Menu

صنایع دستی

04
معاون صنایع‌دستی کشور: هدف اصلی از نمایشگاه صنایع‌دستی کاهش وابستگی هنرمندان به دولت است
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی هدف اصلی نمایشگاه صنایع‌دستی را وابستگی بیشتر هنرمندان به بازار و مردم، و کاهش وابستگی آن‌ها به دولت عنوان کرد.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در خصوص کارکرد‌های نمایشگاه صنایع‌دستی گفت: «نمایشگاه فرصت و ... ادامه »
01
افتتاح بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: ببست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی  با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه علاوه بر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی،  جمعی... ادامه »
01
مونسان: صنایع‌دستی برای برندسازی نیازمند حمایت است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «هر سه حوزه مأموریتی این سازمان باید کنار هم دیده شوند و باید با هم‌افزایی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بتوانیم به اقتصاد کشور کمک کنیم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حاشیه اف... ادامه »
31
معاون صنایع‌دستی خبر داد بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، هر روز میزبان سه رویداد ویژه
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور، با بیان اینکه بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی 1 تا 7 شهریور در تهران برگزار می‌شود، گفت: «نمایشگاه‌ها در حقیقت معدل‌گیری صنایع‌دستی است؛ چراکه در این نمایشگاه جدید‌ترین محصولات ارائه می‌شود و شاخص‌هایی دارد  بهمن نامور‌مطلق معاون ... ادامه »
30
نامور‌مطلق در معارفه و تودیع رؤسای جدید و پیشین سازمان میراث‌فرهنگی: سازمان میراث‌فرهنگی در دولت یازدهم از حالت نباتی درآمد
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با تلاش‌های صورت‌گرفته در دولت یازدهم این سازمان از حالت نباتی خارج شد و از حالت اورژانسی که داشت درآمد.»  بهمن نامور‌مطق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در مراسم ت... ادامه »
29
طرح حمایت از استادکاران و هنرمندان صنایع‌دستی بعد از تأیید شورای نگهبان ابلاغ می‌شود
چکیده: جلسه تشکل‌های غیردولتی صنایع‌دستی با حضور بهمن نامور‌مطلق، معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، و هنرمندان پیشکسوت و جوان این حوزه، به‌منظور بررسی برنامه‌های معاونت صنایع‌دستی در دولت در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.  هنرمندان صنایع‌دستی در این نشست از تلاش‌ها و فعالیت‌های معاونت صنایع&zw... ادامه »
28
30 فیلم مستند در حوزه صنایع‌دستی تولید می‌شود
چکیده: تولید سری دوم فیلم‌های مستند «دست‌آفریده‌ها» از اول شهریور 96 آغاز می‌شود و در این مرحله 30 فیلم مستند در حوزه صنایع‌دستی تولید و از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.  نشست خبری آغاز تولید سری دوم فیلم‌های مستند «دست‌آفریده‌ها»  با حضور بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی... ادامه »
22
مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی خبر داد خانه ایرانی و کاروان پیوند در بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی
چکیده: مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی کشور گفت: «بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با بخش‌های ویژه شامل حصیربافی کاروان پیوند، روستاهای هدف، خانه ایرانی، فضای آموزشی برای کودکان، ”تبریز2018“ و شهر جهانی یزد از 1 تا 7 شهریورماه برگزار می‌شود.» پویا محمودیان، مدیرکل دفتر صادرات معاونت صن... ادامه »
21
سخنگوی فراکسیون میراث‌فرهنگی و گردشگری مجلس شورای اسلامی: استفاده از صنایع‌دستی در دیزاین هتل‌ها سبب اشتغال‌زایی و ایجاد بازار هدف جدید می‌شود
چکیده: سخنگوی فراکسیون میراث‌فرهنگی ‌و گردشگری مجلس اعتقاد دارد که بهره‌گیری از صنایع‌دستی در هتل‌ها سبب اشتغال‌زایی و ایجاد بازار هدف جدید در این حوزه می‌شود.  ذبیح‌الله نیکفر، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل و سخنگوی فراکسیون میراث‌فرهنگی ‌و گردشگری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ... ادامه »
18
ساره بیات سفیر صنایع‌دستی ایران شد
چکیده: ساره بیات بازیگر سینما  به‌عنوان سفیر صنایع‌دستی ایران انتخاب شد. زهرا احمدی‌پور در دیدار با این چهره سینمای ایران گفت: «حوزه صنایع‌دستی در سازمان میراث‌فرهنگی به یک حوزه پرکار تبدیل شده که بتواند مناسبت‌های اجتماعی را با خود همراه کند و تبدیل به یک گفتمان شود.» او افزود: «صنایع‌دستی تنه... ادامه »
صفحه 6 از 39ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها