دوشنبه، 30 بهمن 1396
Menu

میراث آریا


میراث آریا

30
چکیده: فرهنگ دفاعی چیزی فراتر از فرهنگ دفاع مقدس، فرهنگ و تفکر بسیج و فرهنگ نیروهای مسلح است زیرا که فرهنگ دفاعی وجه و شأنی از فرهنگ و رفتار اجتماعی و اندیشه‌ای است که هر ایرانی برای حفظ هویت خود آراسته به آن است . ضمیمه »
30
چکیده: سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی تهران درخصوص خبر سایت روزنامه قانون درباره خانه ثابت‌پاسال توضیحاتی را ارائه کرد. ضمیمه »
30
چکیده: مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای فرهنگی‌تاریخی گفت: «آشنایی بیشتر اثرگذاران رسانه ملی و پژوهشگران، دبیران و سردبیران خبر صداوسیما با ظرفیت‌ها و اقدامات صندوق احیا فرصت مغتنمی برای ایجاد همکاری‌های بیشتر در راستای تحقق‌بخشی به منافع ملی در زمینه باززنده‌سازی ابنیه تاریخی را فراهم می‌سازد.» ضمیمه »
30
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان در یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان ترکمن تأکید کرد که راه برون‌رفت از بیکاری در گردشگری نهفته است. ضمیمه »
30
چکیده: با توجه به پیش رو بودن ايام نوروز و سفرهای نوروزی، و علاقه عموم مردم برای سفری فراتر از مرزهای كشور با خودروی شخصی، پنجمین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار به موضوع «سفر با خودروی شخصی» برگزار می‌شود. ضمیمه »
30
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران گفت: «در داوری ملی 16 اثر از استان تهران در هفت رشته صنایع‌دستی داوری نشان ملی مرغوبیت و برتری آثار صنایع‌دستی را دریافت کردند.» ضمیمه »
30
چکیده: رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری گفت: «هنر ما این است که بجنگیم تا صلح اتفاق بیفتد، زیرا دفاع در واقع جنگیدن برای اتفاق افتادن صلح است و به همین دلیل مقدس است.» ضمیمه »
30
چکیده: نمایشگاهی از گردن‌آویزهای ایرانی با معرفی بناهای تاریخی این سرزمین در گالری ملی صنایع‌دستی ایران برپا خواهد شد. ضمیمه »
30
چکیده: پیرو اجرای مصوبات اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان گرگان جلسه کمیته اسکان این ستاد برگزار شد. ضمیمه »
30
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی کاشان از ایجاد 200 فرصت شغلی در زمینه‌های صنایع‌دستی و گردشگری در این شهرستان در سال 96 خبر داد. ضمیمه »
صفحه 1 از 2417ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها