Menu

گردشگری

21
در دیدار با اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی مونسان: راه میان‌بر رونق اقتصادی، توسعه گردشگری است/ تغییر نام سازمان به وزارتخانه مشکلی را حل نمی‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «راه میان‌بر رونق اقتصادی توسعه گردشگری است و در این خصوص نیازمند همکاری بخش‌های مختلف از جمله مجلس شورای اسلامی هستیم.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نشستی با اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیو... ادامه »
21
مونسان در پیامی به دومین جشنواره ناصر خسرو: توسعه گردشگری یکی از مهم‌ترین ابزارهای توسعه پایدار کشور است
چکیده: دومین جشنواره ناصر خسرو  با پیام علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دانشگاه علم و فرهنگ آغاز شد. علی‌اصغر مونسان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیام خود به این جشنواره که از سوی محمد‌حسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث&zw... ادامه »
21
در راستای شناسایی کشورهای هدف جدید گردشگری استان گردشگران ویتنامی به اصفهان سفر می‌کنند
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان در نشست مشترک فعالان گردشگری کشور ویتنام و اصفهان اعلام کرد که با تفاهم‌های به‌عمل‌آمده و در راستای شناسایی کشورهای هدف جدید گردشگری، گردشگران ویتنامی به اصفهان سفر می‌کنند. این نشست به‌همت مدیریت هتل ابن‌سینا اصفهان و با حضور بوئی دوئی هونگ، معاون گردشگری کشور ویتنام، نگوین هونگ&... ادامه »
19
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در پاسخ به اصحاب رسانه: افزایش عوارض خروج از کشور صرف توسعه گردشگری شود/ طرح «کاشی ماندگار» ادامه می‌یابد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ایران یک کشور تاریخی است که صیانت از آثار تاریخی متعدد در کشور  با کمک مردم و خبرنگاران میسر می‌شود.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز یکشنبه 19 آذر در نشست خب... ادامه »
14
مونسان در دیدار با نماینده مردم همدان: نقش‌آفرینی اصلی در رویداد «همدان پایتخت گردشگری آسیا» برعهده مدیران استانی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تأکید بر برگزاری هرچه بهتر رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیا در سال 2018 گفت: «برگزاری هرچه بهتر این رویداد نیازمند همت والای مسئولان استانی است و مدیران استان همدان و مدیریت شهری نقش‌آفرینان اصلی برگزاری هرچه بهتر این رویداد هستند.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌... ادامه »
13
همزمان با رویداد «تبریز2018» جشن جهانی نوروز 97 در تبریز برگزار می‌شود
چکیده: برگزاری جشن جهانی نوروز به عنوان یک رویداد بین‌المللی در تبریز همزمان با رویداد «تبریز2018» در ششمین جلسه شورای راهبری به تصویب رسید.  محمد محب‌خدایی معاون گردشگری در ششمین جلسه شورای راهبری رویداد «تبریز2018» که با حضور مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی، بیمقدار نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی، مرتضی ... ادامه »
12
مونسان در جمع مردم نیک‌شهر: دولت به سیستان‌و‌بلوچستان توجه ویژه دارد/ طرح حمایت از اشتغال روستایی یک فرصت بی‌نظیر است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌‌دستی و گردشگری که همزمان با سفر رئیس‌جمهوری به سیستان‌و‌بلوچستان سفر کرده است در جمع مردم نیک‌شهر گفت: «دولت دوازدهم به وعده‌های خود به مردم استان سیستان‌و‌بلوچستان وفادار است.»  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث&zwnj... ادامه »
11
رئیس‌جمهوری: با استفاده از ظرفیت‌های گردشگری شاهد آینده‌ای بهتر برای سیستان و بلوچستان خواهیم بود
چکیده: رئیس‌جمهوری گفت: «با استفاده از ظرفیت‌های بازارچه‌های مرزی، بنادر، گاز و گردشگری سیستان و بلوچستان شاهد آینده‌ای بهتر برای این استان خواهیم بود.» حسن روحانی رئیس‌جمهوری در سفر به سیستان و بلوچستان با حضور در ورزشگاه شهید حسینی طباطبایی زابل در جمع مردم این شهرستان اظهار کرد: «نخستین سفر استانی خود را به... ادامه »
11
لغو روادید سفرهای گروهی بین ایران و روسیه در مراحل نهایی/ ارائه مشوق‌ به دفاتر خدمات گردشگری فعال در حوزه تورهای ورودی
چکیده: معاون گردشگری گفت: «دفاتر خدمات مسافرتی که ورودی گردشگر دارند، برای برگزاری تورهای خروجی گردشگری بن و مشوق دریافت می‌کنند، چراکه برقراری توازن در ورودی و خروجی گردشگر از موضوعات مورد توجه سازمان میراث‌فرهنگی است و دفاتر خدمات گردشگری باید در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند.»  نشست محمد محب‌خدایی معاون گرد... ادامه »
08
محب‌خدایی در جلسه سیاست‌گذاری «تبریز2018» خبر داد رویداد «تبریز2018» سوم فروردین 97 افتتاح می‌شود/ سیاست‌های تشویقی برای سفر به تبریز
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌های ما در تمام حوزه‌ها باید مدیریت‌شده باشد گفت: «باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که هزینه‌هایی که در رویداد "تبریز2018" می‌شود باعث کسب درآمد و افزایش جذب گردشگری شود.» محمد محب‌خدایی معاو... ادامه »
صفحه 1 از 80ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها