Menu

صنایع دستی

18
نمایشگاه و فروشگاه صنایع‌دستی در موزه سمنان برپا شد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سمنان گفت: «به‌مناسبت گرامیداشت دهه فجر، نمایشگاه و فروشگاه صنایع‌دستی شهرستان سمنان در محل موزه گرمابه پهنه برپا شده است.» حمیدرضا دوست‌محمدی افزود: «در این نمایشگاه بیش از 100 اثر از هفت هنرمند شهرستان سمنان در رشته‌های سفال، دست‌ساخته&zwnj... ادامه »
16
حمایت مسئولان از صنایع دستی افزایش یافته است
چکیده: دومین نمایشگاه صنایع‌دستی و مدارس از ۱۴ تا ۱۵ بهمن به مدت دو روز از ساعت ۱۰ تا ۵ در مدرسه برهان شهرک غرب برگزار شد و باوجود بارش شدید برف مردم استقبال خوبی از این نمایشگاه داشتند. در این نمایشگاه، آثار صنایع‌دستی هشت هنرمند در هشت غرفه در رشته‌های نقاشی روی شیشه (محمد بنی جواد)، زیو... ادامه »
14
دومین نمایشگاه صنایع‌دستی و مدارس برپا شد
چکیده: در راستای اجرای طرح برگزاری نمایشگاه صنایع‌د‌ستی و مدارس، دومین نمایشگاه صنایع‌دستی امروز و فردا 14 و 15 بهمن در مدرسه برهان در حال برگزاری است. این طرح به‌منظور فرهنگ‌‌سازی و گسترش و توسعه صنایع‌دستی کشور، برای نخستین بار، در کشور اجرا می‌شود. این نمایشگاه با وجود بارش شدید برف در تهران با استقبال خو... ادامه »
14
معاون رییس جمهوری:بانوان مدیران عرصه پایداری فرهنگی هستند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نشست بانوان کارآفرین استان خراسان رضوی گفت: «بانوان مدیران عرصه پایداری فرهنگی هستند و با مدیریت صحیح خود می‌توانند فرصت‌های جدیدی را در حوزه‌های مختلف ازجمله حوزه گردشگری به‌وجود بیاورند.» دکتر زهرا احمدی‌پور که به استان ... ادامه »
13
با حضور معاون رئیس جمهوری صورت گرفت؛افتتاح نمایشگاه و فروشگاه دائمی گوهرسنگ‌ها در مشهد
چکیده: نمایشگاه و فروشگاه دائمی صنایع‌دستی گوهرسنگ‌ها با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مشهد افتتاح شد. این نمایشگاه که در موزه بزرگ خراسان واقع شده است دقایقی پیش با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس جمهوری، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی و جمعی از مدیران، مسئولان، هنرمندان صنایع‌دستی و بانوان ... ادامه »
13
تجلیل از 18 هنرمند در اولین جشنواره صنایع‌دستی فجر
چکیده: بعدظهر امروز در مراسم تجلیل از هنرمندان جشنواره صنایع‌دستی فجر که با حضور معاون رئیس جمهوری، معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی و مسئولان این حوزه برگزار شد از ۱۸ هنرمند صنایع‌دستی تقدیر به عمل آمد. در در مراسم تجلیل از هنرمندان صنایع‌دستی جشنواره صنایع‌دستی فجر از 18 هنرمند که 10 نفر از آنها موفق شدند در سال 2... ادامه »
13
جشنواره صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر در سال‌های بعد گسترش خواهد یافت
چکیده: مراسم تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر امروز 13 بهمن‌ماه با حضور زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، برگزار شد.  زهرا احمدی‌پور با اعلام این خبر که امروز موزه سنگ در مشهد افتتاح خواهد شد، گفت: «خوشحالم که دهه فجر را از ر... ادامه »
13
وجود حداقل یک بازارچه در هر شهر از برنامه‌های معاونت صنایع‌دستی است
چکیده: بهمن نامورمطلق گفت: «وجود حداقل یک بازارچه در هر شهر، ایجاد اشتغال و هویت‌بخشی به جامعه هنر از برنامه‌های معاونت صنایع‌دستی کشور است و باید برای رسیدن به آن تلاش کرد.» بهمن نامورمطلق عصر روز گذشته در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان صنایع‌دستی آذربایجان شرقی، با بیان اینکه تبریز در تمامی زمینه‌ها پیشگام و پ... ادامه »
13
دومین نمایشگاه صنایع‌دستی و مدارس فردا آغاز می‌شود
چکیده: در راستای اجرای طرح برگزاری «نمایشگاه صنایع‌د‌ستی و مدارس» دومین نمایشگاه صنایع‌دستی پنجشنبه 14 و جمعه 15 بهمن در مدرسه برهان برگزار می‌شود. این طرح به‌منظور فرهنگ‌سازی و گسترش و توسعه صنایع‌دستی کشور، برای نخستین بار، در کشور اجرا می‌شود. نمایشگاه صنایع‌دستی در مدرسه برهان شهرک غر... ادامه »
12
نشست معاون صنایع‌دستی تهران با 40 سرمایه‌گذار اتاق بازرگانی
چکیده: نخستین جلسه معاونت صنایع‌دستی با 40 سرمایه‌گذار اتاق بازرگانی برای توسعه و فروش محصولات هنرمندان استان تهران برگزار شد. در این نشست مباحثی درباره معرفی و آشنایی رشته‌های صنایع‌دستی، نحوه ورود سرمایه‌گذار، بسته‌بندی و نحوه صادرات مطرح شد. محمد انشایی معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صن... ادامه »
صفحه 10 از 29اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین