جمعه، 26 آبان 1396
Menu

خبرخوان RSS

22
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از آسیب برخی آثار و بناهای تاریخی در استان‌های کرمانشاه و ایلام در جریان زلزله شب گذشته خبر داد. ضمیمه »
22
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی نائین از بازدید بیش از 33هزار گردشگر خارجی از بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری این شهرستان از ابتدای امسال تا پایان مهر خبر داد. ضمیمه »
22
چکیده: مجموعه مقالات و کاتالوگ نمایشگاه «سیلا و پارس، یک خاطره مشترک» به کوشش هه گان کیم، هیان اوک ها، جبرئیل نوکنده و ام‌البنین غفوری، توسط پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری منتشر شد. ضمیمه »
22
چکیده: مدیر پایگاه میراث‌ جهانی بیستون و طاق بستان خبر داد که هیچ‌گونه آسیبی به آثار تاریخی این محدود وارد نشده است. ضمیمه »
22
چکیده: معاون اول رئيس‌جمهوری آيين‌نامه اجرايی قانون حمايت از توسعه و ايجاد اشتغال پايدار در مناطق روستايی و عشايری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی را ابلاغ كرد. ضمیمه »
22
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌‎دستی و گردشگری خراسان رضوی یکشنبه 21 آبان در سفر به شهرستان سرخس از آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری شهرستان سرخس بازدید کرد. ضمیمه »
22
چکیده: شهری متعلق به ادوار اشکانی، ساسانی تا قرون میانه اسلامی به نام «کُران» در شهرستان مُهر واقع در پس‌کرانه‌های خلیج فارس کشف شد. ضمیمه »
22
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کردستان با اشاره به وقوع زمین‌لرزه شدید شب گذشته در استان‌های غربی کشور گفت: «بر اساس بازدیدهای کارشناسان و ارائه گزاش‌های آن‌ها، هیچ‌گونه خسارتی به آثار تاریخی این استان در زمین‌لرزه شب گذشته وارد نشده است.» ضمیمه »
22
چکیده: مدیر پایگاه میراث‌فرهنگی کندوان از اجرای و استفاده از فناوری نانو در حفاظت کران‌های روستای تاریخی کندوان خبر داد. ضمیمه »
22
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی با اشاره به وقوع زمین‌لرزه شدید شب گذشته در استان‌های غربی کشور گفت: «بر اساس بازدیدهای کارشناسان و ارائه گزارش‌های آن‌ها، هیچ‌گونه خسارتی به آثار تاریخی این استان در زمین‌لرزه شب گذشته وارد نشده است.» ضمیمه »
صفحه 8 از 2199ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها