Menu

میراث فرهنگی

26
استاد محمد‌‌حسن محب‌علی اسوه اخلاق حرفه‌ای است
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «استاد محمد‌حسن محب‌علی، که عمر خود را در راه میراث‌فرهنگی و صیانت از فرهنگ و تاریخ و تمدن این سرزمین صرف کرده است، درحقیقت اسوه اخلاق حرفه‌ای است.» محمد‌حسن طالبیان با بیان این مطلب در مراسم «نکوداشت پنج دهه خدمت و فعالیت ا... ادامه »
23
پیشنهاد ایتالیایی‌ها برای مرمت رایگان عمارت مسعودیه
چکیده: مدیر یک شرکت ایتالیایی، امروز 23 بهمن‌ماه، در دیدار با مدیرعامل صندوق احیا اعلام کرد: «اگر پروژه احیا کاروانسراهای مسیر گرمسار-اصفهان کلید بخورد، شرکت ال.ای.جنسیس آمادگی دارد مرمت مسعودیه را به‌صورت رایگان انجام دهد.» مدیرعامل شرکت ایتالیایی ال.ای.جنسیس در این دیدار گفت: «شرکت ما قصد دارد تعدادی از کاروانسراهای مس... ادامه »
23
خشت‌خشت بناهای تاریخی انتقال‌دهنده تاریخ شکوهمند ایران است
چکیده: امام‌جمعه شهرستان اسفراین در خراسان شمالی، هم‌زمان با یوم‌الله 22 بهمن، در دیدار با سمیع‌الله حسینی‌مکارم معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به نقش این سازمان در معرفی سابقه تمدنی ایران گفت: «خشت‌خشت آثار و بناهای تاریخی انتقال‌دهنده تاریخ شکوهمند ایران است.»... ادامه »
21
حفاظت از بناهای تاریخی جاجرم در اولویت قرار می‌گیرد
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کشور به‌مناسبت سالروز انقلاب اسلامی از مهم‌ترین بناها و محوطه‌های تاریخی شهرستان جاجرم بازدید کرد. در سفر مسئولان ارشد این سازمان به خراسان شمالی، صبح امروز (21 بهمن‌ماه)، معاون میراث‌فرهنگی کشور از مهم‌ترین آثار و بناهای شهرستان جاجرم بازدید کرد. محمدحسن طالبیان، معاون میراث‌فرهنگی کشور... ادامه »
21
معاون رئیس‌جمهوری از عمارت مفخم در بجنورد وخانه صنایع‌دستی در مجموعه فرهنگی‌تاریخی جاجرمی بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، صبح امروز 21 بهمن، از عمارت مفخم متعلق به سردار مفخم که در دوره ناصرالدین‌شاه تأسیس شده است بازدید کرد. زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری، با حضور در عمارت مفخم و بازدید از آن، از موزه باستان‌شناسی و موزه مردم‌شناسی استان خراسان شمالی نیز که اک... ادامه »
20
دعوت معاون رئیس‌جمهوری از اقشار مختلف برای شرکت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در آستانه فرارسیدن 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب‌اسلامی از همه آحاد مردم و اقشار مختلف برای شرکت در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت به‌عمل آورد. زهرا احمدی‌پور در حاشیه سفر به استان خراسان شمالی و شرکت در مراسم ویژه جشن دهه فجر انقلاب اسلامی، در گف... ادامه »
20
معاون رئیس‌جمهوری وارد شهر بجنورد شد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز 20 بهمن وارد شهر بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی، شد. زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، دقایقی پیش وارد شهر بجنورد شد و در بدو ورود به‌طور رسمی مورداستقبال استاندار و مدیرکل میراث‌فره... ادامه »
20
معاون رئیس‌جمهوری وارد استان خراسان شمالی شد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عصر امروز 20 بهمن وارد استان خراسان شمالی شد. احمدی‌پور در بدو ورود به استان خراسان شمالی، در شهرستان فاروج مورد استقبال مدیرکل میراث‌فرهنگی استان و مسئولان محلی قرار گرفت. رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سپس راهی بجنورد مرکز استان می... ادامه »
20
184 اثر تاریخی کشور به‌ثبت رسید
چکیده: 184 اثر مکشوفه از محوطه‌ها و تپه‌های باستانی و همچنین آثار موجود در موزه‌ها در کمیته ثبت ملی آثار منقول بررسی شدند و به‌تأیید کارشناسان رسیدند. کمیته ثبت ملی آثار منقول با حضور کارشناسان و متخصصان حوزه ثبت، موزه ملی و اداره‌کل موزه‌ها و همچنین کارشناسان استان‌ها برگزار شد. در این جلسه بیش از 200 پرونده آثار منق... ادامه »
20
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی امروز به خراسان شمالی سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور به‌همراه معاونان این سازمان در سفری دو روزه عصر امروز 20 بهمن‌ماه به استان خراسان شمالی، خطه گنجینه فرهنگ‌ها و معرفت‌ها سفر می‌کند. زهرا احمدی‌پور به‌همراه معاونان و مدیران سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری د... ادامه »
صفحه 6 از 44اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین