Menu

صنایع دستی

24
نامور مطلق: احساس اساتید قلمزنی، فلز سخت را به سخن می آورد
چکیده: مراسم رونمایی از کتاب " هنر قلمزنی ایران مفاخر امروز ماندگاران فردا " با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی سازمان و جمعی از هنرمندان، پیشکسوتان هنر قلمزنی ایران و علاقمندان این رشته یکشنبه 24 آبان ماه در سالن آمفی تئاتر سازمان برگزار شد. بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان در مراسم رونمایی از کتاب " هنر قلمزنی ایران مفاخر امر... ادامه »
07
چکیده: برای حضور در بازار صادرات صنایع دستی باید به سمت تولید صنایع دستی لوکس و خاص حرکت کنیم.     مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با صادرکنندگان و تولیدکنندگان صنایع دستی از سراسر کشور با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری، تلاش جدی دولت تدبیر و امید، اراده ویژه رئیس جمهور و تبحر ... ادامه »
28
تجلیل از صادرکننده برتر صنایع دستی در روز ملی صادرات
چکیده: پس از ۱۰ سال و همزمان با روز ملی صادرات یکی از فعالان صنایع دستی کشور، به عنوان صادرکننده نمونه در روز ملی صادرات معرفی و تجلیل شد. در این مراسم که در سالن اجلاس سران و با حضور مقامات رسمی کشور و فعالان عرصه صادرات و اقتصاد کشور برگزار شد؛ عادل بشیری جلال صادرکننده سفال و سرامیک به عنوان یکی از صادرکنندگان برتر مورد تجلیل قرار گرفت. حضور صنایع دس... ادامه »
27
نشست تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه صنایع دستی برگزار شد
چکیده: نشست تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه صنایع دستی به ریاست بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان و حضور معاونین این معاونت ، جمعی از مدیران مربوطه از ارگان های مختلف و نیز چند تولید کننده بخش خصوصی صبح دوشنبه 27 مهر در سالن فجر سازمان برگزار شد. به گزارش مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ در این ن... ادامه »
21
انتخاب آثار دارای نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی برای دریافت مهر اصالت
چکیده: برنامه نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی کشور هر دو سال یکبار برگزار می شود که امسال سومین دوره آن در منطقه غرب کشور شامل استان های( کردستان، ایلام، همدان و کرمانشاه) به میزبانی کرمانشاه ودر مرحله دوم به میزبانی اصفهان برگزار می شود.  مرضیه ترکمانیان معاون اداره کل توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان با اشاره بر برگزاری برنامه نشان... ادامه »
17
سلطانی‌فر بازارچه دائمی صنایع‌دستی گرمسار را افتتاح کرد
چکیده: بازارچه دائمی صنایع دستی و باشگاه سوارکاری گرمسار روز پنجشنبه 16 مهر با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.  مسعود سلطانی فر در آئین افتتاح بازارچه دائمی صنایع دستی گرمسار گفت: تولیدات صنایع دستی بر خلاف بسیاری از تولیدات در کشور که ارزبری دارند، ارزآوری برای کشور به همراه دارد. رییس سازمان ... ادامه »
14
نامور مطلق: کسب عنوان جهانی آغاز یک تعهد است
چکیده: معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، شهر جهانی بودن را نه یک رزومه برای مدیران اجرایی بلکه آغاز یک تعهد برای آنها دانست.  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان کسب عنوان جهانی شهر بافت قالی توسط شهر تبریز را افتخاری بزرگ برای کل کشور دانست. وی صنعت و تجارت امروز دنیا را در حال پوست اندازی توصیف کرد... ادامه »
10
چکیده: کسب عنوان شهرجهانی صنایع دستی بیش از اینکه یک امتیاز باشد، یک مسئولیت است و به همین دلیل مسئولیت اصفهانی ها در قبال صنایع دستی این استان دوچندان شد.   به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی استان اصفهان، بهمن نامور مطلق روز شنبه در مراسم اعطای «اعتبارنامه شهرجهانی صنایع دستی» به اصفهان، افزود: کسب عنوان شهرجهانی صنایع دستی بیش ... ادامه »
10
چکیده: مسئولان و هنرمندان اصفهان باید بدانید با تبدیل‌شدن این شهر به شهر جهانی صنایع دستی، یک جایگاه ویژه پیداکرده و حالا علاوه بر توسعه، ترویج و آموزش باید خود را برای رخ‌نمایی در عرصه بین‌المللی آماده کنند.  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، ص... ادامه »
05
اعطای نخستین نشان های اعتماد صنایع دستی به فروشگاه های اصفهان
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان در نشست خبری مراسم رونمایی از لوح و اعتبار نامه اصفهان و تبریز شهرهای جهانی صنایع دستی و فرش گفت: نخستین نشان های اعتماد صنایع دستی به فروشگاه های اصفهان داده می شود تا با دریافت این نشان بر اساس قوانین به ارائه صنایع دستی ساخت اصفهان بپردازند. بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان در نشست خبری... ادامه »
صفحه 36 از 43ابتدا   قبلی   31  32  33  34  35  [36]  37  38  39  40  بعدی   انتها