جمعه، 31 شهریور 1396
Menu

خبرخوان RSS

30
چکیده: روند اجرایی مرمت ایوان جنوبی و گنبدخانه مسجد جامع عتیق قزوین در جلسه شورای فنی استان بررسی شد. ضمیمه »
30
چکیده: با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، اداره میراث‌فرهنگی شهرستان تالش افتتاح شد. ضمیمه »
30
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم با اشاره به وقوع انفجار در یک واحد اقامتی در این شهر گفت: «بر اساس گزارش‌های اولیه آتش‌نشانی، سهل‌انگاری یکی از مسافران و خطای انسانی علت انفجار در این واحد اقامتی است.» ضمیمه »
30
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از موزه دفاع مقدس بازدید کرد. ضمیمه »
30
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در باغ‌موزه دفاع مقدس حضور یافت. ضمیمه »
30
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌‌دستی و گردشگری درگذشت بانوی هنرمند سوزن‌دوز سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت. ضمیمه »
29
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نامه‌ای نقشه محدوده حریم و ضوابط حفاظتی و معماری (بازنگری) «خانه خاکباز» در شهر اراک را به استاندار استان مرکزی ابلاغ کرد. ضمیمه »
29
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت سوزن‌دوزی بلوچ در سیستان‌و‌بلوچستان استاد شهناز خلیلی ایرندگانی را به مردم خطه سیستان‌و بلوچستان‌ و خانواده بزرگ صنایع‌دستی کشور تسلیت گفت.» ضمیمه »
29
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با استاندار مازندران تأکید کرد که هر استان باید تقویم گردشگری استان خود را ارائه کند. ضمیمه »
29
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان گفت: «در شرایط کنونی، یکی از عوامل مؤثر و موفقیت‎آمیز در بازاریابی گردشگری، تولید خدمات استاندارد از سوی تأسیسات، مؤسسات و فعالان گردشگری و عرضه‌ شایسته و مطلوب آن‎ها به گردشگران است.» ضمیمه »
صفحه 3 از 2074ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها