یکشنبه، 1 مرداد 1396
Menu

میراث آریا


میراث آریا

02
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فردا 2 مرداد 96 به کردستان سفر می‌کند. ضمیمه »
02
چکیده: ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی، امروز یکشنبه 1 مرداد 96، در ادامه سفر خود به ایران، با استاندار کرمان دیدار و گفت‌و‌گو کردند. ضمیمه »
01
چکیده: نمایشگاه «حصیربافی» سیده‌حوری نظرکرده ابدی و«حجم‌سازی و مشبک‌کاری فلز» لوییز دلجو، دو تن از هنرمندان گیلانی، با حمایت معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، از 31 تیر تا 4 مرداد 96 در ساختمان شماره یک این سازمان درحال برگزاری است. ضمیمه »
01
چکیده: رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی نقش جهان وابسته به اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان از آغاز ثبت‌نام دوره‌های کاردانی این دانشگاه ویژه مهرماه سال 1396 خبر داد. ضمیمه »
01
چکیده: در نشست رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان مشهد با مدیران شهرداری منطقه 6 شهر مشهد مقدس، بر همکاری بیشتر برای برخورد با واحدهای اقامتی فاقد مجوز و راه‌اندازی بازارچه صنایع‌دستی در شهرک شهید بهشتی تأکید شد. ضمیمه »
01
چکیده: در نشست بررسی هنر بومی ایران و جهان و اختتامیه نمایشگاه «دیدار نقش مینا و زر» که امروز یکشنبه 1 مرداد 96 برگزار شد راهکارهای رشد و شکوفایی مجدد زری‌بافی بررسی شد. ضمیمه »
01
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس گفت: «در راستای حفاظت و صیانت از عمارت دیوانخانه کریمخانی، این عمارت در مرحله چهارم مرمت قرار گرفت.» ضمیمه »
01
چکیده: مراسم داوری و اختتامیه نخستین رویداد کارآفرینی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پارس در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز عصر شنبه 31 تیر 96 برگزار شد. ضمیمه »
01
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌شمالی هدف از برگزاری «جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری» را معرفی بیشتر فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی و همچنین غذاها و نوشیدنی‌های بومی و محلی مربوط به هر استان عنوان کرد. ضمیمه »
01
چکیده: نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی انتخاب رومیانی را به سرپرستی معاونت گردشگری کشور فرصتی مغتنم برای توسعه صنعت گردشگری کشور عنوان کرد و افزود: «از خصوصیات مثبت آقای رومیانی برای اداره این بخش بی‌توجهی‌اش به خطوط سیاسی در مسائل کارشناسی و اجرایی است.» ضمیمه »
صفحه 1 از 1915ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها