Menu

گردشگری

02
 مونسان در حاشیه جلسه هیئت دولت خبر داد نظارت دقیق بر قیمت هتل‌ها در ایام نوروز
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «دستگاه‌های دولتی در ایام تعطیلات نوروز نظارت دقیقی خواهند داشت تا قیمت هتل‌ها افزایش نیابد.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در حاشیه جلسه  هیئت دولت با اعلام این خبر، افزود: «مدی... ادامه »
02
در رأس یک هیأت تخصصی وزیر گردشگری عمان به ایران سفر می‌کند
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از سفر وزیر گردشگری عمان در رأس یک هیأت تخصصی به کشورمان خبر داد. محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اعلام این خبر افزود: «احمد بن ناصر المحرزی، وزیر گردشگری عمان با هدف تقویت و توسعه روابط گردشگری بین دو کشور، شنبه 5 اسف... ادامه »
02
سفرهای ارزان نوروزی با تلاش سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: در حالی که ایران دارای جاذبه‌های بی‌نظیر گردشگری، آثار فرهنگی‌تاریخی متعدد، صنایع‌دستی و هنرهای سنتی زیبا و آداب و رسوم دوست‌داشتنی است، اما گرانی سفر شاید یکی از مهم‌ترین موانع رونق گردشگری در ایران باشد. موضوعی که باعث شده تا برخی از گرداشگران داخلی بار سفر به کشورهای دیگر را ببندند و با انتخاب بسته سفر ارزان&zwnj... ادامه »
29
مونسان در جمع خبرنگاران در استان مازندران تأکید کرد حمایت دولت از گردشگری ادامه دارد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به تخصیص اعتبارات مناسب برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری گفت: «حمایت دولت از صنعت گردشگری ادامه دارد.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در جریان سفر به استان مازندران و در حاشیه افتتاح رس... ادامه »
29
 افتتاح 5 پروژه گردشگری با اعتبار 1247میلیارد ریال در سفر مونسان به مازندران
چکیده: 5 پروژه گردشگری استان مازندران با سرمایه‌گذاری 1247میلیارد ریال و اشتغال‌زایی برای 120 نفر در سفر  رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به این استان افتتاح شد. در سفر  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استان مازندران، تاسیسات گردشگری ه... ادامه »
28
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در جمع خبرنگاران خبر داد پیش‌بینی افزایش شدید گردشگری داخلی در نوروز 97
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با اشاره به تلاش‌های این سازمان برای توزیع یکنواخت سفرها گفت: «پیش‌بینی می‌شود در نوروز ۹۷ شاهد افزایش شدید گردشگری داخلی باشیم که از این رو نظارت‌ها بر عرضه خدمات گردشگری در عید خصوصا در جلوگیری از افزایش قیمت‌ها بیشتر خواهد شد.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس جمه... ادامه »
28
مونسان در جمع خبرنگاران در مازندران:  ایجاد اشتغال در گردشگری ۱۰ برابر ارزان‌تر از صنعت است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این‌که با ۴۰ تا ۵۰میلیون تومان سرمایه‌گذاری می‌توان در گردشگری یک شغل ایجاد کرد گفت: «میزان سرمایه‌گذاری برای ایجاد یک شغل در صنعت ۵۰۰میلیون تومان است، بنابراین ایجاد اشتغال در گردشگری ۱۰ برابر ارزان‌تر از صنعت است.» علی... ادامه »
28
هتل‌آپارتمان وستا با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در تنکابن افتتاح شد
چکیده: در مراسمی با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، هتل‌آپارتمان وستا در تنکابن افتتاح شد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان مازندران هتل‌آپارتمان وستا را در دهکده توریستی نعمت‌آباد واقع در شهرستان تنکابن افتتاح کرد. رئیس ... ادامه »
28
 مونسان در حاشیه سفر به مازندران در جمع خبرنگاران: شأن ایران جذب بیش از 5میلیون گردشگر خارجی در سال است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «طبق سند چشم‌انداز 20ساله نظام باید تا سال 1404 به رقم جذب 20میلیون گردشگر خارجی دست یابیم درحالی‌که در حال حاضر 5میلیون گردشگر خارجی در سال داریم و هدف بزرگی را در  هشت سال آینده پیگیری می‌کنیم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازما... ادامه »
27
معاون رئیس‌جمهوری: سازمان میراث‌فرهنگی باید هم‌عرض با وزارت نفت باشد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «دید و اهمیت مسئولان و جامعه به سازمان میراث‌فرهنگی برای رسیدن گردشگری کشور به جایگاه اصلی خود باید هم‌عرض با وزارت نفت باشد.» علی‌اصغر مونسان  در دیدار با مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین افزود: «... ادامه »
صفحه 1 از 90ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها