Menu

صنایع دستی

14
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی میهمان ویژه آیین مذهبی قالی‌شویان مشهد اردهال
چکیده: مراسم آیینی قالی‌شویان مشهد اردهال با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار می‌شود. این مراسم که در سال 1392 در فهرست میراث ناملموس (معنوی) ثبت‌ جهانی نیز شده است، روز جمعه 14 مهر در جوار حرم امام‌زاده علی‌ بن محمد‌باقر (ع) در مشهد اردهال... ادامه »
12
فراخوان دریافت چکیده مقالات و طرح‌های هم‌اندیشی راهکارهای تجاری‌سازی صنایع‌دستی
چکیده: معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌منظور توسعه و ترویج بیش‌ا‌ز‌پیش صنایع‌دستی و تحقق امر تجاری‌سازی صنایع‌دستی «هم‌اندیشی راهکارهای تجاری‌سازی صنایع‌دستی» را برگزار می‌کند.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی ب... ادامه »
11
نامور مطلق خبر داد ارائه طرح مادر جهانی صنایع‌دستی از سوی ایران به شورای جهانی صنایع‌دستی
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ارائه طرح معرفی مادر جهانی صنایع‌دستی به شورای جهانی صنایع‌دستی خبر داد. بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور  درباره دستاوردش از سفر اخیر به کویت و شرکت در اجلاس آسیا و اقیانوسیه سال ۲۰۱۷  اظهار کرد: «در این جلسه چ... ادامه »
04
چکیده: برترین‌های صنعت گردشگری در تمام حوزه‌های مرتبط با این صنعت در مراسم روز جهانی گردشگری و با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تجلیل شدند. ، در مراسم روز جهانی گردشگری  با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، علی‌اکبر صالحی رئیس ... ادامه »
04
برترین‌های صنعت گردشگری تجلیل شدند/ رونمایی از تمبر روز جهانی گردشگری
چکیده: برترین‌های صنعت گردشگری در تمام حوزه‌های مرتبط با این صنعت در مراسم روز جهانی گردشگری و با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تجلیل شدند. ، در مراسم روز جهانی گردشگری  با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، علی‌اکبر صالحی رئیس ... ادامه »
01
حضور نامور‌مطلق در دومین اجلاس منطقه آسیا و اقیانوسیه در کویت
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و مدیر منطقه غرب آسیا در دومین اجلاس منطقه آسیا و اقیانوسیه سال 2017  در کویت مقر دفتر آسیااقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی کشور، به‌دعوت غدا هیجاوی، رئیس ... ادامه »
30
پیام تسلیت رئیس سازمان‌ میراث‌فرهنگی به‌مناسبت درگذشت بانوی هنرمند سوزن‌دوز
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌‌دستی و گردشگری درگذشت بانوی هنرمند سوزن‌دوز سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت پیام تسلیت علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به مناسبت درگذشت شهناز ایرندگانی مشهور به شهناز سوزن‌دوز ، از بازماندگان دوره طلایی هنر سوزن‌دوز... ادامه »
29
نامورمطلق: تعداد گالری‌های صنایع‌دستی افزایش می‌یابد
چکیده: عاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از اختصاص تسهیلات به گالری‌های صنایع‌دستی خبر داد و گفت: «از چند گالری‌دار خواسته‌ایم بخشی از فعالیت خود را به معرفی صنایع‌دستی اختصاص دهند.» بهمن نامورمطلق راه‌اندازی گالری‌های صنایع‌دستی را یکی از ضرورت‌های این حوزه د... ادامه »
28
با جهانی شدن دو شهر و یک دهکده صنایع‌دستی ایران از چین پیش افتاد و در جهان اول شد
چکیده: با ثبت دو شهر و یک دهکده از ایران در فهرست جهانی شهرها و روستاهای صنایع‌دستی جهان تعداد شهرهای جهانی صنایع‌دستی ایران به شش شهر رسید و کشورمان با شش شهر و یک دهکده جهانی در این حوزه در جایگاه نخست بین کشورهای جهان ایستاد.  ایران و چین و هند سه قدرت برتر تولید صنایع‌دستی در دنیا هستند که در این میان، ایران دارای سابقه طولانی د... ادامه »
28
مونسان از نیروگاه برق خورشیدی خلیج‌فارس بازدید کرد
چکیده: علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با همراهی محمدناصر نیکبخت، استاندار همدان، از نیروگاه برق خورشیدی خلیج‌‌فارس در استان همدان بازدید کرد.  این نیروگاه که در بخش مرکزی استان همدان قرار گرفته است و توان تولید 22 مگاوات برق را دارد.نیروگاه برق خورش... ادامه »
صفحه 3 از 39ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها