Menu

صنایع دستی

14
بهترین زمینه برای ایجاد اقتصاد مردمی حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «بهترین زمینه برای ایجاد اقتصاد مردمی، حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در حاشیه بازدید از نمایشگاه ظرفیت‌های روستاهای هدف گردشگری در گر... ادامه »
13
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد استان گلستان شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با استقبال استاندار این استان وارد گلستان شد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس‌سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با استقبال حسن صادقلو استاندار گلستان و مسئولان استانی به منظور شرکت در مراسم افتتاحیه یازدهمین جشنواره اقوام، وارد استان گل... ادامه »
09
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از موزه مردان نمکی و رختشویخانه در زنجان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دومین روز از سفرش به زنجان از موزه مردان نمکی و رختشویخانه بازدید کرد. اسدالله درویش‌امیری استاندار زنجان، یحیی رحمتی مدیرکل میراث‌فرهنگی و جمعی از مسئولان استانداری و اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری ... ادامه »
09
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد بازارچه صنایع‌دستی در کنار گنبد سلطانیه راه‌اندازی شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «افراد علاقه‌مند می‌توانند با ارقام بسیار کم و دریافت تسهیلاتی اندک، خانه‌های خود را به اقامتگاه‌های بوم‌گردی تبدیل کنند، استان زنجان هم باید در حوزه توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی تلاش بیشتری داشته باشد.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس&zwn... ادامه »
08
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد بازارچه صنایع‌دستی در کنار گنبد سلطانیه راه‌اندازی شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «افراد علاقه‌مند می‌توانند با ارقام بسیار کم و دریافت تسهیلاتی اندک، خانه‌های خود را به اقامتگاه‌های بوم‌گردی تبدیل کنند، استان زنجان هم باید در حوزه توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی تلاش بیشتری داشته باشد.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس&z... ادامه »
07
بهمن نامور‌مطلق خبر داد توسعه مدل‌های خانه ایرانی در نمایشگاه‌های بعدی صنایع‌دستی
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور در حاشیه رونمایی از خانه‌ ایرانی گفت: «فضا یعنی هویت، ما محصول فضاهای پیرامونی خودمان هستیم. اگر فضا متشتت باشد، شخصیتمان هم همان‌طور خواهد بود. اگر فضا ایرانی‌اسلامی باشد، ایرانی‌اسلامی فکر خواهیم کرد.»  بهمن نامورمطلق ادامه داد: «مارسل پروست بحث خیلی خوبی در کتاب "در جست&zwn... ادامه »
06
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: باید به سمت صنعتی‌سازی صنایع‌دستی برویم
چکیده: برنامه «صبح و گفت‌وگو» رادیو گفت‌و‌گو  با موضوع هفته دولت و با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌ستی و گردشگری به‌روی آنتن رفت.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این برنامه ... ادامه »
06
رونمایی از دو اثر قلم‌زنی با حضور سه معاون سازمان میراث‌فرهنگی در نمایشگاه صنایع‌دستی
چکیده: در  بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی و با حضور معاونان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از دو اثر قلم‌زنی هنرمندان اصفهان رونمایی شد.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مراسم رونمایی از دو اثر قلم‌زنی گفت: «ما در صنایع... ادامه »
05
تجلیل از «مادر صنایع دستی» در نمایشگاه بیست‌وهشتم
چکیده: در چهارمین روز از نمایشگاه ملی صنایع‌دستی از ماه‌نسا‌‌‌‌‌‌‌ شهسوارپور پیرترین بانوی تولیدکننده صنایع‌دستی، به پاس یک عمر فعالیت در این حوزه به‌عنوان «مادر صنایع‌دستی» تجلیل شد. شهسوارپور به گفته خودش 115 سال دارد، بیش از 90 سال فعالیت‌هایی از جمله گلیم‌بافی، خیاطی،... ادامه »
04
کاروان پیوند به نمایشگاه ملی صنایع‌دستی رسید
چکیده: کاروان پیوند صنایع‌دستی که چندماهی است از استان‌های جنوبی و شمال شرقی به راه افتاده حالا به بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی رسیده است. این کاروان در راستای حمایت از تولیدکنندگان و حصیربافان کشور کمپینی با نام «#حصیر_ایرانی_بخریم» را نیز راه‌اندازی کرد. مهران بیگی مجری و کارشناس خرید تضمینی حصیر و م... ادامه »
صفحه 5 از 39ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها