یکشنبه، 1 مرداد 1396
Menu

خبرخوان RSS

31
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه‌وبویراحمد از بیمه هنرمندان صنایع‌دستی در تمام شهرستان‌های این استان خبر داد. ضمیمه »
31
چکیده: معاون گردشگری گفت: «سند راهبردی توسعه گردشگری که نقشه‌ مادر این صنعت است، تا یک ماه دیگر به دولت تحویل داده می‌شود.» ضمیمه »
31
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی انجمن‌های میراث‌فرهنگی را کمک‌حال حفاظت از آثار تاریخی عنوان کرد. ضمیمه »
31
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی، در بازدید از پروژه مرمتی بازار تاریخی خوی، پایان پروژه و رعایت اصناف و کسبه بازار را از اولویت‌های اصلی این پروژه عنوان کرد. ضمیمه »
31
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل از مرمت بازار تاریخی اردبیل، پل‌های تاریخی سیدآباد و ابراهیم‌آباد و حمام اوچدوکان در این استان خبر داد. ضمیمه »
30
چکیده: رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر در بازدید از محور هراز، آخرین آمار گردشگری داخلی مربوط به تعداد اقامت و بازدید گردشگران از جاذبه‌های گردشگری و همچنین میزان بازدیدهای نظارتی سراسر کشور را در بازه زمانی چهار ماه نخست امسال اعلام کرد. ضمیمه »
30
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اعتقاد دارد در حوزه تأمین زیرساخت‌های گردشگری باید برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جذابیت ایجاد کنیم و آنها را به درستی هدایت کنیم. ضمیمه »
30
چکیده: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رویداد «تبریز۲۰۱۸» یک فرصت بی‌نظیر برای توسعه و معرفی صنعت گردشگری ایران به جهان است گفت: «"تبریز۲۰۱۸" آغازی برای شکوفایی و شروعی مناسب برای گردشگری در ایران است.» ضمیمه »
30
چکیده: مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری از تفاهم با بنیاد مسکن برای مدل‌سازی بوم‌گردی در ۳۱ استان خبر داد. ضمیمه »
30
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «غرفه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک برپا شد.» ضمیمه »
صفحه 8 از 1916ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها