جستجو

به‌منظور شرکت در مراسم بزرگداشت حافظ و بازدید از آثار تاریخی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به شیراز سفر می‌کند

به‌منظور شرکت در مراسم بزرگداشت حافظ و بازدید از آثار تاریخی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به شیراز سفر می‌کند
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌منظور شرکت در مراسم بزرگداشت حافظ و بازدید از آثار تاریخی،  به استان فارس سفر می‌کند.

 علی‌اصغر مونسان معاون‌رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان فارس، امشب در مراسم بزرگداشت حافظ در حافظیه شیراز شرکت می‌کند و فردا پنجشنبه نیز از برخی اماکن فرهنگی تاریخی این استان از جمله تخت جمشید بازدید خواهد کرد.

مونسان در سفر سه‌روزه خود به استان فارس ضمن زیارت حرم مطهر احمدبن‌موسی شاهچراغ(ع) از مجموعه‌های جهانی تخت‌جمشید و پاسارگاد، محور زندیه، مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدی و پروژه باغ موزه مشاهیر، مجموعه تاریخی ارگ کریم‌خانی و... بازدید خواهد کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این سفر همچنین با اسماعیل تبادار استاندار فارس دیدار می‌کند و نشستی با فعالان سرمایه‌گذاری و گردشگری استان فارس خواهد داشت.

مراسم برزگداشت حافظ شیرازی، شامگاه روز چهارشنبه 19 مهر با حضور علی‌اصغر مونسان معاون‌ رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، و جمعی از مسئولان ملی و استانی و دوستداران حضرت حافظ در محل حافظیه در شیراز برگزار می‌شود.


امتیاز به خبر :