Menu

صنایع دستی

21
دبیرخانه «تبریز، شهر جهانی فرش دست‌باف» به‌دست احمدی‌پور افتتاح شد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، که به‌منظور شرکت در ستاد استانی رویداد «تبریز 2018» به این شهر سفر کرده است، دبیرخانه «تبریز، شهر جهانی فرش دست‌باف» را به‌طور رسمی افتتاح کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، بعد از افتتاح این دبیرخانه، به ب... ادامه »
21
 نامورمطلق در سومین جشنواره غذای کشورهای جاده ابریشم: حضور احمدی‌پور روح تازه‌ای در کالبد سازمان میراث‌فرهنگی دمیده است
چکیده: نامورمطلق در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره غذای کشورهای جاده ابریشم (اکو) که در مرکز همایش‌های مهرانه در استان زنجان برگزار شد گفت: «حضور دکتر احمدی‌پور، روح تازه‌ای به تن سازمان میراث‌فرهنگی دمیده و به‌ویژه در حوزه صنایع‌دستی منجر به فعالیت‌های بسیار خوب و اثربخشی شده است.» بهمن نامورمطلق معاون صنای... ادامه »
21
خبرهای خوبی از بیمه هنرمندان صنایع‌دستی در راه است/ اجازه ندهیم ویژگی‌های فرهنگی ما هدف تندبادهای بی‌اصالت شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور در دیدار با سمن‌های استان زنجان، ضمن اعلام اینکه تا چند روز دیگر خبرهای خوبی در حوزه بیمه هنرمندان صنایع‌دستی در راه است، تأکید کرد که در آستانه انتخابات نباید اجازه داد ویژگی‌های فرهنگی ما با تندبادهای بی‌اصالت هدف گرفته شود. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنای... ادامه »
18
تأثیر منفی هدفمندی یارانه‌ها بر صنایع‌دستی
چکیده: اگر بخواهیم ارزیابی درستی از وضعیت صنایع‌دستی در سال گذشته داشته باشیم، باید بگوییم سال ۹۵ سال خوبی برای صنایع‌دستی در حوزه‌های مختلف بود. ما در بازرگانی داخلی از رشد ۱۶درصدی و در بازرگانی خارجی از رشد ۳۶درصدی برخوردار بودیم. همچنین بازارچه‌های موقت ما ۲۷درصد، نمایشگاه‌های خارجی ۶۷درصد و نمایشگاه‌های داخلی ۲۷... ادامه »
17
صنایع‌دستی با توجه به هزینه کم بهترین راه برای حل مشکل بیکاری در ایلام است
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در اولین همایش گلیم نقش‌برجسته در استان ایلام گفت: «صنایع‌دستی با توجه به هزینه کم، ارزش افزوده بسیار زیاد و وسعت اشتغال بهترین راه برای حل مشکل بیکاری در کشور، مخصوصاً در مناطق محروم، است.» اولین همایش گلیم نقش‌برجسته با حضور بهمن نامورمطلق معاو... ادامه »
16
معاون مجلس، حقوقی و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد رشد 2برابری صادرات صنایع‌دستی در دولت تدبیر و امید
چکیده: معاون مجلس، حقوقی و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «تشکل‌ها و انجمن‌های حوزه گردشگری سرمایه‌های اجتماعی سازمان میراث‌فرهنگی هستند و توسعه صنعت گردشگری وابسته به مشارکت و فعالیت تشکل‌های گردشگری است.» سیدهادی قره‌سید رومیانی معاون مجلس، حقوقی و امور استان‌ه... ادامه »
15
کلپورگان سیستان و بلوچستان به‌عنوان روستای جهانی سفال ثبت می‌شود
چکیده: «روستای کلپورگان» در استان سیستان‌وبلوچستان به‌عنوان «روستای جهانی سفال» در شورای جهانی صنایع‌دستی ثبت می‌شود. جلسه شورای راهبردی انتخاب شهرها و روستاهای جهانی صنایع‌دستی با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، برگزار شد. در ا... ادامه »
13
تداوم تلاش ایران برای ثبت شهرهای جهانی صنایع‌دستی
چکیده: کشورهای جهان برای شناخته شدن در حوزه صنایع‌دستی و تحقق فعالیت‌های گفتمانی و از سوی دیگر، فرهنگ‌سازی و برندسازی در این حوزه، نیازمند شناخته شدن در مراجع بین‌المللی‌اند.  تأیید مراجع بین‌المللی نوعی امتیاز محسوب می‌شود، چراکه یک مرجع بین‌المللی متخصص و بی‌طرف آن را تأیید کر... ادامه »
10
 برگزاری بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در تیر 96
چکیده: مدیران‌کل معاونت صنایع‌دستی کشور، در نشست خبری بهمن نامورمطلق، اقدامات و برنامه‌های حوزه‌های تخصصی خود را به‌تفکیک شرح دادند.  پویا محمودیان مدیرکل صادرات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی در این نشست گفت: «ما سال ۹۵ را با بازارچه‌های نوروزی و نمایشگاه‌های استانی و نمایشگاه عیدانه صنایع&... ادامه »
10
معاون صنایع‌دستی کشور: جای صنایع‌دستی در استودیوی مناظره‌های انتخاباتی خالی بود
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در یک نشست خبری  اقدامات معاونت صنایع‌دستی در سال 95 و برنامه‌های این معاونت برای سال 96 را تشریح کرد. بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی کشور، با اشاره به مناظره‌های انتخاباتی، گفت: «در دکوراسیون مناظره‌ دیروز جای... ادامه »
صفحه 5 از 32ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها