Menu

صنایع دستی

31
گیوه و سبد حصیری کرمانشاه میهمان سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: «نمایشگاه گیوه و سبد حصیری کرمانشاه» در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برپا شد و تا 3 خرداد ادامه دارد.  مجید رضایی مسئول مجتمع آموزشی فنی‌وحرفه‌ای شهر جوانرود استان کرمانشاه درباره این نمایشگاه گفت: «حدود پنج سال است که بنده و همکارانم در این مجتمع آموزشی، که ... ادامه »
29
زهرا احمدی‌پور درگذشت پدر معاون امور مجلس سازمان میراث‌فرهنگی را تسلیت گفت
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،در پیامی درگذشت پدر معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های این سازمان را به او و خانواده‌اش تسلیت گفت. متن پیام زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌شرح زیر است: «جناب آقای دکتر میرهادی قره‌سیدرومیان... ادامه »
27
برگزاری نمایشگاهی از آثار صنایع‌دستی در رسانه ملی
چکیده: به‌منظور افزایش امکان فروش و توسعه بازارهای موقت صنایع‌دستی در کشور، نمایشگاهی از آثار صنایع‌دستی ارگانی در رسانه ملی با حضور هنرمندان رشته‌های مختلف از استان‌های تهران، اصفهان و البرز، از 23 اردیبهشت تا 4 خرداد، در سازمان صداوسیمای کشور برگزار می‌شود. پویا محمودیان مدیر‌کل صادرات معاونت صنایع‌دستی... ادامه »
27
احتیاطی که رئیس یک سازمان آن را کنار گذاشت
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تأکید بر اینکه یک هفته پرونده مربوط به شرکت تصفیه صنایع‌دستی را دقیق بررسی کرد و مشورت حقوقی گرفت گفت: «متوجه شدم، دولت بی‌خود و بی‌جهت سالانه حدود ۱۴میلیارد تومان برای کاری که نباید انجام دهد، هزینه می‌کند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و ر... ادامه »
27
وداع با پیکر علی رهنما، هنرمند سفال پژوهشکده هنرهای سنتی
چکیده: جمعی از هنرمندان و کارمندان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، صبح امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت 96، با پیکر علی رهنما، هنرمند سفال پژوهشکده هنرهای سنتی، وداع کردند.  علی رهنما هنرمند سفال پژوهشکده هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، زاده 1347 و دارای نشان درجه دو هنری در رشته ... ادامه »
27
بازدید معاون رئیس‌جمهوری از نمایشگاه صنایع‌دستی در سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری از نمایشگاه صنایع‌دستی که در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برپا شده است، بازدید کرد.  زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با بازدید از این نمایشگاه از نزدیک با صنایع‌دستی استان‌ها، شهرستان‌ها و روستاهای مختلف آش... ادامه »
25
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از کارگاه مرمت کاخ چهل‌ستون و فروشگاه‌های صنایع‌دستی اصفهان
چکیده: زهرا احمدی‌پور در سفری نیم‌روزه به اصفهان با حضور فریدون الله‌یاری مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اصفهان و تنی چند از مدیران این اداره‌کل، از کارگاه مرمت ایوان ستون‌دار مجموعه جهانی کاخ چهل‌ستون به‌عنوان بزرگ‌ترین سازه چوبی تاریخی کشور بازدید کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس ساز... ادامه »
23
معاون رئیس‌جمهوری در نشستی با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی: سند ملی صنایع‌دستی تا پایان امسال ارائه می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نشستی با اعضای شورای عالی انقلاب‌فرهنگی با محوریت حوزه صنایع‌دستی تأکید کرد که اگر بتوانیم فرصت‌ آشنایی با صنایع‌دستی را برای کودکان فراهم کنیم احساس بی‌هویتی در نسل آینده کمتر خواهد شد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و... ادامه »
22
 بازدید احمدی‌پور از غرفه‌های صنایع‌دستی و آثار نگارگری جشنواره ارسیکای تبریز
چکیده: زهرا احمدی‌پور در جریان سفر دوروزه‌اش به آذربایجان‌شرقی، از غرفه‌های صنایع‌دستی و آثار نگارگری «سومین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع‌دستی (ارسیکا)»، که در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برپا شده، بازدید کرد. زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگ... ادامه »
22
معاون رئیس‌جمهوری، در اختتامیه «جشنواره ارسیکا» در تبریز: هنر با گذر از هر دیوار و سیاستی امکان نزدیک شدن انسان‌ها را به‌هم فراهم می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری تأکید کرد که هنر با گذر از هر دیوار و سیاستی امکان نزدیک شدن انسان‌ها را به‌هم فراهم می‌کند و فارغ از نوع زبان و ملیت و مذهب می‌تواند زمینه‌ساز آشنایی بیش‌ازپیش افراد با یکدیگر باشد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گر... ادامه »
صفحه 4 از 32ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها