Menu

صنایع دستی

27
نامور‌مطلق در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی: ایران به‌جای فلورانس می‌تواند میزبان نمایشگاه‌های بین‌المللی باشد
چکیده: بهمن نامورمطلق در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، با مطلوب ارزیابی کردنِ برگزاری نمایشگاه، گفت: «این نمایشگاه سطح نمایشگاه‌های ما را چند مرحله بالاتر برد و شاهدیم که این نمایشگاه‌ها روبه‌رشد هستند.»  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میرا... ادامه »
27
مونسان: رویکرد سازمان میراث‌فرهنگی و دولت توجه به صنایع‌دستی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با بیان اینکه رویکرد سازمان میراث‌فرهنگی و دولت توجه به صنایع‌دستی است، گفت: «صنایع‌دستی ما باید صاحب برند شود و به‌صورت مارکتینگ عرضه شود.»  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مراس... ادامه »
27
مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی  خبر داد؛ رشد 29‌درصدی فروش در بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی
چکیده: مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، تعدادی از مدیران این سازمان و فعالان بخش دولتی و خصوصی صنایع‌دستی و هنرمندان این حوزه در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد.  پویا محمودیان مدیرکل دفتر... ادامه »
26
بهمن نامور‌مطلق : سه شهر دیگر صنایع‌دستی ایران جهانی شدند
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ثبت سیرجان به‌عنوان «شهر جهانی گلیم»، مریوان به‌عنوان «شهر جهانی کلاش» و کلپورگان به‌عنوان «دهکده جهانی سفال» در شورای جهانی صنایع‌دستی خبر داد.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنره... ادامه »
25
بازدید معاون صنایع‌دستی کشور از گالری موزه آبادان
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، طی سفر دوروزه به خوزستان، پس از افتتاح شعبه 4 گالری ترسه، از گالری موزه آبادان و نمایشگاه صنایع‌دستی این استان نیز بازدید کرد.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور،  در ادامه سفر خود به این استان، با حضور در آبادان و خرمشهر با همراهی خسرو نشان مدیرکل میر... ادامه »
20
معاون رئیس‌جمهوری در گفت‌‌‌وگو با شبکه خبر: باید بتوانیم در ایجاد بازار صنایع‌دستی در خارج از کشور فعال شویم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در حوزه صنایع‌دستی باید بتوانیم با توجه به برندینگ و بسته‌بندی در ایجاد بازار در خارج از کشور فعال شویم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این مطلب در گفت... ادامه »
19
در نشست معاون رئیس جمهوری با تشکل‌های صنایع‌دستی مطرح شد طراحی، برندسازی، تجاری‌سازی، بسته‌بندی و ایجاد بازار مهم‌ترین اولویت‌های حوزه صنایع‌دستی است
چکیده: شست معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تشکل‌های غیر‌دولتی صنایع‌دستی برگزار شد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نشست با تشکل‌های غیر‌دولتی صنایع‌دستی که در سالن جلسات ریاست سازمان میراث‌فر... ادامه »
19
نخستین نمایشگاه تکه‌دوزی در سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: در راستای اهداف فرهنگی و کمک به ترویج فرهنگ طراحی‌های خلاق در زمینه صنایع‌دستی، اولین نمایشگاه تکه‌دوزی از 19 تا 21 شهریور در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار می‌شود.  علی حاجی‌شیزری  مدیرکل دفتر توسعه  ترویج و آموزش معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی با اشاره ب... ادامه »
19
پیام تسلیت مرکز روابط‌عمومی سازمان میراث‌فرهنگی به‌مناسبت درگذشت غلامحسین حسینی
چکیده: مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در پی درگذشت غلامحسین حسینی از مدیران سابق حوزه گردشگری پیام تسلیتی صادر کرد.  در متن این پیام تسلیت آمده است: «بسم ‌الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون، ضایعه درگذشت نابهنگام برادر عزیز و یكی از مدیران عرصه گردشگری كشو... ادامه »
15
محمودیان: تا بازارچه دائمی صنایع‌دستی آرمانی فاصله داریم
چکیده: با حضور پویا محمودیان مدیر‌كل صادرات و بازرگانی معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  كافه‌گالری صراحی در بازارچه دائمی صنایع‌دستی عودلاجان تهران افتتاح شد.  در این مراسم  علی‌محمد سعادتی شهردار منطقه ١٢ و فریدون میرزالو مدیر‌كل حمایت از تولید معاونت صنایع‌دستی سا... ادامه »
صفحه 4 از 39ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها