Menu

صنایع دستی

07
درخشش دانشجویان مؤسسه آموزش‌عالی سازمان در المپیاد کشوری فرش
چکیده: یک مقام اولی و دو مقام دومی حاصل تلاش دانشجویان مراکز آموزش تحت‌پوشش مؤسسه آموزش‌عالی سازمان در یازدهمین المپیاد کشوری فرش دست‌بافت بود. پنجشنبه 5 اسفند در یازدهمین المپیاد فرش دست‌بافت کشور که با حضور 20 استان در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس برگزار شد، دانشجویان مراکز آموزش تحت‌پوشش مؤسسه آم... ادامه »
07
رابطه بین سازمان میراث‌فرهنگی و سمن‌ها یک‌طرفه نیست/ تعریف نشانه جدید برای کلاس‌دهی به هتل‌های سنتی
چکیده: اعضای انجمن بانوان فعال صنایع‌دستی و گردشگری صبح امروز 7 اسفند با زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیدار کردند. احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و معاون رئیس جمهوری در این دیدار گفت: «از آنجایی که در آستانه نوروز بحث نوروز متفاوت 96 را پیش رو داریم، در س... ادامه »
06
مرکز تخصصی نساجی سنتی در شهر یزد افتتاح شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، امروز جمعه 6 اسفند، در دومین روز از سفر خود به استان یزد، در مراسمی مرکز تخصصی نساجی سنتی را افتتاح کرد. این مرکز تخصصی با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در خانه تاریخی باقی، از مجموعه خانه‌های تاریخی حیران واقع در بافت تاریخی شهر ی... ادامه »
05
پرونده «میبد، شهر جهانی زیلو» در دست تهیه است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در اولین روز از سفر دوروزه خود به استان یزد در مصاحبه‌ای اعلام کرد: «پرونده میبد، به‌عنوان شهر جهانی زیلو، به‌زودی تهیه می‌شود.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز امروز پنجشنبه 5 اسفند، با اعلام این خبر در حاشیه ب... ادامه »
03
بازدید معاون رئیس‌جمهوری از نمایشگاه صنایع‌دستی سمنان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از نمایشگاه صنایع‌دستی در استانداری سمنان بازدید کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز سه‌شنبه 3 اسفند، در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان سمنان، از این نمایشگاه صنایع‌دستی ــ که از ایام دهه ... ادامه »
03
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه دائمی و مرکز آفرینش‌های هنری درحال ساخت سمنان
چکیده: زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از نمایشگاه دائمی و مرکز آفرینش‌های هنری صنایع‌دستی درحال ساخت سمنان بازدید کرد. این نمایشگاه دائمی و مرکز آفرینش‌های هنری صنایع‌دستی که ازجمله طرح‌های اقتصاد مقاومتی است، تاکنون 28‌درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتبار آن از اعتبارات ملی و استا... ادامه »
02
تعداد بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی تا پایان دولت یازدهم به 50 بازارچه می‌رسد
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی در استان‌های مختلف گفت: «براساس برنامه‌ریزی‌ها، با توجه به نقش و اهمیت این بازارچه‌ها، تعداد بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی تا پایان دولت یازدهم به 50 بازارچه افزایش می‌یابد.»... ادامه »
02
سازمان میراث‌فرهنگی میزبان نمايشگاه گروهی آثار معرق چوب
چکیده: نمایشگاه گروهی از آثار منتخب استاد مهران امیر اینانلو و شاگردان، از 30 بهمن تا 4 اسفند، در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ساعت 9 صبح تا 16 عصر درحال برگزاری است. مهران امیر اینانلو هنرمند پیشکسوت معرق چوب، امروز دوشنبه 2 اسفند، در معرفی این رشته از صنایع‌دستی گفت: «در بین شاخه‌های متعدد هنر... ادامه »
01
حمایت از هنر «فرش‌بافی» با برپایی نمایشگاه‌های صنایع‌دستی
چکیده: تولیدکنندگان فرش دست‌باف برپایی نمایشگاه ملی صنایع‌دستی را راهی برای حمایت از فرش دست‌باف ایرانی می‌دانند. گروهی از تولیدکنندگان فرش دست‌بافت با حضور در این نمایشگاه به معرفی محصولات، دریافت سفارش‌ها و فروش تولیدات خود پرداخته‌اند. مشکات، یکی از تولیدکنندگان فرش دست‌باف که در بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی... ادامه »
01
بسترسازی مطلوب برای حمایت از صنایع‌دستی به‌عنوان نمادی از اقتصاد مقاومتی
چکیده: زمینه‌های گسترش همکاری‌ها بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود بررسی شد. این نشست با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، بهمن ... ادامه »
صفحه 10 از 32ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها