Menu

میراث فرهنگی

29
 معاون رئیس‌جمهوری رأی خود را به صندوق انداخت
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با حضور در شعبه اخذ رأی شماره 823 واقع در وزارت کشور، رأی خود را به صندوق انداخت. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با همراهی تعدادی از مدیران این سازمان با حضور در این شعبه اخذ رأی در انتخابات شرکت کرد و رأی خود را به صندوق آرا انداخت. احمدی‌پور هم&z... ادامه »
27
آغاز طرح «کاشی ماندگار» با ثبت خانه ایران درودی
چکیده: اولین «کاشی ماندگار» بر سر در خانه ایران درّودی نقاش، نویسنده و کارگردان شاخص کشورمان نصب شد. مراسم نصب اولین «کاشی ماندگار» بر سردر خانه ایران درّودی نقاش، نویسنده و کارگردان ایرانی با حضور فرهاد نظری مدیرکل دفتر ثبت آثار، پوریا سوری رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و ... ادامه »
27
طالبیان: گردشگری، بدون توجه به ارزش‌های میراث‌فرهنگی، پایدار نمی‌شود
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اعلام کرد که هویت و فرهنگ ملی باید در گردشگری لحاظ شود و گردشگری نمی‌تواند پایدار باشد مگر آنکه ارزش‌های میراث‌فرهنگی را مدنظر قرار دهد. محمد‌حسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه شورای اد... ادامه »
26
طالبیان: سیستم فناورانه یکی از ضروریات پایگاه‌های ملی و جهانی است
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مراسم افتتاح فاز نخست ارتقای فناورانه کاخ گلستان گفت: «لازم است که پایگاه‌های ملی و جهانی با همکاری و مشارکت دستگاه‌ها و نهادها اقدام به خلاقیت و نوآوری کنند و به تقویت سیستم فناورانه خود بپردازند.»  به‌دنبال انعقاد تفاهم‌نامه&zwnj... ادامه »
26
در نشست خبری تشریح شد ویژه‌برنامه‌های کاخ‌موزه نیاوران در هفته میراث‌فرهنگی
چکیده: مدیر مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران از برگزاری چهار برنامه فرهنگی‌هنری مفصل در این مجموعه، هم‌زمان با فرا رسیدن هفته میراث‌فرهنگی، خبر داد. سیدرحمت‌الله رئوف‌حنان مدیر مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران در نشست خبری با اصحاب رسانه، به تشریح مهم‌ترین برنامه‌های این مجموعه فرهنگی‌تاریخی به&zwnj... ادامه »
25
سرود «ای ایران» ثبت‌ملی شد
چکیده: سرود «ای ایران»، هم‌زمان با روز بزرگداشت فردوسی، ثبت‌ملی شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جریان بازدید از خبرگزاری ایسنا، گفت: «این سرود با شماره ۱۳۹۵ در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.» تصنیف «ای ایران، ای مرز پرگهر» ... ادامه »
25
تفاهم سه دستگاه اجرایی برای بازگشایی مجدد موزه استاد علی‌اکبر صنعتی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تهران پس از نشستی با مدیران هلال‌احمر این استان و سازمان زیباسازی شهرداری تهران، اعلام کرد: «در این نشست مقرر شد تا موزه استاد صنعتی، پس از اتمام مراحل واگذاری برای بازگشایی با کاربری موزه‌ای، فردا تحویل هلال‌احمر شود.»  رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان، با بیان ای... ادامه »
24
طالبیان در مراسم تجلیل از مهدی مجابی: دستگاه‌هایی که در مقابل میراث‌فرهنگی ایستادگی می‌کردند با ما همراه شده‌اند
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان اینکه میراث‌فرهنگی به مطالبه عمومی تبدیل شده است گفت: «دستگاه‌هایی که در گذشته مقابل میراث‌فرهنگی ایستادگی می‌کردند اکنون با ما همراه شده‌اند.» محمد‌حسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع&zw... ادامه »
23
تکالیف اولویت‌دار سال 96 سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ابلاغ شد
چکیده: رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تکالیف و پروژه‌های اولویت‌دار سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری «مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی» برای اجرا در سال 1396 را ابلاغ کرد.  متن کامل ابلاغیه اسحاق جهانگیری معاون‌اول رئیس‌جمهوری و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، که امروز 23 اردیبهش... ادامه »
22
دستور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی برای رسیدگی و سامان‌دهی به منطقه تاریخی قدمگاه در آذرشهر
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بازدید از منطقه تاریخی قدمگاه در شهرستان آذرشهر خواستار رسیدگی و سامان‌دهی به این منطقه تاریخی شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دومین روز از سفر خود به آذربایجان‌شرقی، از محوطه تاریخی قدمگاه در شهرست... ادامه »
صفحه 2 از 51اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین