یکشنبه، 1 مرداد 1396
Menu

خبرخوان RSS

29
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ششمین بازارچه دائمی صنایع‌دستی کشور بازدید کرد. ضمیمه »
29
چکیده: کارگروه گردشگری ایزدخواست با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. ضمیمه »
29
چکیده: به‌پیشنهاد اعضای انجمن میراث‌فرهنگی زابل، همایش «اسطوره در سیستان» با دبیری سیداحمد محیط‌طباطبایی به‌صورت سالانه یا دوسالانه برگزار می‌شود. ضمیمه »
29
چکیده: مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی، در اولین نشست هم‌اندیشی مجریان خانه‌مسافر در شهرکرد، اظهار کرد: «درحال‌حاضر، 2هزار خانه‌مسافر در کشور فعال‌اند که تاکنون فقط 5درصد از این تعداد در سامانه مدیریت خانه‌مسافر ثبت شده است.» ضمیمه »
29
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از کاروانسرا و قلعه ایزدخواست بازدید کرد. ضمیمه »
28
چکیده: راه‌های تاریخی، نه‌تنها اتصالی فیزیکی بین دو حوزه تمدنی، که وسیله انتقال دین‌ها، فرهنگ‌ها و کالاها نیز محسوب می‌شوند؛ ازاین‌رو، باید به راه هم به‌شکل یک خط هم به‌عنوان یکی از عناصر سازنده منظر فرهنگی توجه کرد. ضمیمه »
28
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی از پایان طرح مرمت اضطراری و نجات‌بخشی قلعه رشیدالدوله واقع در روستای دورباش از توابع تکاب خبر داد. ضمیمه »
28
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیشابور گفت: «با عرضه تسهیلاتی معادل یک‌میلیارد ریال از محل صندوق کارآفرینی امید و عملیات ساخت 8 واحد اقامتگاه در مجموعه دهکده چوبین نیشابور شروع شد.» ضمیمه »
28
چکیده: نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی راه‌های تقویت و افزایش گردشگری سلامت در جلسه دیروز سه‌شنبه 27 تیر 96 این کمیسیون خبر داد. ضمیمه »
28
چکیده: نماینده مردم سیرجان و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به سفر ارزیابان سازمان یونسکو برای ثبت جهانی گلیم سیرجان ابراز امیدواری کرد با این کار از زوال هنر ناب بافندگان سیرجانی جلوگیری و فصل جدیدی برای آن آغاز شود. ضمیمه »
صفحه 9 از 1916ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها