دوشنبه، 2 بهمن 1396
Menu

خبرخوان RSS

30
چکیده: مرکز پژوهش و مطالعات مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد اقدام به نشر ویژه نامه‌ای به مناسبت نوروز ۱۳۹۷ کرده است. ضمیمه »
30
چکیده: یک شرکت‌کننده مستقل رسانه‌ای در نمایشگاه فیتور از انعقاد قرارداد توزیع ویژه‌نامه‌های انگلیسی‌زبان در یونسکو و مراکز معتبر گردشگری جهان خبر داد. ضمیمه »
30
چکیده: مدیر پایگاه سازه‌های جهانی شوشتر از پاک‌سازی و دفع گیاهان خودرو در حلقه سازه‌های آبی‌تاریخی شوشتر خبر داد و گفت: «این چندمین بار است که طی یک ماه اخیر این پاک‌سازی‌ها در اطراف این سازه‌های جهانی توسط پایگاه انجام می‌گیرد.» ضمیمه »
30
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان گفت: «برنامه‌ریزی کرده‌ایم استان کرمان حضور شایسته‌ای در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی تهران داشته باشد.» ضمیمه »
30
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: «سایت‌موزه مجموعه باستانی تپه‌حصار دامغان، دهه فجر امسال گشایش می‌یابد.» ضمیمه »
30
چکیده: در راستای تحقق توسعه پایدار گردشگری و تجهیز زیر‌ساخت‌های اقامتی استان ساخت سه هتل و یک مهمانپذیر در حال انجام است و برای توسعه این بخش از ملزومات زیرساخت اقامتی، باید از سرمایه‌گذاران در این بخش حمایت همه جانبه شود.» ضمیمه »
30
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان نیشابور از کشف یک پیکره فلزی در شهرستان نیشابور خبر داد. ضمیمه »
30
چکیده: برنامه گمانه‌زنی و تعیین عرصه و حریم مخارتپه به‌دلیل تخریب‌های فراوان صورت‌گرفته، پراکندگی و تنوع سفال و مواد فرهنگی بسیار چشم‌گیر از قبیل استخوان و ابزار سنگی و به منظور جلوگیری از تخریب بیشتر محوطه انجام شد. ضمیمه »
30
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «پیگیری‌های قانونی سازمان میراث‌فرهنگی برای حفاظت از باقی مانده مسجد تاریخی در مشهد در حال انجام است.» ضمیمه »
30
چکیده: سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام از اجرای طرح پیشرفته کدگذاری مشاغل صنایع‌دستی خبر داد. ضمیمه »
صفحه 7 از 2349ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها