جمعه، 3 آذر 1396
Menu

خبرخوان RSS

02
چکیده: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج نمایشگاهی از توانمندی‌ها و صنایع‌دستی بانوان بسیجی شهرستان قاینات برپا شد. ضمیمه »
02
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان امروز پنجشنبه 2 آذر 96 در هشتمین نشست نکوداشت روز اصفهان و در جمع اصفهان‌پژوهان اعلام کرد که نشان جغرافیایی ویژه صنایع‌دستی اصفهان تعریف می‌شود. ضمیمه »
02
چکیده: مدیر پایگاه میراث جهانی تخت‌جمشید از اجرای عملیات حفاظت اضطراری در دیواره آرامگاه نقش رستم خبر داد. ضمیمه »
02
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد که رویداد «تبریز2018» یک فرصت ملی برای معرفی ظرفیت‌های استان آذربایجان شرقی و کشور است. ضمیمه »
02
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی فارس پیشنهاد ایجاد دبیرخانه دائمی رویدادهای گردشگری، در راستای ارتقای سطح کیفی نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های برگزاری در سطح این استان را مطرح کرد. ضمیمه »
02
چکیده: رئيس اداره ميراث‌فرهنگی تربت‌حيدريه اعلام کرد که با توجه به رونق روزافزون صنایع‌دستی در این شهرستان و در راستای تقویت گفتمان سازی در این حوزه این سمن تشکیل شد. ضمیمه »
02
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی نیشابور از برگزاری اولین تور نیشابور‌گردی صبح امروز پنجشنبه 2 آذر 96 خبر داد. ضمیمه »
02
چکیده: مدیر مجموعه طبیعی‌تاریخی بیشاپور از بازدید آژانس بین‌المللی جایکا (ژاپن) و هیئت همراه از جاذبه‌های گردشگری مجموعه‌طبیعی تاریخی بیشاپور خبر داد. ضمیمه »
02
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی سمنان اعلام کرد که از سال 73 تاکنون 50 دفتر خدمات مسافرتی در این استان تأسیس شده که 20 دفتر آن در سه سال گذشته تأسیس شده است. ضمیمه »
02
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز پنجشنبه 2 آذر 96 در سفر به آذربایجان شرقی از پروژه در حال ساخت مرکز همایش‌های بین‌المللی شهر تبریز بازدید کرد. ضمیمه »
صفحه 2 از 2214ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها