Menu

صنایع دستی

26
چکیده: تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه علم و فرهنگ و معاونت هنرهای سنتی و صنایع دستی توسط محمدحسین ایمانی خوشخو و بهمن نامورمطلق به امضاء رسید. این تفاهم نامه با هدف دستیابی به تدابیر مناسب برای بهره گیری از ظرفیتهای طرفین در نیل به تربیت کارشناسان ماهر در نخستین جشنواره ملی ناصر خسرو توسط بهمن نامور مطلق معاون هنرهای سنتی و صنایع دستی و محمدحسین ایما... ادامه »
17
استقبال نمایندگان از طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع‌دستی
چکیده: طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی از جمله برنامه های حمایتی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری است که با حضور معاون صنایع دستی سازمان در کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است. بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان با اشاره به اهمیت این طرح گفت: این طرح یکی از برنامه های مهمی است که پس از تصویب نهایی ... ادامه »
09
نیازمند جهش و انقلابی بزرگ در حوزه طراحی صنایع دستی هستیم
چکیده: امروز بیشتر از هر حوزه دیگری نیازمند جهش و انقلابی بزرگ در حوزه طراحی صنایع دستی هستیم؛ در حوزه ترویج و آموزش هم برنامه ریزی هایی شده که مربوط به حوزه کیفی است وامیدواریم با کمک گروه طراحی کارهای بزرگی صورت گیرد.  بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی یکشنبه 8آذر در مراسم تجلیل جمعی از بازنشستگان صنایع دستی و هنرهای سنتی با قدردانی از... ادامه »
06
تحول در صنایع دستی کشور در شرایط پسا تحریم
چکیده: بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان در نشست سالیانه معاونان صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با تشریح اهداف برگزاری این نشست گفت: ما امروز در مقطع حساسی از سرنوشت کشور قرار داریم  و این امر در مورد صنایع دستی و تلاش فعالان این عرصه نیز صدق می کند. نامور مطلق افزود: با یادآوری تحریمهای ظالمانه و نا عادلانه ای که بر کشور و م... ادامه »
25
چکیده: نشست مشترک بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی و هیات گردشگری کشور عمان با هدف توسعه صادرات صنایع دستی و زمینه سازی برای رونق گردشگری عصر روز گذشته 25 آبانماه در دفتر این معاونت برگزار شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ در این نشست مشترک بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی ساز... ادامه »
24
نامور مطلق: احساس اساتید قلمزنی، فلز سخت را به سخن می آورد
چکیده: مراسم رونمایی از کتاب " هنر قلمزنی ایران مفاخر امروز ماندگاران فردا " با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی سازمان و جمعی از هنرمندان، پیشکسوتان هنر قلمزنی ایران و علاقمندان این رشته یکشنبه 24 آبان ماه در سالن آمفی تئاتر سازمان برگزار شد. بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان در مراسم رونمایی از کتاب " هنر قلمزنی ایران مفاخر امر... ادامه »
07
چکیده: برای حضور در بازار صادرات صنایع دستی باید به سمت تولید صنایع دستی لوکس و خاص حرکت کنیم.     مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با صادرکنندگان و تولیدکنندگان صنایع دستی از سراسر کشور با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری، تلاش جدی دولت تدبیر و امید، اراده ویژه رئیس جمهور و تبحر ... ادامه »
28
تجلیل از صادرکننده برتر صنایع دستی در روز ملی صادرات
چکیده: پس از ۱۰ سال و همزمان با روز ملی صادرات یکی از فعالان صنایع دستی کشور، به عنوان صادرکننده نمونه در روز ملی صادرات معرفی و تجلیل شد. در این مراسم که در سالن اجلاس سران و با حضور مقامات رسمی کشور و فعالان عرصه صادرات و اقتصاد کشور برگزار شد؛ عادل بشیری جلال صادرکننده سفال و سرامیک به عنوان یکی از صادرکنندگان برتر مورد تجلیل قرار گرفت. حضور صنایع دس... ادامه »
27
نشست تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه صنایع دستی برگزار شد
چکیده: نشست تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه صنایع دستی به ریاست بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان و حضور معاونین این معاونت ، جمعی از مدیران مربوطه از ارگان های مختلف و نیز چند تولید کننده بخش خصوصی صبح دوشنبه 27 مهر در سالن فجر سازمان برگزار شد. به گزارش مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ در این ن... ادامه »
21
انتخاب آثار دارای نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی برای دریافت مهر اصالت
چکیده: برنامه نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی کشور هر دو سال یکبار برگزار می شود که امسال سومین دوره آن در منطقه غرب کشور شامل استان های( کردستان، ایلام، همدان و کرمانشاه) به میزبانی کرمانشاه ودر مرحله دوم به میزبانی اصفهان برگزار می شود.  مرضیه ترکمانیان معاون اداره کل توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان با اشاره بر برگزاری برنامه نشان... ادامه »
صفحه 32 از 39ابتدا   قبلی   27  28  29  30  31  [32]  33  34  35  36  بعدی   انتها