Menu

میراث فرهنگی

17
سفیر ایتالیا : به همکاری با ایران در حوزه باستان‌شناسی افتخار می‌کنیم
چکیده: مائرو کانچاتوری سفیر ایتالیا در ایران تصریح کرد :فراخوانده شدن ایتالیا از سوی ایران برای اجرای پروژه مرمت ، حفاظت و نگهداری آثار تاریخی باعث افتخار کشور ایتالیا است.  او که  "سه شنبه  " 16 آذر در نشست "مروری بر سه سال همکاری مشترک هیأت ایران –ایتالیا در زمینه مطالعه و حفاظت از محوطه میراث جهانی پاسارگاد "سخن می گفت افزود :آنچه... ادامه »
16
احمدی پور: قول می‌دهم از ایده‌های مثبت دانشجویان در برنامه‌ریزی‌های سازمان استفاده کنم
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان با اشاره به اهمیت و جایگاه دانشجویان و ضرورت توجه به ایده ها و خلاقیتهای آنان گفت: استفاده از ایده های دانشجویان در سیستم اداری توسط مدیران می تواند آنها را به سمت توسعه پایدار سوق دهد. مراسم گرامیداشت روز دانشجو همزمان با فرارسیدن روز 16 آذر ماه با حضور دکتر زهرا احمدی پور، جمعی از مدیران و معاونین این سازمان و اسات... ادامه »
16
همکاری های فرهنگی با هند اولویت ایران پسابرجام است
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سفیر هند گفت: در شرایط ایران پسا برجام، همکاری های فرهنگی با کشورهند اولویت همکاری های ما است. دکتر "زهرا احمدی پور" در دیدار با "سائوراب کومار" سفیر هند در ایران با اشاره به اشتراکات فرهنگی دو کشور گفت: اشتراکات فرهنگی بین ایران و هند فصل مناسبی برای همکاری های دو کشور ... ادامه »
15
بازدید معاون رئیس‌جمهور و خبرنگاران از قرآن‌های کوفی موزه ملی ایران/ هیچ آسیبی به قرآن‌های کوفی وارد نشده است
چکیده: در حاشیه مراسم جشن ملی تولید صنایع دستی که در موزه ملی ایران برگزار شد، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به همراه خبرنگاران رسانه‌های مختلف از قرآن‌های کوفی موزه دوران اسلامی بازدید کردند. دکتر زهرا احمدی پور صبح پنج شنبه 15 آذر پس از حضور در جشن ملی تولید صنایع دستی در سالن اجتماعات موزه دوران اسلامی موز... ادامه »
15
 رئیس سازمان میراث فرهنگی در نامه‌ای به استاندار مازندران خواستار شد / ضرورت توجه به حریم اثر «چشمه استخر پشت»
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نامه ای به استاندار مازندران بر ضرورت توجه به عرصه حریم حفاظتی اثر طبیعی "چشمه استخر پشت" در این استان تاکید کرد.  دکتر زهرا احمدی پور در نامه خود به ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران خواستار توجه به عرصه و حریم حفاظتی این اثر طبیعی شد.  وی در نامه خود به استاندار ماز... ادامه »
14
طالبیان در نخستین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی در ایلام/ هدف شناخت ارزش‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان‌ها است
چکیده: معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نخستین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی که یک شنبه 14 آذر در ایلام برگزار شد به اهمیت کنگره های استانی و ملی تاریخ معماری و شهرسازی اشاره کرد و افزود: برگزاری این کنگره ها باعث شناخت ارزشهای فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان ها و کشور می شود و لازم است که کنگره تاریخ معماری و شهرسازی در ... ادامه »
13
دکتر احمدی پور در مراسم معارفه رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی: اولویت سرعت در اطلاع رسانی و تعامل با رسانه ها باشد
چکیده: مراسم معارفه رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عصرشنبه 13 آذر با حضور دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد. در این مراسم که تعدادی از مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و هم چنین کارکنان مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی نیز حضور داشتن... ادامه »
13
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی منصوب شد
چکیده: رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی از سوی دکتر زهرا احمدی پور منصوب شد.  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی "پوریا سوری" را به سمت رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد. در بخشی از حکم دکتر احمدی پور ضم... ادامه »
12
تقدیر معاون رییس جمهور از امین اموال استان همدان
چکیده: معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از محمدنقی سیدی تبار ، امین اموال اشیاء تاریخی در استان همدان تقدیر کرد.  دکتر زهرا احمدی پور روز پنج شنبه۱۱ آذر ماه در جلسه خود با سمن های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از محمدنقی سیدی تبار امین اموال باسابقه اشیاء تاریخی در استان همدان تقدیر کرد. معاون رییس ... ادامه »
11
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تپه باستانی هگمتانه بازدید کرد
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عصر پنج شنبه از تپه باستانی هگمتانه و محوطه های پیرامون آن بازدید کرد. بدکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از محوطه باستانی هگمتانه که وسعت آن 35 هکتار است بازدید کرد. محمد رحیم رنجبران مدیر پایگاه تپه هگمتانه در جریان بازدید م... ادامه »
صفحه 44 از 73ابتدا   قبلی   39  40  41  42  43  [44]  45  46  47  48  بعدی   انتها