Menu

صنایع دستی

27
بازدید ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی از کارگاه‌های مریوان، شهر ملی کلاش‌بافی
چکیده: غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی و کوین مورای رئیس منطقه‌ای شورای جهانی صنایع‌دستی،وارد مریوان شدند و از شهرهای ملی گیوه و گلیم و روستای ملی سفال، کاندیدای جهانی شدن، بازدید می‌کنند. ویدا توحدی، مشاور معاون صنایع‌دستی در امور توسعه و ترویج و مسئول امور بین‌الملل، ضمن اعلام این خبر، با اش... ادامه »
21
نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی ایران در چین راه‌اندازی می‌شود/ امکان خواهر‌خواندگی نمایشگاه صنایع‌دستی ایران و نمایشگاه ارومچی در چین
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با مدیرکل صادرات اوراسیا ـ چین گفت: «نمایشگاه صنایع‌دستی ایران و ارومچی چین قابلیت خواهر‌خواندگی با یکدیگر را دارند و می‌توان به ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی ایران در چین متمرکز شد.»  بهمن نامو... ادامه »
19
احمدی‌پور چله قالی بافته‌شده به‌دست گردشگران کاشان را برید
چکیده: با پایان یافتن مراحل بافت قالی 2×3 در هتل سنتی عامری‌ها (خانه تاریخی عامری‌ها) در جریان سفر یک‌روزه به کاشان، زهرا احمدی‌پور، چله این فرش نفیس را برید. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از بخش‌های مختلف هتل سنتی عامری‌ها (خانه تاریخی عامری&zwn... ادامه »
19
یزد در میراث جهانی
چکیده: شهر تاریخی یزد، در دل کویر، ثمره خردمندی و شناخت عمیق مواهب و موانع طبیعت است. یزد حاصل رفتار مهربانانه و پرستارانه انسان و محیط‌زیست است. یزد سند بیش از هزار سال مدنیتِ بلاانقطاع است. یزد تجلی همزیستی و صلحِ عقاید و باورها و ادیان و مذاهب است. یزد نماد عبادت و قناعت است. یزد مولود ذوق و هنر است. یزد پاداش کوشش و مجاهدت است. یزد شهر ارزش&zw... ادامه »
18
حال این روزهای صنایع‌دستی ایران خوب است/ فروشگاه بزرگ مجازی صنایع‌دستی راه‌اندازی می‌شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور در برنامه زنده تلویزیونی «خانواده یک» از شبکه یکِ‌ صداوسیما پخش شد، به تشریح آخرین وضعیت صنایع‌دستی و رشته‌های مختلف این هنرصنعت، صادرات صنایع‌دستی و راه‌اندازی فروشگاه‌های مختلف صنایع‌دستی پرداخت. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، ص... ادامه »
16
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز بازدید کرد زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز و مجموعه فرهنگی‌ورزشی خاوران در این شهر بازدید کرد. رئیس ساز... ادامه »
13
معاون رئیس‌جمهوری در قم: ستاد اقتصاد مقاومتی بر اختصاص اعتبارات نظارت دارد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی این بود که بتوانیم واحدهای نیمه‌تعطیل و ازکارافتاده را دوباره فعال کنیم. خوشبختانه دولت یازدهم با رویکرد اقتصاد مقاومتی سعی کرد این ظرفیت‌ها را ایجاد کند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ... ادامه »
13
معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور: سهم صنایع‌دستی ایران باید از شهرهای خلاق بیشتر شود
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور گفت: « شهرهای خلاق آینده، شهرهای جهانی محسوب می‌شوند و امتیازات زیادی دارند که یکی از آن‌ها تخصصی شدن فعالیت‌های فرهنگی, اقتصادی، و دیگری شناساندن و معرفی آن‌ها برای جذب سرمایه است که با وجود این، صنایع‌دستی می‌تواند سهم بیشتری در این حوزه داشته باشد.»  بهمن نامورمطلق مع... ادامه »
12
با رسته‌های گردشگری و صنایع‌دستی در برنامه اشتغال فراگیر در سال ۱۳۹۶ توسعه جاذبه‌های گردشگری کلید اشتغال‌زایی
چکیده: براساس تأکیدات مقام معظم رهبری ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار با محوریت استفاده از توسعه فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و آینده‌نگری در مورد تحولات آن‌ها در سطح ملی و جهانی ازجمله اقداماتی است که دولت باید انجام دهد. به همین منظور، اسحاق جهانگیری، معاون‌اول ریاست‌جمهوری، سیاست‌های فراگیر اشتغال را ابلاغ کرده که در این ... ادامه »
11
17 تکلیف سازمان میراث‌فرهنگی برای حمایت از صنایع‌دستی معین شد/ تأمین تسهیلات مسکن هنرمندان صنایع‌دستی برعهده بانک مرکزی
چکیده: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مواد دیگری از طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی را تصویب کردند.  براساس ماده 4 طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مکلف است با هماهنگی مراجع ذی‌صلاح اقدامات زیر را به عمل آورد: الف- اعمال نظارت و حمایت‌... ادامه »
صفحه 8 از 39ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها