Menu

صنایع دستی

16
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر کشور
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر کشور بازدید کرد. دکتر زهرا احمدی‌پور شامگاه چهارشنبه 15 دی‌ماه با حضور در محل دائمی نمایشگا‌ههای بین‌المللی تهران از غرفه‌های متنوع دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر کشور ... ادامه »
15
نامور مطلق:سند توسعه صنایع‌دستی تدوین می‌شود
چکیده: بهمن نامورمطلق در نشست سراسری معاونان صنایع‌دستی تأکید کرد که امروزه مصرف‌کننده بیش از هر چیزی در حوزه صنایع‌دستی اهمیت پیدا کرده است و باید قبل از تولید صنایع‌دستی به فکر فروش آن باشیم. معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نشست سراسری معاونان صنایع‌دستی گفت: «به دلیل وضعیت ن... ادامه »
13
صنایع دستی باید از حالت ویترینی خارج شود/ میراث فرهنگی سدراه توسعه نیست
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر اینکه «شهر» زمانی از «خوابگاه» به «جای زیستن» تغییر وضعیت می‌دهد که در کنار امکانات مدرن، به شهروندان خاطره تاریخی و هویتی عرضه کند، گفت: سازه‌های جدید را روی ویرانه عناصر هویتی‌ بنا نکنیم. زهرا احمدی‌پور در گفت‌وگو با خبر... ادامه »
12
برگزاری نشست سراسر ی معاونین صنایع‌دستی استان‌ها
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری نشست معاونین صنایع‌دستی استان‌های سراسر کشور در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه  خبر داد. بهمن نامور مطلق با اعلام این خبر گفت: این نشست در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ، سیزدهم و چهارم دی‌ماه با حضور دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس س... ادامه »
07
پیشنهاد نامور مطلق برای احداث موزه هنرهای صنایع دستی
چکیده: معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه هنر و هنرمند از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار است و بدون هنردنیا غم انگیزی خواهد بود گفت: جهان بدون هنرمندان زیبایی، نور و روشنایی ندارد.  بهمن نامور مطلق سه شنبه 7 دی با بیان این مطلب در مراسم تجلیل از هنرمندان پیشکسوت با عنوان همای هنر که امسال برای سومین سال متوالی به... ادامه »
06
سومین گردهمایی تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان هنرهای سنتی با عنوان «همای هنر 3» برگزار می شود
چکیده: سومین گردهمایی تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان هنرهای سنتی«همای هنر 3» روز سه شنبه 7 دی ماه ساعت 10 صبح در محل سالن آمفی تئاتر سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد. علی حاجی شیزری مدیرکل دفتر توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با اشاره بر لزوم توجه به پیشکسوتان عرصه هنر و صنایع دستی با برگزاری مراسم در... ادامه »
02
نمایشگاه صنایع دستی ویژه بانوان در سازمان میراث فرهنگی تا 6 دی تمدید شد
چکیده: نمایشگاه صنایع دستی ویژه بانوان که در سازمان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شده است تا ششم دی تمدید شد. این نمایشگاه که با حضور دکتر زهرا احمدی پور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تعدادی از همسران سفرای مقیم تهران افتتاح شد، به دلیل استقبال بی نظیر مردم و علاقه مندان به صنایع دستی، تا ششم دی تمدید شده است. علاقه... ادامه »
30
پیام هنر صنایع‌ دستی ایران صلح و دوستی با جهان است
چکیده: نمایشگاه صنایع دستی ویژه بانوان، با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و چند تن از همسران سفرای کشورهای مقیم در تهران افتتاح شد.    نمایشگاه صنایع دستی ویژه بانوان با نمایش آثار 40 هنرمند از 16 استان کشور و با حضور دکتر احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و چند ت... ادامه »
30
نامور مطلق: در عرصه هنر مکتبی زنده است که پاسخگوی نیازهای مردم باشد
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: در عرصه هنر مکتبی زنده است که پاسخگوی نیازهای مردم باشد چرا که خلاقیت یعنی همین یعنی پاسخ به نیازهای روز جامعه بنابر این باید زمینه های نیاز روز جامعه را شناسایی کرد و در صدد رشد و توسعه آن ها برآمد. بهمن  نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشوردر نشست تخصصی هنرهای سنتی و صنایع دستی ایران در است... ادامه »
29
ضرورت تدوین دیپلماسی فرهنگی برای بهره‌گیری از بازارهای مشترک
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: مبارزه با تروریسم یکی از مشترکات مهم کشورهای منطقه است، ما باید با تدوین دیپلماسی فرهنگی فضایی را برای استفاده از بازار کشورهای یکدیگر ایجاد کنیم چراکه هیچ سرمایه ای مهمتر از بازار نیست.  نشست هم اندیشی راهکارهای توسعه صادرات صنایع دستی در منطقه پساداعش دوشنبه 29 آذربا حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی... ادامه »
صفحه 9 از 25اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین