Menu

صنایع دستی

02
نامور مطلق تأکید کرد آغاز تحول بنیادین در حوزه صنایع‌دستی با تصویب طرح حمایت از هنرمندان
چکیده: معاون صنایع‌دستی گفت: «طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع‌دستی، تحولی بنیادین در قوانین این حوزه ایجاد می‌کند.» بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی با اعلام خبر تصویب طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع‌دستی در مجلس شورای اسلامی گفت: «این طرح در سال 94 با درخواست هنرمن... ادامه »
29
معاون صنایع‌دستی: سازمان میراث‌فرهنگی خود را در قبال بیمه هنرمندان مسئول می‌داند
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در قبال بیمه هنرمندان خود را مسئول می‌داند.» بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی با اعلام این خبر افزود: «سازمان میراث‌فرهنگی با وزارت کار، سازمان تامین اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه برای پیگیری بیمه هنرمندان... ادامه »
29
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از پروژه در حال ساخت هتل 5ستاره میزبان بابلسر
چکیده: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به استان مازندران سفر کرده است از پروژه در حال ساخت هتل ۵ ستاره میزبان در بابلسر بازدید کرد. علی اصغر مونسان معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی به همراه محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و تعدادی از مدیران این سازمان از بخش‌های مختل... ادامه »
28
 رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید از کارگاه منبت استاد نعیمایی در چالوس: هتل‌ها و برج‌ها با صنایع‌دستی ایرانی تجهیز شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به استان مازندران سفر کرده است، از کارگاه منبت استاد مبین نعیمایی بازدید کرد. علی اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  در جریان سفر به استان مازندران به‌همراه بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دس... ادامه »
28
 رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با آیت الله روحانی تنکابنی دیدار کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به استان مازندران سفر کرده است  با حضور در منزل آیت‌الله شیخ موسی تنکابنی با این عالم جلیل‌القدر دیدار و گفت‌‌وگو کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را در این دیدار، محمد اسلامی استاندار ما... ادامه »
28
 با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی هتل آپارتمان متین ترنج در رامسر افتتاح شد
چکیده: هتل‌آپارتمان متین ترنج در مراسمی با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در رامسر افتتاح شد. علی اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به استان‌ مازندران سفر کرده است امروز در مراسمی هتل‌آپارتمان متین ترنج در رامسر را افتتا... ادامه »
24
مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی خبر داد پیمان‌سپاری معادل ارزش خام زیورآلات برای صادرات موقت
چکیده: مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی گفت: «با کارشناسی اقلام و قیمت‌گذاری آن توسط بانک مرکزی هنرمندانی که در حوزه زیورآلات فعالیت دارند از این پس برای صادرات موقت می‌توانند معادل ارزش خام محصول خود پیمان‌سپاری کنند.» پویا محمودیان مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی  با اعلام این خبر افزود: «پیش ا... ادامه »
23
امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین سازمان میراث‌فرهنگی و پست‌بانک ایران
چکیده: تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و پست‌بانک ایران به امضا رسید. این تفاهم‌نامه به امضای بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی سازمان و خسرو فرحی عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل پست‌بانک ایران رسید. تفاهم‌نامه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و پست بانک ای... ادامه »
23
معاون صنایع‌دستی: رویش‌های صنایع اسلامی‌ایرانی بیشتر می‌شود
چکیده: معاون صنایع‌دستی با اشاره به اینکه فضای مجازی ارائه مدلی مناسب برای هم‌زیستی بخش صنعت با صنایع‌دستی ایرانی‌اسلامی است، از رویش‌های جدید در حوزه صنایع اسلامی‌ایرانی خبر داد. بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی  با اعلام این خبر گفت: «معتقدیم این صنایع پویا هستند، زاد و ولد می‌کنند، ریزش و رویش دارند ... ادامه »
22
بازدید مونسان از غرفه‌های سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی همزمان با فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن در مراسم راهپیمایی و جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن با حضور در این مراسم همراه با آحاد مردم در خی... ادامه »
صفحه 1 از 45ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها