Menu

صنایع دستی

05
معاون صنایع‌دستی کشور: از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در خراسان‌جنوبی حمایت می‌کنیم/ رشد جالب‌توجه صنایع‌دستی در خراسان‌جنوبی
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور با اشاره به رشد و رونق جالب‌توجه صنایع‌دستی در خراسان جنوبی گفت: «از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع‌دستی استان حمایت خواهیم کرد.» بهمن نامورمطلق معاون‌ صنایع‌دستی کشور، در بازدید از باغ اکبریه بیرجند اظهار کرد: &laqu... ادامه »
02
نامورمطلق: 23 بازارچه نوروزی صنایع‌دستی آماده بازدید گردشگران استان کرمان است
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور گفت: «استان کرمان شاهد افزایش 20 تا 30درصدی ورود گردشگران نوروزی است.» بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی کشور، از سفر خود به استان کرمان خبر داد و گفت: «براساس آمار موجود، تا پایان روز یکم فروردین، 1میلیون و 700هزار نفر وارد استان کرمان شده‌اند که این آمار نسبت به مدت مش... ادامه »
28
معاون رئیس‌جمهوری از جانباز 100درصد، سید نورخدا موسوی، عیادت کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،از سید نورخدا موسوی، جانباز 100درصد، عیادت کرد و سال نو را به خانواده او تبریک گفت زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دومین روز از سفر خود به استان لرستان و شهر خرم‌آباد، از سید نورخدا موسوی، جانباز 100درصد... ادامه »
25
قدردانی فعالان تشکل‌های صنایع‌دستی از معاون رئیس‌جمهوری
چکیده: تعدادی از فعالان تشکل‌های صنایع‌دستی، با حضور در دفتر زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری، با اهدای لوحی مراتب تشکر خود را از بابت نامه‌ای که او در مورد بیمه هنرمندان صنایع‌دستی خطاب به رئیس‌جمهوری نوشته بود، اعلام کردند. در این دیدار که بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، حجت مرادخانی مشاور مع... ادامه »
25
7هزار غرفه صنایع‌دستی میزبان گردشگران نوروزی در سراسر ایران
چکیده: مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور از برپایی 7هزار غرفه صنایع‌دستی در نوروز 96 در سراسر ایران و در 31 استان کشور خبر داد. پویا محمودیان مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، درباره برپایی این بازارچه‌های صنایع‌دستی گفت: «نوروزی که به ایرانیان ارث رسیده، فرصت شگفتی است که باید ا... ادامه »
23
راه‌اندازی موزه ملی صنایع‌دستی در سال 96/ جایگاه کانونی ایران در تصمیم‌گیری برای صنایع‌دستی دنیا در سال 95
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور تأکید کرد که امسال معاونت صنایع‎دستی فعالیت‌های خوبی برای تصمیم‎گیری و سیاست‌گذاری برای صنایع‌دستی دنیا داشت و به‌نوعی به کانون تصمیم‌گیری برای صنایع‎دستی دنیا تبدیل شد. بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی کشور، در نشست صمیمانه پایان سال با همکاران این معاونت، ضمن ... ادامه »
23
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی درخصوص بیمه هنرمندان صنایع‎دستی به رئیس‌جمهوری نامه نوشت
چکیده: رئیس سازمان میراث‎فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هفته گذشته در نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران مواردی را درخصوص مشکل بیمه هنرمندان صنایع‎دستی مطرح کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در پی درخواست جمعی از هنرمندان صنایع‌دستی ایران و پی... ادامه »
22
بازارچه نوروزی صنایع‌دستی تاکستان تا 5 فروردین دایر است
چکیده: بازارچه موقت نوروزی شهرستان تاکستان که از 15 اسفند در اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان تاکستان راه‌اندازی شده بود تا 5 فروردین پذیرای بازدیدکنندگان است. در این بازارچه نوروزی آثار هنری و محصولات تولیدی هنرمندان ــ اعم از تابلوهای معرق، منبت، خراطی چوب، نمد، چرم‎دوزی دستی، گلیم، نقاشی پشت شیشه... ادامه »
21
تقدیم هدایای نوروزی صنایع‌دستی به گردشگران
چکیده: مدیرکل دفتر آموزش و حمایت از تولید صنایع‌دستی گفت: «در نوروز 96، در مبادی ورودی استان‌ها در محل ستاد نوروزی هر شهر، به نخستین میهمانان ورودی از محصولات صنایع‌دستی تولیدی و بومی همان شهر و استان هدیه‌های نوروزی داده خواهد شد.» فریدون میرزالو مدیرکل دفتر آموزش و حمایت از تولید صنایع‌دستی، با اعلام این ... ادامه »
19
تامین زیرساخت‌های شهرهای جهانی صنایع‌دستی/ سامان‌دهی بیمه شاغلان صنایع‌دستی ظرف 3 ماه
چکیده: سومین نشست کمیسیون فنی‌حقوقی شورای عالی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با حضور نمایندگانی از دستگاه‌های مختلف در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد. در این کمیسیون مهم‌ترین موضوعات مرتبط با حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بررسی و این جلسه با تصویب شش مصوبه به کار خود پایان دا... ادامه »
صفحه 8 از 32ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها