Menu

گردشگری

07
ساخت پیشرفته‌ترین سرویس‌های بهداشتی در ایران
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با اشاره به اینکه بیشترین وظیفه سامان‌دهی سرویس‌های بهداشتی در ایران بر عهده وزارت راه است، از ساخت پیشرفته‌ترین سرویس‌های بهداشتی برای گردشگران در کشور خبر داد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در توضیح این مسئله که شما... ادامه »
06
همکاری سفارت ایران در یونان با سازمان میراث‌فرهنگی برای توسعه و تسهیل گردشگری
چکیده: مشاور و دستیار ویژه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با سفیر ایران در یونان دیدار و گفت‌و‌گو کرد. در این دیدار که  در محل سفارت ایران در یونان برگزار شد، مصطفی دهقان مشاور و دستیار ویژه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و مجید مطلبی شب... ادامه »
06
معاون رئیس‌جمهوری: آمریکایی‌ها پُرتعداد به ایران سفر می‌کنند/ رایزنی برای عادی‌سازی سفر شیعیان عربستانی به مشهد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، ضمن تشریح زمان عادی‌سازی سفر شیعیان عربستانی به مشهد، از سفر خوب و پُرتعداد اتباع آمریکایی‌ به ایران خبر داد و گفت: «بحث‌های ترامپ در آمار سفر آمریکایی‌ها به ایران تأثیر منفی نگذاشته است.» ، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگر... ادامه »
03
گردشگری اصفهان با تدبیر و امید به مرز پایداری رسیده است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان در آیین افتتاح نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری استان گفت: «با تدبیر و امید توانستیم گردشگری اصفهان را از نوسانات اجتماعی و اقتصادی خارج کرده و به مرز پایداری برسانیم.» نهمین نمایشگاه ملی صنعت گردشگری و صنایع‌ وابسته استان اصفهان، با حضور رسول زرگرپور استاندار، فریدون ال... ادامه »
03
بازدید بیش از 123هزار گردشگر خارجی از اردیبهشت اصفهان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اصفهان،  ازآمار123هزارنفربازدید گردشگران خارجی ازبناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان اصفهان در اردیبهشت به‌عنوان زیباترین ماه دیار نصف جهان خبر داد. فریدون الله‌یاری مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان با اعلام این مطلب گفت: «بررسی و تجزیه و تحلیل آمارهای مو... ادامه »
03
سامانه اماکن مناسب‌سازی‌شده برای معلولان رونمایی می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «به‌زودی از سامانه اماکن مناسب‌سازی‌شده برای معلولانی که قصد سفر و استفاده از تأسیسات گردشگری را دارند رونمایی می‌شود.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  در مراسم گرامیداشت روز موزه و معلولیت که در مجموعه فر... ادامه »
02
سومین نشست مثلث گردشگری کشور برگزار شد
چکیده: سومین نشست مثلث طلایی گردشگری کشور،  در اتاق بازرگانی استان اصفهان برگزار شد. محمدرضا نصیری سرپرست معاونت گردشگری این استان، در این مورد گفت: «”سومین نشست مثلث طلایی گردشگری کشور“ با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان، معاونان گردشگری استان‌های یزد، اصفهان و شیراز و جمعی از دست‌اندرکا... ادامه »
01
چکیده: بیست‌ونهمین نشست کمیسیون مشترک جنوب آسیا و شرق آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)،  در شهر چیتاگونگ بنگلادش برگزار شد. ، در این نشست که تمام کشورهای عضو سازمان جهانی گردشگری از دو منطقه جنوب و شرق آسیا و اقیانوسیه حضور داشتند، اعضا به بحث و تبادل‌نظر درباره برنامه‌های در دست اقدام این سازمان در حوزه&... ادامه »
01
ایران میزبان رویداد بین‌المللی گردشگری پایدار
چکیده: بیست‌ونهمین نشست کمیسیون مشترک جنوب آسیا و شرق آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)،  در شهر چیتاگونگ بنگلادش برگزار شد. ، در این نشست که تمام کشورهای عضو سازمان جهانی گردشگری از دو منطقه جنوب و شرق آسیا و اقیانوسیه حضور داشتند، اعضا به بحث و تبادل‌نظر درباره برنامه‌های در دست اقدام این سازمان در حوزه&... ادامه »
30
پیام معاون گردشگری به‌مناسبت حماسه اردیبهشت صنعت گردشگری چشم‌انداز بسیار روشنی را پیش‌ روی خود می‌بیند
چکیده: ٢٩ ارديبهشت به‌مدد مشارکت آگاهانه ملت هميشه در صحنه، روزی ماندگار شد.  مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری در پیامی به‌مناسبت حضور حماسی مردم ایران در انتخابات روز 29 اردیبهشت پیامی را منتشر کرد. متن این پیام به این شرح است: «شور و شوق وصف‌ناپذیر مردمی كه به‌پا خواستند تا از مسیر مردم‌سالاری دینی، عقلانیت، ... ادامه »
صفحه 1 از 62اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین