Menu

میراث فرهنگی

26
طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در 73 روستا از امروز کلید خورد
چکیده: طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در 73 روستا با توجه به زیرساخت‌های گردشگری، مواریث فرهنگی و تاریخی و ظرفیت‌های صنایع‌دستی هر روستا به‌همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از امروز رسماً کلید خورد.  در این طرح که از روز چهارشنبه 23 فروردین 96 به‌صورت رسمی آغاز شد، از هر کدام از سه م... ادامه »
22
بهره‌برداری از 4 مجتمع پذیرایی و گردشگری در مازندران
چکیده: چهار مجتمع پذیرایی، تفریحی و گردشگری در مازندران، روز سه‌شنبه 22 فروردین 96، با حضور رئیس‌جمهوری، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و دیگر اعضای کابینه دولت در این استان، به‌بهره‌برداری رسید. هزینه اجرای این پروژه‌ها 1430میلیارد ریال اعلام شده است. یکی از این پروژه‌ها، مجتمع تفریحی ... ادامه »
21
چکیده: مدیر‌کل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی در نشست خبری برگزاری نمایشگاه اشیای تاریخی در آلمان گفت: «برپایی نمایشگاه‌های اشیای تاریخی، دیپلماسی فرهنگی است و با توجه به تجاوز‌های صورت‌گرفته به حریم فرهنگی کشور، برپایی این نمایشگاه‌ها درحقیقت دفاع دربرابر این تجاوز‌هاست.» ، محمدرضا کارگر مدیر‌کل موزه&z... ادامه »
21
چکیده: مدیر‌کل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی در نشست خبری برگزاری نمایشگاه اشیای تاریخی در آلمان گفت: «برپایی نمایشگاه‌های اشیای تاریخی، دیپلماسی فرهنگی است و با توجه به تجاوز‌های صورت‌گرفته به حریم فرهنگی کشور، برپایی این نمایشگاه‌ها درحقیقت دفاع دربرابر این تجاوز‌هاست.» ، محمدرضا کارگر مدیر‌کل موزه&z... ادامه »
20
بازدید معاون رئیس‌جمهوری از نمایشگاه تخصصی صندوق احیا در مجلس شورای اسلامی
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری  از نمایشگاه تخصصی صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی در مجلس شورای اسلامی بازدید کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با همراهی میرهادی قره‌سیدرومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی از این ن... ادامه »
19
نمایشگاه تخصصی صندوق احیا در مجلس شورای اسلامی فردا برگزار می‌شود
چکیده: مدیرعامل صندوق احیا از برگزاری نمایشگاه تخصصی این مجموعه،روز 20 فروردین 96، در مجلس شورای اسلامی خبر داد. محمدرضا پوینده مدیرعامل صندوق احیا گفت: «صندوق احیا با هدف آشنا‌سازی نمایندگان مجلس با ظرفیت‌های اقتصادی‌وفرهنگی بناهای تاریخی و ساز‌و‌کار واگذاری آن‌ها به بخش خصوصی از طریق این صندوق... ادامه »
19
مرمت قلعه تاریخی مغویه آغاز شد
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان امروز از آغاز مرمت قلعه تاریخی «مُغویه» خبر داد.  اشکان مختاری معاون میراث‌فرهنگی این استان، با بیان این مطلب گفت: «عملیات مرمت، آوار‌برداری و برچیدن قسمت‌های فرسوده این قلعه تاریخی، از روز 19 فروردین 96، آغا... ادامه »
19
استقرار تیم باستان‌شناسی در فهرج/ اظهارنظرهای فعلی بی‌اساس است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمان گفت: «تیم باستان‌شناسی به‌منظور بررسی و شناخت آثار مشاهده‌شده در فهرج مستقر شده و هر گونه اظهارنظری در این باره، تا زمان اعلام‌نظر این گروه، بی‌اساس است.» محمود وفایی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمان با اعلام ... ادامه »
17
احمدی‌پور از کاخ چرخاب و کاروانسرای مشیر در برازجان و قلعه زائر خضرخان در تنگستان بازدید کرد
چکیده: احمدی‌پور از دو اثر تاریخی کاخ چرخاب و کاروانسرای مشیر در شهرستان برازجان بازدید به‌عمل آورد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به استان بوشهر سفر کرده است، با همراهی مصطفی سالاری استاندار، ناصر امیر‌زاده سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و ... ادامه »
17
دستور احمدی‌پور برای شناسایی و مرمت فورى ابنیه تاریخی آسيب‌ديده در زلزله خراسان‌رضوی
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پی زمین‌لرزه چهارشنبه به مدیرکل میراث‌فرهنگی استان خراسان‌رضوی دستور داد تا هر چه سریع‌تر ابنیه و محوطه‌های تاریخی‌فرهنگی كه احتمالاً آسيب ديده‌اند بررسی و مرمت شود. در پی زلزله 6.1ریشتری  در خراسان‌رضوی، زهرا احمدی‌پور مع... ادامه »
صفحه 2 از 47اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین