Menu

گردشگری

04
قدر‌دانی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از زهرا احمدی‌پور
چکیده: در پی تصویب رویداد فراملی «تبریز 2018» در هیئت دولت، مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از زهرا احمدی‌پور تقدیر کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با قلی الله‌قلی‌زاده نماینده مردم شهرستان کلیبر و هوراند در مجلس شورای اسلامی، که با حض... ادامه »
04
با پیگیری سازمان ميراث‌فرهنگی، صنايع‌دستی و گردشگری كشور رویداد فراملی «تبریز ۲۰۱۸» در هیئت دولت تصویب شد
چکیده: رویداد فراملی «تبریز ۲۰۱۸» با پیگیری‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در هیئت دولت تصویب شد.  هیئت دولت رویداد فراملی تبریز ۲۰۱۸ را تصویب و این مصوبه را برای اجرا به سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری ابلاغ کرد. سیدهادی قره‌سید رومیانی، معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های ساز... ادامه »
04
حضور 80هزار گردشگر خارجی در بناهای تاریخی اصفهان/ رکورد 40ساله شکست
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان از ثبت رکورد حضور بیش از 85هزار گردشگر خارجی در محل بناهای تاریخی استان اصفهان در فروردین‌ماه 1396 خبر داد. فریدون الله‌یاری مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان با اعلام این خبر، افزود: «بررسی‌های کارشناسانه نشان‌دهنده این نکته است که در طی چهار ده... ادامه »
03
معاون گردشگری کشور: گردشگری امری سیاسی نیست/ درآمد بیش از 32میلیارددلاری گردشگری در 4 سال دولت تدبیر و امید
چکیده: معاون گردشگری کشور، با تأکید بر اینکه روند صنعت گردشگری در کشور امیدوارکننده است و گردشگری امری سیاسی نیست، گفت: «درآمد حاصل از گردشگری در بین سال‌های 92 تا 95، بیش از 32میلیارد دلار بوده و در این مدت 19میلیون و 900هزار نفر گردشگر خارجی وارد کشور شده‌اند.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری س... ادامه »
02
عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی در تعامل با بخش خصوصی مثبت است/ سفرهای احمدی‌پور به نقاط حاشیه‌ای کشور از نقاط قوت فعالیت سازمان است
چکیده: عضو هیئت‌مؤسس انجمن راهنمایان گردشگری استان تهران تأکید کرد: عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را در دوره مدیریت جدید در تعامل با بخش خصوصی مثبت ارزیابی می‌کنم. آرش نورآقایی، کارشناس گردشگری و از فعالان بخش خصوصی حوزه گردشگری،گفت: «تعامل سازنده‌ای بین بخش خصوصی و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع&... ادامه »
02
میراث فرهنگی و گردشگری پایدار ظرفیت مناسبی برای سند آندف است/ توسعه گردشگری روستایی ازجمله زمینه‌های همکاری با UNDP است
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی از سال 2000 برای ”مسترپلان گردشگری“ با UNDP همکاری داشته و هم‌اکنون نیز معاونت‌های گردشگری و صنایع‌دستی با امضای تفاهم‌نامه با UNDP درحال همکاری هستند.   پوریا سوری، رئیس  مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی درباره طرح ارزیابی ظرفیت تول... ادامه »
31
معاون رئیس‌جمهوری از اقامتگاه بوم‌گردی خانه باغ ایرانی بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از اقامتگاه بوم‌گردی خانه باغ ایرانی در شهر شیراز بازدید کرد. این اقامتگاه بوم‌گردی در بافت میانی شیراز واقع شده و با ظرفیت ١٣ اتاق می‌تواند از ٤٥ گردشگر پذیرایی کند. این اقامتگاه بوم‌گردی با اعتباری بالغ بر ... ادامه »
31
معاون رئیس‌جمهوری: سند جامع گردشگری را در سال اول توسعه ششم نهایی می‌کنیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نشستی با فعالان حوزه گردشگری فارس گفت: «گردشگری فرصتی برای ایجاد انسجام اجتماعی و دستیابی به سود اقتصادی است. پارسال درآمد کشور از محل گردشگری 8میلیارد دلار بود و امروز شاهد افزایش ورود تورهای خارجی به کشور هستیم، که باید برای آن‌ها برنامه‌ای منسجم تدارک ببینیم.»  زهرا احمدی‌پور مع... ادامه »
31
استان‌های غربی کشور، میزبان دومین تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری دومین تور رسانه‌‍‌ای این سازمان به‌مقصد استان‌های غربی کشور خبر داد. پوریا سوری رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی با اعلام این خبر، افزود: «بعد از برگزاری موفقیت‌آمیز ا... ادامه »
30
احمدی‌پور: موازنه تورهای ورودی و خروجی در سال 96 در دستورکار قرار می‌گیرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، با تأکید بر اینکه نگاه دولت حمایت از بخش گردشگری است، گفت: «موازنه تورهای ورودی و خروجی از مهم‌ترین مباحثی است که در سال 96 به آن می‌پردازیم؛ ما باید به هر آنچه برای توسعه صنعت گردشگری به آن نیاز داریم توجه کنیم.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی... ادامه »
صفحه 1 از 58اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین