یکشنبه، 1 مرداد 1396
Menu

خبرخوان RSS

31
چکیده: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ بازدید کرد. ضمیمه »
31
چکیده: دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در حکمی، میرهادی قره‌سید رومیانی را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست معاونت گردشگری این سازمان منصوب کرد. ضمیمه »
31
چکیده: کارگاه مرمت تاپستری یا گوبلن (تابلوفرش اروپایی) در کاخ اختصاصی مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران برپا شد. ضمیمه »
31
چکیده: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: «توسعه صنعت گردشگری از اولویت‌هاست و مشهد ظرفیت فوق‌العاد‌ه‌ای برای گسترش این صنعت دارد.» ضمیمه »
31
چکیده: نایب‌رئیس فراکسیون میراث‌فرهنگی، گردشگری، صنایع‌دستی و مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که مشارکت بخش‌‌خصوصی در احیا و مرمت بناهای تاریخی فرصت خوبی برای ایجاد شکوفایی در صنعت گردشگری و رشد اقتصادی است. ضمیمه »
31
چکیده: استاندار خرسان‌رضوی مجموعه‌ای از آثار هنری و دستافرینه‌های ایرانی، به‌ویژه از خراسان، را به موزه ملی جمهوری تاتارستان فدراسیون روسیه در شهر قازان اهدا کرد که قرار است زینت‌بخش همیشگی غرفه ایران باشد. ضمیمه »
31
چکیده: آتش‌سوزی در هتل در حال ساخت روتانا در حاشیه خیابان امام رضا (ع) مشهد مهار شد. ضمیمه »
31
چکیده: فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام از برگزاری کلاس‌های آموزشی همگانی صیانت از آثار تاریخی‌فرهنگی در این استان خبر داد. ضمیمه »
31
چکیده: هم‌زمان با اختتامیه «نمایشگاه دیدار نقش مینا و زر»، معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور با همکاری گروه هنر انجمن اندیشه و قلم، در سلسله‌نشست‌های هنرهای بومی ایران و جهان، نشستی با موضوع «بررسی هنر زری‌‌بافی» برگزار می‌کند. ضمیمه »
31
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد از برگزاری اردوی آموزشی دهیاران و بهره‌برداران اقامتگاه‌های بوم‌گردی در شهرستان‌های گناباد و بجستان به استان سمنان خبر داد. ضمیمه »
صفحه 5 از 1916ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها