Menu

میراث فرهنگی

25
مونسان در آیین گشایش نمایشگاه «ارمنستان، ایران خاطره یک سرزمین»: رساندن پیام صلح و دوستی ملت عزیزمان به جهانیان، دیپلماسی فرهنگی دولت تدبیر و امید است
چکیده: آیین گشایش نمایشگاه «ارمنستان، ایران خاطره یک سرزمین»  با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، و آرمن امیریان وزیر فرهنگ ارمنستان در موزه ملی ایران برگزار شد.  علی‌اصغر مونسان، در این مراسم گفت: «میراث مشترک بشری نشان از پیوندهای عمیق و کهن&z... ادامه »
25
مونسان در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان میراث‌فرهنگی و وزارت راه و شهرسازی تأکید کرد نباید از لفظ «بافت فرسوده» برای بافت‌های تاریخی استفاده کرد
چکیده: تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و وزارت راه و شهرسازی به امضا رسید. این تفاهم‌نامه  در ساختمان شهید دادمان وزارت راه و شهرسازی به امضای علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی رسید. رئیس سازما... ادامه »
24
تهدید پادگان نظامی دوران ساسانی در جنوب تهران
چکیده: پادگان نظامی دوران ساسانی، قلعه ایرج در جنوب تهران که به فراموشی سپرده شده است به‌دست کشاورزان و حفاران غیرمجاز تهدید می‌شود.  سید‌مهدی موسوی‌نیا، معاون هیئت کاوش‌های باستان‌شناسی در قلعه ایرج در بازدید خبرنگاران از قلعه ایرج با تأکید بر این مطلب گفت: «فضای داخلی200 هکتاری این قلعه محصور زیر کشت است،... ادامه »
23
 103 اثر فرهنگی‌تاریخی ارمنستان در موزه ملی به‌نمایش درمی‌آید
چکیده: نشست خبری گشایش نمایشگاه «ارمنستان و ایران: خاطره یک سرزمین» در موزه ملی ایران برگزار شد.  جبرئیل نوکنده مدیر موزه ملی ایران در این نشست گفت: «از یک سال قبل اقدامات لازم برای برگزاری این نمایشگاه را با همکاری ارمنستان و حمایت ویژه سفیر ارمنستان در ایران آغاز کردیم. در این نمایشگاه که روز سه‌شنبه 25 مهر 96 با حضور آرمن... ادامه »
23
ارزیابان اتحادیه بین‌المللی حفاظت طبیعت، بازدید از جنگل‌های ارسباران را آغاز کردند
چکیده: ارزیابان اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت (IUCN)  به‌منظور بررسی سایت‌های طبیعی منطقه حفاظت‌شده ارسباران وارد تبریز شدند. محمد‌حسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی این سازمان که به‌منظور همراهی با این ارزیابان به تبریز سفر کرده است، درباره بازدید ارزیابان اتحادیه بین‌المللی حفاظت طبیعت گفت: «طبق... ادامه »
21
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی حرم احمدبن موسی(ع) را زیارت کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به شیراز سفر کرده است با حضور در حرم احمدبن موسی(ع) شاهچراغ، مرقد این امام‌زاده مکرم را در شیراز زیارت کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در آخرین برنامه سفر خود به استان فارس،  حرم شاهچراغ را زیارت کرد. ... ادامه »
21
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه جهانی تخت‌جمشید و تل آجری/ تأکید مونسان بر سامان‌دهی ورودی‌های تخت جمشید
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه جهانی تخت‌جمشید در استان فارس بازدید کرد.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از بخش‌های مختلف این مجموعه جهانی بازدید کرد. او در این بازدید بر حفظ و نگهداری از آثار تاریخی و فرهنگی کشور و معرفی این... ادامه »
20
مونسان در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا‌و‌سیمای استان فارس: سایت‌های تاریخی، فرهنگ و اصالت ایرانی و اسلامی را به همه معرفی کنند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «سایت‌ها و محوطه‌های تاریخی می‌توانند فرهنگ و اصالت ایرانی و اسلامی را به همه گردشگران داخلی و خارجی معرفی کنند.»  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بازدید از محوطه میراث جهانی پاسا... ادامه »
20
بازدید مونسان از مجموعه میراث‌جهانی پاسارگاد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه میراث‌جهانی پاسارگاد بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری روز پنجشنبه 20 مهر 96 در  دومین روز سفر به استان فارس از این مجموعه تاریخی بازدید کرد. مجموعه میراث جهانی پاسارگاد مجموعه‌ای از ... ادامه »
20
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه جهانی تخت‌جمشید و تل آجری/ تأکید مونسان بر سامان‌دهی ورودی‌های تخت جمشید
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه جهانی تخت‌جمشید در استان فارس بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از بخش‌های مختلف این مجموعه جهانی بازدید کرد. او در این بازدید بر حفظ و نگهداری از آثار تاریخی و فرهنگی کشور و معرفی این آثار ... ادامه »
صفحه 3 از 66ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها