جستجو

مشارکت سازمان میراث‌فرهنگی در سی‌و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی

مشارکت سازمان میراث‌فرهنگی در سی‌و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی
هم‌زمان با  22 بهمن و سی‌و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی، سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با برپایی غرفه‌های مختلف فرهنگی‌هنری در جشن پیروزی انقلاب اسلامی مشارکت کرده است.

همزمان با  22 بهمن، چهار غرفه به همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلوی در اصلی این سازمان در خیابان آزادی برپا شده است و شرکت‌کنندگان در جشن انقلاب می‌توانند از این غرفه‌ها بازدید کنند.

غرفه صنایع‌دستی با حضور هنرمندان صنایع‌دستی، غرفه بسیج، غرفه کودک با برگزاری برنامه‌های هنری کودکانه مانند نقاشی و سفال و غرفه توزیع اقلام فرهنگی همراه با معرفی جاذبه‌های گردشگری و معرفی آثار فرهنگی تاریخی از جمله فعالیت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در برگزاری سی‌و‌نهمین جشن انقلاب اسلامی است.

همچنین به‌همت این سازمان محلی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری مانند نمایش خیابانی، خیمه‌شب بازی و مسابقه فرهنگی‌هنری تعبیه شده است و به 50 نفر از برگزیدگان این مسابقه که با موضوع آشنایی با جاذبه‌های گردشگری و آثار فرهنگی تاریخی برگزار می‌شود، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

نماز جماعت ظهر و عصر نیز به میزبانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مطابق رسم همه‌ساله در این سازمان برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن می‌توانند در نماز جماعت ظهر و عصر در این سازمان حضور یابند.


امتیاز به خبر :