جمعه، 3 آذر 1396
Menu

میراث آریا


میراث آریا

03
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از رعایت اصول مناسب‌سازی فضای گردشگری برای معلولان و جانبازان در تصویب طرح‌های جدید خبر داد. ضمیمه »
03
چکیده: عضو ناظر مجلس در شورای عالی میراث‌فرهنگی با اشاره به نقش صدا و سیما به عنوان ابزاری برای توسعه صنعت گردشگری بر ضرورت ایجاد شبکه تلویزیونی تخصصی برای به تصویر کشیدن ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این حوزه تأکید کرد. ضمیمه »
03
چکیده: ۱۰۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقاضای تشکیل کمیسیون ویژه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را در قالب نامه‌ای به مجلس اعلام کردند. ضمیمه »
03
چکیده: دومین مجمع عمومی سمن‌های حوزه‌های چهارگانه‌ میراث‌فرهنگی، میراث‌معنوی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران فردا شنبه ۴ آذر، با حضور بیش از 70 سمن، برگزار می‌شود. ضمیمه »
03
چکیده: آیین گشایش نمایشگاه «دستان شگفت‌انگیز» هنر و صنایع‌دستی ایران روز گذشته پنجشنبه 2 آذر 96 در محل گالری بنیاد کره در شهر سئول برگزار شد. ضمیمه »
03
چکیده: 5 صنعتگر از خوزستان در کارگاه آموزشی بین‌المللی آشنایی با شیوه‌های نوین حصیر بافی که به همت اداره‌کل توسعه و ترویج معاونت صنایع‌دستی، برگزار می‎شود، شرکت می‌کنند. ضمیمه »
02
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید از موزه ملی آذربایجان تأکید کرد که موزه‌ها باید در مسیر تورهای گردشگری قرار گیرند و معرفی شوند. ضمیمه »
02
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از کاروانسرای پیام در شهرستان مرند بازدید کرد. ضمیمه »
02
چکیده: جلسه ارائه مطالعات نقوش صخره‌ای روستای ژیوار عصر دیروز چهارشنبه 1 آذر 96 برگزار شد. ضمیمه »
02
چکیده: در جلسه اقتصاد مقاومتی استان در فردوس اعلام شد که سایت مرکزی صنایع‌دستی در فردوس راه‌اندازی می‌شود. ضمیمه »
صفحه 1 از 2213ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها