جستجو

مدیرکل میراث‌فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد

در حکمی از سوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد در سمت خود ابقا شد.

بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از عمارت عالی‌قاپو

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از عمارت تاریخی عالی‌قاپو و مراحل مرمت این بنای تاریخی در اصفهان بازدید کرد.  

کشف دندان یک کودک نئاندرتال در کرمانشاه

یک دندان متعلق به کودک نئاندرتال برای نخستین بار در پناهگاه صخره‌ای باوه یوان در استان کرمانشاه کشف شد.  

بازتاب جاذبه‌های گردشگری بوشهر در اسناد دوران پهلوی اول

بندر بوشهر مانند اکثر شهرهای ایران‌زمین که تاریخ پرفراز و نشیبی طی کرده‌اند، تاریخش آکنده از روزهای تلخ است و شیرین، شهر بندری‌ای که امواج خروشانش دیرزمانی است از قرون و اعصار متمادی تاریخی سر بر ساحل پررمز و رازش می‌کوبد و از رون...

مشهد، اولین مقصد نمایش نقش‌برجسته سرباز هخامنشی

با پایان نمایش ۱۲ روزه نقش‌برجسته سرباز هخامنشی در موزه ملی ایران در تهران، سفرهای استانی این نقش برجسته به برخی موزه‌های مهم کشور آغاز می‌شود.

«تبریز۲۰۱۸» جایگاه گردشگری آذربایجان شرقی را ارتقا داد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از نقش اساسی «تبریز۲۰۱۸» در ارتقای جایگاه گردشگری آذربایجان شرقی خبر داد.

حفاظت از آثار تاریخی، حفظ هویت فرهنگی و عاملی برای تحکیم وحدت ملی

برگزاری سه‌روزه کارگاه آموزشی بین‌المللی مرمت و استحکام‌بخشی بناهای تاریخی با همکاری کمیته بین‌المللی تحلیل و مرمت سازه‌های میراث معماری (ایسکارسا) فرصت مغتنمی برای تبادل اطلاعات و آشنایی کارشناسان با تجارب موفق دنیا در زمینه حفاظ...

بیش از 13میلیارد ریال صنایع‌دستی از گلستان صادر شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان، گفت: «13میلیارد و 667میلیون ریال معادل 336هزار دلار صنایع‌دستی از ابتدای امسال تاکنون از این استان به کشورهای مختلف صادر شده است.»

اجرای مرحله دوم ارزیابی و تطبیق تأسیسات گردشگری استان گلستان

مرحله دوم طرح تطبیق و استانداردسازی واحدهای تحت پوشش شامل واحدهای پذیرایی و سفره‌خانه‌های سنتی برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به گردشگران به اجرا درآمد.

افتتاح 4 پروژه گردشگری در استان اصفهان

با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری 4 پروژه گردشگری در استان اصفهان افتتاح شد.  
صفحه 7 از 2960ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها