جمعه، 26 آبان 1396
Menu

خبرخوان RSS

22
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با عرض تسلیت به مردم استان کرمانشاه و بازماندگان حادثه تأسف‌بار زلزله شب گذشته این استان و ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان از تخریب 20‌درصدی بناهای تاریخی شاخص این استان خبر داد. ضمیمه »
22
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با اشاره به ابلاغ آیین‌نامه اجرایی قانون حمايت از توسعه و ايجاد اشتغال پايدار در مناطق روستايی و عشایری گفت: «برای اجرای این قانون 1.5میلیارد دلار از محل منابع صندوق توسعه ملی اختصاص خواهد یافت و ما باید بتوانیم بهترین بهره را از این قانون ببریم.» ضمیمه »
22
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از ثبت 7 پرونده میراث ناملموس در شورای عالی سیاست‌گذاری ثبت سازمان میراث‌فرهنگی کشور خبر داد. ضمیمه »
22
چکیده: در حکمی از سوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان، احسان زارع‎اصل به‌عنوان سرپرست معاونت سرمایه‎گذاری و برنامه‎ریزی این استان منصوب شد. ضمیمه »
22
چکیده: نسخه‌های خطی و سفرنامه‌های دوره قاجار به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی 23 آبان در کاخ گلستان بررسی می‌شود.   ضمیمه »
22
چکیده: سرپرست صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی از توسعه فعالیت‌های فنی، مهندسی و تحقیقات در مرمت و احیای اماکن تاریخی در این صندوق خبر داد. ضمیمه »
22
چکیده: رسانه‌ها نقش مهمی در صنعت گردشگری ایفا می‌کنند که هم رویدادهای خبری را پوشش می‌دهند و هم مقاصد و محصولات گردشگری را معرفی می‌کنند.   ضمیمه »
22
چکیده: کارگاه آموزشی تخصصی طراحی سنتی منسوجات با رویکرد استانداردهای جهانی ویژه طراحان پارچه به همت اداره کل آموزش، طراحی و ترویج  معاونت صنایع‌دستی وهنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی و همکاری بخش خصوصی برگزار می‌شود. ضمیمه »
22
چکیده: مسئول دبیرخانه «مشهد شهر جهانی صنایع‌دستی گوهرسنگ‌ها» گفت: «موزه گوهرسنگ‌ها و شعبه جدید مجموعه تولیدی آموزشی ایرانشید در بیرجند ایجاد می‌شود.» ضمیمه »
22
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان از ثبت ملی شش پرونده میراث ناملموس این استان خبر داد. ضمیمه »
صفحه 7 از 2199ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها