Menu

صنایع دستی

10
در نشستی با حضور بهمن نامورمطلق حضور صنایع‌دستی ایران در نمایشگاه بین‌المللی میلان بررسی شد
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ایتالیا نزدیک‌ترین صنایع‌دستی را در بین کشورهای اروپایی به ایران دارد و این نشان‌دهنده تأثیرگذاری شرق بر صنایع‎دستی و هنرهای سنتی اروپایی است.» بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی  با بیا... ادامه »
09
معاون صنایع‌دستی: باید از حداکثر توان برای رونق اقتصادی عودلاجان استفاده کرد
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بازدید از بازارچه عودلاجان گفت: «باید از حداکثر توان برای رونق اقتصادی استفاده کرد.» بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی  از بخش‌های مختلف بازارچه عودلاجان بازدید کرد و با تعدادی از کسبه و فعالان صنایع&zw... ادامه »
05
رفع ایرادات طرح حمایت از فعالان، هنرمندان و استادکاران صنایع‌دستی برای ارسال به شورای نگهبان
چکیده: مدیرکل دفتر حمایت از تولید صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در رایزنی و مشورت و برگزاری جلسات تخصصی با کمیسیون‌های مختلف مجلس شورای اسلامی، ایرادات شورای نگهبان به طرح حمایت از فعالان، هنرمندان و استادکاران صنایع‌دستی برطرف شده است.» فریدون میرزالو مدیرکل دفتر حمایت از تولید ... ادامه »
04
در دیدار معاون صنایع‌دستی با رئیس فراکسیون صنایع‌دستی و فرش مجلس مطرح شد رویکرد مجلس حمایت از صنایع‌دستی است
چکیده: نشست هم‌اندیشی معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با رئیس فراکسیون صنایع‌دستی و فرش مجلس شورای اسلامی، با هدف بررسی موضوعات مرتبط با  این حوزه و تقویت ارتباط مجلس و معاونت صنایع‌دستی برگزار شد. در این نشست  درباره مهم‌ترین موضوعات مرتبط با حوزه صنایع‌دستی از جم... ادامه »
03
سازمان میراث‌فرهنگی میزبان نمایشگاه دست‌دوخت‌های زنان بلوچ
چکیده: مدیرکل دفتر حمایت از صادرات و بازرگانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری نمایشگاهی با عنوان «دست‌دوخت‌های زنان بلوچ» در ساختمان مرکزی سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد. پویا محمودیان مدیرکل دفتر صادرات و بازرگانی سازمان میراث‌فرهنگی با اعلام این خبر افزود: «این نمایشگاه به همت گروه هورگل... ادامه »
29
شورای جهانی صنایع‌دستی از محصولات ایرانی حمایت کند/ ایران میزبان مراسم داوری مهر اصالت سال ۲۰۱۸
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی خواستار حمایت این شورا برای صادراتی شدن صنایع‌دستی ایران شد. علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با غدا هیجاوی، رئیس منطقه آسیا و... ادامه »
27
غدا هیجاوی: کلاش مریوان باید در سطح جهانی معرفی شود
چکیده: رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی گفت: «کلاش مریوان دارای ظرفیت‌های فراوانی است و این هنر زیبا باید در سطح جهانی و در نمایشگاه‌ها و بازارهای بین‌المللی به‌خوبی معرفی شود.» غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی در مراسم جشن ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش که ... ادامه »
27
نامور مطلق در مراسم جشن ثبت جهانی شهر مریوان: مریوان از بین هفت شهر دنیا موفق به ثبت شهر جهانی کلاش شد
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی صنایع‌دستی یک رویداد بزرگ است چرا که یک لقب بزرگ، یک لقب جهانی و یک نام تازه به مریوان اضافه می‌شود.»  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی در مراسم جشن ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش که در مر... ادامه »
27
مشاور معاونت صنایع‌دستی خبر داد ایجاد شهرک‌های صنایع‌دستی در شهرها و دهکده‌های جهانی ایران
چکیده: مشاور معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برنامه‌ریزی برای ایجاد شهرک صنایع‌دستی در شهرها و دهکده‌های جهانی صنایع‌دستی در ایران خبر داد. ویدا توحدی مشاور معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی  با اعلام این خبر افزود: «با توجه به اینکه ایران در حال حاضر رتبه اول شهر&... ادامه »
21
تشکیل فدراسیون سایت‌های تجارت الکترونیک صنایع‌دستی بررسی شد
چکیده: در جلسه‌ای با حضور مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، تشکیل فدراسیون سایت‌های تجارت الکترونیک صنایع‌دستی مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه که در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد، نمایندگان بخش خصوصی و مدیران تعدادی از فروشگاه‌های آنلاین و سایت‌های تجارت الکترو... ادامه »
صفحه 2 از 43ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها