Menu

صنایع دستی

24
قره‌سید رومیانی: تشکیل صندوق حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی ویژگی بارز طرح حمایتی مجلس است
چکیده: معاون مجلس، حقوقی و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اعتقاد دارد تشکیل صندوق حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و ارائه تسهیلات مسکن برای فعالان این حوزه از جمله ویژگی‌های طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی مجلس است. سید‌هادی قره‌سید رومیانی  در خصوص طرح حمایت از هنرمندان و است... ادامه »
23
معاون اول رئیس‌جمهوری: حمایت از صنایع دستی از سیاست‌های اصلی دولت است
چکیده: جلسه شورای عالی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به ریاست معاون‌اول رئیس‌جمهوری برگزار شد.  اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به نقش مؤثر بخش صنایع‌دستی در اشتغال‌زایی و توسعه صادرات غیرنفتی، گفت: «صنایع‌دستی نماد فرهنگی ایران است و یکی از سیاست‌های اصلی دولت حمایت از بخش صنایع‌دستی و ت... ادامه »
23
احمدی‌پور: مصوبه مجلس دغدغه فعالان صنایع‌دستی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری از رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم در پی تصویب طرح حمایت از فعالان صنایع‌دستی تقدیر و تشکر کرد و با تأکید بر اهمیت این مصوبه مجلس، افزود: «تصویب این طرح می‌تواند دغدغه‌ها و نگرانی‌های فعالان و هنرمندان صنایع‌دستی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئ... ادامه »
22
تعیین مصادیق مشاغل صنایع‌دستی مشمول بیمه
چکیده: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده‌ای، طرح حمایت از فعالان صنایع‌دستی، مصادیق مشاغل صنایع‌دستی را که شامل بیمه خواهند شد تعیین کردند. نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان  بررسی طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی ماده 1 این طرح را تصویب کردند. در ماده 1 این طرح ذکر شده صنایع‌دستی ایران مجم... ادامه »
21
نامور‌مطلق در آیین نکوداشت روز جهانی صنایع‌دستی: رشد صنایع‌دستی در دولت یازدهم پیوسته و هم‌بسته بوده است
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در دولت یازدهم شاهد رشد صنایع‌دستی بوده‌ایم و این رشد در سال‎های گذشته پیوسته و هم‌بسته بوده است.»  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در مراس... ادامه »
21
احمدی‌پور در مراسم نکوداشت روز جهانی صنایع‌دستی تأکید کرد تنها راه برون‌رفت از تنگنای بیکاری در استان‌های محروم توجه به صنایع‌دستی است
چکیده: زهرا احمدی‌پور،  در مراسم نکوداشت روز جهانی صنایع‌دستی، گفت: «تنها راه برون‌رفت از تنگنای بیکاری در بسیاری از استان‌های محروم و کمترتوسعه‌یافته توجه به صنایع‌دستی است.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با بیان این مطلب، افزود: &l... ادامه »
20
بخشی از بودجه فرهنگی دستگاه‌ها باید صرف حوزه صنایع‌دستی و صادرات آن شود
چکیده: رئیس انجمن صادر‌کنندگان صنایع‌دستی گفت: «برای رشد هر چه بیشتر صادرات صنایع‌دستی، باید بخشی از بودجه‌ فرهنگی دستگاه‌ها در اختیار حوزه صنایع‌دستی و صادرات آن قرار گیرد تا پیام صلح و دوستی ایران به مردم دنیا از طریق ارسال کالای فرهنگی کشورمان منتقل شود.» مجیدرضا حریری رئیس انجمن صادر‌کنن... ادامه »
20
جهانی خیره خواهد شد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوی و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به مناسب روز جهانی صنایع‌دستی، یادداشتی در روزنامه ایران منتشر کرد. متن این یادداشت به‌شرح زیر است. 1- سفرنامه‌های سیاحان غربی در دوران صفوی به جز توصیفاتشان از آداب و رسوم و مناظر و معماری شهرهای ایران، یک جزء ثابت دیگر هم دارند ... ادامه »
16
لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی/ سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند
چکیده: رضا کیانیان، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان پس از بازدید از پژوهشکده هنرهای سنتی و نمایشگاه صنایع‌دستی در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ساخته‌ دست بشر در همه‌جای دنیا دارای ارزش و جایگاه ویژه‌ای است.»   رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون،  در آستانه روز جهانی صنایع‌دستی... ادامه »
10
احمدی‌پور: استانداردسازی به کاربردی شدن صنایع‌دستی کمک می‌کند
چکیده: احمدی‌پور، با اشاره به اهمیت استاندارد‌سازی در محصولات صنایع‌دستی، گفت: «استاندارد‌سازی صنایع‌دستی به کاربردی شدن این هنرصنعت کمک می‌کند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این مطلب در نشست بررسی استاندارد‌سازی صنایع‌دستی... ادامه »
صفحه 7 از 36ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها