Menu

صنایع دستی

22
چکیده: هشتمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و اولین نمایشگاه تخصصی نساجی سنتی در ادامه سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان یزد افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد ، مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم افتتاح هشتمین نمایشگاه سراسر... ادامه »
21
چکیده: نشست مشترک معاونت صنایع دستی وبخش خصوصی با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی، جهانگیری سفیر ایران در هلند و جمعی از هنرمندان، تجار و سرمایه گذاران حوزه صنایع دستی به منظور بررسی طرح راه اندازی مرکز فروش صنایع دستی ایران در هلند در سالن فجرسازمان برگزار شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و ... ادامه »
14
معاون صنایع‌دستی: حجم هنرهای سنتی بیانگر اصالت کشور است
چکیده: حجم و انباشتگی هنرهای سنتی بیانگر اصالت کشورها است و جامعه ای که هنر نداشته باشد هویت و اصالتی ندارد. بهمن نامور مطلق  در همایش تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان صنایع دستی با عنوان همای هنر که با حضور معاون رئیس جمهور، معاونان سازمان میراث فرهنگی و جمع گثیری از هنرمندان برگزار شد، گفت: تجلیل از هنرمندان ، تجلیل از هنر و هویت خودمان است و هرجامعه... ادامه »
14
با حضور معاون رئیس‌جمهور: پیشکسوتان و هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع‌دستی تجلیل شدند
چکیده: دومین همایش تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان صنایع دستی با عنوان همای هنر امروز دوشنبه 14 اردیبهشت با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد. همایش همای هنر بعداز ظهر امروز 14 اردیبهشت ماه با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سیدمحمد بهشتی رئیس پژوهشگاه سا... ادامه »
12
نخستین فروشگاه مجازی صنایع دستی کشور رونمایی شد
چکیده: نخستین فروشگاه مجازی صنایع دستی با نام "دستینه کالا" در راستای تحقق اهداف معاونت صنایع دستی و هنر های سنتی و به منظور توسعه و ارتقاء بستر های عرضه و فروش محصولات صنایع دستی رونمایی شد. بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنر های سنتی در مراسم رونمایی از  نخستین فروشگاه مجازی صنایع دستی که با همکاری بخش خصوصی انجام شد گفت: ایجاد این فروشگاه یک ... ادامه »
09
پیشکسوتان صنایع دستی حافظان تمدن ما هستند
چکیده: تجلیل و گرامیداشت هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی از جمله فعالیت هایی است که به ترویج و فرهنگ سازی در این عرصه کمک می کند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ سید عبدالمجید شریف زاده مدیر کل توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی با اشاره به برگزاری دومین همایش همای هنر، گفت: برپایی این همایش... ادامه »
07
نامگذاری سال 94 به نام نساجی در حوزه صنایع دستی
چکیده: نخستین نشست تخصصی گروه  نساجی سنتی با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی سازمان، کامران سبزمیدانی مدیر کل حمایت از تولید معاونت صنایع دستی و گروهی از اساتید دانشگاه و متخصصین حوزه صنایع دستی صبح امروز 7اردیبهشت ماه در سالن فجر سازمان برگزار شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ در ابتدای این... ادامه »
06
نخستین نشست تخصصی نساجی سنتی برگزار می شود
چکیده: نخستین نشست تخصصی نساجی سنتی دوشنبه 7 اردیبهشت ماه با حضور معاون صنایع دستی سازمان و 12 نفر از فعالان حوزه نساجی سنتی در سالن فجر سازمان برگزار می شود. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ کامران سبزه میدانی مدیرکل حمایت از تولید معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی با اشاره به برگزاری نخستین نشست تخصصی نسا... ادامه »
05
هفتاد و نهمین نمایشگاه صنایع دستی فلورانس آغاز به کار کرد
چکیده: هفتاد و نهمین نمایشگاه صنایع دستی فلورانس از 4 اردیبهشت ماه با هدف معرفی هر چه بیشتر صنایع دستی و هنر های سنتی در دنیا در فلورانس ایتالیا آغاز به کار کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ پویا محمودیان سرپرست دفتر صادرات معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه افزود: این نم... ادامه »
31
هفتادونهمین نمایشگاه صنایع دستی فلورانس میزبان هنرمندان ایرانی
چکیده: هنرمندان و فعالان صنایع دستی کشورمان  با حضور در هفتاد و نهمین دوره نمایشگاه صنایع دستی فلورانس ایتالیا، جلوه هایی ناب از این هنر صنعت ایرانی را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ هفتاد و نهمین نمایشگاه صنایع دستی فلورانس از 4 تا 13 اردیبهشت ماه در حالی فعال... ادامه »
صفحه 25 از 27اولین   قبلی   18  19  20  21  22  23  24  [25]  26  27  بعدی   آخرین