دوشنبه، 30 بهمن 1396
Menu

خبرخوان RSS

09
چکیده: معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان شمالی از معرفی 23 بنای تاریخی استان به سرمایه گذاران خارجی برای مرمت، احیا و بهره برداری از این بناها خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان شمالی ؛علی اکبر وحدتی، معاون میراث فرهنگی استان اظهار داشت: سازمان مرکزی میراث فرهنگی کشور، جذب سرمایه گذاران خارجی را ... ضمیمه »
09
چکیده: استان کرمانشاه با برپایی بیشترین تعداد غرفه های فروش صنایع دستی در ایام نوروز 94 رتبه اول کشور را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، علی فعله گری با اعلام این خبر افزود: در نوروز امسال 511 غرفه صنایع دستی و 72 سیاه چادر در سطح استان دایر شد که نزدیک به یک میلیون و 500 هزار نفر از این نمایشگاه ... ضمیمه »
09
چکیده: 140 میلیارد تومان برای احداث 16 واحد اقامتی و هتل در استان فارس به بخش خصوصی اختصاص داده می‌شود. به گزارش میراث آریا(chtn) رئیس‌جمهوری در اجتماع بزرگ مردم استان فارس در شیراز، رونق بخش گردشگری را مورد تاکید قرار داد و گفت : در زمینه گردشگری برای فارس برنامه داریم و آن را تقویت می کنیم ، توسعه گردشگری وضع اقتصادی ما را متحول می کند و بیکاری  را مها... ضمیمه »
09
چکیده: اولین روز نشستهای علمی در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان اصفهان با حضور کارشناسان ارشد اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان،  توسط واحد طرح و برنامه و آینده پژوهی و باهمکاری اداره امور فرهنگی و روابط عمومی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی استان اصفهان" شهرام امیری" کارشناس ارشد میراث فرهنگی  و گردشگری استان اصفهان در این نشست ضمن... ضمیمه »
09
چکیده: صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی و سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو،  تفاهم نامه سه جانبه  همکاری در خصوص مشارکت و سرمایه گذاری  در بناهای تاریخی ماکو  امضاء کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی، صندوق احیاء و بهره بر... ضمیمه »
09
چکیده: جلدسازی (صحافی) استان اردبیل به عنوان یکی از رشته های صنایع دستی در حال فراموشی در زمستان سال گذشته مستند نگاری شد.   به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، در این مستند نگاری مطالبی چون تاریخ جلدسازی در دنیا، فن جلدسازی و صحافی در ایران، اوج تکامل جلدسازی در هرات سده نهم هجری، فنون جلدسا... ضمیمه »
09
چکیده: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در بازدید از شهرستان بیله سوار، توریسم عشایری را محور توسعه گردشگری این شهرستان عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، مدیرکل میراث فرهنگی استان در پی سفرهای دوره ای خود، به شهرستان بیله سوار  سفر کرد و در دیدار با مسئول اداره کل... ضمیمه »
09
چکیده: کلیات طرح مرمت سازه بنای تاریخی کاخ موزه باغچه جوق ماکو در جلسه شورای فنی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی تصویب شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی، جلسه بررسي و تصويب طرح مرمت و احياي كاخ موزه باغچه‌‌جوق ماكو با حضور محمد فتحی معاون میراث فرهنگی، عبدالرحمن وهاب زاده پیشکسو... ضمیمه »
09
چکیده: شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت ، مرکزیت فرهنگ و ادب با حافظ و سعدی و مرکزیت تمدن کهن باستانی با تخت جمشید و پاسارگاد ویژگیهای خاصی دارد . حجت الاسلام دکتر حسن روحانی چهارشنبه در بدو ورود در فرودگاه شیراز در جمع خبرنگاران افزود: استان فارس استان فارس مهد تمدن کهن ،فرهنگ و علم و ادب و یک پایگاه مهم معنوی است. وی حضور عشایر غیور را از ویژگی ها و ل... ضمیمه »
09
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظرفیت های متعدد رسانه  به عنوان بازویی قابل اتکا در امر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی را دارای نقشی موثر در توسعه صنعت گردشگری کشور مطرح کرد.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد ضمن حضور در روزنامه «جام جم» و دیدار با «مراد عنادی» ... ضمیمه »
صفحه 2195 از 2419ابتدا   قبلی   2190  2191  2192  2193  2194  [2195]  2196  2197  2198  2199  بعدی   انتها