جمعه، 31 شهریور 1396
Menu

خبرخوان RSS

17
چکیده: مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از حضور این اداره کل به عنوان نماینده استان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری جمهوری آذربایجان خبر داد. به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی؛ فرزین حق پرست مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این اداره کل گفت: آذربایجان شرقی با حضور موفق خود در ا... ضمیمه »
17
چکیده: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از دریافت نشان غرفه برترتوسط غرفه آذربایجان شرقی در  نمایشگاه گردشگری باکو خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی؛  فرزین حق پرست مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این اداره کل گفت: گردشگری آذربایجان شرقی به دلیل حضور چشمگیر و فعال و معرفی جاذبه ... ضمیمه »
17
چکیده: در 15 روز نخست سال جاری، بیش از 175 هزار میهمان نوروزی از جاذبه های گردشگری دریایی این شهرستان در رودخانه های کارون و اروند استفاده کردند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 25 درصدی را نشان می دهد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری خوزستان؛ ولی الله حیاتی فرماندار خرمشهرگفت:  یکی از ظرفیت های بالقوه گردش... ضمیمه »
17
چکیده: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: آمار بازدید از موزه های این استان در ایام تعطیلات نوروز امسال، 10 درصد افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی، عبدالمالک شنبه زاده افزود: از 28 اسفند تا 14 فروردین بیش از 75 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از موزه های استان بازدید کردند. وی ادامه داد: این تعداد گردشگر از موزه مردم شناسی قلع... ضمیمه »
17
چکیده: یکی از راه های عمومی کردن میراث فرهنگی و برانگیختن حساسیت جامعه نسبت به موضوع میراث فرهنگی ارایه یافته هایمان در رشته های مختلف به صورت بسته بندی قابل فهم برای همه است. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛سید محمد بهشتی رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ایجاد پایگاه های موضوعی را یکی از ترفندهای دست ... ضمیمه »
17
چکیده: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام از افزایش 80 درصدی بازدید گردشگران و مسافران نوروزی از بازارچه های صنایع دستی شهرستانهای ایلام و مهران خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی، کیومرث احمدی گفت: افزایش فروش انواع صنایع دستی در این دو بازارچه نشان دهنده استقبال بسیار خوب گردشگران بود. وی افزود: در این دو بازار... ضمیمه »
17
چکیده: با فرا رسیدن نوروز 94 آثار و بناهای تاریخی و دیدنی استان یزد میزبان گردشگران داخلی و خارجی بود.    مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد در خصوص فعالیتهای مربوط به واحد یگان حفاظت این اداره کل گفت: در نوروز 94 روزانه 43 نفر از پرسنل یگان حفاظت و 9 نفر نیروی وظیفه در نقاط مختلف بافت تاریخی یزد به منظور نظارت و سرکشی بهتر از اماکن تار... ضمیمه »
17
چکیده: مدیرکل و دبيرستاد اجرایی خدمات سفر مرکزي از فعاليت مطلوب رسانه ها در انعكاس برنامه ها و اقدامات ستاداجرایی خدمات سفر استان تقديرکرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرکزی؛ سید محمدحسینی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری این اداره کل گفت: طبق هماهنگي ها و تعامل خوب دبيرخانه ستاد پیش از ايام نوروز با رسانه ها... ضمیمه »
17
چکیده: بسیاری از پیشکسوتان صنایع دستی مسئله مهم در این حوزه را نبود فرهنگ سازی کافی در جامعه می دانند که برای تحقق این امر رسانه ها تاثیر بسزایی در آشنا سازی بیشتر و بهتر مخاطب با صنایع دستی دارد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ منصور حافظ پرست پیشکسوت هنرقلمزنی در زمینه لزوم فرهنگ سازی و اطلاع رسانی فرا... ضمیمه »
17
چکیده: طرح نظرسنجی از مسافران و گردشگران نوروزی برای نخستین بار از 29 اسفندماه سال گذشته تا 12 فروردین ماه سال 94 در استان اردبیل اجرا شد. به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، طرح نظرسنجی از مسافران و گردشگران نوروزی به منظور جمع آوری آمار و اطلاعات و بررسی نظرات و پیشنهادات میهمانان در مورد ... ضمیمه »
صفحه 1900 از 2074ابتدا   قبلی   1895  1896  1897  1898  1899  [1900]  1901  1902  1903  1904  بعدی   انتها