ﺳﻪشنبه، 3 بهمن 1396
Menu

خبرخوان RSS

29
چکیده: سومین جشنواره انگور اقتصاد و سلامتی در ارومیه برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی؛ جلیل جباری مدیر کل میراث فرهنگی استان با اعلام این خبر گفت : نظر به استقبال کم نظیر مردم ارومیه و وجود پیشینه تاریخی در خصوص مراحل برداشت و استحصال فرآورده های متنوع از انگور موجب شد تا سومین جشنواره... ضمیمه »
29
چکیده: مسئول گروه هنری و موسیقی سیاه چادر استان چهارمحال و بختیاری گفت: نمایشگاه سراسری صنایع دستی، هنرهای سنتی و سوغات محلی در یاسوج یکی از باشکوه ترین نمایشگاه های حوزه فرهنگ اقوام در کشور است.  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، ستار یار محمدی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تاکنون در ده ها نمایشگا... ضمیمه »
29
چکیده: نظارت بر اجرای تورهای گردشگری آذربایجان غربی تشدید می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ حسین امامی با اعلام این خبر گفت : با توجه به وضعیت مناسب آب و هوایی و فعالیت تورهای گردشگری در سطح استان ؛ نظارت برنحوه اجرای تورهای گردشگری قوت می گیرد. وی در این زمینه افزود : متاسفانه برخی از علاقه... ضمیمه »
29
چکیده: سرپرست نمايندگي ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري شهرستان سرخه گفت: به مناسبت گراميداشت دهه كرامت، نمايشگاه چهل آينه در سرخه برپا شد. به گزارش روابط ‌عمومي اداره کل ميراث‌ فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگری استان سمنان، «بهمن اخلاقي» اظهار داشت: اين نمايشگاه با همكاري اداره ميراث فرهنگي شهرستان سرخه و موزه ملك، در محل مسجد چهل ستون سرخه برپا شده است. ... ضمیمه »
29
چکیده: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان  کهگیلویه و بویراحمد از احتمال افزایش ساعات بازدید در روزهای پایانی نمایشگاه سراسری صنایع دستی، هنرهای سنتی و سوغات محلی کشور خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد؛ محمود باقری با بیان مطلب فوق افزود: باتوجه به افزایش گردشگر در روزهای پایان... ضمیمه »
29
چکیده: معاون صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد از تخفیف 15 درصدی محصولات نمایشگاه سراسری صنایع دستی به خانواده شهدا خبر داد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد؛ روح الله وحدتی با بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور ارج نهادن  به مقام شامخ شهدا، تمامی محصولات عرضه شده در اولین نمایشگاه سراسری صنای... ضمیمه »
29
چکیده: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان  کهگیلویه و بویراحمد از توزیع رایگان حلوای سنتی در مقابل ورودی نمایشگاه سراسری صنایع دستی خبر داد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد؛ محمود باقری با بیان این مطلب اظهار داشت: به رسم میهمانوازی و به منظور معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های سنتی و بومی... ضمیمه »
29
چکیده: هنرمند و مبتکر کیف گلیمی در کشور گفت: تمامی کیف های گلیمی در یک ساعت اول نمایشگاه سراسری صنایع دستی یاسوج به فروش رسید. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سلیمان شهبازی با بیان این مطلب اظهار داشت: استقبال از این محصول تاحدی زیاد بود که در کمتر از یک ساعت 70 کیف گلیمی فروخته شد، به طوری که ه... ضمیمه »
29
چکیده: مدیرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوی در بازديد از مناطق گردشگري شهرستان چناران بر لزوم تشكيل شوراي گردشگري شهرستان چناران تاكيد كرد. به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، حسين زارع صفت، مدیرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوی ، صبح امروز، 28 مردادماه، به همراه فرماندار و بخشدار... ضمیمه »
28
چکیده: نظام بانکی در صدد بهبود خدمت رسانی در حوزه مالی است که در صورت رفع موانع آن شاهد ارتقای موثر خدمات ارائه شده به گردشگران خواهیم بود. به گزارش میراث آریا(chtn)، ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در همایش هم اندیشی چگونگی تحقق مبانی برنامه ششم توسعه در بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: اگر چه ارتقای بخش گردشگری و بهبود بهره گیری از ظرفیت های... ضمیمه »
صفحه 1900 از 2351ابتدا   قبلی   1895  1896  1897  1898  1899  [1900]  1901  1902  1903  1904  بعدی   انتها