ﺳﻪشنبه، 29 اسفند 1396
Menu

خبرخوان RSS

01
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تشریح سفرهای انجام‌شده در روزهای پایانی سال 96 و در آستانه نوروز 97 گفت: «در مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد 5 تا 8درصدی سفر بودیم.» ضمیمه »
01
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برخی اماکن تاریخی شیراز بازدید کرد. ضمیمه »
01
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به شیراز سفر کرده است، شامگاه امروز سه‌شنبه 29 اسفند در ویژه برنامه تحویل سال 1397 حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی حضور یافت. ضمیمه »
01
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان استان اصفهان از اتمام عملیات مرمت چهار کنیسه تاریخی در شهر اصفهان خبر داد و تاکید کرد: «تا پایان نوروز 1397 برای رفاه حال گردشگران نوروزی تمام طرح‌های مرمتی در بناهای تاریخی استان تعطیل شده‌اند.» ضمیمه »
29
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با صدور پیامی فرارسیدن سال نو را به هم‌وطنان و ایرانیان مقیم در کشورهای دیگر تبریک گفت. ضمیمه »
29
چکیده: در آستانه تحویل سال جدید، رئیس اداره میراث‌فرهنگی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ایذه برنامه‎های این شهرستان برای نوروز و استقبال از گردشگران در این ایام را تشریح کرد. ضمیمه »
29
چکیده: استاندار چهارمحال‌وبختیاری گفت: «بیش از 7هزار تخت آماده اقامت مسافران نوروزی در این استان است.» ضمیمه »
29
چکیده: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: «دستگاه‌ها با هم‌افزایی و تعامل برای پذیرایی از زائران نوروزی خدمات مناسبی ارائه کنند.» ضمیمه »
29
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی از مشارکت 150 هتل خراسان رضوی در طرح تخفیف نوروزی برای زائران تا 70 درصد خبرداد. ضمیمه »
29
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم از تشکیل 10 کمیته خدمات سفر برای هماهنگی خدمت‌رسانی بهتر به زائران نوروزی در قم خبر داد. ضمیمه »
صفحه 1 از 2497ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها