Menu

صنایع دستی

10
 برگزاری بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در تیر 96
چکیده: مدیران‌کل معاونت صنایع‌دستی کشور، در نشست خبری بهمن نامورمطلق، اقدامات و برنامه‌های حوزه‌های تخصصی خود را به‌تفکیک شرح دادند.  پویا محمودیان مدیرکل صادرات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی در این نشست گفت: «ما سال ۹۵ را با بازارچه‌های نوروزی و نمایشگاه‌های استانی و نمایشگاه عیدانه صنایع&... ادامه »
10
معاون صنایع‌دستی کشور: جای صنایع‌دستی در استودیوی مناظره‌های انتخاباتی خالی بود
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در یک نشست خبری  اقدامات معاونت صنایع‌دستی در سال 95 و برنامه‌های این معاونت برای سال 96 را تشریح کرد. بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی کشور، با اشاره به مناظره‌های انتخاباتی، گفت: «در دکوراسیون مناظره‌ دیروز جای... ادامه »
04
مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی کشور خبر داد حضور 18 هنرمند صنایع‌دستی از 7 استان در نمایشگاه فلورانس
چکیده: مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی و هنرهای‌سنتی گفت: «18 هنرمند ایرانی در هشتادویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی و هدایا در شهر فلورانس ایتالیا از 2 تا 11 اردیبهشت‌ماه سال جاری به‌مدت 10 روز به رقابت و هنرنمایی می‌پردازند.» هشتادویکمین دوره نمایشگاه بین‌المل... ادامه »
03
با حضور معاون رئیس‌جمهوری صورت گرفت، تقدیر از برگزیدگان نخستین مسابقه طراحی و خلاقیت در صنایع‌دستی
چکیده: مراسم اختتامیه «نخستین مسابقه طراحی و خلاقیت در صنایع‌دستی» با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی کشور و جمعی از هنرمندان و صاحب‌نظران این حوزه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.  هیئت داوران این مسابقه در این مراسم، با تقدیر از گروه هنری... ادامه »
03
معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی: خانه‌های دانش‌بنیان صنایع‌دستی راه‌اندازی می‌شو
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی گفت: «با یک طراحی خوب می‌توان کالا را به اثر و مصرف‌کننده را به مخاطب تبدیل کرد، ما به صنایع‌دستی یک طراحی خوب بدهکار بودیم و امروز با این برنامه دین خود را ادا کردیم.» بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی در مراسم اختتامیه مسابقه طراحی و خلاقیت... ادامه »
02
تعامل خوب احمدی‌پور با فعالان صنایع‌دستی امیدآفرین بوده است
چکیده: یکی از فعالان حوزه صنایع‌دستی اظهار کرد: تعامل خوب زهرا احمدی‌پور با هنرمندان فعال در عرصه صنایع‌دستی امید تازه‌ای در ما ایجاد کرده است. شاهرخ پوری، از فعالان حوزه صنایع‌دستی گفت: «از زمانی که دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، به این سازمان ... ادامه »
31
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از سرای مشیر شیراز بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از بازارچه دائمی صنایع‌دستی در سرای مشیر، واقع در بازار وکیل شهر شیراز که صنایع‌دستی اصیل و سنتی استان فارس را عرضه می‌کند، بازدید کرد. این بازارچه دائمی صنایع‌دستی شامل 13 باب مغازه را اداره‌کل میرا... ادامه »
28
معاون صنایع‌دستی کشور: شاخص‌های صنایع‌دستی در تمام استان‌های کشور روبه‌رشد است
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور در نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی گفت: «براساس شاخص‌هایی که داریم، معدل صنایع‌دستی روبه‌رشد است و برای مثال، در حوزه صادرات بیش از 60درصد رشد داشته‌ایم، درحالی‌که پیش از برجام با رشد منفی مواجه بودیم.»  بهمن نامورمطلق معاون صنایع... ادامه »
28
معاون صنایع‌دستی کشور: معدل صنایع‌دستی گیلان قابل‌اتکا و ممتاز است
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور روز گذشته اعلام کرد: «معدل صنایع‌دستی گیلان در سطح کشور قابل‌اتکا و ممتاز است.» بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی کشور در حاشیه برگزاری نشست علمی تخصصی صنایع‌دستی با محوریت بامبو و حصیر، با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، تلفیق علم و هنر را ضرورتی اجتناب‌ناپذیر در عصر حاضر... ادامه »
27
ابراز هم‌دردی معاون رئیس‌جمهوری با آسیب‌دیدگان حادثه سیل
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیامی با آسیب‌دیدگان سیل اخیر در استان‌های شمال‌غرب کشور ابراز هم‌دردی کرد. به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، متن این پیام به‌شرح زیر است:  «بسم الله الرحمن الرحیم وقوع حادثه سیل در مناطقی از اس... ادامه »
صفحه 10 از 36ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها