Menu

میراث فرهنگی

14
بازدید معاون رییس جمهوری از مسجد جامع قدیم گناباد و روستای تاریخی ریاب
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مسجد جامع قدیم گناباد بازدید کرد. دکتر زهرا احمدی‌پور پس از بازدید از قنات قصبه و رونمایی از لوح ثبت جهانی این اثر، با حضور در مسجد جامع قدیم گناباد از این مسجد تاریخی بازدید کرد. مسجد جامع قدیم گناباد، بنای تاریخی است که قدمت آن به سال 608 هجری قمری بازمی&... ادامه »
14
لوح ثبت جهانی قنات قصبه گناباد رونمایی شد
چکیده: لوح ثبت جهانی قنات قصبه گناباد در مراسمی با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در محل قنات قصبه گناباد رونمایی شد.   قنات قصبه گناباد به عنوان عمیق‌ترین قنات جهان که سابقه آن به دوره هخامنشیان بازمی‌گردد در قالب پرونده زنجیره‌ای قنات‌های ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو... ادامه »
14
ادای احترام معاون رئیس‌جمهوری به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی گناباد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به شهرستان گناباد در سومین روز از دهه مبارک فجر به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی در این شهرستان ادای احترام کرد. دکتر زهرا احمدی‌پور که به منظور شرکت در مراسم جشن ثبت جهانی قناب قصبه با همراهی محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی به گناباد سفر کرد... ادامه »
14
بازدید رئیس سازمان‌میراث فرهنگی از نمایشگاه 14 قرن هنر و تمدن اسلامی
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از نمایشگاه 14 قرن هنر و تمدن اسلامی در موزه بزرگ خراسان بازدید کرد. دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری، که به‌منظور شرکت در مراسم جشن ثبت جهانی قنات قصبه به استان خراسان رضوی سفر کرده است، بعد از پایان نشست با بانوان کارآفرین این استان، در محل موزه بزرگ خراسان ا... ادامه »
13
معاون رئیس جمهوری وارد مشهد مقدس مقصد شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دقایقی پیش وارد فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد مقدس شد. زهرا احمدی‌پور در بدو ورود به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد مورد استقبال مدیران و مسئولان محلی استان خراسان رضوی قرار گرفت. زیارت از بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)، بازدید از موزه برزگ خراسان، نشست با زنان کارآفرین و افتتاح... ادامه »
13
به‌مناسبت دهه فجر و در موزه ملی ایران؛دستاوردهای دیپلماسی فرهنگی» برپا می‌شود
چکیده: مدیر موزه ملی ایران گفت: «نمایشگاه مجموعه‌های استردادی اشیای فرهنگی، تاریخی: دستاوردهای دیپلماسی فرهنگی به‌مناسبت دهه مبارک فجر در موزه ملی ایران برپا می‌شود.» جبرئیل نوکنده افزود: «در این نمایشگاه دستاورد تلاش و کوشش خستگی‌ناپذیر میراث‌بانان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و دول... ادامه »
13
چکیده: جلسه بررسی برنامه سامان‌دهی حریم باغ فین در شورای تخصصی امور پایگاه‌ها با حضور معاون میراث فرهنگی، معاون شهردار کاشان و جمعی از اعضای شورای راهبردی باغ ایرانی در معاونت میراث‌فرهنگی برگزار شد. محمد حسن طالبیان، معاون میراث‌فرهنگی، با تأکید بر حفظ اصالت و یکپارچگی حریم باغ فین گفت: «براساس تفاهم‌نامه بین امور پایگاه&... ادامه »
13
سازمان جهانی یونسکو برگزار می‌کند؛مسابقه آموزش برای توسعه پایدار
چکیده: سازمان جهانی یونسکو مسابقه‌ای با عنوان «آموزش برای توسعه پایدار» برگزار می‌کند و به سه نفر از شرکت‌کنندگان که پروژه‌ای با موضوع آموزش برای توسعه پایدار ارائه دهند 50هزار دلار جایزه اختصاص می‌دهد. این برنامه براساس چارچوب برنامه عملی جهانی (GAP) در راستای هدف‌مندی آموزش برای توسعه پایدار (ESD) سال 2017... ادامه »
12
نخستین جلسه چارچوب کمک توسعه‌ای ملل متحد با مدیران سازمان میراث فرهنگی برگزار شد
چکیده: نخستین جلسه چارچوب کمک توسعه‌ای ملل متحد – آندف (UNDAF) با حضور معاونان سازمان میراث‌فرهنگی، کارشناسان سازمان‌های تخصصی بین‌المللی وزارت امورخارجه، نماینده UNDP و نماینده دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران در دفتر معاونت میراث فرهنگی کشور برگزار شد. ین نشست تخصصی به منظور آشنایی با سند آندف که میان دولت جمهوری اسلامی... ادامه »
12
دکتر احمدی‌پور: رسالت ما حفظ و صیانت از آثار انقلاب اسلامی است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت حفظ، صیانت و احیاء آثار و ارزش‌های تاریخی متعلق به انقلاب اسلامی گفت: «رسالت ما در سازمان میراث فرهنگی حفاظت و صیانت از آثار انقلاب اسلامی است.» دکتر زهرا احمدی‌پور در مراسم گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن و آغ... ادامه »
صفحه 8 از 44اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین