Menu

گردشگری

03
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی کشور: طرح محور گردشگری فرهنگی‌تاریخی بروجرد تهیه می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، در ادامه سفر یک‌روزه خود به بروجرد، دومین شهر پُرجمعیت استان لرستان، اعلام کرد: «طرح محور گردشگری فرهنگی‌تاریخی شهرستان بروجرد به‌زودی تهیه و اجرایی می‌شود.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز، پس از بازدید از ... ادامه »
03
معاون رئیس‌جمهوری از کمپ‌های نوروزی ، دبیرستان و مسجد امام و مسجد جامع  شهرستان بروجرد بازدید کرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در سفر به بروجرد از کمپ‌های استقبال نوروزی از مسافران و گردشگران در میدان آیت‌الله بروجردی این شهرستان بازدید کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در ادامه سفر یک‌روزه خود به شهرستان بروجرد، با همراهی هوشنگ بازوند استاندار لرستان و جمعی از ... ادامه »
02
سفر رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر کشور به مشهد/ رحمانی‌موحد: باید تلاش کنیم تا خدمات به شکل مناسبی به زائران ارائه شود
چکیده: معاون گردشگری کشور و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر به‌منظور بازدید از نحوه ارائه خدمات به زائران و مسافران نوروزی وارد مشهد مقدس شد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر کشور وارد فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد شد و در بدو ورود مورد استقبال محمد‌حسن واحدی معاون هماهنگی امور زائران استا... ادامه »
01
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر: سازمان میراث‌فرهنگی یکی از بازیگران اصلی اقتصاد مقاومتی در «تولید و اشتغال» است
چکیده: رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر با اشاره به لزوم نگاه مردم‌دارانه دستگاه‌های خدمت‌رسان به مسافران نوروزی گفت: «توصیه و تاکید ستاد مرکزی به همه دستگاه‌های خدمات‌رسان این است که در نوروز 96 با ارائه خدماتی با کیفیت متفاوت در نحوه مدیریت، مسافرت ایمن و خاطره‌انگیزی را برای همه هم‌میهنان فراهم سازند مر... ادامه »
28
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی کشور: سمن‌ها سین هشتم نوروز هستند/ دولت از گردنه‌های سخت عبور کرده است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با بیان اینکه سمن‌ها سین هشتم نوروز هستند، گفت: «بخش مردمی، جز تسهیل سفر، می‌توانند به‌عنوان دیده‌بان سازمان میراث‌فرهنگی عمل کنند تا از سرمایه‌های عظیم کشور در حوزه‌های صنایع‌دستی، میراث‌فرهنگی و گردشگری غافل نشویم.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و... ادامه »
28
 بازدید معاون رئیس‌جمهوری از هتل صخره‌ای خرم‌آباد
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ، در دومین روز از سفر خود به استان لرستان، از هتل صخره‌ای درحالِ ساخت خرم‌آباد بازدید کرد. هوشنگ بازوند استاندار لرستان، اسد عبداللهی فرماندار خرم‌آباد، محمد اصلانی معاون عمرانی استاندار، غلامرضا سلیمانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، ص... ادامه »
27
معاون رئیس‌جمهوری میثاق‌نامه ملی «نه به تصادف جاده‌ای» را امضا کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور در بدو ورود به شهرستان دورود، میثاق‌نامه «نه به تصادف جاده‌ای» را در ستاد هماهنگی خدمات‌سفر این شهرستان امضا کرد و رسماً عضو این کمپین ملی شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،وارد شهرستان دورود شد. او در بدو ورود خود به شهرستا... ادامه »
27
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از ستاد خدمات‌سفر الیگودرز بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور  در ادامه سفرش به استان لرستان، با حضور در الیگودرز، از ستاد هماهنگی خدمات‌سفر این شهرستان بازدید کرد. در بازدید زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ستاد هماهنگی خدمات‌سفر الیگودرز، هوشنگ بازوند استاندار، محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز... ادامه »
27
احمدی‌پور: آموزش، رضایتمندی و نظارت سه اصل مهم سازمان میراث‌فرهنگی است/ ملت ایران شایسته دریافت بهترین خدمات هستند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی کشور در بازدید از ستاد خدمات‌سفر عوارضی تهران ـ ساوه اعلام کرد: «آموزش و رضایتمندی و نظارت سه اصل مهم برای سازمان میراث‌فرهنگی است. در نوروز نرخ هتل‌ها در تهران تا 40درصد در مقایسه با سایر ایام سال کاهش می‌یابد و این تحفیف در برخی از استان‌ها به 50درصد هم می‌رسد.» ... ادامه »
27
اختصاص نقشه گردشگری پایتخت به تاکسی‌های هیبریدی فرودگاه مهرآباد
چکیده: مدیرکل میرث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تهران، در بازدید از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد از اختصاص نقشه‌های گردشگری پایتخت به تاکسی‌های هیبریدی مستقر در این پایانه خبر داد. رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان، که به‌همراه مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشور و رئیس ستاد هماهنگی خدمات‌سفر به ... ادامه »
صفحه 1 از 54اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین