یکشنبه، 1 مرداد 1396
Menu

خبرخوان RSS

31
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان تأکید کرد که این اداره‌کل به‌دنبال رشد چهاربرابری گردشگری در اصفهان است و بر این اساس، درحال برنامه‌ریزی برای یافتن بازارهای جدید گردشگری بین‌المللی است. ضمیمه »
31
چکیده: تدوین ضوابط اختصاصی بافت تاریخی درحالی به‌پایان رسیده و مراحل نهایی را طی می‌کند که به‌گفته معاون میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی، پس از تأمین اعتبار و تدوین ضوابط اختصاصی بافت‌های تاریخی تکاب و خوی و سلماس، ارومیه تبدیل به نخستین استان پایلوت می‌شود که تمام بافت‌های آن ضوابط اختصاصی دارند. ضمیمه »
31
چکیده: فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال‌وبختیاری گفت: «افراد یک باند شش‌نفره حفاری غیرمجاز در شهرستان کیار، پس از چندین نوبت کمین و عملیات غافل‌گیرانه، درحین حفاری دستگیر شدند.» ضمیمه »
31
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان گفت: «بهترین غذاهای سنتی و محلی ازسوی برترین سرآشپزهای شمال کشور در ”جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری“ در گلستان ارائه می‌شود.» ضمیمه »
31
چکیده: استاد محمدحسین زینلیان، هنرمند پیشکسوت شهرستان بروجن، امروز 31 تیر 96 در 90سالگی درگذشت. ضمیمه »
31
چکیده: پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری نخستین شماره از دوفصلنامه تخصصی مطالعات اسناد میراث‌فرهنگی را با هدف عرضه آخرین دستاوردهای علمی‌پژوهشی در حوزه اسناد میراث‌فرهنگی منتشر کرد. ضمیمه »
31
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس گفت: «مرمت بنای معروف به امامزاده شهدا در شهرستان خرم‌بید استان فارس، مربوط به دوران تیموری و ایلخانی آغاز شد.» ضمیمه »
31
چکیده: پروژه عمرانی آماده‌سازی مخزن موزه ظروف سلطنتی همراه با تجهیز تأسیسات و الکتریکال آن از اواخر تیرماه 1396 آغاز شده است. ضمیمه »
31
چکیده: مجرمانی که قصد حفاری به‌قصد کشف اشیای عتیقه در منطقه خورگام را داشتند، به‌همت ضابطان پایگاه حفاظتی میراث‌فرهنگی خورگام، دستگیر شدند. ضمیمه »
31
چکیده: دو حفار غیرمجاز در محوطه تاریخی تپه قصر مشکان شهرستان خوشاب دستگیر شدند. ضمیمه »
صفحه 6 از 1916ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها