جمعه، 26 آبان 1396
Menu

خبرخوان RSS

23
چکیده: مسئول میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان نی‌ریز از برگزاری مراسم پرده‌خوانی عاشورایی با عنوان «عصر شعر نار و نی» در اقامتگاه بوم‌گردی سرای آبی این شهرستان خبر داد. ضمیمه »
23
چکیده: مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قوچان گفت: «حفاران غیر‌مجاز در شهرستان قوچان تحویل مراجع قضایی شدند.» ضمیمه »
23
چکیده: مدیر‌کل دفتر ثبت آثار تاریخی از ثبت 40 پرونده میراث ناملموس در کمیته ثبت ملی میراث ناملموس خبر داد. ضمیمه »
23
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمان از رشد 30 درصدی آمار گردشگران خارجی اين استان در شش ماه نخست امسال خبر داد و گفت: «در مجموع از سال 1392 تاكنون تعداد گردشگران خارجی ورودی به استان كرمان 7برابر رشد داشته است.» ضمیمه »
23
چکیده: پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری در نشستی مشترک با اکو برای تامین نیمی از هزینه‌های طرح‌های مشارکتی در حوزه ایران فرهنگی و همچنین جلب مشارکت‌های پژوهشی در حوزه‌های مختلف میراث‌فرهنگی از جمله باستان‌شناسی و مردم‌شناسی اعلام آمادگی کرد. ضمیمه »
23
چکیده: معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار نیشابور از آمادگی شهرستان نیشابور برای میزبانی از کاروان زائران پیاده امام رضا(ع) خبر داد. ضمیمه »
23
چکیده: پس از کاوش‌های باستان‌شناسی در تل قلعه سیف‌آباد و ثابت شدن ارتباط آن با مدیریت اقتصادی محصول خرما در دوره ساسانی، تعیین عرصه و پیشنهاد حریم این محوطه با هدف حفظ آثار به جا مانده در دستور کار قرار گرفت. ضمیمه »
23
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان تأکید کرد که با توسعه گردشگری می‌توانیم اقتصاد و اشتغال گیلان را نجات دهیم. ضمیمه »
23
چکیده: دومین نشست مشترک فعالان صنایع‌دستی و فعالان بسته‌بندی شمال کشور روز گذشته 22 آبان 96 با هدف آشنایی متقابل این عوامل در هتل سفیدکنار انزلی برگزار شد. ضمیمه »
23
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل از برگزاری سمینار تخصصی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان خبر داد. ضمیمه »
صفحه 6 از 2199ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها