جمعه، 26 آبان 1396
Menu

خبرخوان RSS

10
چکیده: فرماندار شهرستان نکا با اشاره به قدمت غار تاریخی کمیشان نکا، از راه‌اندازی دو موزه تاریخ کهن امسال در شهرستان نکا خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی مازندران؛قاسمی طوسی  در بازدید از اماکن تاریخی شهرستان نکا اظهار داشت: از طرح‌های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی در شهرستان نکا حمایت می‌کنیم. وی، یکی از مشکلات اساسی شهرستان نکا... ضمیمه »
10
چکیده: دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر در استان البرز گفت: هم اکنون بارش باران در جاده چالوس باعث به وجود آمدن ترافیک سنگین در نقاط مختلف این محور شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز، ابوالفضل عبیدی با بیان این مطلب اظهار داشت: هم اکنون در ابتدای جاده چالوس و میدان امیر کبیر ترافیک سنگین و تردد در آن به کندی ص... ضمیمه »
10
چکیده: بازارچه صنایع دستی در مجموعه تاریخی فرهنگی چالشتر برگزارشد و مورد استقبال گردشگران قرار گرفت..  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری؛  معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان اظهار داشت: نمونه‌های این بازارچه شامل رشته‌های قفل سازی، نمدمالی، البسه محلی، سراجی سنتی، سفال و سرامیک، سوخت روی چوب، احج... ضمیمه »
10
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در چند روز گذشته موزه پارینه سنگی از پربازدیدترین موزه‌های استان کرمانشاه بوده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، علیرضا مرادی‌بیستونی طی گفتگویی، از استقبال قابل توجه و چشمگیر گردشگران و میهمانان نوروزی از تنها موزه پار... ضمیمه »
10
چکیده: تکیه معاون‌الملک یکی از آثار زیبای دوران قاجار در شهر کرمانشاه است که این روزها پُر از گردشگر و مسافرین نوروزی است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، تکیه معاون الملک دارای کاشی های برجسته و نیمه‌برجسته با نقوش بسیار زیبا و دلفریبی است که به صورت صددرصد طبیعی در ساخت آن بکار رفته، به گونه ای که این کا... ضمیمه »
10
چکیده: تکیه بیگلربیگی یکی از آثار زیبای دوران قاجار در شهر کرمانشاه است که به تمامی گردشگران و مسافرین نوروزی وارد شده به این استان توصیه می کنیم بازدید از آن را فراموش نکنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، تکیه بیگلربیگی یکی از زیباترین بناهای ساخته شده استان کرمانشاه در دوره قاجار است که مزین به کتیبه ه... ضمیمه »
10
چکیده: فرماندار نوشهر مجموعه تفریحی و توریستی سیترا و سی سنگان، بخش کجور، موزه کندلوس به عنوان مناطق پربازدید مسافران بوده است. محمدعلی قمی اویلی به جشنواره بومی و محلی سیترا اشاره کرد و گفت: آداب و رسوم، بازیهای محلی روستاهای شهرستان در این جشنواره به نمایش گذاشته شده است. فرماندار نوشهر، ساماندهی اماکن استیجاری را از دیگر اقدامات برشمرد و گفت: هزار وا... ضمیمه »
10
چکیده: فرمانده پلیس‌راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت روز طبیعت در محورهای استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی مازندران؛جعفر محمدنژاد با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت تعطیلات روز طبیعت در محورهای مواصلاتی مازندران، گفت: با توجه به وضعیت جوی استان رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی تردد کنند.... ضمیمه »
10
چکیده: 18دستگاه اجرایی در کمیته شهرداری ها به گردشگران خدمت رسانی می کنند مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران از خدمت رسانی 18 دستگاه اجرایی در زیر مجموعه کمیته شهرداری های ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران خبر داد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی مازندران؛محمد محمدی‌تاکامی با بیان اینکه دستگاه‌های خدمات‌رسان کشیک 24 ساعته ... ضمیمه »
10
چکیده: سرپرست ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري شهرستان آرادان از بازديد چشمگیر گردشگر و مسافر نوروزي از جاذبه‌هاي تاريخي و گردشگري اين شهرستان خبر داد. به گزارش روابط ‌عمومي اداره کل ميراث‌‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگری استان سمنان، «محمد بشارت» اظهار داشت: بيشترين بازديدها به سياه چادر عشايري و بازارچه صنايع دستي و سوغات اختصاص دارد. وي گفت: كاروانسرا... ضمیمه »
صفحه 2054 از 2199ابتدا   قبلی   2049  2050  2051  2052  2053  [2054]  2055  2056  2057  2058  بعدی   انتها