Menu

صنایع دستی

13
معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور: سهم صنایع‌دستی ایران باید از شهرهای خلاق بیشتر شود
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور گفت: « شهرهای خلاق آینده، شهرهای جهانی محسوب می‌شوند و امتیازات زیادی دارند که یکی از آن‌ها تخصصی شدن فعالیت‌های فرهنگی, اقتصادی، و دیگری شناساندن و معرفی آن‌ها برای جذب سرمایه است که با وجود این، صنایع‌دستی می‌تواند سهم بیشتری در این حوزه داشته باشد.»  بهمن نامورمطلق مع... ادامه »
12
با رسته‌های گردشگری و صنایع‌دستی در برنامه اشتغال فراگیر در سال ۱۳۹۶ توسعه جاذبه‌های گردشگری کلید اشتغال‌زایی
چکیده: براساس تأکیدات مقام معظم رهبری ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار با محوریت استفاده از توسعه فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و آینده‌نگری در مورد تحولات آن‌ها در سطح ملی و جهانی ازجمله اقداماتی است که دولت باید انجام دهد. به همین منظور، اسحاق جهانگیری، معاون‌اول ریاست‌جمهوری، سیاست‌های فراگیر اشتغال را ابلاغ کرده که در این ... ادامه »
11
17 تکلیف سازمان میراث‌فرهنگی برای حمایت از صنایع‌دستی معین شد/ تأمین تسهیلات مسکن هنرمندان صنایع‌دستی برعهده بانک مرکزی
چکیده: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مواد دیگری از طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی را تصویب کردند.  براساس ماده 4 طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مکلف است با هماهنگی مراجع ذی‌صلاح اقدامات زیر را به عمل آورد: الف- اعمال نظارت و حمایت‌... ادامه »
10
برگزاری مسابقه ملی کتیبه‌نگاری زبان‌های خارجی در صنایع‌دستی
چکیده: معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با هدف ایجاد بازارهای بین‌المللی و تسهیل انتقال فرهنگ و هنر ایرانی به دیگر کشورها، مسابقه ملی «کتیبه‌نگاری زبان‌های خارجی» را برگزار می‌کند. ، برای این مسابقه پنج زبان آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و عربی انتخاب شده&zwn... ادامه »
07
افتتاح هتل 4ستاره ابریشمی لاهیجان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در سفر به استان گیلان، هتل 4ستاره ابریشمی لاهیجان را افتتاح کرد..  محمدحسین اصغریان معاون اقتصادی استانداری گیلان، رضا علیزاده مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان و جمعی از مسئولان استانی در این مراسم زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس س... ادامه »
07
با حکم معاون رئیس‌جمهوری محمد‌رحیم رهنما سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی شد
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در حکمی محمد‌رحیم رهنما را به‌عنوان سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی منصوب کرد.  متن این حکم به‌شرح زیر است: «جناب آقای محمدرحیم رهنما با سلام نظر به تعهد، تج... ادامه »
04
مرتفع شدن مشکلات بیمه هنرمندان صنایع‌دستی با راه‌اندازی سامانه خوداظهاری
چکیده: در جلسه معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مشکلات هنرمندان صنایع‌دستی درخصوص بیمه بررسی شد و درنهایت اعلام شد که با راه‌اندازی سامانه خوداظهاری مشکلات بیمه مرتفع می‌شود. جلسه بررسی دیدگاه‌های مشترک معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کش... ادامه »
31
معاون رئیس‌جمهوری در دیدار با نمایندگان مردم بم و تالش در مجلس: توجه به صنایع‌دستی و رونق‌بخشی به گردشگری راهکار اصلی رفع کمبود اشتغال است
چکیده: در دیدار نمایندگان مردم بم و تالش در مجلس شورای اسلامی با معاون رئیس‌جمهوری، مهم‌ترین موضوعات مرتبط با مأموریت‌های سه‌گانه این سازمان در این دو منطقه بررسی شد.  حبیب‌الله نیکزادی نماینده مردم بم و ریگان و محمد شکری نماینده مردم تالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌... ادامه »
28
نامور‌مطلق: خاص‌پردازی یکی از بهترین روش‌های ترویج صنایع‌دستی است
چکیده: نمایشگاه ملی «خاص‌پردازی در صنایع‌دستی»  با حضور بهمن نامور‌مطلق، معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مرکز گالری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد افتتاح شد.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی در افتتاحیه این نما... ادامه »
26
رایزنی‌ها برای انتخاب بهترین زمان و مکان برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی ادامه دارد
چکیده: مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی گفت: «بالا بردن میزان فروش صنایع‌دستی و جذب مخاطب، از مهم‌ترین موضوعات در برگزاری نمایشگاه‌های صنایع‌دستی است و ما برای دست‌یابی به این دو هدف، تلاش می‌کنیم بهترین زمان و مکان را برای برگزاری بیست‌وهشتمین نمایشگاه صنایع‌دستی فراهم کنیم.» پویا محمودیان مدیرکل دفت... ادامه »
صفحه 6 از 36ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها