Menu

میراث فرهنگی

07
اموال تاریخی و فرهنگی مصونیت قضایی و اجرایی دارند/ پیگیری‌ها برای بازگرداندن الواح هخامنشی از آمریکا ادامه دارد
چکیده: معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌ها سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «اموال تاریخی و فرهنگی از اجرای احکام مربوط به توقیف اموال مستثنا هستند و تلاش سازمان میراث‌فرهنگی و معاونت حقوقی نهاد ریاست‌جمهوری برای بازگرداندن اشیای تاریخی کشورمان از ایالات متحده با جدیت ادامه دارد.» میرهادی قره‌سید رو... ادامه »
07
پرونده ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی تدوین می‌شود
چکیده: در جلسه هماهنگی برای تدوین پرونده ثبت‌جهانی جنگل‌های هیرکانی بر ضرورت مشارکت سازمان حفاظت محیط‌زیست، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری، سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و کمیته ملی یونسکو در تهیه این پرونده تأکید شد. جلسه هماهنگی بین دستگاه‌های سازمان حفاظت محیط‌زیست، سازمان جنگل‌ها، مراتع و ... ادامه »
03
سامانه نظارت و پایش آنلاین آثار و بناهای ثبت‌ملی راه‌اندازی می‌شود
چکیده: نخستین جلسه راه‌اندازی سامانه نظارت و پایش آنلاین، با هدف حفاظت از آثار و بناهای ثبت‌ملی و پیشگیری از تخریب آن‌ها  ــ که به‌زودی با حمایت معاونت میراث‌فرهنگی کشور در مرکز آموزش عالی راه‌اندازی می‌شود ــ در دفتر معاونت میراث فرهنگی کشور برگزار شد. محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان م... ادامه »
03
نخستین نشست کارگروه میراث‌فرهنگی برای سند راهبردی گردشگری برگزار شد
چکیده: نخستین نشست کارگروه میراث‌فرهنگی با هدف ارائه پیشنهاد برای تدوین سیاست‌های کلی نظام در حوزه گردشگری با حضور صاحب‌نظران میراث‌فرهنگی در دفتر معاونت میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد.  پیش‌نویس سیاست‌های سند جامع گردشگری قرار است در ماه‌های آتی در صحن مجمع تشخیص مصلحت‌نظام به تصویب... ادامه »
01
دعوت سازمان میراث‌فرهنگی برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن دعوت از مردم روزه‌دار، مؤمن و انقلابی ایران اسلامی برای حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی روز قدس، بر پاسداشت این روز به‌مثابه میراث گرانسنگ حضرت امام خمینی(ره) در مبارزه با ظلم و جور تأکید کرد. مشروح این اطلاعیه به‌قرار زیر است: «بنیان‌گذار... ادامه »
31
سازمان میراث‌فرهنگی به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست.»  پوریا سوری رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز چهارشنبه 31 خرداد 96، با... ادامه »
31
وزارت امورخارجه تمهیدات امنیتی دیگری در میدان مشق به‌کار بگیرد/ آماده برگزاری جلسه مشترک و اتخاذ تصمیم مناسب در این خصوص هستیم
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران گفت: «درهای ورودی به محوطه میدان مشق تهران از سوی وزارت امورخارجه و بدون اطلاع و هماهنگی با میراث‌فرهنگی بسته شده است.»  رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تهران در این باره افزود: «وزارت امورخارجه بعد از حوادث تروریستی 17 خرداد ... ادامه »
31
بر اساس ابلاغیه‌ معاون رئیس‌جمهوری به استاندار تهران کاخ ثابت‌پاسال در فهرست میراث ملی ثبت شد
چکیده: مراتب ثبت ملی «خانه ثابت (معروف به کاخ ثابت‌پاسال)» در نامه‌ای از سوی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استاندار تهران ابلاغ شد.  در نامه‌ای  از سوی زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به سیدحس... ادامه »
31
ملاقات رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با پرسنل و ارباب‌رجوع
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تعدادی از کارکنان و ارباب‌رجوع‌های این سازمان ملاقات کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در این ملاقات عمومی، به مشکلات ۲۵ تن از کارکنان و ارباب‌رجوع‌ها گوش فرا داد. این ملاقات صمیمانه حدود... ادامه »
29
وظیفه سازمان میراث‌فرهنگی حفاظت و پاسداشت میراث معنوی کشور است
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «دلیل حمایت و علاقه این سازمان به پروژه «سی» این است که کار اصلی و جوهره این مجموعه حفاظت و پاسداشت میراث‌فرهنگی ملموس و ناملموس است.»  پوریا سوری رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهن... ادامه »
صفحه 4 از 56ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها