ﺳﻪشنبه، 3 بهمن 1396
Menu

خبرخوان RSS

12
چکیده: مراسم اختتامیه همایش نماز در آیینه میراث فرهنگی با معرفی و تقدیر برگزیدگان بخش‌های مختلف و تقدیر ویژه از تلاش‌های معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد. به گزارش میراث آریا(chtn) مراسم اختتامیه همایش نماز در آیینه میراث فرهنگی، صبح امروز 12 خرداد با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهن... ضمیمه »
12
چکیده: با بررسی ها و پیمایش های صورت گرفته در پروژه باستان شناسی (در مناطق کویری، کوهستانی و کوهپایه ای) 68 اثر ارزنده از دوران پیش از تاریخ تا دوران اسلامی در دهستان زیرکوه شناسایی شد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی؛ سید احمد برآّبادی مسئول حوزه پژوهش این اداره کل گفت: با توجه به نبود برنامه های بررسی و شن... ضمیمه »
12
چکیده: زبان و هنر ایرانیان مسلمان، همواره سرشار از آموزه ها و نکات ارزشمند اخلاقی است و همه جهانیان را با هویت الهی و آسمانی انسان آشنا می کند.    به گزارش میراث آریا(chtn) مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم اختتامیه همایش نماز در آیینه میراث فرهنگی که صبح امروز 12 خرداد در موزه ملی ایران برگزار شد... ضمیمه »
12
چکیده: مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری استان مرکزی از ثبت 14 اثر تاریخی در فهرست آثار ملی در سال جاری خبر داد وگفت : تاکنون 810 اثرتاریخی ، طبیعی ومعنوی از استان مرکزی به ثبت آثار ملی رسیده است . به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی مرکزی؛سید محمد حسینی مدیر کل میراث فرهنگی این اداره کل با اعلام این خبرگفت : طی فعالیت های واحد ثبت آثار ا... ضمیمه »
12
چکیده: مایه افتخار است که ایرانیان هم جان‌شان را فدای ائمه کرده‌اند و هم با هنر خود، مرقد امامان را ساخته‌اند؛ مرقد امام علی (ع) محل تجلی عشق مردم به ایشان و مرقد امام رضا(ع) نیز خانه دل ملت ایران و شیعیان و نماد عشق به این خاندان است بنابراین باید همه هنرها در این مکان‌ها به کار گرفته شوند. به گزارش میراث آریا (chtn)حجت‌الاسلام و المسلمین مجید انصاری مع... ضمیمه »
12
چکیده: مسئول موزه آلبوم های سلطنتی و اسناد تاریخی سعدآباد  از روند اسکن اسناد تاریخی و آلبوم های سلطنتی سعدآباد خبر داد. به گزارش روابط عمومی مجموعه سعدآباد ؛ لادن تاج بخشیان در این باره گفت: در موزه آلبوم های سلطنتی و اسناد سعدآباد، آثار متعدد نوشتاری و تصویری نگهداری می شود، که آلبوم ها بخش قابل توجه ای از اسناد تصویری این موزه را تشکیل می دهد. هر یک ا... ضمیمه »
12
چکیده: معاون میراث فرهنگی مرکزی گفت: از 800 اثر دارای ثبت ملی در این استان، 95 درصد قابل واگذاری به بخش خصوصی است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی مرکزی؛ علیرضا عزیزی معاون میراث فرهنگی این اداره کل افزود : آثار تاریخی و مذهبی مانند امامزاده ها، حسینه و تکایا قابل واگذاری نیست اما بقیه آثار تملیکی شامل کاروانسرا، ابنیه تاریخی، حمام، آب انبار ب... ضمیمه »
12
چکیده: یازدهمین کمیسیون مشترک همکاری های بازرگانی، اقتصادی، علمی و فنی بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ازبکستان نیمه اول خرداد ماه 94 با حضور نماینده دفتر امور بین الملل در تاشکند برگزار می شود. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ لادن جعفری تهرانی مدیر کل دفتر امور بین الملل سازمان با اعلام این خ... ضمیمه »
11
چکیده: مدير ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان خواف از درگذشت عبدالرحيم نجفي، استاد كار و معمار سنتي اين شهرستان در سن 68 سالگي خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، محمود با عقيده با اعلام اين خبر گفت: مرحوم عبدالرحیم نجفی از استا کاران سنتی وبرجسته استان خراسان بود كه در سن 68 سالگي  دار فانی را ... ضمیمه »
11
چکیده: رییس گروه هنرهای ملی و سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری گفت: فعالیت های کارگاهی علاوه بر اینکه به تولید هنرهای سنتی می انجامد باید در مرحله نخست پژوهشی بوده و پاسخگوی پرسش های تحقیقاتی باشد.  به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی وگردشگری ، علیرضا بهرمان برگزاری نشست های تخصصی رابطین پژوهشی استان ها باهدف شناسایی نیازهای پژوهشی استان ها د... ضمیمه »
صفحه 2054 از 2351ابتدا   قبلی   2049  2050  2051  2052  2053  [2054]  2055  2056  2057  2058  بعدی   انتها