جمعه، 31 شهریور 1396
Menu

خبرخوان RSS

28
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان مشگین‌شهر از دستگیری دو حفار غیر‌مجاز در یکی از روستاهای این شهرستا خبر داد. ضمیمه »
28
چکیده: هتل 4ستاره امیران با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در استان همدان افتتاح شد. ضمیمه »
28
چکیده: در چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر خراسان‌رضوی، که ویژه زائران پیاده دهه آخر صفر برگزار شد، فعالیت‌های مرتبط در این استان در استقبال از زائران پیاده تشریح شد. ضمیمه »
28
چکیده: انتخاب شعار یا نماد در دنیای صنعتی ما، بیش از آنکه هدفی تجاری را دنبال کند، هدفی فرهنگی است. درحقیقت انتخاب شعار تلنگری است برای توجه بیشتر و تمرکز روی موضوعات خاص. ضمیمه »
28
چکیده: رئیس ‌سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان تأکید کرد: «بخش گردشگری و خدمات دو بخشی هستند که در حوزه اشتغال در دنیا مؤثر بوده‌اند، بنابراین باید بر بخش خدمات به‌ویژه خدمات مربوط به حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی متمرکز شویم.» ضمیمه »
28
چکیده: طرح تحقیقاتی بررسی انسان‌شناسی دانش بومی ـ پزشکی مردمی در جنوب خراسان‌رضوی (گناباد و جز آن)، از سلسله‌طرح‌های پژوهشکده مردم‌شناسی به‌پایان رسید. ضمیمه »
28
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران گفت: «اختلاف یکی از دفاتر خدمات‌مسافرتی پایتخت با کارگزار روس موجب سرگردانی 360 مسافر در سن‌پترزبورگ و مسکو شد که با پیگیری معاونت گردشگری این اداره‌کل، هم‌وطنان در هتل‌های دیگری اسکان یافتند.» ضمیمه »
28
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی دیروز 27 شهریور 96 از تعدای از کارگاه‌های فعال مرمتی شهرستان ارومیه بازدید کرد. ضمیمه »
28
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه گفت: «با دستور مقامات قضایی مجازات شدیدی برای متجاوزان به آثار تاریخی که سه ماه پیش در محدوده شهرستان تربت‌حیدریه دستگیر شده بودند صادر شد و ابزار و ادوات حفاری آن‌ها نیز ضبط شده است.» ضمیمه »
28
چکیده: قدیمی‌ترین شواهد تاریخی و فرهنگی ثبت‌شده در بررسی باستان‌شناختی مسیر انتقال آب خلیج‌فارس به صنایع جنوب‌شرق استان یزد و گندله‌سازی اردکان، متعلق به دوره صفویه و قرن دهم قمری است. ضمیمه »
صفحه 9 از 2074ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها