Menu

میراث فرهنگی

25
سرود «ای ایران» ثبت‌ملی شد
چکیده: سرود «ای ایران»، هم‌زمان با روز بزرگداشت فردوسی، ثبت‌ملی شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جریان بازدید از خبرگزاری ایسنا، گفت: «این سرود با شماره ۱۳۹۵ در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.» تصنیف «ای ایران، ای مرز پرگهر» ... ادامه »
25
تفاهم سه دستگاه اجرایی برای بازگشایی مجدد موزه استاد علی‌اکبر صنعتی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تهران پس از نشستی با مدیران هلال‌احمر این استان و سازمان زیباسازی شهرداری تهران، اعلام کرد: «در این نشست مقرر شد تا موزه استاد صنعتی، پس از اتمام مراحل واگذاری برای بازگشایی با کاربری موزه‌ای، فردا تحویل هلال‌احمر شود.»  رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان، با بیان ای... ادامه »
24
طالبیان در مراسم تجلیل از مهدی مجابی: دستگاه‌هایی که در مقابل میراث‌فرهنگی ایستادگی می‌کردند با ما همراه شده‌اند
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان اینکه میراث‌فرهنگی به مطالبه عمومی تبدیل شده است گفت: «دستگاه‌هایی که در گذشته مقابل میراث‌فرهنگی ایستادگی می‌کردند اکنون با ما همراه شده‌اند.» محمد‌حسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع&zw... ادامه »
23
تکالیف اولویت‌دار سال 96 سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ابلاغ شد
چکیده: رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تکالیف و پروژه‌های اولویت‌دار سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری «مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی» برای اجرا در سال 1396 را ابلاغ کرد.  متن کامل ابلاغیه اسحاق جهانگیری معاون‌اول رئیس‌جمهوری و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، که امروز 23 اردیبهش... ادامه »
22
دستور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی برای رسیدگی و سامان‌دهی به منطقه تاریخی قدمگاه در آذرشهر
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بازدید از منطقه تاریخی قدمگاه در شهرستان آذرشهر خواستار رسیدگی و سامان‌دهی به این منطقه تاریخی شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دومین روز از سفر خود به آذربایجان‌شرقی، از محوطه تاریخی قدمگاه در شهرست... ادامه »
22
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از غارِ تازه‌کشف‌شده ینگجه
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دومین روز از سفر به آذربایجان‌شرقی، با حضور در آذرشهر، از غار ینگجه این شهرستان (سکونتگاه تازه‌کشف‌شده) بازدید کرد و با این غار تاریخی آشنا شد. در این بازدید که جمعی از مسئولان و کارشناسان میراث‌فرهنگی و مسئولان محلی آذرشهر نیز حضور داشتند، جواد یاسمی‌فر، از فعالا... ادامه »
21
استاندار آذربایجان‌شرقی: پیگیری‌های احمدی‌پور باعث تسریع در تشکیل ستاد ملی رویداد تبریز 2018 شد
چکیده: استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: «پیگیری‌های خانم احمدی‌پور به‌عنوان معاون رئیس‌جمهوری باعث تسریع در موافقت دولت برای تشکیل رویداد ”تبریز 2018“ شد.» اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان‌شرقی، در پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری «تبریز 2018» که با حضور زهرا احمدی‌پور... ادامه »
21
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با سمن‌های استان زنجان مطرح شد چاقوی زنجان آلت قتاله نیست، چاقوی مهربانی است/ مسیر ثبت جهانی بازار تاریخی زنجان هموار شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نشستی که در سالن اجتماعات پارک بانوان شهر زنجان برگزار شد، با سمن‌های استان زنجان دیدار کرد. یحیی رحمتی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان، در این نشست، گفت: «رویکرد خوب احمدی‌پور در ارتباط و تعامل... ادامه »
20
به‌همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ربّنای شجریان ثبت ‌ملی شد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، لوح ثبت‌ ملی دعای مشهور به «ربّنا» با اجرای استاد محمدرضا شجریان را به همایون شجریان، فرزند این هنرمند، اهدا کرد.  در نشستی که با حضور همایون شجریان، سهراب و تهمورث پورناظری در محل دفتر ریاست سازمان میراث‌ف... ادامه »
18
عضو فراکسیون گردشگری مجلس: میراث‌فرهنگی برای مالکیت سعدآباد و نیاوران محکم و قوی عمل کند
چکیده: عضو فراکسیون گردشگری مجلس برای اصلاح قوانین در حوزه میراث‌فرهنگی کشور اعلام آمادگی کرد و گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی باید با قدرت برای مالکیت مجموعه سعدآباد و نیاوران اقدام کند.»  پروانه مافی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی، با اشاره به لزوم حفاظت و نگه&zwn... ادامه »
صفحه 8 از 56ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها