جستجو

ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی به خراشاد می‌روند

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان جنوبی گفت: «با توجه به نزدیک شدن زمان حضور ارزیابان بین‌المللی در خصوص پرونده جهانی شدن روستای ملی خراشاد (روستای ملی توبافی)، تب و تاب جهانی شدن، سبب ایجاد اتحاد و هماهنگی‌های بیشتر ب...

اجرای فاز سوم مرمت مسجد انقلاب بجنورد با مشارکت شهرداری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌شمالی گفت: «محوطه‌سازی مسجد انقلاب بجنورد در قسمت مرکزی بافت قدیمی شهر بجنورد با مشارکت شهرداری خراسان شمالی، در حال انجام است.»

بازدید مونسان از کاروانسرای شهر تاریخی گز و حمام تاریخی گرگاب

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از کاروانسرای شهر تاریخی گز و حمام تاریخی گرگاب بازدید کرد.

اتمام یک فصل از مرمت آسیاب مصعبی در سرایان

مسئول میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سرایان از اتمام یک فصل از مرمت بنای تاریخی آسیاب مصعبی در این شهرستان خبر داد.

میراث‌فرهنگی اردبیل با 3 دستگاه اجرایی تفاهم‌نامه همکاری منعقد می‌کند

مسئول آموزش اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری این مجموعه با سه دستگاه اجرایی خبر داد.

مرمت حمام قلعه صدری قم به اتمام رسید

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم از اتمام  مرمت حمام قلعه صدری قم خبر داد.

بانوی خراسانی سفیر صلح موزه‌های ایران شد

رئیس گروه موزه‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان رضوی گفت: «هم‌زمان با نشست بین‌المللی موزه‌شناسی و تقدس در محل موزه ملی ایران، سوسن نیک‌ذات مدیر و بنیان‌گذار نخستین موزه بین‌المللی سیار سفیران فرهنگ صلح، از طرف ایکوم ایران و شورای...

کشف دیوار دفاعی عصر مفرغ در تپه نادری شیروان

آثار معماری و دو تدفین مربوط به اواخر عصر آهن (نیمه اول هزاره اول پیش از میلاد) در دامنه تپه نادری شیروان شناسایی و بقایای یک دیوار بزرگ خشتی مربوط به عصر مفرغ در پای دامنه جنوبی تپه کشف شد.  

پرچم زربفت مسجد اونچی‌میدان اردبیل مرمت شد

پرچم زربفت مسجد اونچی‌میدان اردبیل متعلق به دوره افشاری پس از اتمام طرح و تکمیل اقدامات مرمت و حفاظت به نماینده مسجد تحویل داده شد.  

تقدیر مدیرکل دفتر امور پایگاه‌های میراث جهانی از شهرداری و شورای اسلامی خواف و نشتیفان

مدیرکل دفتر امور پایگاه‌های میراث جهانی سازمان میراث‌فرهنگی از شهرداری و شورای اسلامی خواف و نشتیفان در خصوص اجرای پروژهای عمرانی، اجرایی و فرهنگی با محوریت آسبادها با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر کرد.
صفحه 9 از 2960ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها