Menu

صنایع دستی

20
معاون رئیس‌جمهوری در گفت‌‌‌وگو با شبکه خبر: باید بتوانیم در ایجاد بازار صنایع‌دستی در خارج از کشور فعال شویم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در حوزه صنایع‌دستی باید بتوانیم با توجه به برندینگ و بسته‌بندی در ایجاد بازار در خارج از کشور فعال شویم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این مطلب در گفت... ادامه »
19
در نشست معاون رئیس جمهوری با تشکل‌های صنایع‌دستی مطرح شد طراحی، برندسازی، تجاری‌سازی، بسته‌بندی و ایجاد بازار مهم‌ترین اولویت‌های حوزه صنایع‌دستی است
چکیده: شست معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تشکل‌های غیر‌دولتی صنایع‌دستی برگزار شد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نشست با تشکل‌های غیر‌دولتی صنایع‌دستی که در سالن جلسات ریاست سازمان میراث‌فر... ادامه »
19
نخستین نمایشگاه تکه‌دوزی در سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: در راستای اهداف فرهنگی و کمک به ترویج فرهنگ طراحی‌های خلاق در زمینه صنایع‌دستی، اولین نمایشگاه تکه‌دوزی از 19 تا 21 شهریور در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار می‌شود.  علی حاجی‌شیزری  مدیرکل دفتر توسعه  ترویج و آموزش معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی با اشاره ب... ادامه »
19
پیام تسلیت مرکز روابط‌عمومی سازمان میراث‌فرهنگی به‌مناسبت درگذشت غلامحسین حسینی
چکیده: مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در پی درگذشت غلامحسین حسینی از مدیران سابق حوزه گردشگری پیام تسلیتی صادر کرد.  در متن این پیام تسلیت آمده است: «بسم ‌الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون، ضایعه درگذشت نابهنگام برادر عزیز و یكی از مدیران عرصه گردشگری كشو... ادامه »
15
محمودیان: تا بازارچه دائمی صنایع‌دستی آرمانی فاصله داریم
چکیده: با حضور پویا محمودیان مدیر‌كل صادرات و بازرگانی معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  كافه‌گالری صراحی در بازارچه دائمی صنایع‌دستی عودلاجان تهران افتتاح شد.  در این مراسم  علی‌محمد سعادتی شهردار منطقه ١٢ و فریدون میرزالو مدیر‌كل حمایت از تولید معاونت صنایع‌دستی سا... ادامه »
14
بهترین زمینه برای ایجاد اقتصاد مردمی حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «بهترین زمینه برای ایجاد اقتصاد مردمی، حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در حاشیه بازدید از نمایشگاه ظرفیت‌های روستاهای هدف گردشگری در گر... ادامه »
13
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد استان گلستان شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با استقبال استاندار این استان وارد گلستان شد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس‌سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با استقبال حسن صادقلو استاندار گلستان و مسئولان استانی به منظور شرکت در مراسم افتتاحیه یازدهمین جشنواره اقوام، وارد استان گل... ادامه »
09
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از موزه مردان نمکی و رختشویخانه در زنجان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دومین روز از سفرش به زنجان از موزه مردان نمکی و رختشویخانه بازدید کرد. اسدالله درویش‌امیری استاندار زنجان، یحیی رحمتی مدیرکل میراث‌فرهنگی و جمعی از مسئولان استانداری و اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری ... ادامه »
09
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد بازارچه صنایع‌دستی در کنار گنبد سلطانیه راه‌اندازی شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «افراد علاقه‌مند می‌توانند با ارقام بسیار کم و دریافت تسهیلاتی اندک، خانه‌های خود را به اقامتگاه‌های بوم‌گردی تبدیل کنند، استان زنجان هم باید در حوزه توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی تلاش بیشتری داشته باشد.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس&zwn... ادامه »
08
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد بازارچه صنایع‌دستی در کنار گنبد سلطانیه راه‌اندازی شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «افراد علاقه‌مند می‌توانند با ارقام بسیار کم و دریافت تسهیلاتی اندک، خانه‌های خود را به اقامتگاه‌های بوم‌گردی تبدیل کنند، استان زنجان هم باید در حوزه توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی تلاش بیشتری داشته باشد.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس&z... ادامه »
صفحه 8 از 43ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها