Menu

میراث فرهنگی

16
زمین‌لرزه امروز به بناهای تاریخی خراسان‌رضوی آسیب جدی نرساند/ یگان حفاظت در آماده‌باش کامل
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی گفت: «خوشبختانه در زمین‌لرزه امروز هیچ آسیب جدی‌ای به آثار و بناهای فرهنگی‌تاریخی این استان وارد نشده است.»  حسین زارع‌صفت مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی، با اشاره به وقوع زمین‌لرزه نسبت... ادامه »
16
معاون میراث‌فرهنگی کشور: برپایی نوروزگاه‌ها نکته بارز نوروز متفاوت 96 بود
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، برگزاری نوروزگاه‌ها در سراسر کشور به‌همراه اجرای برنامه‌های متنوع و استقبال مسافران نوروزی از این رویداد فرهنگی را از نکات بارز نوروز متفاوت 96 ذکر کرد. محمد‌حسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی کشور، با اعلام این مطلب گفت: «برگزاری نو... ادامه »
15
حفاران غیرمجاز در مشگین‌شهر دستگیر شدند/ احتمال تعلق اشیای کشف‌شده به دوران اشکانی
چکیده: با اقدام بموقع نیروهای یگان حفاظت اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان مشگین‌شهر و مأموران نیروی انتظامی این شهرستان، تعدادی حفار غیرمجاز میراث‌فرهنگی در این شهرستان دستگیر شدند. محرم جعفری رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان مشگین‌شهر، با بیان این مطلب گفت: «این افراد فرصت‌طلب در ایام نوروز اقدام... ادامه »
14
معاون میراث‌فرهنگی کشور خبر داد: رشد 20 تا 40درصدی بازدید از سایت‌ها و مجموعه‌های تاریخی در نوروز 96
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کشور، از افزایش بازدیدکنندگان سایت‌ها و مجموعه‌های تاریخی و فرهنگی کشور خبر داد و گفت: «در نوروز امسال بازدید از سایت و محوطه‌های تاریخی رشد 20 تا 40درصدی داشته است.» محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی کشور، با اشاره به برگزاری نوروزگاه‌ها در 31 استان کشور گفت: «با... ادامه »
14
برگزاری نوروزگاه‌ها بین گردشگران نشاط ایجاد کرده است
چکیده: جشن عیدانه گچساران ، با حضور نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه‌وبویراحمد، جمعی از مسئولان و هنرمندان و مردم، در محل پارک دوستی شهر گچساران برگزار شد. ، غلامرضا تاج‌گردون نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت و... ادامه »
09
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی: نوروز 96 عرصه حضور متفاوت سمن‌هاست
چکیده: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با اشاره به حضور چشم‌گیر سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها) در برگزاری رویداد نوروزگاه در نوروز متفاوت 96، گفت: «نوروز امسال عرصه حضور متفاوت سمن‌هاست.» سمیع‌الله حسینی‌مکارم معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گ... ادامه »
08
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از تکیه معاون‌الملک
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان کرمانشاه، از محوطه تاریخی‌مذهبی تکیه معاون‌الملک بازدید کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری، در این بازدید از نقاط مختلف این مجموعه تاریخی‌مذهبی شامل زینبیه، عباسیه،... ادامه »
08
احمدی‌پور: ایران همواره به هویت تاریخی کرمانشاه ارج نهاده است
چکیده: زهرا احمدی‌پور، در ادامه سفر یک‌روزه‌اش به استان کرمانشاه، از محوطه تاریخی طاق‌بستان بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت: «ایران همواره به هویت تاریخی کرمانشاه ارج نهاده است.» هرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، که  به استان کرمانشاه سفر کرده اس... ادامه »
08
معاون میراث‌فرهنگی کشور: امید است مرمت 900 اثر تاریخی با مشارکت مردم در سال جدید صورت بگیرد
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کشور گفت: «با هدف تحقق رویکرد مشارکتی در مرمت بناهای تاریخی همکاری خوبی میان سمن‌ها صورت گرفته و براساس این رویکرد، پارسال 600 پروژه با مشارکت مردم و مالکان خصوصی مرمت شد که امید است امسال این تعداد به 900 بنای تاریخی که در حوزه ثبت‌ملی ورود پیدا کرده‌اند برسد.» محمدحسن طالبیان، معاون ... ادامه »
07
احمدی‌پور با اتوبوس گردشگری تهران وارد کاخ نیاوران شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در هفتمین روز از بهار 96 با اتوبوس گردشگری تهران، که از کاخ سعدآباد حرکت کرده بود، وارد مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هفتم فروردین، پس از بازدید از مجموعه سعدآباد، با اتوبوس گردشگری به‌سمت مجموعه فرهنگی&z... ادامه »
صفحه 3 از 47اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین