Menu

میراث فرهنگی

20
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه جهانی تخت‌جمشید و تل آجری/ تأکید مونسان بر سامان‌دهی ورودی‌های تخت جمشید
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه جهانی تخت‌جمشید در استان فارس بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از بخش‌های مختلف این مجموعه جهانی بازدید کرد. او در این بازدید بر حفظ و نگهداری از آثار تاریخی و فرهنگی کشور و معرفی این آثار ... ادامه »
19
به‌منظور شرکت در مراسم بزرگداشت حافظ و بازدید از آثار تاریخی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به شیراز سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌منظور شرکت در مراسم بزرگداشت حافظ و بازدید از آثار تاریخی،  به استان فارس سفر می‌کند.  علی‌اصغر مونسان معاون‌رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان فارس، امشب در مراسم بزرگداشت حا... ادامه »
19
مراتب ثبت 13 اثر منقول فرهنگی‌تاریخی مجموعه نیاوران به استاندار تهران ابلاغ شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  در نامه‌ای به استاندار تهران، مراتب ثبت 13 اثر منقول فرهنگی‌تاریخی را به او ابلاغ کرد.  در نامه علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به محمدحسین مقیمی استاندار تهران آمده است: «در اجرای قانون راج... ادامه »
19
در مراسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی مونسان: مسیر را هموار کنیم تا در این روز دوستداران ادبیات پارسی در آرامگاه حافظ گردهم بیایند
چکیده:  مراسم بزرگداشت یادروز لسان‌الغیب حافظ شیرازی با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. راسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی  با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سیدعباس صالحی وزیر... ادامه »
18
دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی
چکیده: در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی  بر حفظ و نگهداری از مواریث فرهنگی و توسعه گردشگری در نقاط مختلف کشور تأکید شد. علی‌اصغر مونسان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی ... ادامه »
17
با اجرای اسکن لیزر و ایجاد داربست پله‌ای حفاظتی «نقش رستم» برای جهانی شدن آماده می‌شود
چکیده: مدیر پایگاه میراث جهانی تخت‌جمشید از اسکن لیزر و ایجاد داربست پله‌ای حفاظتی در محوطه تاریخی نقش رستم به‌دنبال عملیاتی شدن طرح‌های حفاظتی و مرمتی در آنجا و در راستای آماده‌سازی پرونده ثبت جهانی و الحاق نقش رستم به تخت‌جمشید خبر داد.  مسعود رضایی منفرد مدیر پایگاه میراث جهانی تخت‌جمشید  با اعلام این خبر... ادامه »
17
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از موزه ایران باستان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  از موزه ایران باستان بازدید کرد.  در این بازدید، جبرئیل نوکنده مدیر موزه ملی ایران، سیدمحمد بهشتی رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، فریدون بیگلری معاون فرهنگی موزه ملی و فیروزه سپیدنامه مدیر موزه ایران باستان، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان می... ادامه »
16
قره‌سید رومیانی تأکید کرد سازمان میراث‌فرهنگی به‌دنبال ایجاد ۱۴۰هزار شغل در سال
چکیده: معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه این سازمان توانسته از طریق برون‌سپاری و افزایش اختیارات استانی در راستای ایجاد ۱۴۰ هزار شغل در سال قدم بردارد، گفت: «به زودی نتایج این اقدامات علنی خواهد شد.» میرهادی قره‌سید رومیانی معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های س... ادامه »
14
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از محوطه باستانی استرک جوشقان
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به کاشان سفر کرده است، از محوطه باستانی استرک جوشقان بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور در این محوطه باستانی از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد و کاوشی را که در حال حاضر با ... ادامه »
14
برگزاری آیین قالی‌شویان مشهد اردهال در حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: آیین سنتی‌مذهبی قالی‌شویان مشهد اردهال با حضورعلی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. آیین سنتی‌مذهبی قالی‌شویان مشهد اردهال که در فهرست میراث ناملموس یونسکو ثبت جهانی شده است، بر اساس یک سنت دیرینه و هرسال در دومین جمعه مهرماه در مشهد اردهال و در حرم ا... ادامه »
صفحه 4 از 66ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها