Menu

صنایع دستی

26
حضور صنایع دستی در فضاهای اینترنتی پررنگ تر می شود
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از شتاب دهنده های اینترنتی مستقر در دانشگاه تهران به منظور فراهم سازی زمینه حضور موثرترو پررنگ تر صنایع دستی و معرفی بهتر آن از طریق تولید محتوا در این حوزه بازدید کرد.  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی کشور به همراه براری معاون وزیر ارتباطات و فناوری کشور و جمعی از مدیران کل این حوزه از شتاب دهنده های شرکت... ادامه »
23
سلطانی فر: تجار ایرانی خارج از کشور در بخش صنایع دستی ایران فعال شوند
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاد داد تجار ایرانی خارج از کشور در بخش صنایع دستی ایران فعال شوند. مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در برنامه زنده کنکاش در شبکه جهانی جام جم، گزارشی از وضعیت گردشگری کشور و برنامه های پیش رو برای اسن صنعت ارائه داد.... ادامه »
18
رکوردی تازه برای نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران
چکیده: بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران که  از 5 تا 10 خردادماه 1395 در محل مصلی بزرگ امام خمینی برگزار شد، با عبور از مرز 5 میلیارد تومان فروش، رکورد تازه ای از خود به جای گذاشت. پویا محمودیان مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی کشور در خصوص آمار فروش بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی  ایران گفت: پس از جمع آوری آمار فروش غرفه های نمایشگ... ادامه »
10
 نمایشگاه ملی صنایع دستی پل ارتباطی تولیدکننده و صادرکننده
چکیده: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی گفت:  نمایشگاه صنایع دستی توانست با ایجادپل ارتباطی میان تولیدکننده و صادر کننده, حمایت و اقتصادی کردن نمایشگاه به رشدو توسعه صنایع دستی کمک کند. سمیع الله حسینی مکارم معاون توسعه و مدیریت سازمان میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری با اشاره به روند برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی گفت: نمایشگاه ها یکی از ا... ادامه »
08
30 غرفه برتر نمایشگاه صنایع دستی به خارج می روند
چکیده:   معاون سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: 30 غرفه برتر نمایشگاه صنایع دستی امسال با حمایت سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به عنوان نماینده کشورمان در نمایشگاه های بین المللی معرفی خواهند شد. بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی گفت: مقرر شده است تا 30 غرفه برتر بیست و ششمین نمایشگاه صنایع دستی که هم اکنون در مصلی تهر... ادامه »
08
تابلو یک میلیارد تومانی در نمایشگاه صنایع دستی
چکیده: در نمایشگاه صنایع دستی که در محل مصلای تهران برپاست، یک تابلو نفیس به قیمت یک میلیارد تومان در معرض فروش قرار داده شده است. به گزارش خبرنگار میراث آریا، دومین روز از بیست و ششمین نمایشگاه صنایع دستی درحالی امروز (جمعه) آغاز به کار کرد که به دلیل همزمانی با نمازجمعه، درهای سالن از ساعت 14 به روی هنرمندان و دیگر علاقمندان بازگشایی شد. در این روز که... ادامه »
07
نامور مطلق:پاسخگویی به نیازهای جامعه امروز با دگرگونی طراحی صنایع دستی ممکن می شود
چکیده: دگرگونی در طراحی صنایع دستی یکی دیگر از برنامه های مهم ما در این حوزه است چراکه بخشی از صنایع دستی نیازهای جامعه امروز و جوانان را تامین نمی کند و ما باید به تولید آثاری بپردازیم که پاسخگوی نیازهای انسانی امروزی باشد. بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی در سومین روز از بیست وششمین نمایشگاه ملی و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی که در مصلی تهران ... ادامه »
06
بیست و پنجمین نمایشگاه ملی و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی افتتاح شد
چکیده: بیست و ششمین نمایشگاه ملی و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی ، با شعار« صنایع دستی تبلورعینی اقتصاد مقاومتی» و با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارشنبه  پنجم خرداد در مصلی تهران آغاز بکار کرد.  بیست و ششمین نمایشگاه ملی و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی عصر ... ادامه »
28
صنایع دستی در حال بازگشت به عرصه های رقابت جهانی است
چکیده: بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور به همراه محمدرضا واعظ مهدوی معاون امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و جمعی از مدیران و مسئولان این دو سازمان از نمایشگاه صنایع دستی ایران واقع در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بازدید کردند. بهمن نامور مطلق ضمن تشکر از همکاری صمیمانه مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ری... ادامه »
26
رونمایی از دو اثر فرشچیان با حضور سلطانی فر
چکیده: دو اثر جدید استاد محمود فرشچیان با نام های سیمرغ و محیط زیست، در روز بزرگداشت فردوسی، با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کاخ موزه سعدآباد تهران رونمایی شد.  آیین رونمایی از دو اثر جدید استاد فرشچیان در فضای باز مقابل موزه استاد فرشچیان شنبه 25 اردیبهشت با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئی... ادامه »
صفحه 32 از 43ابتدا   قبلی   27  28  29  30  31  [32]  33  34  35  36  بعدی   انتها