جستجو

رئیس‌جمهوری وارد تبریز شد

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران و و هیئت همراه صبح امروز سه‌شنبه 4 اردیبهشت 97 به‌منظور شرکت در مراسم افتتاحیه رویداد فراملی «تبریز2018» وارد تبریز شدند.

غلامرضا فرخی سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی کرمان شد

با صدور حکمی از سوی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، غلامرضا فرخی به‌عنوان سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان منصوب شد.

بررسی راه‌های توسعه همکاری‌های اتاق بازرگانی و معاونت صنایع‌دستی کردستان

جلسه بررسی راه‌های گسترش و توسعه همکاری کمیسیون گردشگری، اقتصاد و هنر اتاق بازرگانی استان کردستان با معاونت صنایع‌دستی استان روز دوشنبه 3 اردیبهشت 97 در محل دفتر معاون صنایع‌دستی استان برگزار شد.

برگزاری اولین نشست مدیرکل میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری با روسای ادارات شهرستانی در سال 97

در نشست روز گذشته مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری و روسای ادارات شهرستانی از زحمات و فعالیت‌های کارکنان در ایام نوروز تقدیر شد.  

سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری خراسان شمالی سودآور است

سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی از سرمایه‌گذاری 20میلیارد  ریالی در بخش گردشگری این استان خبر داد.  

بازدید داوران بین‌المللی فوتبال، از غرفه ایران در نمایشگاه آرتیجیانا

علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال کشورمان که برای حضور در آخرین کلاس‌های هماهنگی داوران حاضر در جام جهانی 2018 روسیه به فلورانس سفر کرده است، از غرفه ایران در نمایشگاه آرتیجیانا بازدید کرد.  

آثار تاریخی بستک در شبکه برون‌مرزی پرس تی‌وی معرفی می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان گفت: «عکاسان و خبرنگاران شبکه جهانی پرس تی‌وی با حضور در شهرستان بستک جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان را برای پخش در این شبکه جهانی تصویربرداری کردند.»  

دوره جدید آموزش مهارت‌های رانندگی برگزار می‌شود

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران دوره جدید آموزش مهارت‌های رانندگی را 7 اردیبهشت، در پارکینگ شماره یک مجموعه فرهنگی ورزشی ارم سبز برگزار می‌کند.  

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد تبریز شد

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی شامگاه دوشنبه 3 اردیبهشت 97 وارد شهر تبریز شد.

نمایشگاه صنایع‌دستی در دهلران افتتاح شد

سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان از برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در دهلران خبر داد.