دوشنبه، 2 بهمن 1396
Menu

خبرخوان RSS

30
چکیده: با حضور مدیرکل موزه‎‌ها و اموال منقول فرهنگی‌تاریخی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و مدیرکل میراث‌فرهنگی خوزستان، نمایشگاه گنجینه میراث خوزستان در بهبهان پنجشنبه ۲۸ دی گشایش یافت. ضمیمه »
30
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه اقبال مردم به‌سمت اقامتگاه‌های بوم‌گردی زیاد شده گفت: «اقامتگاه‌های بوم‌گردی به‌گونه‌ای باید ادامه حیات بدهند که در خدمت محیط‌زیست و گردشگری پاک باشند.» ضمیمه »
30
چکیده: مسئول میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سرایان از برگزاری یک دوره آموزش حوله‌بافی (توبافی) در شهر سرایان با شرکت ۱۵ نفر هنرآموز خبر داد. ضمیمه »
30
چکیده: مدیر پایگاه شهر تاریخی تون گفت: «پس از تکمیل جداره شرقی بنای امام‌زادگان و بازسازی سردر تخریب‌شده، محوطه‌سازی محدوده ضلع شمالی این بنا با همکاری هیئت‌امنای امام‌زادگان، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و شهرداری فردوس در حال اجراست.» ضمیمه »
29
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیامی، درگذشت مادر مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان را به او تسلیت گفت. ضمیمه »
28
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برنامه‌ریزی برای جذب سالانه ۲۰میلیون گردشگر در افق ۲۰۲۵ خبر داد و گفت: «تا آن زمان و برای رفع نیازهای گردشگران، باید در زمینه ساخت هتل‌های پنج‌ستاره کشور رشد ۱۵۰درصدی داشته باشیم.» ضمیمه »
28
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جریان سفر به اسپانیا با زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل جدید سازمان جهانی گردشگری دیدار و گفت‌و‌گو کرد و بر حضور شرکت‌های فعال در بخش هتل‌سازی و هتلداری و خدمات گردشگری در ایران تأکید کرد. ضمیمه »
28
چکیده: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور گفت: «جوان‌گرایی در دستور کار سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور قرار دارد.» ضمیمه »
28
چکیده: نشست هم‌اندیشی شرکت‌کنندگان ایرانی در نمایشگاه فیتور با حضور علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و محمد حسن فدایی فر، سفیر ایران در اسپانیا،  در محل رزیدانس سفارت ایران برگزار شد. ضمیمه »
28
چکیده: مدیرکل امور موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی‌تاریخی کشور، موزه‌ها را کانون‌های آگاهی و فرهنگ در جامعه دانست. ضمیمه »
صفحه 9 از 2349ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها