Menu

صنایع دستی

07
افتتاح نمایشگاه صنایع دستی خراسان شمالی با حضور نامور مطلق
چکیده:   پنجمین نمایشگاه سراسری بازرگانی صنایع دستی کشور با حضور معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی  و گردشگری آغاز به کار می کند.    پنجمین نمایشگاه سراسری بازرگانی صنایع دستی کشور ونخستین خانه تخصصی نساجی سنتی با حضوربهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی سازمان  در محل دهکده نساجی  سنتی کشور(روئین) 9شهریور ماه ا... ادامه »
02
نشست معاونت صنایع دستی با بانک های کشور برگزار شد
چکیده: معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی در راستای جذب حمایت و سرمایه گذاری بانک های دولتی و خصوصی کشور برای توسعه صنایع دستی و رونق فروش و صادرات سومین نشست مشترک خود با بانک ها را برگزار کرد.  پویا محمودیان مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور در خصوص تعامل  با بانک های کشور گفت: هدف ما از این نشست ها و جلسات ارتقاء جایگاه صنایع دستی ایران در سبد جوای... ادامه »
01
چکیده: فریدون میرزالو مدیرکل حمایت از تولید معاونت صنایع دستی کشور از بازبینی و اصلاح شیوه نامه صدور مجوزهای صنایع دستی در این معاونت خبر داد. مدیرکل حمایت از تولید صنایع دستی کشور با اشاره به دغدغه هنرمندان در خصوص شرایط صدور مجوزهای صنایع دستی گفت: طی نشست هایی که از نزدیک با هنرمندان و پیشکسوتان صنایع دستی داشتیم، یکی از موارد و مطالبات آنها اصلاح شیو... ادامه »
31
ترویج و تقویت صادرات صنایع دستی جزء سیاست‌های دولت در تدوین برنامه ششم توسعه است
چکیده: ترویج و تقویت صادرات صنایع دستی و صیانت از میراث فرهنگی از دیگر تاکیدات و ابلاغ مقام معظم رهبری به سازمان میراث فرهنگی است که جزو سیاست دولت در تدوین برنامه ششم قرار گرفته است. "اسدالله درویش امیری" معاون امور مجلس، استانها و حقوقی سازمان، صبح دوشنبه دوم شهریور در مراسم معارفه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان اظهار کرد: کارن... ادامه »
25
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی : صنایع دستی وگردشگری در وضعیت پسا تحریم کمک کننده هستند
چکیده: کاظم جلالی نماینده مجلس ورئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی صنایع دستی وگردشگری گفت: در وضعیت پسا تحریم کمک کننده هستند. وی در نشست هم اندیشی چگونگی تحقق مبانی برنامه ششم توسعه در بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تبریک ایام دهه کرامت و گرامیداشت روز بازگشت آزادگان به کشور و نیز روز 28 مرداد ماه گفت: از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان م... ادامه »
23
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت : تنها هنرمندان واقعی صنایع دستی، زیر پوشش بیمه قرار می گیرند. بهمن نامور مطلق در تشریح این خبر اظهار داشت: با ساماندهی و راستی آزمایی، افرادی که محق نبوده و به اشتباه بیمه شده اند، حذف و هنرمندان واقعی بیمه می شوند. وی اذعان نمود: در حال حاضر 365هزار هنرمند در سامانه صن... ادامه »
16
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان ایجاد کمپینی در حمایت از حمایت هایی که باید در راستای ساماندهی و شکوفایی صنایع دستی صورت گیرد را ضروری دانست.  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان در  نشست خبری رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار در سالن فجر سازمان برگزار شد با اشا... ادامه »
11
چکیده: فصل نوینی از همکاری‌ها و روابط تجاری، صنایع فرهنگی و دستی میان کشورهای عضو اکو آغاز می‌شود.  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی در نشست کشورها و نمایندگان اکو‌ که امروز - 12 مرداد - با هدف تعامل صنایع‌دستی در میان کشورهای عضو در مجموعه نیاوران برگزار شد، گفت: هدف اصلی گسترش همکاری‌های تجاری در عرصه صنایع دستی و ت... ادامه »
11
چکیده: اگر تولید کنندگان و دست‌اندرکاران صنایع‌دستی در کشورهای عضو اکو همگرایی و هم‌افزایی بین خود را گسترش دهند و از تجارب و آموخته‌های یکدیگر بهره بگیرند، می‌توانند نقش مهمی در کسب فهم مناسب از بازارهای جهانی صنایع دستی ایفا کنند و ارزش‌های والای فرهنگی و معنوی خود را به رخ جهانیان نیز بکشانند.  مسعود سلطانی‌... ادامه »
30
چکیده: *بهمن نامور مطلق- صنایع‌دستی از جمله حوزه‌های پیوندخورده با صادرات است. صادرات صنایع‌دستی به دلیل ارزآوری همواره در طول تاریخ این کشور اهمیت ویژه‌ای داشته و در دوره ایران باستان و همچنین دوره پادشاه صفویه مشکلات کشور با افزایش حجم صادرات صنایع‌دستی مرتفع شده است. اما در چند دهه اخیر تفکر نفتی جایگزین تفکر تولیدی و صادراتی ش... ادامه »
صفحه 32 از 37ابتدا   قبلی   27  28  29  30  31  [32]  33  34  35  36  بعدی   انتها