پنجشنبه، 30 شهریور 1396
Menu

خبرخوان RSS

30
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در باغ‌موزه دفاع مقدس حضور یافت. ضمیمه »
30
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌‌دستی و گردشگری درگذشت بانوی هنرمند سوزن‌دوز سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت. ضمیمه »
29
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نامه‌ای نقشه محدوده حریم و ضوابط حفاظتی و معماری (بازنگری) «خانه خاکباز» در شهر اراک را به استاندار استان مرکزی ابلاغ کرد. ضمیمه »
29
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت سوزن‌دوزی بلوچ در سیستان‌و‌بلوچستان استاد شهناز خلیلی ایرندگانی را به مردم خطه سیستان‌و بلوچستان‌ و خانواده بزرگ صنایع‌دستی کشور تسلیت گفت.» ضمیمه »
29
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با استاندار مازندران تأکید کرد که هر استان باید تقویم گردشگری استان خود را ارائه کند. ضمیمه »
29
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان گفت: «در شرایط کنونی، یکی از عوامل مؤثر و موفقیت‎آمیز در بازاریابی گردشگری، تولید خدمات استاندارد از سوی تأسیسات، مؤسسات و فعالان گردشگری و عرضه‌ شایسته و مطلوب آن‎ها به گردشگران است.» ضمیمه »
29
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان البرز از دستیابی این اداره‌کل به رتبه برتر جشنواره شهید رجایی در این استان خبر داد. ضمیمه »
29
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان گفت: «ضعف همکاری‌های بین‌بخشی و اجرا نشدن قوانین‌های مربوط به مشوق‌های سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری به‌وسیله سایر دستگاه‌ها، مهم‌ترین مشکل و دست‌انداز پیشرفت صنعت گردشگری استان است. ضمیمه »
29
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار البرز مراتب ثبت «تعزیه کلاک» را به او ابلاغ کرد. ضمیمه »
29
چکیده: مسئول اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سرعین از تشکیل اولین جلسه انجمن میراث‌فرهنگی روستای آلوارس در این شهرستان خبر داد. ضمیمه »
صفحه 1 از 2072ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها