری خوراک با رویکرد اسلوفود (غذای آرام) در مشهد گفت: «این میزان هدررفت غذا در حالی است که سالانه بیش از 800میلیون نفر در دنیا از گرسنگی رنج می‌برن... ادامه »
11
لزوم حضور گسترده بخش خصوصی و سمن‌ها در فعالیت‌های نوروز 96
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «سمن‌ها و بخش خصوصی باید حضور گسترده‌ای در برنامه‌ها و فعالیت‌های نوروز داشته باشند.» شورای سیاست‌گذاری نوروز، امروز 11 بهمن با حضور دکتر زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع&... ادامه »
10
گفتمان فرهنگی در حوزه گردشگری برای اولین بار از سوی ایران مطرح‌شده است
چکیده: عضو شورای عالی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور با بیان اینکه باید گردشگری را به‌عنوان یک هویت ملی و اسلامی تقویت کنیم، گفت: «گردشگری و معنویت همزاد یکدیگر هستند و بیش از هر عرصه دیگری می‌تواند در مورد تعامل و شناخت اقوام و ملت‌ها تأثیرگذار باشد.» ابراهیم بای‌سلامی در پیش‌نشست همایش گردشگری و م... ادامه »
09
اعلام حمایت دبیرکل سازمان جهانی جهان‌گردی از ایجاد مرکز آموزش راهنمایان گردشگری جاده ابریشم در ایران
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، طالب الریفاعی از ایجاد مرکز آموزش راهنمایان گردشگری جاده ابریشم در ایران استقبال و حمایت کرد.  دکتر احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز شنبه نهم بهمن‌م... ادامه »
09
باید با توسعه گردشگری، فرهنگ و تمدن غنی ایران را در جهان منتشر کنیم
چکیده: دبیرکل سازمان جهانی گردشگری گفت: «از رئیس‌جمهوری اسلامی ایران برای حضور در این مراسم تشکر می‌کنم و این نشانه خیرخواهی مسئولان ایران است.»   طالب الریفاعی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری امروز ۹ بهمن در مراسم افتتاحیه هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری سال ۲۰۱۷ که با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، دکت... ادامه »
09
کسب میزبانی هفدهمین کنوانسیون بین‌المللی راهنمایان گردشگری نمونه‌ای از آثار مثبت برجام است
چکیده: دکتر زهرا احمدی پور گفت:مصوبه سازمان ملل‌متحد که سال 2017 را به‌عنوان «سال بین‌المللی گردشگری پایدار برای توسعه» اعلام کرده است، نشان از نقش و جایگاه حیاتی گردشگری در زندگی و معاش مردمان جهان دارد، و همچنین فرصت مغتنمی برای تمرکز ویژه جامعه جهانی بر ارتقای این صنعت روبه‌رشد است. رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، ص... ادامه »
صفحه 9 از 54اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین