Menu

صنایع دستی

06
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: باید به سمت صنعتی‌سازی صنایع‌دستی برویم
چکیده: برنامه «صبح و گفت‌وگو» رادیو گفت‌و‌گو  با موضوع هفته دولت و با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌ستی و گردشگری به‌روی آنتن رفت.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این برنامه ... ادامه »
06
رونمایی از دو اثر قلم‌زنی با حضور سه معاون سازمان میراث‌فرهنگی در نمایشگاه صنایع‌دستی
چکیده: در  بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی و با حضور معاونان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از دو اثر قلم‌زنی هنرمندان اصفهان رونمایی شد.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در مراسم رونمایی از دو اثر قلم‌زنی گفت: «ما در صنایع... ادامه »
05
تجلیل از «مادر صنایع دستی» در نمایشگاه بیست‌وهشتم
چکیده: در چهارمین روز از نمایشگاه ملی صنایع‌دستی از ماه‌نسا‌‌‌‌‌‌‌ شهسوارپور پیرترین بانوی تولیدکننده صنایع‌دستی، به پاس یک عمر فعالیت در این حوزه به‌عنوان «مادر صنایع‌دستی» تجلیل شد. شهسوارپور به گفته خودش 115 سال دارد، بیش از 90 سال فعالیت‌هایی از جمله گلیم‌بافی، خیاطی،... ادامه »
04
کاروان پیوند به نمایشگاه ملی صنایع‌دستی رسید
چکیده: کاروان پیوند صنایع‌دستی که چندماهی است از استان‌های جنوبی و شمال شرقی به راه افتاده حالا به بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی رسیده است. این کاروان در راستای حمایت از تولیدکنندگان و حصیربافان کشور کمپینی با نام «#حصیر_ایرانی_بخریم» را نیز راه‌اندازی کرد. مهران بیگی مجری و کارشناس خرید تضمینی حصیر و م... ادامه »
04
معاون صنایع‌دستی کشور: هدف اصلی از نمایشگاه صنایع‌دستی کاهش وابستگی هنرمندان به دولت است
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی هدف اصلی نمایشگاه صنایع‌دستی را وابستگی بیشتر هنرمندان به بازار و مردم، و کاهش وابستگی آن‌ها به دولت عنوان کرد.  بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در خصوص کارکرد‌های نمایشگاه صنایع‌دستی گفت: «نمایشگاه فرصت و ... ادامه »
01
افتتاح بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: ببست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی  با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه علاوه بر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی،  جمعی... ادامه »
01
مونسان: صنایع‌دستی برای برندسازی نیازمند حمایت است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «هر سه حوزه مأموریتی این سازمان باید کنار هم دیده شوند و باید با هم‌افزایی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بتوانیم به اقتصاد کشور کمک کنیم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حاشیه اف... ادامه »
31
معاون صنایع‌دستی خبر داد بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، هر روز میزبان سه رویداد ویژه
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور، با بیان اینکه بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی 1 تا 7 شهریور در تهران برگزار می‌شود، گفت: «نمایشگاه‌ها در حقیقت معدل‌گیری صنایع‌دستی است؛ چراکه در این نمایشگاه جدید‌ترین محصولات ارائه می‌شود و شاخص‌هایی دارد  بهمن نامور‌مطلق معاون ... ادامه »
30
نامور‌مطلق در معارفه و تودیع رؤسای جدید و پیشین سازمان میراث‌فرهنگی: سازمان میراث‌فرهنگی در دولت یازدهم از حالت نباتی درآمد
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با تلاش‌های صورت‌گرفته در دولت یازدهم این سازمان از حالت نباتی خارج شد و از حالت اورژانسی که داشت درآمد.»  بهمن نامور‌مطق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در مراسم ت... ادامه »
29
طرح حمایت از استادکاران و هنرمندان صنایع‌دستی بعد از تأیید شورای نگهبان ابلاغ می‌شود
چکیده: جلسه تشکل‌های غیردولتی صنایع‌دستی با حضور بهمن نامور‌مطلق، معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، و هنرمندان پیشکسوت و جوان این حوزه، به‌منظور بررسی برنامه‌های معاونت صنایع‌دستی در دولت در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.  هنرمندان صنایع‌دستی در این نشست از تلاش‌ها و فعالیت‌های معاونت صنایع&zw... ادامه »
صفحه 9 از 43ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها