جمعه، 31 شهریور 1396
Menu

خبرخوان RSS

28
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: «جلسه داوری نشان ملی صنایع‌دستی این استان فردا چهارشنبه 29 شهریور 96 برگزار می‌شود.» ضمیمه »
28
چکیده: مدیرکل دفتر حفظ و احیای بناها و محوطه‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌همراه محمدحسن محب‌علی و حسین رأیتی‌مقدم، از پیشکسوتان میراث‌فرهنگی، امروز سه‌شنبه 28 شهریور 96 از مسجد حظیره یزد بازدید کرد. ضمیمه »
28
چکیده: حفاران غیرمجازی که به‌قصد به‌‌دست آوردن اشیای عتیقه در بخش خمام شهرستان رشت در این منطقه اقدام به حفاری کرده بودند به‌همت نیروهای پایگاه حفاظتی میراث‌فرهنگی این شهرستان دستگیر شدند. ضمیمه »
28
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار همدان مراتب ثبت 2 میراث ناملموس را به او ابلاغ کرد. ضمیمه »
28
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار لرستان مراتب ثبت «چیت‌بافی لرستان» و 4 میراث ناملموس دیگر را به او ابلاغ کرد. ضمیمه »
28
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار اصفهان مراتب ثبت «نمدمالی سمیرم» و 9 میراث ناملموس دیگر را به او ابلاغ کرد. ضمیمه »
28
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌شمالی از سفر بزرگ‌ترین آژانس خبری کشور ترکیه و یکی از خبرگزاری‌های برتر دنیا به استان خراسان‌شمالی خبر داد. ضمیمه »
28
چکیده: فاز نخست طرح انتقال و جابه‌جایی کتیبه مسجد اتابکی و ستون‌های مجاور کاخ «بار عام» پاسارگاد در حالی انجام گرفت که هم‌اکنون با آغاز فاز دوم این پروژه، قلمه ستون‌ها سامان‌دهی شده و پس از بستن و مهار، به محلِ آماده‌شده انتقال داده می‌شود.» ضمیمه »
28
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفرش به استان همدان در جمع خبرنگاران گفت که امیدواریم با توجه به مزیت‌های موجود در استان همدان، این استان به‌عنوان یکی از شهرهای پایلوت این طرح درنظر گرفته شود. ضمیمه »
28
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان در همایش گردشگری پایدار برای توسعه فریدون‌شهر در غرب استان اصفهان از رشد پنج‌برابری گردشگری اصفهان در چهار سال گذشته خبر داد. ضمیمه »
صفحه 8 از 2074ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها