Menu

صنایع دستی

26
نمایشگاهی از آثار منتخب هنرهای فلزی برگزار می‌شود
چکیده: به مناسبت پنجاه‌و‌پنجمین سالگرد ایجاد روابط دیپلماتیک میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره نمایشگاهی از آثار منتخب هنرهای فلزی ایران با حمایت سفارت جمهوری کره از 1 تا 4 آبان 96 در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران برپا می‌شود.  پویا محمودیان مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی در ارتباط با برگزاری این نمایشگاه گفت: «د... ادامه »
25
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در حاشیه افتتاح نمایشگاه «ارمنستان، ایران خاطره یک سرزمین» خبر داد بسته‌های گردشگری مشترک بین ایران و ارمنستان تدوین می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اشتراکات فرهنگی بین ایران و ارمنستان و ضروت توسعه گردشگری بین دو کشور گفت: «بسته‌های مشترک گردشگری بین ایران و ارمنستان تدوین می‌شود.»  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‎‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  د... ادامه »
21
 بازدید مونسان از مجموعه حافظیه و پروژه باغ‌موزه مشاهیر
چکیده: رئیس سازمان میراث‎‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه حافظیه و پروژه باغ موزه مشاهیر  در شیراز بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌‌دستی و گردشگری در سومین روز سفر خود به استان فارس از مجموعه‌های تاریخی شهر شیراز بازدید کرد. مونسان با حضور در مجموعه... ادامه »
21
 رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید از میراث جهانی پاسارگاد تأکید کرد تعریف تورهای گردشگری هدفمند در پاسارگاد/ ایجاد اقامتگاه‌ برای ماندگاری بیشتر گردشگران
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «باید برای معرفی بیشتر مجموعه میراث جهانی پاسارگاد تورهای گردشگری هدفمند تعریف شود.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در جریان بازدید از محوطه میراث جهانی پاسارگاد گفت: «معرفی ظرفیت‌های بسی... ادامه »
19
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد شیراز شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای حضور در مراسم بزرگداشت روز حافظ و بازدید از آثار تاریخی استان فارس، وارد شیراز شد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با استقبال شاپور رستمی، معاون زیارتی و گردشگری استاندار فارس، مصیب امیری م... ادامه »
19
در نامه‌های جداگانه از سوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی مراتب ثبت 2 اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار فارس ابلاغ شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دو نامه جداگانه به استاندار فارس مراتب ثبت دو اثر فرهنگی‌تاریخی در این استان را به او ابلاغ کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دو نامه جداگانه به اسماعیل تبادار استاندار فارس مراتب ثبت دو اثر فرهنگی‌تاریخی را در فهرست آثار ملی ا... ادامه »
17
بهمن نامور‌مطلق خبر داد سال 2018 سال محصولات چوبی در آسیا نام گرفت
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با پیشنهاد ایران در اجلاس اخیر در کویت، برای نام‌گذاری هریک از سال‌های میلادی به‌نام یک محصول صنایع‌دستی، سال 2018 در آسیا و اقیانوسیه به‌عنوان سال محصولات چوبی نام‌گذاری شد.» بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع&zw... ادامه »
16
نامورمطلق: صنایع‌دستی در کنار هویت‌بخشی، کودکان را خلاق می‌کند
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌مناسبت روز جهانی کودک گفت: «اهمیت و تأثیر صنایع‌دستی در خلاقیت و هویت‌بخشی کودکان امروز که آینده‌سازان فرادی کشورمان هستند، غیرقابل انکار است.»  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث... ادامه »
15
نامور‌مطلق تأکید کرد بازاریابی جهانی برای صنایع‌دستی ایرانی/ بخش خصوصی آماده رقابت شود
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «باید یک مؤسسه بین‌المللی تجارت الکترونیک به شورای جهانی صنایع‌دستی معرفی کنیم تا به معرفی و فروش آثاری که مهر اصالت دارند بپردازد.»  بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی  با اشاره به این‌که یکی از مشکلات اساسی در زمی... ادامه »
14
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید از نمایشگاه صنایع‌دستی در اقامتگاه راهب در کاشان: تأکید مقام معظم رهبری تولید و استفاده از پوشاک وطنی است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز جمعه در سفر به کاشان از اقامتگاه سنتی راهب یک و راهب دو بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌همراه محمد محب‌خدایی معاون گردشگری، محمد‌حسن طالبیان معاون میراث&zwn... ادامه »
صفحه 2 از 39ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها