Menu

میراث فرهنگی

09
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی: نوروز 96 عرصه حضور متفاوت سمن‌هاست
چکیده: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با اشاره به حضور چشم‌گیر سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها) در برگزاری رویداد نوروزگاه در نوروز متفاوت 96، گفت: «نوروز امسال عرصه حضور متفاوت سمن‌هاست.» سمیع‌الله حسینی‌مکارم معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گ... ادامه »
08
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از تکیه معاون‌الملک
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان کرمانشاه، از محوطه تاریخی‌مذهبی تکیه معاون‌الملک بازدید کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری، در این بازدید از نقاط مختلف این مجموعه تاریخی‌مذهبی شامل زینبیه، عباسیه،... ادامه »
08
احمدی‌پور: ایران همواره به هویت تاریخی کرمانشاه ارج نهاده است
چکیده: زهرا احمدی‌پور، در ادامه سفر یک‌روزه‌اش به استان کرمانشاه، از محوطه تاریخی طاق‌بستان بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت: «ایران همواره به هویت تاریخی کرمانشاه ارج نهاده است.» هرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، که  به استان کرمانشاه سفر کرده اس... ادامه »
08
معاون میراث‌فرهنگی کشور: امید است مرمت 900 اثر تاریخی با مشارکت مردم در سال جدید صورت بگیرد
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کشور گفت: «با هدف تحقق رویکرد مشارکتی در مرمت بناهای تاریخی همکاری خوبی میان سمن‌ها صورت گرفته و براساس این رویکرد، پارسال 600 پروژه با مشارکت مردم و مالکان خصوصی مرمت شد که امید است امسال این تعداد به 900 بنای تاریخی که در حوزه ثبت‌ملی ورود پیدا کرده‌اند برسد.» محمدحسن طالبیان، معاون ... ادامه »
07
احمدی‌پور با اتوبوس گردشگری تهران وارد کاخ نیاوران شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در هفتمین روز از بهار 96 با اتوبوس گردشگری تهران، که از کاخ سعدآباد حرکت کرده بود، وارد مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هفتم فروردین، پس از بازدید از مجموعه سعدآباد، با اتوبوس گردشگری به‌سمت مجموعه فرهنگی&z... ادامه »
06
طالبیان: نوروز مصداق بارز میراث صلح و دوستی و اعتدال و امید است
چکیده: جشن جهانی نوروز با حضور معاون‌اول رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در کاخ گلستان آغاز شد. جشن جهانی نوروز با پیام «میراث صلح و دوستی، پیوند فرهنگ و طبیعت» با حضور اسحاق جهانگیری معاون‌اول رئیس‌جمهوری، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع... ادامه »
06
احمدی‌پور: نوروز، بهترین مکانیزم برای تحکیم هم‌گرایی بین اقوام و ملل جهان است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت:‌ «نوروز بهترین مکانیزم برای تحکیم و تقویت هم‌گرایی بین اقوام کشورهای مختلف است.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در مراسم جشن جهانی نوروز که با حضور اسحاق جهانگیری معاون&zwnj... ادامه »
05
طالبیان: کاخ‌موزه‌ها انتظارات سازمان میراث‌فرهنگی را در نوروز برآورده کرده‌اند
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  از مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران بازدید کرد. محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی کشور، در بازدید از این مجموعه گفت: «تمام مجموعه‌ها اعم از نیاوران، گلستان، سعدآباد و موزه ملی فضای متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته دارند.» او گفت: «ف... ادامه »
03
زهرا احمدی‌پور از خانه تاریخی افتخارالاسلام طباطبایی و موزه تاریخی بروجرد بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور امروز در ادامه سفر خود به بروجرد، دومین شهر پرجمعیت لرستان، از خانه تاریخی افتخارالاسلام طباطبایی در شهرستان بروجرد بازدید کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه سفر خود به شهرستان بروجرد از خانه تاریخی افتخارالاسلام طباطبایی که در اواسط دوره قاجار بنا... ادامه »
02
جهانگیری: اقدامات نوروزی سازمان ميراث‌فرهنگی در سراسر كشور قابل تقدير است
چکیده: معاون‌اول رئيس‌جمهوری با بيان اين كه اقدامات نوروزی سازمان ميراث‌فرهنگی، صنايع‌دستی و گردشگری در سراسر كشور قابل تقدير است، گفت: «سطح خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی در استان كرمان نيز مطلوب است و بايد اين روند تا پايان ايام تعطيلات ادامه يابد.»  اسحاق جهانگیری در حاشیه بازدید از پايگاه‌های اطلاع... ادامه »
صفحه 7 از 51اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین