Menu

صنایع دستی

30
پیام تسلیت رئیس سازمان‌ میراث‌فرهنگی به‌مناسبت درگذشت بانوی هنرمند سوزن‌دوز
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌‌دستی و گردشگری درگذشت بانوی هنرمند سوزن‌دوز سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت پیام تسلیت علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به مناسبت درگذشت شهناز ایرندگانی مشهور به شهناز سوزن‌دوز ، از بازماندگان دوره طلایی هنر سوزن‌دوز... ادامه »
29
نامورمطلق: تعداد گالری‌های صنایع‌دستی افزایش می‌یابد
چکیده: عاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از اختصاص تسهیلات به گالری‌های صنایع‌دستی خبر داد و گفت: «از چند گالری‌دار خواسته‌ایم بخشی از فعالیت خود را به معرفی صنایع‌دستی اختصاص دهند.» بهمن نامورمطلق راه‌اندازی گالری‌های صنایع‌دستی را یکی از ضرورت‌های این حوزه د... ادامه »
28
با جهانی شدن دو شهر و یک دهکده صنایع‌دستی ایران از چین پیش افتاد و در جهان اول شد
چکیده: با ثبت دو شهر و یک دهکده از ایران در فهرست جهانی شهرها و روستاهای صنایع‌دستی جهان تعداد شهرهای جهانی صنایع‌دستی ایران به شش شهر رسید و کشورمان با شش شهر و یک دهکده جهانی در این حوزه در جایگاه نخست بین کشورهای جهان ایستاد.  ایران و چین و هند سه قدرت برتر تولید صنایع‌دستی در دنیا هستند که در این میان، ایران دارای سابقه طولانی د... ادامه »
28
مونسان از نیروگاه برق خورشیدی خلیج‌فارس بازدید کرد
چکیده: علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با همراهی محمدناصر نیکبخت، استاندار همدان، از نیروگاه برق خورشیدی خلیج‌‌فارس در استان همدان بازدید کرد.  این نیروگاه که در بخش مرکزی استان همدان قرار گرفته است و توان تولید 22 مگاوات برق را دارد.نیروگاه برق خورش... ادامه »
27
نامور‌مطلق در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی: ایران به‌جای فلورانس می‌تواند میزبان نمایشگاه‌های بین‌المللی باشد
چکیده: بهمن نامورمطلق در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، با مطلوب ارزیابی کردنِ برگزاری نمایشگاه، گفت: «این نمایشگاه سطح نمایشگاه‌های ما را چند مرحله بالاتر برد و شاهدیم که این نمایشگاه‌ها روبه‌رشد هستند.»  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میرا... ادامه »
27
مونسان: رویکرد سازمان میراث‌فرهنگی و دولت توجه به صنایع‌دستی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با بیان اینکه رویکرد سازمان میراث‌فرهنگی و دولت توجه به صنایع‌دستی است، گفت: «صنایع‌دستی ما باید صاحب برند شود و به‌صورت مارکتینگ عرضه شود.»  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مراس... ادامه »
27
مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی  خبر داد؛ رشد 29‌درصدی فروش در بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی
چکیده: مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، تعدادی از مدیران این سازمان و فعالان بخش دولتی و خصوصی صنایع‌دستی و هنرمندان این حوزه در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد.  پویا محمودیان مدیرکل دفتر... ادامه »
26
بهمن نامور‌مطلق : سه شهر دیگر صنایع‌دستی ایران جهانی شدند
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ثبت سیرجان به‌عنوان «شهر جهانی گلیم»، مریوان به‌عنوان «شهر جهانی کلاش» و کلپورگان به‌عنوان «دهکده جهانی سفال» در شورای جهانی صنایع‌دستی خبر داد.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنره... ادامه »
25
بازدید معاون صنایع‌دستی کشور از گالری موزه آبادان
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، طی سفر دوروزه به خوزستان، پس از افتتاح شعبه 4 گالری ترسه، از گالری موزه آبادان و نمایشگاه صنایع‌دستی این استان نیز بازدید کرد.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور،  در ادامه سفر خود به این استان، با حضور در آبادان و خرمشهر با همراهی خسرو نشان مدیرکل میر... ادامه »
20
معاون رئیس‌جمهوری در گفت‌‌‌وگو با شبکه خبر: باید بتوانیم در ایجاد بازار صنایع‌دستی در خارج از کشور فعال شویم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در حوزه صنایع‌دستی باید بتوانیم با توجه به برندینگ و بسته‌بندی در ایجاد بازار در خارج از کشور فعال شویم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این مطلب در گفت... ادامه »
صفحه 7 از 43ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها