Menu

صنایع دستی

02
صادرات صنایع‌دستی کشور 59 درصد افزایش‌یافته است
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: صادرات صنایع‌دستی کشور نسبت به سه سال گذشته حدود 59 درصد افزایش‌یافته است.  بهمن نامور مطلق در سمنان با اشاره به افزایش 36 درصدی میزان صادرات صنایع‌دستی در سال 93 نسبت به سال 92، افزود: سال گذشته حدود 13 درصد به رشد سال 93 و امسال نیز ... ادامه »
30
ایران بازار صنایع دستی خود را در فضای مناسب پس از برجام بازمی‌یابد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه دولت یازدهم در سال 92 در دو بخش داخلی و خارجی با مشکلاتی روبه‌رو بود گفت: مهم‌ترین مشکل خارجی دولت پروژه بزرگ ایران‌هراسی بود که دولت یازدهم با استفاده از سیاست گفت‌و‌گو و تعامل این مشکل را حل کرد.   دکتر زهرا احمدی‌پور که به ... ادامه »
30
طرح برگزاري «نمایشگاه صنایع دستی در مدارس» آغاز شد
چکیده: طرح برگزاري «نمایشگاه صنایع دستی در مدارس» صبح امروز در مدرسه پسرانه پيوند آغاز شد.  این طرح به‌منظور فرهنگ‌سازی و گسترش و توسعه صنایع‌دستی کشور، برای نخستین بار در کشور اجرا می‌شود. نمایشگاه صنایع‌دستی در مدرسه پیوند با 13 غرفه و عرضه آثار هنرمندان رشته‌های مختلف صنایع‌دستی، برپا شده است... ادامه »
29
فروش تولیدات صنایع دستی از دغدغه‌های معاونت صنایع دستی است
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور روز گذشته از نمایشگاه معماری خانه مدرن و دکوراسیون داخلی (میدکس) بازدید کرد. بهمن نامور مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی از نمایشگاه معماری خانه مدرن و دکوراسیون داخلی (میدکس) و غرفه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بازدید کرد و گفت: «برگز... ادامه »
29
نخستین نمایشگاه صنایع‌دستی مدارس برپا می‌شود
چکیده: مدیرکل صادرات صنایع‌دستی گفت: «اولین نمایشگاه صنایع‌دستی مدارس، پنجشنبه و جمعه این هفته در مدرسه پیوند تهران برپا می‌شود.»  پویا محمودیان، مدیرکل صادرات صنایع‌دستی، افزود: «طرح راه‌اندازی نمایشگاه صنایع‌دستی در مدارس به‌منظور فرهنگ‌سازی و گسترش و توسعه صنایع‌دستی کشور، برای نخستی... ادامه »
29
 در دومین نشست توسعه صنایع‌دستی اردستان و زواره مصوب شد/ ثبت دقیق همه کارگاه‌ها و شاغلان صنایع‌دستی
چکیده: دومین نشست توسعه صنایع‌دستی اردستان و زواره با حضور بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی، سیدصادق طباطبایی‌نژاد نماینده مردم اردستان در مجلس، علیرضا غیور فرماندار اردستان، فریدون اللهیاری مدیرکل میراث استان اصفهان، عزیزی مدیرکل پایگاه‌های میراث‌فرهنگی برگزار شد. این نشست پیرو جلسه پیشین سفر نامور‌مطلق... ادامه »
26
هنرمندان پیشکسوت صنایع‌دستی حمایت می‌شوند
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش هنرمندان صنایع‌دستی پیشکسوت از برنامه‌های حمایتی این معاونت از هنرمندان پیشکسوت صنایع‌دستی خبر داد. بهمن نامور مطلق بابیان اینکه هنرمندان پیشکسوت بزرگ‌ترین سرمایه‌های ما هستند گفت: در هیچ حوزه‌ای به&zwnj... ادامه »
24
نگاه سازمان میراث فرهنگی به صنایع دستی حمايتى است
چکیده:  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سمن‌های استان خوزستان تاکید کرد که سمن‌ها با احصای تکالیف می‌توانند به دستگاه‌های دولتی کمک کنند.   دکتر زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سمن‌های استان خوزستان با اشاره به اهميت حضو... ادامه »
20
احمدی پور:تشکل‌های صنایع دستی ظرفیت پنهان غیردولتی هستند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان اینکه صنایع‌دستی نگاه مثبت دولت را به همراه دارد گفت: تمركز اقتصاد مقاومتي روي صنايع كوچك ازجمله صنايع دستي است. دکتر زهرا احمدی‌پور بابیان این مطلب در جلسه شورای تشکل‌های صنایع‌دستی که در محل این سازمان برگزار شد افزود: باید در استان‌های ... ادامه »
20
۶۵۰۰ غرفه صنایع‌دستی در نوروز برپا می‌شود
چکیده: نشست هم‌اندیشی دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با معاونان و مدیران کل ستادی این سازمان در حالی برگزار شد که موضوع برگزاری نوروز متفاوت ۹۶ در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت. در این نشست که در سالن فجر سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد، موضوعاتی مانند برنام... ادامه »
صفحه 10 از 27اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین