Menu

صنایع دستی

02
بازدید احمدی‌پور از کلاس آموزشی کلاش‌بافی و سفالگری در روستای نوره
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در بازدید از روستای نوره، از کلاس آموزشی کلاش‌بافی و سفالگری در این روستا بازدید کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،در بازدید از روستای نوره، از کلاس آموزشی سفالگری در دبستان این روستا و همچنین کلاس آموزش... ادامه »
01
معاون صنایع‌دستی: گلیم سیرجان بخت زیادی برای جهانی شدن دارد
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، با بیان اینکه گفتمان‌سازی و شبکه‌سازی در احیای اقتصاد شهرها و روستاها و جهانی شدن آن‌ها می‌تواند نقش مفیدی ایفا کند، گفت: «مردم و مسئولان سیرجان همکاری لازم را در این زمینه داشته‌اند و این شهر، برای جهانی شدن، بخت زیادی دارد.» نمایندگان شورای جهانی صنایع‌دستی به&... ادامه »
28
معاون صنایع‌دستی، درگذشت رحمت‌الله بیات استاد منبت را تسلیت گفت
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیامی درگذشت نابهنگام هنرمند پیشکسوت استاد رحمت‌الله بیات یکی از استادان عرصه هنر منبت کشور را تسلیت گفت.  متن پیام بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی این سازمان به این شرح است: «انا للله و انا الیه راجعون استادان پیشکسوتا... ادامه »
27
بازدید ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی از کارگاه‌های مریوان، شهر ملی کلاش‌بافی
چکیده: غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی و کوین مورای رئیس منطقه‌ای شورای جهانی صنایع‌دستی،وارد مریوان شدند و از شهرهای ملی گیوه و گلیم و روستای ملی سفال، کاندیدای جهانی شدن، بازدید می‌کنند. ویدا توحدی، مشاور معاون صنایع‌دستی در امور توسعه و ترویج و مسئول امور بین‌الملل، ضمن اعلام این خبر، با اش... ادامه »
21
نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی ایران در چین راه‌اندازی می‌شود/ امکان خواهر‌خواندگی نمایشگاه صنایع‌دستی ایران و نمایشگاه ارومچی در چین
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با مدیرکل صادرات اوراسیا ـ چین گفت: «نمایشگاه صنایع‌دستی ایران و ارومچی چین قابلیت خواهر‌خواندگی با یکدیگر را دارند و می‌توان به ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی ایران در چین متمرکز شد.»  بهمن نامو... ادامه »
19
احمدی‌پور چله قالی بافته‌شده به‌دست گردشگران کاشان را برید
چکیده: با پایان یافتن مراحل بافت قالی 2×3 در هتل سنتی عامری‌ها (خانه تاریخی عامری‌ها) در جریان سفر یک‌روزه به کاشان، زهرا احمدی‌پور، چله این فرش نفیس را برید. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از بخش‌های مختلف هتل سنتی عامری‌ها (خانه تاریخی عامری&zwn... ادامه »
19
یزد در میراث جهانی
چکیده: شهر تاریخی یزد، در دل کویر، ثمره خردمندی و شناخت عمیق مواهب و موانع طبیعت است. یزد حاصل رفتار مهربانانه و پرستارانه انسان و محیط‌زیست است. یزد سند بیش از هزار سال مدنیتِ بلاانقطاع است. یزد تجلی همزیستی و صلحِ عقاید و باورها و ادیان و مذاهب است. یزد نماد عبادت و قناعت است. یزد مولود ذوق و هنر است. یزد پاداش کوشش و مجاهدت است. یزد شهر ارزش&zw... ادامه »
18
حال این روزهای صنایع‌دستی ایران خوب است/ فروشگاه بزرگ مجازی صنایع‌دستی راه‌اندازی می‌شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور در برنامه زنده تلویزیونی «خانواده یک» از شبکه یکِ‌ صداوسیما پخش شد، به تشریح آخرین وضعیت صنایع‌دستی و رشته‌های مختلف این هنرصنعت، صادرات صنایع‌دستی و راه‌اندازی فروشگاه‌های مختلف صنایع‌دستی پرداخت. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، ص... ادامه »
16
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز بازدید کرد زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز و مجموعه فرهنگی‌ورزشی خاوران در این شهر بازدید کرد. رئیس ساز... ادامه »
13
معاون رئیس‌جمهوری در قم: ستاد اقتصاد مقاومتی بر اختصاص اعتبارات نظارت دارد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی این بود که بتوانیم واحدهای نیمه‌تعطیل و ازکارافتاده را دوباره فعال کنیم. خوشبختانه دولت یازدهم با رویکرد اقتصاد مقاومتی سعی کرد این ظرفیت‌ها را ایجاد کند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ... ادامه »
صفحه 5 از 36ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها