جمعه، 26 آبان 1396
Menu

خبرخوان RSS

16
چکیده: گمانه زنی محوطه کلاته مستوفی شهر بجنورد متعلق به عصر مفرق جدید و عصر آهن قدیم برای تعیین عرصه و حریم و تولید نقشه توپوگرافی با هدف حفاظت و جهت دهی به طرح های عمرانی منطقه انجام شد. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، افشین یزدانی سرپرست هیأت گمانه زنی تعیین عرصه و حریم محوطه کلاته مستوقی شهر بجنورد امروز "شنبه" با اعلام این خبر ... ضمیمه »
16
چکیده: پژوهشکده بناها و بافت های تاریخی –فرهنگی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری 15 طرح پژوهشی از جمله باغ های تاریخی و مناظر فرهنگی را مورد تحقیق قرار داده است که بزودی نهایی می شوند. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشری، مهناز اشرفی رییس پژوهشکده بناها و بافت های تاریخی – فرهنگی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با اعلام این خبر شروع تهیه ب... ضمیمه »
16
چکیده: موزه ملی ایران همزمان با اختتامیه نمایشگاه " نماز در آیینه میراث فرهنگی"  بیست و پنجمین نشست علمی خود را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی موزه ملی ایران، موضوع این نشست در خصوص " هاترا و پالمیر، دو گوهر هنر اشکانی " است که توسط  وستا سرخوش (موزه دار موزه بریتانیا) برگزار خواهد شد. در این نشست سرخوش سعی دارند در خصوص هنر سده های اول تا سوم میلا... ضمیمه »
16
چکیده: شهرستان دنا از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد با دارا بودن طبیعت بکر و مناطق گردشگری زیبا هر سال با شروع فصول تابستان، میزبان خیل عظیم گردشگر از سراسر ایران و  مهمانان خارجی به این منطقه تفریحی است. منطقه گردشگری دریاچه «کوه گل» سی‌سخت که در فاصله ۸ کیلومتری شرق سی‌سخت و ۴۴ کیلومتری یاسوج ، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع است،از جمله مناطق با... ضمیمه »
16
چکیده: مجموعه نمایشگاه موزه سیار مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد از تاریخ هفدهم خرداد الی بیست و هشتم تیرماه در نگار گذر متروی شهید بهشتی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی مجموعه سعدآباد؛گیسو فکوری نوشاد با اعلام خبر فوق گفت:مجموعه ایی از مولاژهای آثار ارزشمند کاخ موزه های سعدآباد در قالب مجموعه نمایشگاه  از 17 خرداد سالجاری بمدت چهل روز در متروی شهید بهش... ضمیمه »
16
چکیده: بیش از 300 نفر از شرکت کنندگان در مراسم بیست و ششمین سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، بعد از شرکت در این مراسم، صبح روز  گذشته 15 خرداد وارد مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران شدند و در بدو ورود مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، این گروه 30... ضمیمه »
13
چکیده: در پی حادثه سقوط اتوبوس حامل گردشگران و زوار عراقی به دره و کشته و مجروح شدن 41 سرنشین این اتوبوس در محور کندوان به چالوس، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ، پیام تسلیتی خطاب به دولت و ملت عراق و به ویژه خانواده های قربانیان این حادثه صادر کرد.به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و براساس اعلام پلیس راه کشو... ضمیمه »
12
چکیده: ظهر امروز 12 خرداد ماه، معاونین، مدیران و کارکنان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند. به گزارش میراث آریا(chtn) معاونین، مدیران و کارکنان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر امروز 12 خرداد با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) با اهدای گل به رو... ضمیمه »
12
چکیده: کارگروه توسعه گردشگری عشایری با هدف تدوین بسته ای برای ارائه به گردشگران داخلی و خارجی به منظور گسترش فعالیتهای گردشگری در جامعه عشایری تشکیل می شود. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری در این جلسه که در دفتر مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان و با حضور کرمعلی قندالی رییس سازمان امور عشایری برگز... ضمیمه »
12
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در اطلاعیه   ویژه تعطیلات نیمه خردادماه از ستادهای اجرایی خدمات سفر استانهای سراسر کشور خواست تا انسجام و آمادگی کامل را در ارائه خدمات سفر به زائران حفظ کنند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ستادمرکزی هماهنگی خدمات سفر در آستانه تعطیلات نیمه شعبان  و همزمانی آن با ایام... ضمیمه »
صفحه 1900 از 2199ابتدا   قبلی   1895  1896  1897  1898  1899  [1900]  1901  1902  1903  1904  بعدی   انتها