Menu

صنایع دستی

01
عدم واگذاری خانه های صنایع دستی به دیگر بخش ها
چکیده: مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عدم واگذاری اماکن متعلق به سازمان که توسط معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی مورد بهره برداری جدی و موثر قرار می گیرند را ابلاغ کرد.  در پی درخواست هنرمندان برای حفظ فضاها و خانه های صنایع دستی در اختیار آنها وهمچنین پیگیری های معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور ب... ادامه »
30
صنايع دستي در تحقق اقتصاد مقاومتي نقش اساسي دارد / اجراي طرح ايجاد 140 هزارشغل تا دوسال آينده
چکیده: معاون رئيس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور با اشاره به اهميت توليد، فروش و صادرات سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي در استان خراسان رضوي گفت: صنايع دستي و خصوصا حوزه سنگ هاي قيمتي نقش مهم و اساسي در تحقق اقتصاد مقاومتي دارد.     مسعود سلطاني فر با بيان اين مطلب در مراسم  جشن "مشهد شهر جهاني صنايع دستي... ادامه »
26
نشست مشترک معاون صنایع دستی کشور با مدیر عامل شهر کتاب
چکیده: نشست مشترک  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با مهدی فیروزان مدیر عامل موسسه شهر کتاب با حضور جمعی از مدیران دو حوزه برگزار شد. این نشست به منظور هم فکری و تعامل برای توسعه همکاری های مشترک میان معاونت صنایع دستی  و هنرهای سنتی کشور و مجموعه فرهنگی شهر کتاب با حضور بهمن نامور مطلق و مهدی فیروزان مدیر عامل موسسه شهر کتا... ادامه »
25
تشکیل کمیته طراحان اروپایی و ایرانی در حوزه صنایع دستی
چکیده: در بازدید هیئت 5 نفره بازرگانان هلندی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاد تشکیل کمیته ای از طراحان اروپایی و ایرانی به منظور ارتقا طراحی محصولات صنایع دستی و حضور پررنگ تر آن در بازارهای بین المللی مورد توافق طرفین قرار گرفت. بازدید هیئت 5 نفره  متشکل از طراحان داخلی و بازرگانان هلندی در زمینه مبلمان صنایع دستی و چراغ های روش... ادامه »
13
جزئیات بسته اشتغال صنایع دستی تشریح شد
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی جزئیات بسته اشتغال صنایع دستی را تشریح کرد. سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور با هماهنگی و کسب موافقت اصولی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و بهره گیری از ظرفیت بانک های عامل در سطح کشور؛ اعطای وام و تسهیلات اشتغال  به جوانان در عرصه صنایع دستی را به منظور حمایت  از اشتغال جوانان همچنین حمای... ادامه »
30
رشد ۷ برابری فروش صنایع دستی نسبت به سال ۹۱ در کشور
چکیده:     معاون صنایع دستی کشور در مراسم تجلیل از هنرمندان گفت:‌ با کمتر از یک‌دوازدهم اعتبار نمایشگاه صنایع دستی سال ۹۱، فروش و سفارش 7 برابری را در بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور شاهد بودیم. بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در مراسم تجلیل از هنرمندان برتر بیست‌وششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی که سه... ادامه »
30
برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تجلیل شدند
چکیده: مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد. تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی پیش از ظهر سه شنبه 29 تیرماه با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی... ادامه »
08
پیش بینی ایجاد 140 هزار شغل در طرح ویژه اشتغال گردشگری و صنایع دستی
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح ویژه اشتغال دو ساله در بخش گردشگری و صنایع دستی را به شورای اشتغال ارسال کردیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت های این بخش 140 هزار شغل را در سال های 95و 96 ایجاد کنیم.  مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه رونمایی از طرح جامع فرهنگی... ادامه »
26
حضور صنایع دستی در فضاهای اینترنتی پررنگ تر می شود
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از شتاب دهنده های اینترنتی مستقر در دانشگاه تهران به منظور فراهم سازی زمینه حضور موثرترو پررنگ تر صنایع دستی و معرفی بهتر آن از طریق تولید محتوا در این حوزه بازدید کرد.  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی کشور به همراه براری معاون وزیر ارتباطات و فناوری کشور و جمعی از مدیران کل این حوزه از شتاب دهنده های شرکت... ادامه »
23
سلطانی فر: تجار ایرانی خارج از کشور در بخش صنایع دستی ایران فعال شوند
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاد داد تجار ایرانی خارج از کشور در بخش صنایع دستی ایران فعال شوند. مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در برنامه زنده کنکاش در شبکه جهانی جام جم، گزارشی از وضعیت گردشگری کشور و برنامه های پیش رو برای اسن صنعت ارائه داد.... ادامه »
صفحه 25 از 36ابتدا   قبلی   20  21  22  23  24  [25]  26  27  28  29  بعدی   انتها