Menu

صنایع دستی

03
بازدید معاون رئیس‌جمهوری از نمایشگاه صنایع‌دستی سمنان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از نمایشگاه صنایع‌دستی در استانداری سمنان بازدید کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز سه‌شنبه 3 اسفند، در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان سمنان، از این نمایشگاه صنایع‌دستی ــ که از ایام دهه ... ادامه »
03
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه دائمی و مرکز آفرینش‌های هنری درحال ساخت سمنان
چکیده: زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از نمایشگاه دائمی و مرکز آفرینش‌های هنری صنایع‌دستی درحال ساخت سمنان بازدید کرد. این نمایشگاه دائمی و مرکز آفرینش‌های هنری صنایع‌دستی که ازجمله طرح‌های اقتصاد مقاومتی است، تاکنون 28‌درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتبار آن از اعتبارات ملی و استا... ادامه »
02
تعداد بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی تا پایان دولت یازدهم به 50 بازارچه می‌رسد
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی در استان‌های مختلف گفت: «براساس برنامه‌ریزی‌ها، با توجه به نقش و اهمیت این بازارچه‌ها، تعداد بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی تا پایان دولت یازدهم به 50 بازارچه افزایش می‌یابد.»... ادامه »
02
سازمان میراث‌فرهنگی میزبان نمايشگاه گروهی آثار معرق چوب
چکیده: نمایشگاه گروهی از آثار منتخب استاد مهران امیر اینانلو و شاگردان، از 30 بهمن تا 4 اسفند، در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ساعت 9 صبح تا 16 عصر درحال برگزاری است. مهران امیر اینانلو هنرمند پیشکسوت معرق چوب، امروز دوشنبه 2 اسفند، در معرفی این رشته از صنایع‌دستی گفت: «در بین شاخه‌های متعدد هنر... ادامه »
01
حمایت از هنر «فرش‌بافی» با برپایی نمایشگاه‌های صنایع‌دستی
چکیده: تولیدکنندگان فرش دست‌باف برپایی نمایشگاه ملی صنایع‌دستی را راهی برای حمایت از فرش دست‌باف ایرانی می‌دانند. گروهی از تولیدکنندگان فرش دست‌بافت با حضور در این نمایشگاه به معرفی محصولات، دریافت سفارش‌ها و فروش تولیدات خود پرداخته‌اند. مشکات، یکی از تولیدکنندگان فرش دست‌باف که در بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی... ادامه »
01
بسترسازی مطلوب برای حمایت از صنایع‌دستی به‌عنوان نمادی از اقتصاد مقاومتی
چکیده: زمینه‌های گسترش همکاری‌ها بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود بررسی شد. این نشست با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، بهمن ... ادامه »
30
حمایت از هنرمندان کم‌برخوردار در پرطرفدارترین بخش نمایشگاه صنایع‌دستی
چکیده: صنعتگران و هنرمندان برخی از استان‌های کشور به‌صورت رایگان در غرفه‌ای به‌صورت مشترک آثار خود را برای فروش در معرض دید گذاشته‌اند. معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری غرفه‌ای به‌مساحت 174 متر را به‌صورت رایگان در اختیار هنرمندان و صنعتگران برخی از استان‌های کم‌... ادامه »
30
تقویت و توسعه صنایع‌دستی ایران در تعامل با سازمان‌های بین‌المللی
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی، بر تقویت و توسعه صنایع‌دستی ایران در تعامل با سازمان‌های بین‌المللی تأکید شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ص... ادامه »
30
دفتر شورای منطقه‌ای صنایع‌دستی غرب آسیا در تهران افتتاح شد
چکیده: دفتر غرب آسیا منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای‌جهانی صنایع‌دستی با هدف توسعه و ترویج صنایع‌دستی کشور و استفاده از امکانات شورای جهانی و منطقه‌ای و برای استفاده از دانش و فنّاوری کشورهای عضو، حضور در گردهمایی‌های بین‌المللی و ارتقای معیشت هنرمندان و صنعتگران کشور رسماً آغاز به کار کرد. در این مراسم که امروز جمعه... ادامه »
28
نمایشگاه ملی صنایع‌دستی فرصتی مناسب برای حمایت از صنایع ایرانی است
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای‌سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور برگزاری بیست‌وهفتمین نماشگاه ملی صنایع‌دستی را فرصتی برای حمایت از صنایع‌دستی ایرانی در آستانه عید نوروز دانست. بهمن نامورمطلق امروز 28 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار این ستاد خبری، با اشاره به  برگزاری دومین نمایشگاه صنایع‌... ادامه »
صفحه 1 از 23اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین